Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

inge23
14. dec 2008

bry vecer 🙂 .
Lubi, zne to zaujimavo. Zajtra idem do BA, tak nieco take kuknem, celkom ma to zaujima, ale ako pise Evka, len tak ako zabavku.

Inak, take noci poznam, Filip to mava v poslednej dobe dost casto, asi maju nejake intenzivne obdobie a vsetko prezivaju. Nam niekedy tak vystraja v noci, ze ho nevieme dvaja spacifikovat a ja v poslednej dobe nemaam akosi silu 😔 v noci vstavat. Tiez okolo 1 ho berieme k sebe lebo sa nam ho nechce znova uspavat.

Evi, uzili ste si vlacikovanie? My sme boli v takej kaviarnicke, kde sa nefajci a je to super. Su to nasi kamosi a postarali sa nam na chvilku u maleho a my sme si dali dooobre varne vinko 😅 😎

susy
14. dec 2008

Lubi, ja som zase človek,čo takemuto všetko very. Znamenia, čísla ,hviezdy... Simon je 25.5 a ak by sa dalo a podarilo, druhe by bolo 26.6. vždy ma lákalo isť niekedy takejto pani, no nejako nebola odvaha a hlavne dovod.

susy
14. dec 2008

Lubi a ešte som sa chcela opytať na tvoj termin porodu, teda aspon približne. Vidim, že máš v pase 11.marec.

inge23
14. dec 2008

babenky, ja neviem, co sa to s nami deje, uz treti den zaspavame s placom. a to sme v izbicke az do kym nezaspinka. zacinam byt zufala. sa smejka a ked dopije mliecko, plac ale tak zufalo 😔

zuzka80
14. dec 2008

Ja tiež na horoskopy a numerológiu moc neverím, ale rada si prečítam 😉
Inge u nás je to už týždeň, čo Laurinka večer ide spinkať s plačom. Odkedy mala teploty a zápal v pusinke 😒 Včera zaspala o 23-tej, už som myslela, že ma porazí. Mám taký pocit, že sa bojí. Chce aby svietilo svetlo, predtým to nevyžadovala a v noci keď sa prebudí, tiež strašne plače a tiež svetlo. My ju k nám do postele nedávame, ona k nám nechce ísť 😨 Ešte viac plače 😨 Tak stojím nad postielkou kým nezaspí a držím ju za ruku alebo ju hladkám. Neviem, či máva zlé sny alebo čo.

inge23
14. dec 2008

Zuzi, u nas krpec este stale nespi, uz tam isiel manzel, ja uz proste nevladzem. Akonahle ho polozim do postielky tak reve ako tur 😨 , ked ho dam k sebe, tak sa hrajuska a usmieva. Asi sa naozaj boja. Ja ho dam v pohodicke k sebe aj zaspavat, ale nech potom aj zaspi a nie este sa hrajuskat. Vobec nam to doteraz nerobil. Uz som rozmyslala, ze zrusim postielku a pojde do velkej s bocnicami. Tam si k nemu lazkame 😔 . Zacinam byt zufala lebo ja som dost vybusny typ a aj teraz som vybuchla 😔 😔 😔 a teraz ma to velmi mrzi. Urcite budeme mat blbu noc lebo sa bude bat.

Ako inak uspavate, uz ste zacali s rozpravkami? Lebo ja si to neviem velmi predstavit, ze Filipko lezka v klude ja mu citam a potom sa bude zaspavat.

susy
14. dec 2008

My to mame tak,že ked sa Simon okupe, vypije mliečko,chvilu sa pohrá a o 21:00 ide spinkať do spalne(tam spáva od malička). Ide s nim muž.Chvilu si brble,klopká, gula a potom len otrči prdelku a spi.Muž sa vracia do obyvačky ,no niekedy zaspí s nim 😀

zuzka80
14. dec 2008

Laurinka práve zaspala, tiež sa chcela v postielke hrať s macíkom, predtým to nerobila. Keď sme povedali, že ideme spinkať, tak si ľahla a chvíľu sa mrvila a potom zaspala. A teraz 😖 A to ju ráno o 8:00 budím, lebo by spala dlhšie a poobede by sme uspávali zase 2 hodiny 😠 Aj poobede ju budím najneskôr o 15:30 aby večer zaspala, ale akosi to nepomáha.
Ľubi izbičku som ešte nefotila, je iba vymaľovaná a nalepená bordúra. Ešte v nej nič nie je.

inge23
14. dec 2008

susy, my sme to mavali podobne, akurat, ze sme sa okupali, pohrali, mliecko a spinkat. mrvenie hore prdel a zaspal. Potom sme mali novu postel, ktoru musel manzel skladat, tak som vyskusala postielku, poplackal si 5 minut a zaspinkal a takto zaspaval mesiac az doteraz. ale asi sa vratime k tej spalni. mne to vobec nevadi, skor mi to je fajne, onuchavat ho 😀 , len keby sa nehrajuskal presne ako pise zuzka.

