• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové babätká 2007 II

27. marca 2010 
Dakujem za vasu odozvu :slight_smile: , asi som to aj ja trosku nezrozumitelne vysvetlila. Ja som nemyslela, ze odosudzujete deti, boh chran, to nie, ale tych rodicov. Sme asi podobny "pripad" ako kamoska ikky :wink:, aj rozkrajat by sme sa mohli, ale v v tomto nas proste neposluchne lebo liskat sa vie riadne. Ale urcite nepatrime k rodicom, kt. je proste jedno co ich deti robia. Chcela som tymto iba povedat to, ze su aj take deti, ktorym sa rodicia venuju naozaj maximalne,ale jednoducho to tie deti nevnimaju. Jasne je, ze ak vidite, ze v tych centrach rodicia na taketo deti kaslu ked sa biju a sacu, tak mate pravo mat takyto nazor.
Zaujimave je vsak to, ze on je kludnucky a dobrucky len v tom fackani a hadzani hraciek je sidlisko :wink:
Dnes ma rano chcel zas sapnut tak som riadne zvysila hlas a uz sa aj rozplakal a pred obednym spankom ma vybozkal...taky bol zlaty. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hadamto jeka zvladneme

:slight_smile: V pondelok ideme prvy krat do centra, tak som zvedava ako maly zareaguje, este sme neboli medzi tolkymi detmi :slight_smile:
21. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dominika bude mať bez jedného dna 5 mesiacov, ked si ju donesieme :wink: No a oranžová je naša oblubena farba spoločne s manželom. Na leto mali pekné oranžové a babské opalovačky v Kauflande, len neviem odhadnuť ake velké kupiť. Lebo aj čo najdem oranžové (trička) je doslova také, žeby si ludia mysleli, že mám chalanov :grinning: a moc trička nekcem. Viac využívame bodynka.
21. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inge, jasne, ze to zvladnete, ved Filipko je dobry chlapcek, len tiez skusa, ako aj ostatni sintri, kam az moze zajst :slight_smile: , ved to k ich veku patri a aj ked nam mozno urychlia obcas nejake sedinky na hlave, tak su to uzasne bytosti :dizzy_face: . My mame tiez niekedy s Adelkou take dni, ked mam pocit, ze nam ju vymenili a za vsetko sa hneva a ja neviem prist na to, preco.......len sa domnievam, ze sa jej asi nieco zle snivalo a zle sa vyspala. A potom si vzdy hovorim, ze aj ja mavam vselijake nalady, len ich kvoli Adelkinej spokojnosti premaham.......Aj deti su len ludia :grinning: .

Juli, mala by si si najst alternativnu farbu k oranzovej, lahsie by sa TI v obchodoch hladalo. Skuste sa s manzelom dohodnut este na nejakej nahradnej akceptovatelnej :slight_smile: .

