Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

susy
23. jún 2008

lubi,máš pravdu,ide to rad-radom. Ma ospravedlneny tan truc z Terchovej 😀

arimzv
23. jún 2008

ahojte.
riuska dakujeme za privitanie 🙂
boli sme cez vikend u svokrovcov v detve, tak ja teraz vybalujem a periem ako diva 🙂
susy pozerala som Tvoj album, Simonko ma paradny ten piratsky stan 🙂

susy
23. jún 2008

dakujeme 😉

zuzka80
23. jún 2008

Ahojte, aj my blahoželáme Petríkovi k prvým krôčikom.
Vítam aj ja novú májovku Arimzv 😉
Pipi my sa čvachtáme zatiaľ iba v bazéniku na dvore, ale tiež by som už chcela ísť s Laurinkou niekde na kupko, len náš ocko teraz nemá veľa času 😒

petaba
23. jún 2008

Ahojte mi ideme zachvilu na kupalisko do hainburgu je tam uplne super, krasne prostredie...a mala sa tam vyjasi

aj my sa musime pochvalit aj nam sa prerezali dalsie zubky 🙂

lubi22
23. jún 2008

Ahojte 🙂

Susy stan je peknucky, ale najlepsia je ta predposledna fotka, tam je Simonko uplne perfektny 😵

Peti, no som zvedava ako sa bude Nati pacit 😵 Mozno ju konecne vodicka unavi 😀 A gratulujeme k zubkom 😵

cake
23. jún 2008

ahojte baby, ja sa tu len tak sporadicky z casu na cas objavim 😅 ale ako som sa docitala mali ste stretko .....to je supeeeer a paradne fotky.... 😵 tatinkovia s kocikmi boli suprovi 😵

keby som vedela (castejsie sa tu "zastavila") urcite by som sa stretka zucastnila....pozeram ze chystate dalsie.....myslite, ze by sme sa mohli pridat? 😅 😅 velmi rada by som vas spoznala, to pisanie nejak "nestiham" 😅

lubi22
23. jún 2008

Cake, urcite, budeme radi 😵 Mrkni do temy Stretnutie majovych babetiek, akurat dohodujeme, ze co a kde 😉

petaba
23. jún 2008

Cake jasne ze sa mozes pridat 😀

Nati sa sice velmi pacilo ale unava sa nedostavila 😀

cake
23. jún 2008

super lubi..dik 😵

ikka
23. jún 2008

Ahojte 🙂
tak pozeram, ze vsetkym rasia zubocky...my nic. Aj Laurinka sa dockala, no super 😉
A gratulujeme Petrikovi k super pokrokom.

My sme este stale v ZA, uzivame si s rodinkou. Zajtra sa tiez chystame na plavaren, ak sa pocasie nepokazi 😉
V piatok uz cestujeme aj s nasimi do CR a tak si zas oddychnu oni trosku u nas.

miriamkac
23. jún 2008

Caute, caute caute
Dievcata, ako prezivate tie horucavy??...Ja "umieram"....dnes vecer okolo 20:00...som chcela otvorit okno, ze super pustim chladnejsi vzduch na deti....ja sa vratim do izby a tam smraaaaad...ciganisko, ktory ma pod nami zahradu tam palil o dusu...skoro ma vykotilo!..Jaj, musela som si ulavit.... 😀 😝
Pekny vecer prajem 😉

fibi
23. jún 2008

jéj tak aj ja musím pochváliť. Od štvrtka lujza chodíííííí 🙂 Tak naozajstne. Proste sa na opekačke vybrala k ohňu. Sme kukali jak blázni... A teraz cez víkend sme boli v súľove - na maratóne a tak a tam si pekne vycibrila techniku 🙂

Aj petrík sa určite ochvíľu odváži sám bežkať 😉

lubi22
23. jún 2008

Ikka, takze ocko sa vas uz konecne docka? 😉

Peti, s tou unavou u Nati si ma vobec neprekvapila 😀 Ja nechapem, kde beru tie deti tolko energie 😀