Zuzi, tiez teraz zaspal. My vstavame prave skor a poobede ho musim niekedy budit, inak mame 2 hodinovy nocny zivot. akurat dnes spal do 8.15

len u nas je proble, ze ten, kto s nim ide spinkat do spalne tak tam aj zaspi 😎

pipi1211
15. dec 2008

ahojte mamule, tak my sa kupeme o pol deviatej,trosku sa pohrame, dame tatovi pusku no a zaspavame s mlieckom 😒 inak mi zaspat nevie... skusala som ju uz vela krat dat do postielky ale nezaspi, chvilku akoze lezka a potom sa zacne blaznit 😠 😠 😠 😠

eva4444
15. dec 2008

ahojte 🙂

inge my urobime cely servis, potom Petrika chvilku drzim na rukach, bud mu spievam alebo mu rozpravam co sme v ten den videli, co bude zajtra, potom ho dam do postielky poviem ze uz ideme spinkat, aj hracky mama tata atd. a odidem. on chyti psika urobi klbko a lezka, ak chvilku mrnka, ideme ku nemu poviieme ze je vsetko ok, potom odideme, ak stale mrnka, co je velmi zriedka, zase ideme atd. ak sa nahodou rozplace moc tak ho ideme utisit, ale zase odideme. a nechavame mu otvorene dvere vzdy, aj celu noc niekedy. to iste aj poobede.

baby my ideme zajtra na slovensko, tam nebudeme mat internet, tak vam vsetkym uz teraz v predstihu zelam stastne a vesele vianoce, uzite si sviatky v zdravi a rodinnej pohode a hlavne nezabudajme ze pre deticky su vianoce najvacsi sviatok roka 😵 🙂

caute

zuzka80
15. dec 2008

Evi tak aj Vám prajeme krásne Vianoce a veľa darečekov 😵 😵 😵

lubi22
15. dec 2008

Ahojte 🙂

Evi, ale Tvoj brat aj manzel maju ine meno aj priezvisko, a zase brat aj otec maju iny datum a hodinu narodenia 😉 Aj moj manzel ma rovmake meno ako jeho otec, ale vychadzaju im uplne odlisne veci - co je aj pravda, lebo oni az tak toho spolocneho nemaju (keby hej, tak isto nie sme spolu 😀). Ale fakt mi vela veci podla toho rozboru sedi, ako hovorim, nie ze by som sa podla toho riadila, alebo 100% tomu verila, ale mozno spoznam nieco naviac a este sa aj odreagujem. 🙂 Zelam vam stastnu cestu na Slovensko a uzite si sviatky, Petrikovi nech Jezisko donesie vela vela darcekov. 😵 Budete u Vas v domceku?

Susy, termin porodu mam sice 11. marca, ale to je vlastne dokoncenych 40 tyzdnov. Lekarka mi hovorila, ze budem rodit dva az tri tyzdne pre terminom, ze tak sa to robi, ked sa cisarsky planuje. Inak ako mi rastie brusko, tak aj ta jazva po cisarskom je taka citlivejsia, obcas to tak pobolieva. No ja v kazdom pripade musim rodit az po 22. februari, ja nechcem maleho vodnara 😀 Muzi - blizenci si s muzmi- vodnarmi velmi zle rozumeju, s rybkami zase dobre, takze nech je Samkov bracek radsej rybka 😉 Nech nic neriskujeme 😀

My ukladame na spanok Samka tak, ze najprv spolu poupratujeme vsetky hracky, lebo su unavene a potrebuju si oddychnut, pustime mu zvucku vecernicka aj uvodnu aj zaverecnu, kde ah dedusko ide buvat. Potom vyberieme vzdy auto, ktore ten vecer okupeme, ideme sa kupkat, po kupkani, kym sa chlapi mastia a obliekaju ja pripravim mliecko, cely cas rozpravame, ako uz auticka isli buvat, aj havko, aj babinka aj vsetci znami a neznami, v naruci mu dam vypit mlieko z flasticky, dame mu obaja pusinku a odnesieme ho do postielky, zazelam dobru nocku, zavrieme dvere a hotovo. Cely cas mame v byte pozhasinane svetla, aj telku, iba mini svetlo, Samko zaspava pri uplnej tme. Nikedy este keca do vysielacky, tak ho ideme este pohladkat, ale vacsinou zabuva do 5 minut. 🙂 Takze u nas nie je problem zaspavanie (to sme dosiahli metodou 3-5-7), ale skor to, ze sa obcas v noci prebudi, ma hrozne zive sny, resp., ze este pyta o 4 mliecko.

