Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

ikka
27. júl 2009

Evi, ja som akurat chcela poznamenat, ze Petrik objavuje mozno krasu ranneho dlheho spanku a uz by si sa konecne mohla vyspat, ale nevyspis...lebo mala bambulka ti nedovoli 😉 😅

No inak my v piatok odchadzame na dovolenku do Chorvatska, ideme autom, tak snad to nejak Emi zvladne. Uz sa tesime. No ale chcela som k tomu spanku, ze tiez si hovorim, ze ju tam asi nebudem davat o osmej spavat, vsak nech si to teda uzijeme aj s trochou ponocovania 😉 🙂 Snad potom nebude az taky problem nabehnut na normalny rezim 😅

eva4444
27. júl 2009

ahojte

ikka kiezby objavil krasu ranneho spanku ve celej jej nadhere 😀
Emi urcite cestu autom zvladne, juj urcite vam bude sveta zit 😝 my sme vlani v Taliansku chodili na hotel az vecer okolo 22, bolo to super sa tak poprechadzat po uliciach, bolo teplucko, parada 🙂

vcera sme natocili videjko, mozete si kuknut ako to vyzera s 'nemluvnatom' 😀

https://www.youtube.com/watch?v=vfQgvS73yCM
alena22
autor
27. júl 2009

ahojte, evka ozaj petrik toho vela nenahovori ale kolko krat lepsie jak mne toto sidlo omiela za usami stale 😀 ked nehovoril stale som si zelala aby uz zacal a teraz mi to niekedy ide uz aj na nervy 😅
vy ako doma na petrika hovorite po slovensky iba ci aj po nemecky?

eva4444
27. júl 2009

alenka my len po slovensky, po nemecky niekedy na ihrisku ked su tam aj ine deti alebo tak vonku medzi nemcami, ale to je mensina casu. juj my sa uz tesime ked zacne, ale akosi sa zatial vobec nechysta. dnes zrovna sme mali termin na usnom, ze ci dobre pocuje, ale kedze Petrik vuuuoooobec nespolupracoval tak nam dali druhy termin lebo fakt sa s nim nic nedalo. tak si tam prideme pokricat zase o 2 tyzdne, ja som to aj tusila ze to tak dopadne, aj ked som potichu tajne verila ze nie 🙂

ikka
27. júl 2009

Evi, ale vsak ty najlepsie vidis, ze pekne reaguje na to, co sa ho pytate...je to jasne aj z toho videjka 😵 takze so sluchom urcite problem nema. My sme sa vcera na ihrisku stretli s 3,5r. dievcatkom a ta tiez este nerozprava, len take kratucke jednoduche slova al. skratky slov, ale vety ziadne...no niektore deti si proste davaju na cas 😉 Vsak ked budu mat co povedat, tak to pride... 😉
Ked vstrebe obe reci, to bude len sikula.... 😉

lubi22
27. júl 2009

Evi presne ako pise Ikka - uvidis, maly zacne naraz hovorit aj sprechovat, to bude iny frajer potom 😉 My sme tiez teraz boli s jednymi znamymi, maju dievcatko majove ako Samko a nehovori nic. A takisto sa jej venuju. Ale rozumie vsetkemu. Tak Samko na nu mlel a ona nic, ale rozumeli si. Na zaver si taku pusu vlepili, tak mi bolo luto, ze som nedrzala fotak v ruke. Boli bohovski, Samko on bozkava tak nezne jemne a ona mu chytila hlavu celou rukou a pritiahla si ho k sebe a cmuk. Sme sa nasmiali 😀 Ale zase ona nema plienocky a my este hej. Takze kazdy je sikovny v inej oblasti 🙂

Ikka uzite si riadne dovolenku, teraz je to uz super s nasimi starsimi detickami, urcite vam bude fajn. 🙂

Sisa Adelka je este riaden ranostaj 😉 Aj ja sa tesim na spolocne rodinne vylety a tury v prirode, len zatial mi to pride este take komplikovane. No a navyse, ked mam byt cele doobedie s Filipkom dakde pod kopcom. Najprc som bola celkom za, ale teraz zvazujem, ze skor by sme mohli ist na nejaku prechadzku do lesa, nez chlapi na turu.

sisa07
28. júl 2009

Ahojte 🙂

Evi, presne ako pisu baby - Petrik si svoj cas najde, zatial si asi vystaci aj takto 🙂 , ved Vam vsetko pekne poukazuje a z videa je vidiet, ze rozumie vsetkemu a urcite aj vela vie. Usne este vyskusajte a keby to nevyslo teraz, tak skuste o par tyzdnov, pre pokoj duse 😉 🙂 .

