Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

zuzka80
27. apr 2008

Ahojte, tak všetky víkendujete prevažne vonku, lebo je pekne, len ja zatvorená doma, lebo som chorá. Neviem kde som to chytila, ale mám teploty, tak ležím a potím sa. Teraz už mi je trochu lepšie, dúfam, že nenakazím aj Laurinku 😠 Mali sme na sobotu naplánovanú grilovačku, tak manželík griloval sám 😢 a na dnes ZOO a to sa odkadá 😢 Tak Laurinka si užíva víkend s ockom, trojkolkujú sa 😀
Samkovi všetko naj k včerajším 11. mesiačikom 🙂

lubi22
27. apr 2008

Ahojte 🙂

Zuzka, dakujeme krasne 😵

Tak sa liec, zelame skore uzdravenie 😉 Laurinka si aspon uzije s tatinkom 🙂

Samko je s dedkom a babkou vonku, tak mam trosku casu 🙂 Vcera sme boli tiez vela vonku, je krasne, dufam, ze tak uz ostane. Ako oblekate teraz drobcekov? Ja davam bodinko a drigovicku, riflicky a pancusky, na hlavke ma ciapku, ale rozmyslam, ci uz mu nedat klobucik alebo siltovku 😕

A este som sa chcela spytat, ked Vasim detickam vyrastli horne jednotky, maju ich uplne pri sebe, alebo maju medzi nimi aj medzierku?

Zelam este krasny den.

zuzka80
27. apr 2008

Ja dávam Laurinke body, tenké tričko a tenkú vetrovku, pančušky a nohavice a čiapku. U nás totiž dosť fúka severný vietor 🙄

ikka
27. apr 2008

Samkovi aj my prajeme vsetko NAJ...dodatocne, kedze sa tu vcera nepisalo, tak sa nanho nedostalo 😅 🙂
Zuzka, tak sa rychlo uzdrav...nech si aj ty uzijes jar 😉
Ja uz pancusky nedavam, ved je velmi teplo...aspon tu, dnes bolo tak horuco, ze ja som behala v kratkom tricku 😉
Lubi, my sice zuby este nemame (stale 😀 ), ale co poznam deticky a kamosky, tak snad vsetky maju medzierku a potom ako rastu dalsie zubky, tak sa im to tam stlaca a premiestnuje a medzierka zmizne 😉

alena22
autor
27. apr 2008

aj my zelame samkovi vsetko naj k jeho 11 mesiacikom 😵 😵 😵

adko ma pancusky,bodynko,mikinku tenku,teplaciky a siltovku a dnes az k veceru sme zamenili za teplejsiu mikinku inak mal taku uplne ze tenku, aj ciapocku sme zamenili az ked trosku zacalo pofukovat 🙂

lubi nas ma medzierku aj kamoskine maju este som tusim fakt nevidela ze by nejake babetko nemalo 😅

no idem pridat foto a ak sa mi podari aj video zo zahajenia grilovacej sezony dnesnej 😀

monika1
27. apr 2008

Ahojte,
aj my sme cely vikend travili vacsinou vonku,je fakt krasne pocasie a snad uz take aj zostane 😎

Adamko mal dnes na sebe dlhe bodynko a tenku chlpatku a rifliky a ponozky a ciapku samozrejme...myslite ze im este treba davat ciapku aj na uska? 😕 a v piatok ako sme boli v meste tak mal na sebe len dlhe body a dlhe tricko a aj to mu muselo byt teplo...ja fakt neviem ale este je to pocasie take nestale,v tieni je opat zima a fuka len nech znovu neprechladneme 😔

a tiez mame medzierku 🙂

monika1
27. apr 2008

ali super fotky 😵 ta posledna super ako sa adko smejka 😵

alena22
autor
27. apr 2008

monika dakujeme idem skusit to video co ten v tom aute robil a to bol znaveny z celeho dna ale este na zaver nam ukazal co vnom je ale po prichode domov sa osprskoval napapal a zalomil ten tak spi spokojne si odfukuje 😵

monika1
28. apr 2008

Dobre ranko,
riuska krasne fotky z oslavy,super 🙂 🙂 no prezrad co podostaval Tomasko ? Inak krasne brusko uz mas 😵