sisa07
15. dec 2008

Ahojte 🙂 !
Evi, prajeme stastnu cestu a prijemne sviatky prezite na Slovensku s rodinou!
Juli, gratulujem k pokrokom drobcov, drzte sa ! 🙂
U nas je totiez posledne dni nejake nevyspytatelne so spankom.....nejako sa z toho neviem vysomarit. Dnes sme mali super noc, Adelka spala az od pol deviatej do 7, 10 - o piatej som jej pichla mliecko, v spanku ho vypila, a takto pekne potiahla. Dokonca v noci ani neplakala, len sa obcas prevalila a spala dalej, alebo ma dociahla a ked ma citila, tak zase zaspala. Ale posledne tyzdne mame velke cirkusy okolo zaspavania na obed, uz ma to nebavi......malokedy zaspi bez problemov. Vacsinou si najprv rozprava, ja pri nej lezim ako vzdy pri zaspavani, niekedy sa chce aj tulit, niekedy nie. No a asi ked sa presvihne nejaky jej spravny vnutorny cas alebo co....tak zacne z nicoho nic plakat, nevie sa utisit, nechce aby som ju chytala a place az do vysilenia, az potom ju mozem pritulit a zaspi, nerozumiem tomu vobec. Vecer je zaspavanie celkom v pohode,aj ked trva od 10min do pol hodiny. Stiedame sa s manzelom, ale niekedy ked je Adelka velmi unavena, tak je sluzba na mne, lebo vtedy akceptuje len mna. Ritualy mame denne tie iste - vecer si pozrieme krtka, vypijeme polovicu mliecka, upraceme hracky, zakyvame im, okupkame sa, zahrame, natrieme, plienka, oblecko, hygiena, dopit mliecko pri stlmenom svetle u toho z nas, ktory od nej odchadza a potom jej natiahneme hrajuceho psika, zhasneme a jeden z nas lezi vedla nej a rozprava jej rozpravku,alebo Adelka rozprava zazitky z celeho dna / aj teraz sa uspavaju a pocujem ju az sem 😀 /. Vcera som rozpravala 7 krtkov.....ale zabralo.
Ale za posledne tyzdne sa nam trikrat vecer stalo, ze po zhasnuti svetla nam zacala vracat mlieko, tak sme sa dohodli, ze uz jej asi tesne pred spanim nebudeme davat, asi jej to nerobi dobre.
Ale ako tak citam, tak viaceri mame podobne problemy, tak ste ma trochu upokojili, dakujem 🙂 . Asi maju drobci nejake rusnejsie obdobie a prejavuje sa to na spanku.
Spominali ste tu tie horoskopy a numerologiu ....ja tomu velmi neverim, ale na spestrenie a len tak pre zabavu to urcite moze byt fajn, takze koho to bavi, do toho 🙂
Lubi, tak uz sa Ti to pomaly blizi 🙂 , ako rychlo to ubehlo. Tak pomaly uz budete s menami v cielovej rovinke 🙂 . Ja sa prihovaram za Adamka, ale nasa Adelka urcite za Filipka, tak sa vola jej milovana babika, vola ho Popo 🙂 . Filipko- Popo s nami musi vzdy tancovat Podhradsku. Na jednej ruke mam Adelku a na druhej Filipka a tancujeme. To je origos este moja babika, taky rodinny poklad 😀 .
Pekny vecer! 🙂

sisa07
15. dec 2008

Tak a ked som to tu dopisala, tak som sa rozhodla, ze Vam nieco oznamim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 !
Lubi, Ty si to tu asi pred 2tyzdnami pisala, ze okolo dusiciek nieco muselo byt vo vzduchu 😀 . Koooopec tehotenskych bacilov! Zdravim spolutehulky 🙂 . Dobru nocku