My sme dnes nedali plienku na noc, lebo Adelka si sama povedala, ze uz je velka, ona na noc plienku nepotrebuje a nechce a cikat bude aj v noci do nocnika......... tak sme to riskli. Do postele som jej dala nepremokave podlozky a zdoraznili sme jej, ze musi v noci zakricat na nas. A krasne sme sa v noci dvakrat vycikali a plienka nam nechybala. Zato teraz na obed, ked isla spinkat, tak ju ma, lebo tato plienka je pocikana vzdy a riadne. Ale to sa ani necudujem, lebo sa snazime, aby vela pila a obedny spanok ma asi tvrdsi, tak sa na cikanie nezobudi. Takze este nam asi ostane tato jedna plienka denne a casom odburame aj tu.

Dnes pojde ocinko s Adelkou na kupko, ja uz nejdem, radsej budem doma oddychovat a zbierat sily na den D 🙂 .

papa

eva4444
28. júl 2009

ahojte

my sme boli na kupku vcera, bolo uplne super 😝 Petrik najskor dostal supernapad behat cez cele kupko od deky ku deke, ono je to dost velke a kedze ja s tymto bruchom nie som ani zdaleka taka rychla som len po nom kricala a ospravedlnovala sa vsetkym na okolo 😅 ked si bol isty ze si nas uz vsetci vsimli tak si vyhadzoval ciapku do vzduchu to som tiez nemala sancu ho chytit. a potom prisiel za nami tato z roboty a Petrik si nosil vodu a z piesku sme urobili jazierko a pekne sa hral na mieste ako anjelik bol 😝. no ale vecer od unavy ani zaspinkat nevedel mojusik 🙂

sisa to ste sikulky ked uz ste tak daleko bez plienky 🙂

my sme este nezvladli level1 - vuobec ho posadit na nocnik, alebo na zachod so sedatkom. to je kriku revu akoby ho z koze drali 😒 😀 mozno na rok 🙂 co chodime do telocvicne tam je kopec 3r deti s plienkami, takze pohoda nie sme uuuplne posledni a keby aj tak nam mozu vsetci vyliezt na hrb co sa im nepaci ze mame plienku 😎 - tym myslim hlavne starku a spolok starych tetiek ktorym to stale v hlave vrta asi nemaju co ine riesit tak sa zaoberaju tymto 🤐

ikka
28. júl 2009

Sisa, to je zlate...Adelka je ale sikulka. Mna tiez dnes Emi prekvapila, ja som robila pripravy na obed v kuchyni a ona sa hrala v spalni a bolo tak dlhsie ticho, tak som sla kuknut, ze co vyvadza a ona si lezala v nasej posteli, prikryta a hovori mi, ze ide spinkat. Bolo asi 11,45. Tak si vravim, ze teda vsak ked chce 😉 sla som zobrat plienocku, pyzamko, zatiahla zavesy, dali sme pusu a krasne si tam zaspala v nasej posteli 🙂 Ked vstala tak pekne sama dosla za mnou do obyvacky, kde ja uz som vegetila pri kavicke 😵 No super. Celkovo teraz je tak fajn, ani sa moc nezlosti, neplace, nepisti a celkom pekne sa sama vie zahrat, vela sa vypytuje a najnovsi hit u nas je krtko 😉 😀
Adelku este drzi krtko?
U nas obednajsia plienka a nocna asi ostane este dlho...obe su vzdy dost plne a hlavne vecer, ked nechce ist spat a vymysla, tak si pyta furt pit, tak kolkokrat je az precikana rano, ale ani jej to ocividne nejak moc nevadi 😅