riuska
28. apr 2008

dobre ranko 🙂
SAMKOVI aj my dodatocne prajeme vsetko najlepsie k 11 mesiacikom - za chvilocku uz bude velky chlap 🙂
no my mame oslavy za sebou , bolo perfektne, deticky boli super 🙂 uz nas cakaju len male posedenia s ludmi ktori nemohli prist, ale to len take malicke - komorne 😀
torticky nam vychvalili, ozdobu tiez - sice sme boli nakoniec vonku 😅 lebo bolo fakt krasne pocasie, tak len nakukli dnu a uzivali sme si slniecka.
najviac ale kazdemu chutil chlebik z pekarnicky (vsetok sa minul aj malo bolo) a este kazdy vychvalil oblecenie tomaskove a fotocku co som robila tak som bola v siedmom neby ze sa to vsetkym pacilo 😵 😵
tomasko dostal kopu hraciek, korunky, pieskovisko (takze ked pride este co som objednala ja) bude mat dve 😀 ale nevadi
dnes sa chystam v zahradke sadiiiiiiiiiiiiiiit 😵 pride my na pomoc teta, ze nech sa tolko nenamaham, zlata, ale mne by to nevadilo
za chvilocku pojdeme von, lebo uz teraz slniecko nadherne svieti

zuzka80
28. apr 2008

Ahojte, tak krásne fotočky ste popridávali, Tomáško mal krásne tortičky a Aďko sa mi najviac páči ako šoféruje 😀
U nás je aj dnes pekne, ocko nám išiel do roboty, tak pôjdem s Laurinkou vonku, tá mi nedovolí ležať 😀 Len dúfam, že ju nenakazím ☹ Ja ju radšej ešte viac obliekam, ten jarný vetrík je ešte dosť zradný, tak sa bojím aby ju neprefúklo. Ale nepotí sa, tak jej není horúco. Ona chce vačšinou sedieť v trojkolke, tak tam sa nenabehá iba sedí.

lubi22
28. apr 2008

Ahojte 🙂

Dakujeme krasne za blahozelania 😵

No tak to asi vsetky deticky maju medzierky, lebo uz som sa bala, ze ci bude mat zubky po babke, ta ma taku medzeru, my ostatni mame pekne vedla seba 😅

Takze toto super pocasie nam vcera pomohlo, raz teplo, ze sa az poti, a potom zase studeny vetrik, tak Samko chytil sopliky 😔 Vecer este nic a o 10 sa zobudil, plackal a nedalo sa mu dychat, tak sme museli odsavat a mal ich veru kopec. Tak dufam, ze nam to prejde, je aj trosku teplejsi, ale ma iba 37,2. Chudiatko, taky je teraz umrncanucky a unaveny z toho nosteka 😖

Adko ma super foto za volantom, ocividne sa mu tam paci 😉 Ze by bol po ocinovi?

Riuska, super oslavu ste mali, torticky su krasne a Tebe to velmi svedci s bruskom, takze v pohode mozete do tretice potom pracovat aj na dievcatku 😵

lubi22
28. apr 2008

Vsetko najlepsie zelame Sisinej Adelke k dnesnym 11. mesiacikom 😵 😵 😵

miriamkac
28. apr 2008

Ahojte dievcata.....co mate nove?....vidim ze vam deticky rastu...a zacinaju narodeninove oslavy...no tak idem si od vas nieco precitat na inspiraciu...xixixi

zuzka80
28. apr 2008

Aj my prajeme všetko naj Adelke a aj dvojčatkám Peťkovi a Paľkovi 😉 Miriamkac ty musíš mať riadnu výdrž pri troch detičkách, ja by som to asi nezvládla. A čo chlapci už chodkajú alebo štvornožkujú?

miriamkac
28. apr 2008

zuzka80....dakujem za chlapcov.....a zvladla by si to.....musela by si 😀
no a chalani nestvornozkuju...plazia sa, ako vajaci v zakopovej vojne...Palko sa mi uz stavia....