Ako vikendujete? My sme dnes mali navstevu s 3rocnou Emkou a bolo super, dievcatka boli zlate :slight_smile:, tak nam sobota rychlo ubehla a zajtra ideme k svokrovcom, takze bude po vikende, ani sa nenazdame.
21. feb 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa páči sa nám ešte modrá, ale to už by mi zaručene chválili chalanov... a ešte zelená... ale hlavne sýte farby... väčšina vecí nie je sýtych a ed už aj čosi nájdem, tak je to s bielym kombinované, čo neluuuubim... No a na čiernu som sa v obchode radšej ani nepýtala, lebo by si klepali po hlavách.. .Samozrejme čiernu nelubim samostatne, ale napr. mám oranžové gaťuše pre Lucinku na tráky a čierne bodynko do toho by bolo v pohode.... a čierna je pekná aj so svetlými farbami... :wink: mne hlavne vadí, že všetko má také farby ako už 1000x vypraté. Strašne máme radi sýte farby. Akože je to v podstate jedno č deti maju na sebe... Ale dost vecí sme podedili a ja nič som ešte nekupovala a už by som rada čosi kupila a už ked to mam kupiť, tak nech je to podla mojho gusta a nech to pasuje do kočíka a k nám... :wink: :grinning:
22. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, jasne :slight_smile: . To si viem predstavit, ze ked si doteraz dokopy este nic drobcom nekupovala, tak si to chces co najviac vychutnat :slight_smile: . Ja by som tiez rada pre Adelku modre oblecko, ale najst pre dievcatko nieco modre je veeeelmi tazke. Minule leto sme nasli len krasne satocky s bielymi kvetinkami,ale tiez to bola bleda modra - ako Ty pises- akoby vyprata. Ale mne sa taka bledomodra paci :wink: :slight_smile: . Vyrobcovia neradi volia velmi vyrazne farby, pri malych detoch sa odporucaju pastelovejsie, vplyvaju na deti upokojujuco. A uprimne povedane, male dieta v ciernej farbe.....to mi ani velmi nesedi, ale jasnacka, je to vec nazoru.
22. feb 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne v čisto čiernej tiež nie.. .ALe tak ako píšam, že mam oranžové gaťuše na tráky a do toho si viem predstaviť čierne bodynko alebo tričko... Vobec by to nevyzeralo smmutne ani nič... Myslím, žeby to človek ani nevnímal, že malé dieťatko má čiernu na sebe, ale neposobilo by to ani rušivo... :wink: Kočík je oranžovo-čierny a zatial každý kto ho videl, tak že aká pekná žiarivá farba.. .K oranžovej sa mi čierna proste páči - je neutrálna. Aj biela je neutrálna, ale ja bielu nelubim... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: No a ešte sivá by pasovala :wink: :slight_smile:
Inak Kiko je v novom kočíku tak schovaný, že každý si myslí, že iba jedno bábo ma v kočíku :grinning: :grinning: :grinning: A dnes doobeda mi obaja zaspali v kočíku... Lucka tak na sedáka ale vdaka tomu, že to zábradlie okolo je také vysoké, tak jej ani hlava velmi nelingala :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa Laurinka spinká aj poobede, zaspáva medzi 13:00 - 14:00 a spinká cca hodinku aj 15 minút, niekedy hodinu a pol až dve hodiny. Teraz ešte stále spinká už od 13:10.
Mne sa na dievčatkách páči ružová, červená a aj modrá farba, ale ako Sisa píše na dievčatká predávajú málo modrých vecí.
22. feb 2009 o 14:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Moji chlapi isli do detskeho centra - je to v nakupnom centre, vcera boli prvy krat a malemu sa tam hrozne pacilo. Detciky do troch rokov tam mozu ist v sprievode rodicov, starsie aj bez, a muzik si pochvaloval, ze tie baby, co to tam maju na starosti fakt davali na deticky pozor, hlavne aby starsie nejako neublizili malinkym. Tak boli obaja spokojni, Samko nechcel ist ani domov. :slight_smile:

Ja sa zatial liecim, chytila som asi daku virozu, tak lezkam, cajikujem, davam si homeopatika a citam knizku, co som si kupila do porodnice :sweat_smile:

Ja mat dievcatko tak veru problem s obliekanim nemam urcite, hoci cukrikovsky styl nemusim :grinning: Ale ani pre chlapcekov nemam ziadny problem najst krasne vecicky, vdaka internetu ci uz moze clovek kupit cokolvek kdekolvek. Horsie by bolo byt odkazani na ponuku miestnych obchodov, to je hruuuza. My sme si oblubili Next a HM, toho roku HM nema bohvieake pekne vecicky, takze 90 % veciciek na jar som objednala malemu z Nextu. Uz maju aj letnu kolekciu, tak sa zase urcite neovladnem :slight_smile: Inspiracia pre dievcatka: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5100329
22. feb 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez radi oranzovu :slight_smile: Petrik je snedy po tatovi tak mu pekne ide, ale jemu proste pristane vsetko :grinning: :grinning: :grinning: keby sme mali babu tak isto bude mat nejake sladke satocky :slight_smile:
Inac my kupujeme ked nieco pekne maju tak kupime, napr. teraz mali v CA vypredaj zateplene gate zlacnene zo 16 na 4,50 tak som mu kupila hned 92 aj 98, aj mencestraky aj rifle, vsak jedneho dna sa to hodi. na internetove nakupovanie ja nemam velmi cas, len co zapnem PC uz mi pride asistent a uz som dokukala :grinning:

teraz mame tatu na sk tak si safarime sami, no mam toho dost od piatej, sice som hodku cez obed s Petrikom pospala ale uz nevladzem. tak cakam kym zaspinka este si tam cosi rozprava a idem haji dobruuuuu :slight_smile:
22. feb 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mam problem ten, že Lucinka je prvá v rodine taká neštandardná a vobec jej neviem dopredu odhadnúť velkosť... Takže dopredu len také veci čo ponosí aj v zime aj v lete... :grinning: No a veci davam vyučtovať, tak mám rada bloček z toho... minulý rok sme mali nízke prispevky na babo a to som aj tak plno veci od ruky nakupila akože zo svojho (oblečko nie, ale iné detské prkotinky), ale teraz davaju tak, že fakt z toho viem deti zaobstarať, tak nechcem kupovať nič pomimo, lebo potom nemám dosť bločkov. :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No krati s anam to.. už len 8 dní... vobec si to neviem predstaviť, že tu s nami Kiko nebude... voooobec...
22. feb 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