Joj, my ked dojdeme z dovci, tak ma tu urcite uz bude vitat nejake nove babatko, tesim sa 😵

lubi22
28. júl 2009

Sisa, Tebe uz svieti 40 😵 No to fakt, radsej oddychuj 😉

Evi my sme s plienkami na tom tak divne, skor nie ako ano. Jeden den Samko v pohode, je bez slipkov a nepocika sa. Druhy den sa pocka v priebehu hodiny 5 krat, potom mu radsej dam plienku. No a celkovo, on sa vobec nepyta. Ked aj cika, tak je to tak, ze sa musim spytat ja jeho a on povie, ze ano, ideme cikat. Abo ho dam cikat ja. Ale sam od seba nepride. A kakat ani za svet do nocnika alebo do zachodu. Iba do plienky. Uz sme kupili take tie trenovacie plienky, je na nich jeho oblubeny Lightning McQueen (auto), tak sme chceli, ze ved predsa auticko nepokaka a bez problemov. Ja si z toho az tak vela nerobim, do skolky moze ist aj s plienockou, hoci si myslim, ze uz na to ma, len je mu pohodlnejsie cikat do plienky. A s tym kakanim, to by som odburala radsej, ale on ani za svet sadnut si, on aj do plienky kaka v stoji 😅 Ak mate dakto dake rady, uvitam 🙂

inge23
28. júl 2009

ahojte 🙂 ,
dlho sme tu neboli. Vidim, ze Sisa ma uz zapar 🙂 a Evke sa to blizi ako blesk...som rada ze sa vam nastavjucim dvojmaminkam dari a ze celkom zvladate tie tepla, o dietkach nehovoriac 🙂 .

Evi, s rozpravanim a plienkovanim sme na tom rovnako, teda chlapci su rovnako 🙂 . S rozpravanim sa rozbiehame, so serblikom veeeelmi pomalinky, sem tam si aj sadne a aj vycika, ale najcastejsie je to na parkety alebo sedacku...tu ma rada. Vdaka bohu za stahovatelne potahy z Ikea 😀 . Ako boli tie tepla tak behal furt na nahacika, ale asi to este nepochopil, ze urobit to treba tam. Aj ked, on si povie, ze cici...ale bud nechce sadnut, alebo povie neskoro...potom iba krici, aby som to utrela. ked mu dam plienku, tak ju taha ze cic, tak dam dole a on sa smeje a na nocnik nie. Tak proste, ked chce tak si sadne, ked nie, tak nie....len sa bojim, aby potom nemal z toho hokej, ze raz plena, raz nie...ale nechcem ho stresovat tym, ze mu ju zoberiem uplne... Sisa, co myslis, ty si taka moja poradna 🙂 😵 .

My sa teraz nekupkame, fifo ma nadchu a dnes zacal aj hnackovat, ale naladu ma dobru aj papa...dietku som dnes nasadila...aj spapal, mrkvu a zemiacik,ale chudaka aj ho to brehnalo 😢 . banan doobeda v pohode. teplotka zvysena..tak uvidim do zajtra ak to neprejde, tak ho radsej zoberiem k Dr.
Ja mam taky pocit, ze je to z vodicky, ktorej si logol, ked sme boli v min. tyz. v Tatralandii

Sisa, Adelka je sikovnica...ze uz ani na nocny spanok nemate plienocku... 😵

Lubi, kericiace a take horsie odbodie mavame aj my, ale teraz je taka pohodicka...klop klop