dada21
28. apr 2008

ahojte 🙂
aj my sa pripajame k blahozelaniam vsetkym oslavencom a dodatocne vsetko naj, naj, naj Samkovi 😵 😵 😵

som tu nebola dva dni, tak idem precitat, co ste popisali 😉 dnes ideme do poradne, tak som zvedava ako matusko pribral a zajtra ideme na kontrolu do BA na neurologiu, takze mame teraz take behacky po dr., no snad vsetko dobre dopadne 🙂

lubi22
28. apr 2008

Vsetko naj aj Petkovi a Palkovi 😵

Dakujeme Dadi 😉

riuska
28. apr 2008

Petko, Palko vsetko najlepsie k vymesaciu 😵 😵 😵
miriamka malo sem chodis, deticky ti davaju asi riadne zabrat 😒 🙂
dada tak napis ako ste dopadli

joj lubi to pocasie je veru na prt fakt clovek nevie ako obliekat 😖
lubi keby viem ze to bude na 100% dievcatko mooooooooozno by som sa dala nalomit, ale myslim si ze v tejto dobe su aj 2deti luxus 😅
a dakujem za kompliment aj od moniky aj od lubky 😕 😵 😵 😵

riuska
28. apr 2008

este co sa tyka bruska sa my zda ze je fakt sraaaaaaaaasne velike ale to bude asi tym ze uz mam maternicu roztiahnutu tak to ide rychlejsie 😅 snad aj tie kila tak pojdu dole 😅 😅 🙄 🙄

miriamkac
28. apr 2008

lubi22 dakujem...za chlapcov...

riuska tiez dakujem.....no mala som mensiu pauzu...xixi...ale uz som s5. Ako ratam tak ratam....hmmm...budes mat pekny rozdiel medzi chlapcami 16 mesiacov? Medzi mojimi detmi je 15... 😀 Dufam, ze sa tesis... nudit sa nebudes 😝

riuska
28. apr 2008

miriamka straaaaaaaaasne sa tesim 🙂 😵 😵 😵
je my jasne ze sa nebudem nudit, ale ja som akcna zena 😀 ja to zvladnem

sisa07
28. apr 2008

Ahojte! 😵
Velmi pekne dakujeme za mile zelania pre Adelku! 😵
A aj my sa pripajame a aj ked trosku neskoro, tak o to viac vsetkeho dobreho zelame Samkovi, nech je zdravy, spokojny a ma okolo seba vzdy milych ludi, ktori ho maju radi! 😵
A samozrejme, vsetko najlepsie prajeme aj nasim dnesnym spoluoslavencom Petkovi a Palkovi - zelame stale zdravie a vela usmevov na tvarickach / a mamine aj do dalsich mesiacov vela energie 😉 /.
RIuska, ved Ty si stihla aj tak, akurat ze mas brusinko 🙂 . Ja nevidim ziadne kila navyse, len tie pekne tehotenske 🙂 .
Lubi, aj Adelka ma medzierku medzi zubkami.
Zuzi, prajeme rychle uzdravenie a nech vsetky bacily obidu Laurinku! 🙂
Dnes behala Adelka len v bodynku, teplacikoch, ponozkach, topankach a lahkej ciapocke, bolo super teplo. Vcera sme boli prvykrat bez pancusiek. Bolo nad 20 stupnov, to uz by jej bolo urcite velmi teplo, az po piatej som jej obliekala svetrik.
Dnes sme boli na dvojite ockovanie - hexavakcina + pneumokoky, tak mame ubolene obidve nozicky ☹ , som zvedava, aka bude noc.
Prajem pekny vecer!

miriamkac
28. apr 2008

riuska tak to ti verim....myslim, ze nas je takych viac 😀
sisa07 tiez vsetko naj k 11 mesiacikom Adelke...takze rastie nam tu fesanda .....a to uz mate take velke zubky, ze mate medz nimi medzierku? My sme este bez zubov... 😒 ..drzim vam palceky na noc, aby to dobre dopadlo.. 🙂

riuska
28. apr 2008

jej Adelke prajeme vsetko najlepsieeeee 🙂 🙂 🙂

lubi22
28. apr 2008

Dakujeme krasne 😵

Riuska, ja si tiez predstavujem dve deticky, budu mat jeden druheho a ja viem, ze dve deticky urcite zvladneme zo vsetkych stranok. Ale ak by sme mali druhe dvojicky, tak ako Miriamka, tak by som sa nenahnevala. Ale neviem, ci by som to zvladla sama. Ale keby mi niekto zarucil, ze tretie by bolo dievcatko, tiez by som sa na to dala 😉 Ale to su len take uvahy, zatial mi dost dava zabrat Samko, druhe ktovie ako a kedy sa podari 😉 Nekope Ta Tomasko pri prebalovani do bruska? 😕 Lebo Samko v kuse kope nozkami, vkuse sa hybe, tak to by som sa bala o brusko 😕