juli takze simulujes 39tt? :wink: ja vychadzam teraz z toho ze uz tak tychlo neporastu ze za polroka preskocia 3 cisla, takze kludne kupim take co sa da napr. aj na jesen aj na jar, pripadne ked je chladne leto.

dnes sme boli v ikei, lebo su prazdniny a vsetky nase aktivity co mavame niesu, ale tam sme zistili ze tento napad malo este asi tisic dalsich ludi, no napchate riadne to tam je tak sme sa pohrali v detskom kutiku a ani sme sa moc nemotali a sli sme domov.
23. feb 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Julinka no Ty si s nakupovanim v inej situacii, mne blocky nepreplaca nikto :grinning: Aj my uz iba 8 dni a sme 4:grinning: Vam v jeden den odchadza Kiko a pride dievcatko? No ale zase vies, ze Kikovi bude este lepsie, lebo bude mat rodicov na stalo, na cely zivot :wink: Hoci urcite Ti bude velmi chybat :pensive:

Evi tak sa setri, ked nemas teraz pri sebe manzelika - teda tak ako sa to da. Isiel prec nadlhsie? Ja praveze nemam cas na obchody a behanie po nich, na nete som vzdy vecer, ked malinky zaspi a vtedy mam cas nakupovat a nakupovat az prilis :grinning: My Samka do obchodov neberieme nikdy, nema to rad a navyse ja neznasam pri nakupovani stres, tak radsej takto. Takze aj na bezne nakupy idem bud ja sama, alebo manzel sam. Akurat makovy roztek si chodime vzdy kupit do pekarne spolu, tam uz ma tety kamosky :slight_smile:
23. feb 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No u náááás kooooopa snehu.
Fuuu o týžden odovzdávam Kika.. .Ja si to vooobec neviem predstaviť... Proste vobec si neviem predstaviť, že ho nebudeme mať... vooooobec...
A chcem brať Dominiku hned na výmenu, nech nemám čas myslieť na Kika, nech sa mám čo obracať... proste makť makať makať a nemyslieť na hovadiny.......... Nová mamina mi zavolá alebo pošle SMS prvý večer, ked zaspí... Aspon, že to nová mamina chápe... Myslím, že ten prvý večer kým Kiko nezaspí, nepojdem ani ja hajať.......... No uvidíme...
23. feb 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, urcite to bude tazke pre Vas vsetkych, myslim celu rodinu, ved ste boli spolu s Kristiankom dlho a zvykli ste si na seba, boli ste jednoducho svoji.......Kikovi tiez urcite potrva, nez sa mu to v hlavicke prehodi, ale Ty vies, ze je to takto prenho lepsie a urcite Ti pomoze pri odreagovani od smutnych myslienok starostlivost o malu Dominiku, ktora Ta bude veeeelmi potrebovat a samozrejme o stalicu Lucinku :slight_smile: . Zelam vela sil, aby ste to zvladli, drzte sa :pensive: :slight_smile:

Evi, Ikka, aj u Vas je tak vela snehu ako na Slovensku? Od vcera chumeli, dnes sme sa boli doobeda vysantit a pouzila som - Lubi - Tvoj stary zlepsovak : lopatku a vedierko do snehu :slight_smile:. Adelka bola nadsena, robili sme si torticky zo snehu,velmi ju to bavilo, ani domov nechcela ist, takze dakujem :slight_smile:. Ale napriek vsetkemu chceeeeem JJJJJJJJAAAAAAARRRRRR !!!!!!!!!!!!!!!

Ja cez internet oblecko zatial nenakupujem, vacsinou si vystacime s Tescom- Cherokee a vela veci sme podedili. Ked nieco nemame a nie je v Tescu, tak kupujem v klasickych detskych obchodoch.

Zuzi, zaujimal ma ten Laurinkin obedny spanok, lebo som nevedela, kam sa jej este moze zmestit, ked dokopy cez den nie je az tak dlho hore a v noci tak pekne spinka. Myslela som, ze mozno uz cez obed ani nespinkava.
My sme dnes samozrejme zase hore od piatej.....a Adelka zaspala 20minut dozadu.