alena22
autor
28. júl 2009

caute,
lubi s kakanim sa adko pyta niekedy sice povie uz neskoro ze kakat a ked ho rychlo rychlo davam na nocnik uz vypadne poklad z plienky na zem ale dakedy sa krasne vypyta a potom tlieskame cela rodina a davame si zele cukrik 😀
vcera sme boli na terase s kamoskou a bolo tam take dievcatko ako adko stare tiez sa krasne nahanali a aj kecali spolu boli asi na rovnakej urovni sme sa nahihnali na nich a oni sa ucili bez plienky a mala sa v behu len zastavila potiahla si gate hore a cikala v pohode iba sa rozkrocila do nohavic 😅 a adko aby nebol v hambe sa oprel o taku studnicku zacervenal a ze mamika adko kakal 😀 tak sme mali veselo aj my aj oni 😅
my sa kupat nechodime nikam po tej mononukleoze mame zakazane vsetko aj navstevy obchodakov 😒 ale tak pride cas kedy to dozenieme 😵
dnes sme cely den s adkom balili zajtra vyrazame na dovolenku do ciech do dvora kralove a aj k dedkovi na dom 😵 uz sa tesim tam si adko uzije leta ma byt aj pekne snad to vydrzi 😎
maminkam cakatelkam zelame bezbolestne porody 😉
majte sa paaa 🙂

sisa07
28. júl 2009

ahojte 🙂

Ale ste toho popisali 🙂

Ja som sama, plavci sa clapkaju na spominanom kupku 🙂 , rekreacne som povysavala, umyla podlahu 😀 a teraz vegetim 🙂 .

S tou nocnou plienkou som aj ja zvedava, ci to takto pekne bude pokracovat, len aby sme to nezakrikli, ale ste zlate 😵, tiez mam z toho radost. A ta popoludnajsia bude urcite na doooobre dlho, hlavne v tychto teplach a spotrebe vody.......

Ikka, prajem krasnu dovolenku s Emily, uzite si to, nacerpajte vela sil a pozitivnej energie do dalsich dni 🙂 ! To je super, ze mate s Emily taku pohodicku 🙂 , celkovo s tymito dvojrocnymi deturencami je uz taky pokojnejsi zivot / samozrejme az na nejake chvilkove vybocenia 😀 /.
A krtko? Jasne, to je stale nas kamarat 🙂 . A este k nemu pribudla kravicka Connie a prasiatko Pepina - neviem, ci to poznate, to su tiez celkom zlate rozpravocky. A este mame radi Postara Pata. Tieto rozpravky mam rada, lebo su tam hlavni hrdinovia vacsinou na seba dobri a da sa v ramci toho kopec veci vysvetlit a ukazat. Adelka nema rada Toma a Jerryho - ked zabudneme rano v obyvke vypnut po spravach Telerano a hrame sa v izbicke, tak pri zvucke Tom a Jerry uteka vypnut telku s tym, ze to nie je dobra rozpravka, lebo sa tam biju a robia si zle....

Alenka, Vam celej rodinke tiez zelam prijemne oddychove chvilky, nech si to vychutnate bez chorob a pekne zrelaxujete 🙂 . A dakujem za prianie ohladom porodu 🙂 .

Evi, tak na kupku ste boli za hviezdy 😀 , Petrik je zlaty 😵 , musel byt na Vas dvoch celkom vesely pohlad, aj ked viem, ze Tebe asi vsetko jedno nebolo 🙂 .

A k plienkam.....nech si kazdy sleduje hlavne svoj zivot a svoje deti......tetusky so svojimi pohladmi a poznamkami uz asi zabudli, ze tiez mali deti a tie tiez neboli na jedno kopyto......kazde dieta ma svoj cas. Hlavne je, aby boli zdrave a stastne, vsetko ostatne pride 🙂 . Podla mna sa v tomto davaju tazko nejake univerzalne rady, na kazde dieta plati nieco uplne ine, treba len skusat a hladat. Dobre rady od mamiciek boli v niektorom z cisiel casopisu MAMA a JA - mozno by sa to dalo na nete najst v archive za posledne 2 roky. Urcite aj tu na konovi o tom maminy niekde hovoria a radia si navzajom. Do tych troch rokov si myslim, ze je cas skusat a hladat, co drobcom vyhovuje. Skusim este pozriet to cislo casopisu, ak najdem, napisem Vam...

Inge, dlho si sa tu neukazala, som rada, ze si sa ozvala 🙂. Drzim palce, aby bol Filipko rychlo v poriadku a aby to nebolo nic vazne 🙂. A dakujem 🙂.