My mame riadne sopliky, odsavame, Samko krici ako o zivot. Dnes vecer sme sa pretlacali na trikrat s homeopatickym cipkom, ja dnu a on mi ho vzapati vytlacil. Dako sa mu to nevelmi pozdavalo 😅

Sisa, snad nebudete mat teplotky. To ste mali prve ockovanie proti pneumokokom? 😕 My by sme mali ist tiez zajtra na ockovanie, ale nechame to na buduci tyzden, snad uz bude Samko zdravucky 😒

zuzula
28. apr 2008

ahojte kocky 😵 akosi nemam cas na konika vikend bol krasny aj tu v UK tak sme boli stale vonku, v sobotu v parku pri jazere vcera v meste a na zmrzke 😉 je super ze uz je ozajstna jar!!

vsetkym oslavencom prajeme vsetko naj hlavne usmevceky pre mamicky a stale dobru naladu 😵
a choruckym detickam rychle uzdravenie 🙂

dnes sme mali dalsi den v skolke tak si vraj Adamko pekne zvyka mal vraj cely den dobru naladu to som moc rada rano sice bolo par slziciek ale vraj hned ako sa zavru dvere uz je dobre 🙂 oni potvorky to robia naschval aby sa maminy citili zle ze odchadzaju 😅 ale vidim ze mu je tam dobre lebo poobede by este ostal sa hrat vobec sa nehrnie domov musim ho vyniest 😀

pekne fotecky ste popridavali, Riuska aj Alenka, deticky nam rastu ako z vody, teda mliecka 😉 ja tiez robim novy albumik tak mozete kuknut. 🙂

pekny vecer prajem!

alena22
autor
28. apr 2008

ahojte vsetkym oslavencom gratulujeme 😵 😵 😵
nejako nemam cas som bola zas cvicit zajtra imunologicka konecne sa zas dozvieme nieco nove dufam a pomoze adkovi inak velky den dnes u nas adko spapal 4 kusky jablcka a ziaden flak nic a chutilo velmi zajtra vyskusame dat presnidavku jablckovu a ked uz bude bez reakcie tak sa budeme vytesovaaaaaaaat 😀
vyzivky kde su paradajky uz tiez kludne papame to jablko nas trapilo posledne 😀 😵 😀
len neviem ci adko nebude mat na nieco alergiu na pel alebo tak lebo ked sme vonku chrci kycha kasle zmoli si ocka a slzilo mu som sa bala ze zas pojdeme do nemocky ked tak chrci ale po prichode domov nic aj teraz uplne pekne dycha 😒 boze kedy nam bude dobre 😔
adkovi ked davala prevenar nemal ziadnu reakciu nic ani na nozke nebolo vidno ze by ho pichali 😅
no som zvedava na zajtra co zas poriesime 😖
do toho klubu co sme mali v plane asi adko nepojde takze ak mi ho nevezmu do sanatoria ani nepojdem do prace 😔 mamicky sa tam stazuju ze deti tam berie chore soplave a ze stale len choroby si tam podavaju pretoze pre sukromny klub co dieta to peniaze a to by adko kolaboval a my snim vkuse keby bol chory soplavy a inhaloval 🙄 😔 ☹ tak uz na 50% ratam ze ani do prace nejdem ale co neurobim pre adka ze 🙂 kasalt na to hlavny je teraz on 😵

alena22
autor
28. apr 2008

lubi krasne fotky si pridala maly ako je zababuseny super fakt 😵
idem este pokukat co ste dnes popridavali 😉

alena22
autor
28. apr 2008

zuzuli aj vy super foto adamko aky sportovec 😵
a to prasiatko sa mi paci vyzera ako keby sa nejaka prasnica zvrhla s kocurom 😀 😀 😀