Lubi, tie vecicky, co si hodila link, su chutne :slight_smile: . Ako sa citis tyzden pred dnom D? Spanok sa nezlepsil?
23. feb 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my naopak. vsade kde sa da, tak Simka berieme. cim častejsie je v obchodoch, tym viac sa vie chovat slusne. na zaciatku pobehoval splasene sem-tam, no teraz sa mu vzdy povie kam sa ide, do akeho obchodu a chape to.
23. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Tusim ste dnes vsetky na snehu :slight_smile:
23. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa u nas je taky snehoprs a strasny vetrisko, otrasne cosi :unamused: sme dnes boli radi ze sme zasli od auta a ku autu :unamused: takisto mame vela veci z tesca, hlavne body, pyzamka a tricka, je to dobry pomer cena/vykon a aj vyzorovu su pekne :slight_smile:
sisa my sme dnes vstavali 4,50. to som prisla za nim, ale este si lahol naspat tak si vravim parada uz asi potiahne, odsuchotala som sa do spalne a o par minut uz krical ze co toto ze on je uz hore :unamused:velmi nadsena z tej situacie nie som, este stale teraz nespi sa prehadzuje nemoze si najst polohu, lebo vyhadzuje aj vankusik aj psika von z postielky. cez obed dnes sme potiahli vyse 2h tak aspon nieco. uz nech je jar a ideme von, to podla mna pomoze :slight_smile: chvalabohu zajtra uz pride tato a ma v stredu dovolenku tak sa na striedacku vyspime :slight_smile:
mam kamosku co jej spi mala 12h v noci a 2h cez den, takze ono su take deti a take. my sme proste dostali tento los :sunglasses:

my berieme Petrika vzdy vsade so sebou, na nakupy, ku lekarovi, vsade. tiez ma niekedy chut pobehovat, hlavne v elektre nemoze odolat vsetkym gombikom, ale da sa to zvladnut a je to vzdy lepsie ako byt doma :wink: aj ked niekedy viac nahaname drobca ako kukame tovar :grinning:
23. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: , no my nie sme veru na snehu...sniezik sme mali 2-3 dni dozadu, ked sme sa bobovali, ako som uz pisala, ale vcera a dnes sa to totalne roztopila a tak sa tu topime vo vode a v blate...aj snehuliak, co sme postavili uz padol :unamused:
Inak takato bola bobovacka:
http://www.youtube.com/watch?v=h4rwC1b5SqM
:slight_smile:
Vikend sme mali pracovny, ale teda hlavne nas tatik a my sme s Emi boli v nedelu na karnevale. To bolo uuuuplne skveleeee. Emily konecne zurocila svoj tanecny skokansky styl, hopsala 2 hodiny vkuse a ona vobec furt hopsa...na zemi, na gauci, proste furt skace, mna by totalne asi boleli nohy :sweat_smile: Takze si vyskala cukriky a este sme aj celkom schytali vela obdivu...lebo tam asi este s jednym chlapcekom boli najmladsi :wink: No inak sa tam najedla tolko cukrikov, asi ako za cely svoj zivot doteraz nepojedla, ale nedalo sa tomu vobec zabranit...vsade tam boli cukriky, rozdavali sa o 106...lentilky, cokoladky...no pre mna vyslovene hruuuuza :confused:
Ale bolo to skvele...
Dnes som bola v praci, potom hned na plavani, potom stretko s kamoskou, nakup v tescu a dosli sme domov o pol siedmej, hned upratovanie a som dnes total hotova....takyto maraton som uz dlho nemala.