zuzka80
15. dec 2008

Jeeeeeeeeeeeej, Sisa blahoželááááááááááme 😵 😵 😵 😵 😵 Myslím, že si písala, že chceš vačší vekový rozdiel medzi detičkami 😀 😀 😀 Už som asi jediná čo chce 5-ročný vekový rozdiel. Ale človek nikdy nevie, tak uvidíme 😅 Prajem príjemné tehuľkovanie a nech Adelka maminku počúva, lebo podľa toho čo píšeš, je to riadny živel 😉

pipi1211
15. dec 2008

zuzi nie si jedina 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
15. dec 2008

a sisa gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lubi22
15. dec 2008

No uz som sa nechstala pisat vecer, ale musim 😉 Sisa blahozelam hrozne moc, velmi sa tesim, ze aj vy budete mat babulko 😵 😵 😵 To je uplne fantasticke 😵 Takze zelam nech ide vsetko bez akychkolvek problemov, aspon budeme mat vsetky aj spolocne temy - vztahy medzi surodencami s rozdielom cca 2 rocky 😵 Davaj si na seba pozor 😵

Zuzi no s vacsim dobrovolnym rozdielom tu zostavas fakt iba Ty, no mozno este prehodnotis 😉 Pipi, Ty si tusim pisala, ze by si hned brala aj druhe, len ze sa este neda - tak to nie je az take dobrovolne 🙂 No ja som urcite zastanca mensich rozdielov - kvoli lepsim vztahom medzi detickami - vid ideme prikladom 😀 Ale to ja iba tak - kazdemu vyhovuje nieco ine 😉

lubi22
15. dec 2008

Zelam dobru noc a este by mohli tehotenske virusiky nakazit Evku, Ikku a Inge 😀 To by bolo hyperstretko v takom 2010 😀

inge23
16. dec 2008

Ahojte 🙂 ,
Sisa....blahozelaaaaaaaameeee 😵 😵 😵 , to je uplna paradicka, drzkajte sa.
Fakt to je sila, Lubi to by bola ina sranda. Ja zas neviem, aj by som prijala, aj sa bojim som v tom nejaka nerozhodna. Ale ked vas takto citam, mozno by som sa aj dala nahovorit.

Ako citam, tak vam vacsine deturence zaspavaju kvazi same...no ja neviem, od malicka zaspaval sam, ale ked chytil tu borelku, tak sa to pokazilo. A ja nejak nemam silu a ani chut skusat to 3,5,7 uz teraz lebo je vnimavy a manzel mi hovori, ze mozme byt radi, ze chce byt s nami. Ale zas bolo b& fajn, keby zaspinkaval sam alebo ppri nas do aspon 15min., ale nie ako vcera 1hodinu 😕

sisa07
16. dec 2008

Ahojte 🙂
Dakujem velmi pekne 🙂, ste zlate! No,mohla som Vas nechat v tom, ze si jedna za druhou otehotnievate, ked sem uz tolko pisem ? Zase som chcela raz prispievat do rovnakej temy a byt solidarna, vyslo mi to 😀 😀 😀 .
Zuzi, mas pravdu v tom, ze sme povodne chceli rozdiel tak okolo 4-5 rokov, menej som si vobec nevedela predstavit. Potom prislo obdobie dilemy, ze co keby.......No a potom sa to za nas vyriesilo same 😉 . Tak teraz nam len ostava dufat, ze to vsetko zvladneme a ze Adelka bude zhovievava 🙂 , lebo je to presne tak, ako si pisala, je to riadne cislo, ale postupom casu sa nejako upokojuje, uz sa dokaze pekne sustredit na cinnosti, necha si veci pekne vysvetlit, je to neporovnatelne lepsie, ako ked bola malinka.
Inge, ja by som uz asi nemala v tomto veku u nasich deti silu zacinat s takou metodou ako 3-5-7.....Mne sa ta metoda nepozdavala nikdy, ani sme to neskusali, nechcela som Adelku nejako nasilu lamat. Ja viem, ze niekomu to funguje, neodsudzujem to ani nic podobne, ale ja osobne by som sa na to nedala. Toto nase uspavanie si vyzaduje od nas vela casu a blizkosti / a od augusta neviem, ako to bude, dovtedy musime najst nejaky novy system...../, ale nelutujem, ze zaspavame stale spolu, je to krasne,aj ked narocnejsie. Ale uprimne musim dodat, ze boli chvile, ked som mala chut z tej izby zdrhnut a mat chvilu pokoj 😀 . Ale Vy viete, ako to myslim 😉 , to su len chvilky 🙂 .
Jaaaj, Lubi, to stretko by bolo urcite strasne fajn, dufam, ze nam to pisanie vydrzi aj napriek novym malym mimozemstanikom, ktori na nas onedlho zacnu nalietavat a privlastnovat si nas len pre seba 🙂 . To uz asi nebude ani tato troska volneho casu cez obed - jedno dieta bude spat a druhe hore....no, bude sranda...... 😉 .Pekny den! 🙂
Riuska, ako sa daju zvladnut dve male deti??? pomooooc 😀 😀 😀

inge23
16. dec 2008

Sisa, presne ako pises, nechcem Filipka nejak nasilu lamat.nic, vydrzime, snad ich do 18 uspavat nebudeme 😀