Lubi, veru uz ideme do finale 🙂, vsetko pekne povoluje a pripravuje sa. Vo stvrtok idem zas do poradne, tentoraz uz po 3dnoch, lebo doktorka mala pocit, ze pred vikendom by sme sa mali dohodnut, co dalej.

Majte sa pekne, papa 🙂

susy
28. júl 2009

sisa, držím palce, silno.
my sme mali včera už 1 mesiac a 511O g 😀 . gulatíme sa.

ikka
29. júl 2009

Susy, tak to meno ma Max vystizne 😀 😵 😵 😵 To je super vaha v prvom mesiaci 🙂 Ale to leti...

sisa07
29. júl 2009

Susy, Ty mas tiez asi smotanku namiesto mliecka, ako aj Lubka 🙂 . Gratulujem k prvemu uspesnemu mesiaciku za Vami 😵 . A dakujem pekne 🙂

eva4444
29. júl 2009

susy superpriberate 🙂 joj len nech im chuti papkacikom malym 😵

ja som bola dnes na poradni, mala ma ca 2900g 😵 krcok makky minajuci sa mala tlaci nan hlavickou takze uvidime. lucil sa so mnou ze: tak zas o 2 tyzdne a mozno uz ani nie 😕 😀 ale my este vydrzime 😎 ja dufam ze vygradujeme napatie ako sisa az do terminu 🙂

lubi22
29. júl 2009

Susy blahozelam k prvemu mesiaciku 😵 Maximko je dobry papkacik, asi ako nas Filipko 😵 Len tie nase chrbty, tym to da zabrat 😀 Ale hlavne nech su zdravucki 😵 Mam pocit, ze ti mladsi sa rozhodli, ze silou mocou musia dobehnut starsich bracekov. Ak sa ten rast nespomali, tak za chvilu budem kupovat oblecenie ako pre dvojicky 😅 Kto to povedal, ze mat rovnake pohlavie je ekonomickejsie? 😀

Sisa aj ja na Teba myslim, drzim paste, nech ste cim skor styria 😵

Evi malicka ma tiez peknu vahu 🙂 Mne v tehu vahu nepovedal lekar ani raz, ze podla sona to moze byt pol kila hore dole 😕 Tie dva tyzdne by boli akurat 😉

kamilecka
29. júl 2009

Ahojte

uz dlho som tu nebola, zvykame si 4ria 🙂 Dnes mam prvy solo den s obomi detickami 🙂 Je to lahsie ako som cakala 🙂

Ani neviem co mate vsetky nove, nestiham akosi citat tolko toho pisete. Takze deticky priberaju, my ideme na poradnu az buduci tyzden tak som aj ja velmi zvedava. Vcera sme boli na TBC ockovani, Sarah ani nemukla, az som bola prekvapena ze ju to nebolelo.

Mne v tehu povedali ze Sarah ma 3100g a o tyzden na to sa narodila a mala 3130 takze celkom presne to povedali 🙂

Davidko ma uz len na spanie plienocku, uz ani vonku nenosime plienku,ani doma dokonca aj v autobuse vydrzi nepisat 🙂 No som velmi rada,este to spanie niejako,ale to cez obedny spanok pisa jedna radost 🙂

Evi pekne brusko uz mas 🙂 Som zvedava ktora bude dalsia 🙂 Sisa,Evka, Zuzka? 🙂 drzim palceky.

sisa07
30. júl 2009

Ahojte 🙂
No, Kami, vzhladom na termin by som mala byt dalsia ja 😀 . Malinka je zlata, ked takto pekne statocne znasa ockovanie, pokladik mate doma 🙂.

Evi, malinka ma peknu vahu, keby sa uz aj teraz narodila, urcite by bolo vsetko v poriadku 🙂. Ale zase predbiehat by si sa nemusela 😀. Skoda, ze nemozes viac oddychovat, urcite by Ti to pomohlo. A tie nestastne schody asi krcku velmi neprospeli......drz sa 🙂!