Lubi pekne sa vyliec, nech si do buduceho tyzdna 100% fit..boze budeme na teba vsetky mysliet :dizzy_face:
23. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez chodime vsade pekne spolu, aj k lekarom, ale ked nam ani nic moc ine neostava, vsak Evi :wink: no aj ked na velke potravinove nakupy v poslednej dobe chodime vzdy len jeden, lebo je to celkom niekedy makacka s malou. Ale obchody ako ikea a pod....tak to presne, ako pise Evka viac nahaname Emi ako kukame tovar. No a ked s nou chodim do miestnych potravin, tak to ma vyslovene rada, lebo tam si tlaci ten maly kosicek, ja jej podavam, Emi naklada, potom ideme platit...medzitym pokeca s predavackami, sem tam vbehne aj za pult, lebo tam maju polepene take obrazky, tak to tam okuka a tak...to absolvujeme skoro aj kazdy den...pre rozteky chodime a tak..
23. feb 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikka kukla som fotocky Emily je uzasna, je to velka tanecnicka a bude z nej isto divozienka :wink: :slight_smile:
23. feb 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no divozienka to uz veru je...to skakanie ma od malicka, len co sa oprela o nohy, tak poskakovala a teraz sa uplne vytesuje, ked vidi macka Pooh a tam je tigrik a ten hopsa, tak mala tiez hopsa a pol dna preskace na gauci, to ja mam az krce v zaludku, co cakam kedy sa rozplacne na zem, ale jednoducho nic neplati, aby tam neskakala...a potom hopsa aj na tom gumenom hopsadle a aj co ma takeho velkeho plysaka, tak nanho vyskoci a hopsa (vyzera to vselijak) :grinning: alebo aj na vankusoch hopsa...no vsade, kde sa da hopsat, tak hopsa a "hopsa" je jej oblubene slovo...No aspon si tak vybija energiu :wink:
23. feb 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikka to je super :slight_smile: Petrik nema vobec tendenciu tancovat alebo hopsat na hudbu, alebo len tak. on sa vselijako vrti kruti ako taky cervik nacvicuje na gauci volne pady ale rytmicke to teda nic nieje.
23. feb 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ikka super fotocky, Emi bola krasna vila :dizzy_face: Takze vy nemate problem, co kupit Emi na narodky, trampolinu s veeeelmi vysokou zabranou a mate o zabavu postarane :grinning:

Moji chlapi boli dnes opat v Baumaxe, uz tam asi vyvesia ich fotky na stenu, ze Wanted. Vcera mi natocili video, Samka tatinko nalozil do takej nadoby na hracky s kolieskami a metlou ho tlacil a tahal po celom Baumaxe. Potom sa tam nahanali a kopali do dakeho valca, hrali na skryvacku. :slight_smile: My sa to snazime striedat, aby mal Samko zabavu, doobeda sa vzdy chodi von a poobede bud k nam pride kamoska s dcerkou, alebo my ideme k nim, alebo idu chlapi do Baumaxu, ku krsnej alebo detskeho kutiku. No ale take klasicke nakupovanie - Tesco, to so Samkom neriesime, to vzdy ide iba jeden z nas. Takisto lekarov - az do minuleho tyzdna som chodila sama, lebo pre samka je dlho cakat a ani nechcem aby bol teraz, ked je vsade kopec chorych v takych priestoroch.

Evi 4.50? Fuha, to by sme boli asi mrtvi :rolling_eyes: No esteze vam pride tatinko :wink: No fakt s tym spankom je to u deti rozne, neviem od coho to zavisi - nas maly spi v noci 10 hodin, cez den 1,5 hodky. Aokrem toho je nonstop v pohybe, nezastavi sa ani na sekundu, v kuse, beha, skace, tancuje a samozrejme pri tom vsetkom stale keca, ustocka sa mu nezatvoria. Kamoska, co k nam chodieva - jej mala ma o 7 mesiacov viac, v noci spi 12 hodin a cez den 3-4, musi ju este budit, a ked k nam pride, tak si zoberie hracku, sadne si a hodku sa z miesta nepohne. Nechapem, kde vybija energiu. :confused:
23. feb 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja dnes idem absolvovať zubárku s oboma detmi... No som zvedavá... Zubárka vie, že kočík bude s nimi odparkovaný v ordinácii, lebo nemá kto so mnou ist aby ich na chodbe postrážil... Tak uvidíme... Sa mi tak nekce.. .Predsa len zubárka... :frowning2: :unamused: :confounded:
24. feb 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