Inak, fakt si to neviem predstavit s dvoma krpcekmi, a to si myslim, ze Riuska to male este narocnejsie. predsa tomasko bol este o nieco mensi, ako vase starsie, ked sa mladsie narodia. Ja som chcela mat rozdiel tak 3-4 rocky, ked uz pojde Filipko do sklolky.

Inak, Sisa, ako to prosim ta robis, ze si necha adelka vysvetlit, ja mam pocit, akoby som do vzduchu rozpravala, ani sa na mna nepozre.
Prave som citala opat tie detske horoskop a fakt asi u nas to tak funguje, cim viac na nasko bycka tlacim, tym mensia odozva

susy
16. dec 2008

Sisa aj ja Gratulujem a mooooc sa tesim. 😀

inge23
16. dec 2008

susy, pekny stromcek 😵 - je zivy?
maly je podareny, ako hladka havka 😉

lubi22
16. dec 2008

Ahojte 🙂

Ja si myslim, ze vo veku nasich deticiek je neskoro ucit zaspavanie pomocou 3-5-7 metody, to je pre mensie deticky. Taketo stare deticky su uz velmi rozumne na to, aby na nich nieco take teraz zabralo 😉

Sisa neboj, urcite to zvladneme 😉 Ja zas by som nechcela mat druhe babulko tak, ze starsie pojde do skolky, aby to nebralo tak, ze musi ist prec. Preto som rada, ze vsetci budeme spolu 10 mesiacikov a az potom pojde Samko do skolky. Aj kamaratka caka babulko koncom jula, ma dcerku o 7 mesiacov starsiu ako Samko, cize od septembra by mohla ist, ale chce ju dat az od januara, aby nemala pocit, ze je na druhej kolaji. No ale fakt je najlepsie, ked sa vsetko vyriesi za nas a nemusime moc spekulovat 😉

najjulinka
16. dec 2008

Dobrý večer 😀
Tak u nás sa už stáva pravidlom, že sa cez den nespí alebo len velmi krátko (pár minút)... 😒 Co narobím, ked už nemám bábätká, ale velkáčov... 😀
Ja som dnes s detmi obehala Vianocne nákupy. Zvládli sme to celkom fajn a rýchlo (na to, že peši som obehala tolko vecí, ale žiadne zdržiavačky)... Nabalila som výživy, jogurty, piškoty, vodu... A išli sme... Deti hladom neumreli a ja som bola unavená ako kon a sebe som nič nezbalila, tak som im aspon vodu z flasky upila 😅 🤐 😀
No ale Vianoce sú viacmenej vybavené... Takže úspešný den... 😀

ikka
17. dec 2008

Ahojte,
Sisa...velka gratulacia 😵 😵 😵 super super, tiez by som si niekedy zelala, aby to osud vyriesil za nas 😉 lebo dilema je stale...ale krasne sa to tu rozrasta, uzasne 😵 tesim sa na vase postrehy, len dufam, ze budte mat vsetky cas sem este prispievat.

Co sa tyka nasho zaspavania, tak tiez hroza, asi maju deticky nejake zvlastne obdobie. Vcera vecer Emily zaspavala vyse hodiny v postielke, sice tam bola sama, sem tam zakricala, aby sme ju prisli pozriet 😅 ale inak si tam mrkotala (vymenovala snad vsetky slova a slovne spojenia, ktore ovlada 😀 ) a rozopla si cele pyzamo...no a po hodinke uz bolo ticho. Uspavam tak, ze jej spievam asi 2-3 pesnicky a potom uz som ticho a ked stichne aj ona, tak sa vytratim...no ale v poslednej dobe sa vytratim, ona aj o tom vie, ale si mrkoce a az potom zaspi...no tak neviem...aj cez obed mame mensie problemy so zaspavanim. Ale verim tomu, ze to prejde 😉

