Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

alena22
autor
28. apr 2008

baby ja len tajne dufam ze bude nieco take ako lets dance aj za 15-17 rokov lebo nemyslite ze by to bola skoda mrhat takym talentom 😀 😀 😀 😀 😀

riuska
28. apr 2008

jej ali adko je bohovy ako dal pusinku 🙂 a krasne sa zdvyha sam na nozky a tanecnik 😀 skvely to sme uz ale predtym pisali, no proste je bohovsky 😵
lubi ja si davam velky pozor aby tomasko na brucho nedociahol nozickami - bud ho dam bokom, alebo ja sa tak postavim, ono to nieje absolutne problem - aspon zatial uvidime ked brusko bude stale rast 😅

alena22
autor
28. apr 2008

rius dakujeme 😵 😵 😵

ikka super foto si aj ty pridala ty si aka kocica 😉

rius veru super fotky mate aj dobrotky ste mali pekne aj vyzdobku a tomasko ziaril 😵 a brusko uz je pekne vidno 😉

riuska
28. apr 2008

ikka krasne fotocky

ikka
28. apr 2008

dobry vecer 😉
vsetkym oslavencom prajeme vsetko NAJ 😵
riuska tomasko je uz taky velky chlapec 😉 😵 no tesime sa nanho na stretku 😉 a ty si kocka mamina 🙂
adusko je proste cool frajer a lets dance zorganizujeme, keby nebola 😀
zuzula, to je super, ze vam to tak pekne ide v skolke, Adamko je uz velky samostatny chlapcek 😉

riuska
28. apr 2008

a ali ak sa raz adko dostane do let-s dance - uz teraz ma minimalne 1hlas isty 😵

ikka
28. apr 2008

joj baby som bola dnes u kadernicky, tak som sa tam musela vystavit 😀 😀 😀

riuska
28. apr 2008

a co ti robila s vlaskami? strihala, farbila 😕

ikka
28. apr 2008

strihala, melirovala aj farbila...som si tam posedela...ale stastna ako blcha som odtial sla 😅 uz som dllllllho takto sa nebola dat skraslit 😅 😉

alena22
autor
28. apr 2008

ikka ale pekne mas dlhe vlasky 😉
aj ja chcem 😅

boze idem spat dnes total nabity den zajtra zas streda detto a vo stvrtok zas gratulanti v piatok sa nadychnem a v sobotu zrejme nanovo gratulanti 😀
idem sa na to vyspat esteze mame zub vonku uz tuto noc spal celu dufam ze bude dalsia teraz cela prespana konecne mame 5 zubkov a 6-ty na ceste ale uz je tak skoro vonku cize asi neboli 😅
dobru nocku majte sa a dakujeme este raz za pochvalu tanecnikovi odkazem mu to mozno si zasa nacvici nejake cislo pre vas 😀 😀 😎

riuska
29. apr 2008

dobre ranko 🙂
ikka verim ze ti tam bolo prijemne 🙂 ja tiez zboznujem chodit ku kadernicke, ale v poslednej dobe nieje cas 😕 🙄
ali a co oslavujete 😕
u nas je uz naaaaaaaaaadherne slniecko hura 😵 😀

sisa07
29. apr 2008

Ahojte!
Tak dnes sa asi trosku prioblecieme, fuka nejaky severak 😉 , ale inak krasne slnecno 😉 .
Dakujeme, noc sme mali dobru, dokonca sa Adelka vobec nevrtela a spala na chrbatiku, co nezvykne. Teplota nastastie nevystupila, ale dnes od rana bola stale na mne a uz aj spinka, bola nejaka uplackana - moze to byt dosledok ockovania. Ale ked len to, pohoda 🙂 .
Alenka, super videa 😵 , Adko je velmi podareny, my tiez pridavame hlas uz teraz 🙂.
Ikka, kadernicka odviedla peknu pracu, pekna mamicka 😉 🙂 .
Lubi, bola to prva davka, dalsia bude koncom juna. Ale vraj to zacne ucinkovat az po tej druhej davke.
Zuzuli, to je super, ze si Adamko takto zvykol, ja si to u Adelky neviem vobec predstavit.
Riuska, ta torta s piskotami je ta 5minutova? Musim to uz konecne vyskusat.....A ked sa to kraja, pekne to drzi pokope? Super ste mali vyzdobu 😵 , Tomasko musel byt vyteseny....
Majte sa vsetky aj s drobcekmi pekne! 😵

sisa07
29. apr 2008

Lubi, aku mal Samko noc? AJ ste museli v noci odsavat, ci uz je lepsie?