Lubi, dakujem 🙂 . Len tomu nasmu Adamkovi je u maminky asi veeelmi dobre, ked napriek vsetkym tvrdnutiam a bolestiam si to vzdy rozmysli a este si vegeti v brusku.....Dnes som bola u Dr. a povedala, ze mam prist presne na termin - 4. a potom sa uz konkretne podla nalezu dohodneme, co dalej. Kiez by sa to dovtedy pohlo same, na dalsiu vyvolavacku nemam chut, silu, ani zaludok......jedenkrat stacilo. No, ved uvidime, ako to cele nakoniec dopadne.....

eva4444
30. júl 2009

sisa no vyzera ze Adamkovi sa u maminky fakt paci 🙂 budeme drzat palce nech to pride same a cim skor 😵 neboj, nepredbehnem ta, ja taka niesom 😀 podla mna krcok nekrcok, ked je dobra voda a placenta babetko sa same von nevypyta, vsak ono o krcku nema ani sajnu, ci ako 😕 😀 a inac moje brusko je totalne v klude, za posledny tyzden mi stvrdlo asi 3x co sa mi az verit nechce 😕 inac tu v nemecku je hranica 'zrelosti' babetka skor 2500g ako ukonceny 37tt na slovensku.

kami diki to je taky moj kotlik 😝 😵

kamilecka
31. júl 2009

Sisa uz mas vsetko prichystane? Adelka poucena ze pride bracek domov za chvilku? 😉

Evi ja som zacala mat kontrakcie na zaciatku 37tt a Sarah v brusku vtedy mala odhadom 2900g a kontrakcie mi zastavovali ze to je este skoro,ze tak najskor zaciatok 38tt,cize presne keby to bolo o tyzdne neskor tak ma nechaju aj porodit,ale podla nich to bolo skoro. Mozno aj preto som mala tu zelenu plodovu vodu,lebo babatko sa uz pytalo von a oni jej nedovolili.

sisa07
31. júl 2009

ahojte 🙂

Kami, Adelka je poucena o babatkui od momentu ako sme zistili, ze som tehotna 🙂 . A postupne sa to len zintenzivnovalo, stale sme sa o prichode babatka rozpravali, vsetko sme pripravovali spolu, stale sa aj ona sama prihovarala brusku, natierala ma, rozpravala mu, co robime a pozerame 🙂 . Vie, ze budeme spolu kocikovat, bude mu vyberat oblecko 🙂 - na to sa zvlast tesi, hovori o tom, co mu pozicia a kupi 🙂 .
Teoreticky je podkuta velmi dobre, len uvidime, co s nou urobi realita a pohlad na to, ze sa uz bude musiet stale o mna a ocinka delit......ale ved o tom je zivot a hovorime si, ze v konecnom dosledku jej Adamko len prospeje, kedze bude odmalicka zvyknuta delit sa a mysliet stale aj na niekoho ineho. Adelka ma velmi rada mamickovske casopisy, ktore si kupujem a casto si ich "citame" a o vsetkom sa rozpravame, obrazky malych babatiek stale hladka 🙂 . Tak chcem verit, ze tak bude hladkat a lubit aj nase ozajstne babo 🙂.
A prichystane veci mam uz davno - keby o to islo, uz tu mohol Adamko kludne byt s nami 🙂.

Mne dnes tvrdne brusko neustale, uz pomaly ani nemam sancu citit Adamkove pohyby, lebo sme stale stvrdnuti. A je to dost neprijemne, akoby mi tvrdli vsetky organy, nielen maternica. Doobeda som uz mala chvilku pocit, ze ideme do nemocky. Velmi sa to zintenzivnuje, len tie kontrakcie nie su pravidelne. Tak este musime cakat, ale uz by som bola veru najradsej doma aj s Adamkom a pri Adelke.....

Evi, dakujem 🙂

Pekny zvysok dna vsetkym 🙂

eva4444
31. júl 2009

kami hlavne ze vsetko dobre dopadlo, ze ste zdravi aj ty aj Sarah 😵 ja som myslela ze po35tt uz porod nezastavuju, a predsa. 😒

sisa vyzera ze Adelka je dobre pripravena 🙂 podla toho ako pises je to dobracisko a urcite bude babetko velmi lubit 😵

to u nas vysvetlujeme Petrikovi ze ma mama babatko v brusku apojdeme ho zobrat a bude stale s nami atd. vsak viete. no a potom napr. sme si delili jednu kindercokoladku: jedno okienko Petrik, jedno mama, jedno tata a ked sme chceli nechat aj pre babetko tak nieeeeeeeee 😅 a ked sa opytame co ma mama v brusku povie niekedy baba, ale niekedy bager, prip. auto alebo co ja viemco. tak neviem ze ako to dopadne. ale on ma teraz take obdobie, ze vsetko prekruca, na kravicku povie haf, kto pekne spapal polievocku - mama (sam ju zjedol) atd. a strasne sa na tom smeje takze tazko s nim 😀 😅 vsak nejako to uz dopadne. 😝

kamilecka
31. júl 2009

Sisa tak to ti tvrdne asi to uz mozes cakat kazdu chvilku, mne tiez tvrdlo a kontrakcie som necitila to len monitor ukazal ze su tam aj kontrakcie.

Aj Davidko stale hovoril ze Sara je v brusku, zo zaciatku este nevedel odhadnut silu akou ma Sarah hladkat ale teraz je to uz super,povie ze Sarah je malicka, da jej do postielky FP psika no zlate to je 🙂

Evi ze bager v brusku hihihihhi no nezaprie sa ze lubi bagriky 🙂

sisa07
1. aug 2009

dobrý deň milé dámy,

prihovára sa Vám tata sisový( ako by podľa maminkinho nicku povedala Adelka) 😀

tak Vám s radosťou chcem oznámiť, že dnes, to je sobota 1.augusta 2009 o 6tej hodine ráno sa narodil malý Adamko s hmotnosťou 3300g a dĺžkou 50 cm.
Obaja, aj Adamko aj maminka sú v poriadku, pôrod bez komplikácií. podrobnosti Vám sisa určite napíše sama, ke´d bude doma.

Prajem Vám krásny deň a nech sa Vám a vašim dietkam darí

Tata laci

najjulinka
1. aug 2009

Blahoželám 🙂 😵

zuzka80
1. aug 2009

Ahojte,
my sme tu dlhšie neboli, akosi Vás zanedbávam 😀 .
Sisa veeeeľká gratulácia k Adamkovi 😵 😵 😵 Prajeme veľa zdravíčka a veľa mliečka a nech ste čo najskôr doma všetci štyria 😵 😵 😉 Som rada, že si mala bezproblémový pôrod, lebo s Adelkou si sa natrápila 😉
Teraz je na rade Evka 😉
Ikka prajeme príjemnú dovolenku 🙂
Susy teeeda Maxim má poriadnu váhu na to, že má 1 mesiac 😀

zuzka80
1. aug 2009

Ja sa už tiež poriadne guľatím 😀 Mám pocit, že mám vačšie bruško ako pri Laurinke. Na ruky ju už veľmi nedvíham a ona to hneď postrehla, takže ma stále viac objíma, hladká, mojkáme sa 😵 Hladká aj sestričku v brušku, vždy mi dvihne tričko a pýta sa, že čo robí sestrička, či spinká alebo kopká 😵
Ako ste na tom so zúbkami, my máme 16, chýbajú nám stoličky, dúfam, že do novembra narastú, lebo u nás je to stále s nervozitou a teplotami 😒

lubi22
1. aug 2009

Ahojte 🙂

Jeeee super, to je uplna parada, nadherny datum, hrozne moc blahozelam celej rodinke k Adamkovi, zelam vela zdravia babulku aj maminke, nech sa vam dari. Takze Adelka je uz velka sestricka 😵 😵 😵

A dnes ma zaroven prvy mladsi surodenec z majovych babeniek jeden rocik takze srdecne blahozelam Riuskinmu Lukaskovi k dnesnym narodeninkam, zelam vsetko naj naj naj 😵 😵 😵 Budu s Adamkom oslavovat spolocne 😵 Riuska dufam, ze pridas dake fotocky, nech sa potesime 🙂