My sme dnes boli krmit kacicky na jazere, este ze som zobrala cerstve pecivo, lebo Samko viac z rozteka zjedol ako dal kacickam, takze na nas iba hladno pozerali. No a potom v parku, ked s detickami dojedol z misky hrozienko, takvychlipal vsetku vodicku, co tam stiekla z hrozienka, tak som vyzerala ako super matka pred vsetkymi, ze chudak dieta, ani napit nedostane v tych teplach 😀 Ale cajik nechcel, tak chlipal ako psik z misky 😅

lubi22
23. jún 2008

Fibi, gratulujeme Lujzinke 😵 😵 😵

No tento a minuly tyzden deticky same pokroky robia, zubky rastu jedna radost 😵

lubi22
23. jún 2008

Maminky, ktore chcete ist na stretko, mrknite to:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

najjulinka
23. jún 2008

Kristián má šiesty zub a obaja soplia 😖

Lujze gratulujem. Som zvedavá, kedy sa Lucinka rozbehne... O Kikovi nepochybujem, že to bude relatívne čoskoro 😉 😀

lubi22
23. jún 2008

Konecne som popozerala albumiky - nove fotocky - klasika - Adrianko bali baby, Adamko oslavuje s kopcom deticiek, Emily je hrozne zlatunka, ako sa vytesuje z vodicky a Davidko je super zladeny s maminkou 😵 Pekne fotky 😵

pipi1211
24. jún 2008

ahojte baby... myslite ze mozem ist s malou sa kupat na jazero? 😕

fibi
24. jún 2008

pipi myslím že môžeš, naša dr. odporúča prírodné nádrže skôr ako kúpaliská 😉

pipi1211
24. jún 2008

no aj v teme o jazerach som citala ze baby chodia na jazero no mala aj tak bude mat bazenik a mozno ani do vody nepojde, neviem lebo voda v jazere je dost studena 😒 ved potom napisem ako bolo 😀 😀 😀 😀 papa

lubi22
24. jún 2008

Tu je mrtvooo 😕 😀

Pipi, ako bolo na jazere?

Kami, Monika, Kajka, pekne fotocky zo stretka, ta posledna sa fakt vydarila 😉

eva4444
24. jún 2008

ahojte
ja nestiham tento tyzden mame navstevu tak sa venujem 🙂
bryt je total spaleny tak nechce nikam na slnko chodit cize chodime jedine po malinovkach asi po tomto tyzdni budem nenavidiet limo nadosmrti 😀

kamilecka
24. jún 2008

Ahojte,tak dnes to niejako uviazlo.

My sme mai pekny dnik, teda pekne sa zacal 😀 Boli sme na Anicke v Ke s Monikou,Kajkou a este jednou mamickou z MK. Len burka nas vyhnala domov.

Lubka dakujeme za pochvalu fotiek, ktoru myslis poslednu foto?

pipi1211
24. jún 2008

cayte baby tak dnes bolo super 😀 😀 😀 😀 😀 mala sa cvachtala ziadna alergia na prirodnu vodicku sa zatial neobjavila no ale zato ja mam spaleny chrbat 😅 😒

najjulinka
24. jún 2008

My sme dnes mali zas prepadovku... Koli pestunstvu snad na naše dvere zaklope každý kto má v zadku dieru 😀 😀 😀 😀 😀 Tentoraz boli z miestneho úradu.... Mne už je to fuk.. .Bol bordel.. .ráno som začala odpratávať veci od steny kde sa bude robiť plyn a skrina... Takže hračky komplet všetky pred gaučom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Zazvonili tesne pred nakladaním do myčky, takže riad všade.... Ešte mám v predsieni vrecia a igelitky, ktoré poodnášam na charitu 😖 No proste bordel... Ale mne už to hje fuk... Potrapošíme a oni zjavne ma v tých správach nevychvália, ale snáď ani nepoohovárajú na tolko, žeby mi deti nedali 😉 Je to trapas, ked je návšteva a neporiadok v byte, ale mne už nič iné neostáva ako to predýchať... 😉

najjulinka
24. jún 2008

Dobrú noc 😉

najjulinka
25. jún 2008

Dobré ráno 🙄

pipi1211
25. jún 2008

dobre ranko tak dnes sa ideme opat kupat joj no tesim sa 🙂

sisa07
25. jún 2008

Juli, Ty mas teda smolu na tie "navstevy".....Ale ak tie zeny mali niekedy deti, tak musia vediet, ze pri dvoch detoch neporiadok jednoducho musi byt..........Tak drzim palce, aby boli posudky dobre!
Dnes vyskusam ist s Adelkou von prvy krat do mesta len tak bez kocika......V poslednej dobe mi ten kocik pripada skor ako prekazka nez ako pomoc. Adelka chce chodit do obchodov okukovat mile tety a behat po schodoch, hladkat mury 🙂)) a zbierat vsetko zo zeme a nie byt uvaznena v kociku. A sledovat kocik vzdialeny 20 metrov a sucasne rozbehnutu Adelku - to sa neda......ved to poznate.
Pekny den vsetkym ! 🙂