sisa07
29. apr 2008

Jaaaj, hlava moja derava.....- dakujeme este za dalsie priania pre Adelku 😵 .papa

miriamkac
29. apr 2008

Ahojte dievcata...popozerala som si nove fotecky. Ale nam tie deticky rastu...?
lubi....dufam, ze Samka sopliky dlho nebudu trapit.
alena22 dufam, ze vam to dobre dopadne....

alena22
autor
29. apr 2008

no kocky tak dnes sme boli na tej imunologii podotykam ze sme boli objednani medzi 10-11 hodinou nastastie som zobrala plno caju jedla chrupiek hraciek 🙄 na radu sme prisli po 12 a presne o jednej sme vysli sme tam boli 45 minut maly uz zly ako cert jacal ani popocuvat sa nenechal ☹
dostal kavpky do nosika a zvysene davky fenistilu a 21. ideme na odbery krvicky ☹ ☹ ☹

alena22
autor
29. apr 2008

takze cely den zabity len v cakarni lebo sme tam od desiatej sedeli 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
a to je aj pre deti aj dospelych tak brala normalne prve dospelych ludi a potom az deti nakoniec 🙄 😠

rius ja mam narodky vo stvrtok spolu s luckinim lukaskom oslavujeme 😵 😵 😵

riuska
29. apr 2008

siska ano to bola ta 5minutova a v pohode sa naberala 🙂
ali to male deticky neberu prednostne 😕 ale to je vlastne o ludoch 😠
no dufam ze ti nezabudnem vo stvrtok zablahozelat 😖 😅 😀

cake
29. apr 2008

ahojte baby, tak konecne mame nausnicky 😅 som sa tolko odhodlavala, az ma Adelka skoro rok 😅 . boli sme prestrelit a som mala taku tremu, ze som si myslela ze do toho zlatnictva ani nevojdem. mala to zvladla hrdinsky, plakala iba pri samotnom prestrelovani (ale riadne ) a potom som jej ukazala katalog s prstienkami a plac presiel. No ale musim povedat, ze to prestrelovanie mi pride menej drasticke ako prepichovanie 😒

teraz nic nerobi, len ked vidi, ze aj ja mam nausky, tak si chyta usko striedavo s mojim 😀

monika, ked tu budes. bola som kupit tu ciapocku -siltovku v ruzovom co mate aj vy 😉

ikka
29. apr 2008

alenka, tak to neprijemne ☹ a ten fenistil to je na co?
a ty si 1.majova? 🙂 pekne 😉

cake super, ze ma Adelka nausnicky, aj my sme nastrelovali a super, ziadne problemy 🙂

lubi22
29. apr 2008

Ahojte 🙂

Tak konecne som si dnes prvykrat sadla. Cely den sme boli sami, tato prisiel az vecer, este teraz aj Samko nechcel zaspat, tak som ho uspavala na rukach a spievala mu od Dubasovej Vrat mi tie hviezdy, to jedine zabera 😅 Tak ani neviem, co nove v Panelaku 😉 Chcela som este varit na zajtra, ale asi sa na to vykaslem😅

Samko ma sopliky stale, odsavame, ale nastastie nemal teplotku, takze to nie je take zle. Ale plavanie sme pre istotu vynechali.

Adko ma aj u nas hlas na tancovacku isty. Skoda, ze nejdeme na stretko vsetci spolu, mohli mat deticky spolu disco, ten nas sa tiez vrti, staci ked zatlieskam rukami alebo zabucham na nieco, a uz tanyka. 🙂 To u tych lekarov je hrozne, fakt je to iba o ludoch ☹ Asi niektori zabudli, ked mali sami male deticky, ako to bolo.

Cake, super, ze uz mate nausnicky, Adelka je sice kocka aj tak, ale teraz sa bude este vacsia paradnica 😵

susy
29. apr 2008

Ahojte. Dnes sme mali poradnu. Simon ma 8450 g. Aj ho ockovali do nohy,chudatko naše,aj zuby mu idú. Tak sa dnes jedoval. máme aj fotku v mama a ja 😀

miriamkac
29. apr 2008

ikka...fenistil su kvapky- stahuju sliznicu napr. pri alergiach....mojej malej ich davam, ked mi nevie v noci dychat...ma zväcsenu nosnu mandlu (budu jej ju brat, ale este je malinka) tak jej dam 7-10kvapiek fenistilu a je to OK...ja im hovorim "zazracne kvapky" lebo jej naozaj pomozu....pouzivaju sa napr aj pri zapale hlasiviek (pri zachvatoch a stazeni dychania)...

cake Adelka je teda uz kocka....ja som malej nechala prepichnut uska v 3 mesiacoch u doktorky....

riuska
30. apr 2008

dobre ranko 🙂
slniecko sa nam dnes niekde vytratilo ☹ joj nech uz je leto 😒
ikka kamaratka tiez fenistil pouziva skoro kazdy den uz 6mesiacov - co ma totiz doktora tak ten jej ich predpisuje skoro na vsetko (asi ich ma tiez oblubene), aj my ich mame doma, uz sme ich pouzivali
jej susy super a preco tam mate fotku? bola nejaka sutaz? inak dobra vaha 😵

cake
30. apr 2008

dobre ranko baby, tu je tiez tak pod mrakom, ale kym neprsi je to v pohode.

Konecne som opat dala fotky do albumu, aj ked iba od 6mesiaca, lebo tie predtym musim najprv zmensit v PC a neviem ako.... 😅
inak nam jedno usko trooosku hnisa....ona si totiz tie uska vkuse chyta...neviem co na to dat....povedali ze septonex, ale ja mam pocit, ze to Adelke este viac podrazdilo, tak som, jej tam dala kvapku peroxidu a je to lepsie 🤐

dada21
30. apr 2008

dobre ranko 🙂
tak uz mame behacky po dr. skoro za sebou, vazime 8750g, ockovanie prebehlo celkom v pohode, matusko na sebe nedal ani poznat, ze by ho vobec pichali 🙂 dokonca prespal celu noc az do 6.45 😵 dr. ostala vyvalena, lebo ked ho chytila za nozicky, tak maly spravil normalne nefalsovany brusak 😀 ( asi odkukal od mamy 😀 ) a na neurologii tiez vsetko v poriadku, tam uz ani nemusime chodit, tak sa velmi tesim 😵
len sa nam zase na lickach vyhodili nejake pupaciky, tak budeme musiet ist asi na kozne, vobec neviem z coho by to mohol mat, skor mi to pripada ako nejaka alergia, ale prave som mu ani nedavala nic nove papat, tak neviem 😒

ali, tak aj od nas ma Adko hlas zaruceny 😀

baby vy ste take kocice, ja sa tu vytesujem ako som schudla, ale od idealnej vahy to ma este strasne daleko 😀

alena22
autor
30. apr 2008

dobre ranko 🙂
dakujeme za pochvalu pre nasho tanecnika 😀
dada tak ja mam asi od idealu najdalej ja som schudla co to ale ze by som bola spokojna alebo aj niekto povedal ze si konecne chuda ali tak to nie to ani zdaleka stale som mala tucna ☹ ale aspon mi povedia ze je vidno ze som schudla 😀
no my dva krat denne po sedem kvapiek a tie kvapky co mu dala do nosika su zazrak on uz nema ani kvapku 😵
asi ma fakt alergiu na nieco

dada21
30. apr 2008

ali 😀 neboj sa, to ani mne este nikto nepovedal, dada ty si ale chuda 😀 😀 a este dlho nepovie 😀 najhorsie, ze ja som tiez taka mala 😒 ali, ale aspon si to uz niekto vsimol, to je pozitivne a urcite to povzbudi, ci nie 😉 🙂

zuzka80
30. apr 2008

Ahojte,
Cake ja som Laurinke na prepichnuté ušká dávala 60% lieh, to mi hovorila doktorka. My sme ušká prepichovali ešte v pôrodnici a čistila som jej ich tým liehom ešte asi 2 týždňe a pekne sa zahojili. Kúpiš ho v lekárni 😉
Dadi tak super, že už nemusíte na neurológiu a že ti Matúško neplakal. Laurinka u doktorky stále plače 😒
Lubi a chodíte aj vonku, keď máte soplíky?
A držím palce všetkým ktoré chudnete 😝