sisa07
17. dec 2008

Ahojte 🙂
Dakujem 🙂 , Ikka, ved sa pridaj k nam, budeme tu mat taku dvojtemu, to tu podla mna este nikde na konovi nemaju takto naraz 😀, budeme originalne 😀.
Sa tu smejem....ale niekedy, ked vidim Adelku, ako velmi na mne visi, tak mi az tak do smiechu nie je. Dufam, ze do leta bude trosicku nezavislejsia a ze to zvladneme tak, aby nemala nejaky velky pocit krivdy. Zatial pekne ukaze, kde ma maminka babo, ved aj rodine sme brusko oznamovali prostrednictvom Adelky teraz cez vikend, bola zlata 😵 .Aj da babatku sama od seba pusinku na brusko, pohladka ma. Ale uvidime, ako bude zvladat realitu. Tusim ste tu niekde spominali kojenie drobceka a telku pre starsieho....mam pocit, ze tak to bude asi velakrat fungovat aj u nas. Lebo len s rozpravanim by som neupela, to by Adelka bez pohnutia neobsedela. Uz teraz babulku hovorim, ze musi byt dobrunke, vela spinkat, malo plakat a rychlo papat 😀 😀 😀 , chuda dieta, ani toho vela nechcem 😀 .
Inge, s tym vysvetlovanim je to ako- kedy, trochu som to zjednodusila a vyznelo to, ake ja mam super dieta, co na prvy raz vsetko pochopi a este to robi aj ako ja chcem 😀 , no to teda vobec nie.....Ale je pravda, ze vela krat, ked jej nieco potrebujeme vysvetlit /napriklad nieco, co sa nema robit a ona to urobila /, tak ju chytime za ruku, musi sa pozerat aspon nasim smerom, ked uz nie na nas 🙂 a aspon chvilku vnimat. A casto sa nam to potom vrati v takej podobe, ze Adelka sama povie "nonono, Dada toto" - a ukaze na to, co predtym robila. Takze niektore nase "zakazy" si zapamata hned, ine opakovane. Ale vzdy sa snazime vysvetlovat dovtedy, kym nepochopi. Aj ked niekedy je to tazkeeeeeee. Mala obdobie, ked chodila brat z nadobky zachodovu kefu......./napriklad kym som sa cesala, tak par sekund vyuzila a sup s kefou frkat kade- tade, fuuuj /. Opakovali sme donemoty, ze to nesmie robit a teraz uz len ked sa tam blizi, tak ide pomaly a zacne sa usmievat a potom sa otoci a ide prec, takze pochopila.
No a v tomto momente mame zase hrozne uspavanie, stale place, ocinko je s nou. Odvcera je chora, mala vcera od obeda teplotu aj v noci, davala som jej Nurofen, uplne horela, rano sme boli u dr.- ma zapalene cele hrdlo. Zatial som jej odlozila podanie antibiotik, doktorka mi to nechala na zvazenie, ze ak Adelke neklesne teplota, tak jej ich mam dat a ak klesne, tak nemusim. Teplota klesla, tak sme nedali a pockame na piatkove vysledky vyteru a potom nasadime, ak bude treba.Tak drzte palce, aby nebol bacil.
Dobru nocku a nech sa Vam vsetkym choroby vyhybaju co najdlhsie!papa

lubi22
17. dec 2008

Ahojte 🙂

Sisa neboj, bude nas tu viac v rovnakej situacii, tak budeme navzajom tahat rozumy 😉 A si ma pobavila poziadavkami na babetko, som sa zasmiala - vela spinkat, malo plakat a rychlo papat 😀 Dufam, ze vsetky budeme mat take 😉 No nam a vyjde ta rybka, tak by to tak aj mohlo byt, baby cakaju racikov, to su tiez kludasi ale veru o kludnom levikovi som este nepocula 😅 Ale urcite to bude super 😉 A verim tomu, ze nase mile zlate deticky rozsiria svoju uzasnu lasku k nam aj na mladsich bracekov a sestricky 😵 No to mas asi tiez pravdu, ze na konovi taku duplovitu nadielku asi nema len tak hocikto, ako my tu v majovciatkach 😵 Mame stastie 😉

Adelke zelame skore uzdravenie, hlavne aby ste sa dali do Vianoc do poriadku a mohli si vychutnat sviatky zdravi. 😉

Ikka, tak sa osudu nebraaaaan 😀 A so zaspavanim, aj my mame dni, ked keca v postielke vyse polhodinky, ale hlavne ked neplackaju 😉 No nastastie sa nam Samko nevyzlieka, to je Emilina vysada 😀