tak my sme dnes spali do 6,20 :dizzy_face: :sunglasses: takze pomaha vystazovat sa poriadne na MK a vsetko sa spravi :grinning:
lubi no su deti take aj take, ako aj dospeli. Petrik mozno nie je taky ubehany ako Samko ale aj ked sa hrame spolu v detskej treba sa mu venovat, takisto clovek je rad ked stihne este poprat a upratat. Varime zasadne spolu, to by som Petrikovi nikdy neurobila :grinning: ked perieme tak on hadze veci do pracky, ked vysavame beha so mnou po byte a ukazuje na zem kde treba este povysavat atd. je to nase najvacsie pomahajdlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes som bola na wc a vratim sa do kuchyne a zemiaky nahadzane v rure, rura zapnuta a Petrik strasne stastny, len mna zase mraz obehol :grinning: Ja mam denne asi 5 malych infarktov, dufame len ze to babu neuskodi :zipper_mouth: :slight_smile:
dnes sme kupili tricko na leto s bagrom, ale Petrik ho ani z ruky nepustil, a hned si ho doma obliekol tak v nom teraz aj spinka. taka nasa mala paradnica :grinning:
24. feb 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja dnes kým som Lucinku obliekal do overalu, tak Kikovysypal hlinu z kvetináča an okne... A kým som tu hlinu povysávala, tak už koláče zo stola boli uprostred kobreca vysypané... :confounded:
24. feb 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako pekne ste popisali :slight_smile:
Ikka, Emily bola zlata, ako sa snazila dostat z bobov von :slight_smile: .
Evi, my sme dnes tiez boli ohromne posunuti, Adelka vstala az 5, 20........Ale ja som aj tak isla na siestu k doktorovi, takze som bola hore uz pred piatou. Tiez niekedy myslim na to, ako to vplyva na babenko, vsetko to nocne a skore ranne vstavanie plus tie kadzodenne infarkty, ako Ty pises. Ked som cakala Adelku, tak som len lehnila na gauci,lebo som mala rizikove, chodila som na pomale prechadzky s Benikom, hladkala brusko a pustala mu plysaka, mala ticho pustenu hudbu a citala.....teraz je to ine vzruso :slight_smile: . Ale hovorim si, ze mozno o to bude babo odolnejsie oproti Adelke. Adelka nebola pripravena na zivotny zhon a ruch a vsetko ju plasilo a rozplakavalo. Toto dietatko ma pri Adelke ine poplachy :grinning: .

Juli, ako u zubarky, prezili ste vsetci v zdravi ?

My sme tak do roka Adelku tiez dost chranili pred obchodmi kvoli bacilom, ale uz zijeme viac-menej velkacskym zivotom :slight_smile: . Tiez chodi vsade s nami a postrazit na hodinku babinke ju dam tak dvakrat do mesiaca, ked je to nevyhnutne a musim vybavit lekara alebo nieco, kde to je s detmi obtiazne. Inak je stale s nami, a teda hlavne stale so mnou.
Dnes som ale bola na poradni, takze rano ostal doma dlhsie muz a ked som prisla, fujazdil do roboty.
Babulko som krasne videla na sone, srdiecko je uplne v poriadku, doktor bol nadseny, ako sono krasne ukazuje, ked je zena takato stihla. Keby vedel, ze ja tu svoju ultrastihlost az tak nemusim .... :grinning: . Ale uz som pribrala 6kg :slight_smile: . Len neviem stale, co cakame, lebo sice sa mu podarilo nazriet medzi nozicky, ale nedovolil si to odhadnut....tak musime este mesiac pockat na Hlohovec......Adelka stale basni o Tame=Tamarke, tak by som jej to dopriala, nam s muzom je to uplne jedno, hlavne nech je aj nadalej v poriadku. Mame vsetky rucicky, nozicky, tak sa vytesujeme :dizzy_face: .
24. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No prežili sme... Našla mi 2 dalsie kazy... Ktoré tam mám riadne dlho ale ich nebolo vidno........... :confounded: Deti dostali lízatka, tak boli zalepené až až...

No a Lucinku už máme rovnako šikovnú ako Kika... Pred chvílou vykydla kremove koláče na zem (samozrejme krémom na zem :confounded: )
24. feb 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sisa super, ze je vsetko v poriadku, ani sa nenazdas a uz mas polovicu tehu za sebou :wink: No neviem - asi Adelke vyjde to zelanie a docka sa Tami - nam bolo pipika vidiet na sone uz v 12 tt :grinning:

Evi tak to si musela skoro infarkt chytit :confused: Ja som tiez tak minule odbehla na sekundu a Samko vyskriabany vonal kvietky vo vaze na jedalenskom stole. Nastastie linku a spotrebice mame vysoko, linku sme si dali robit az 95, takze na sporak, alebo nejake veci, ak nie su vyslovene na kraji nedociahne. Ruru aj mikrovlnku mame tiez vysoko. Aj Petrik sa rad obzera v zrkadle? Nas maly velmi rad, aj sa pusinkuje a povie si, ze Samko je aky krasny :sweat_smile: No snad z neho nebude maly narcis :grinning:

Julinka takze dneska maskrtite zo zeme? :grinning: No deturence su rychle, hlavne ked su dvaja, tusim maju na vas system :wink: :grinning:
24. feb 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok