Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

dada21
30. apr 2008

zuzka, u dr. plakal, tam tiez vzdy place aj ked ho nepichaju 😒 ale myslela som, ze po tom ockovani bol uplne v pohode, lebo minule bol taky nijaky aj teplotky mal 😒 a teraz nic, bol vyrehotany a stale sa jasil, tak super 😵

alena22
autor
30. apr 2008

dada no jasne potesi aj povzbudi ale tak aj tak si dam dnes spenat s vajickom a zemiakmi na obed 😀 😀 😀
mam na to chut uz druhy den si slubujem ze si ho navarim 😀
chcem zacat este raz s tou ryzovou dietou lebo ta grilovacka mi ju prerusila 😅 ale neviem neviem nejako sa mi uz nechce uz nemam taku silu ako na zaciatku asi chvilku pockam a ked sa dobijem energiou zacnem nanovo toto nema zmysel jeden den zacat a druhy skoncit 🙄
budu si musiet kocky na stretku zvyknut ze medzi nimi pobehuje aj jedna lochnes aspon budem na kazdej fotke ak nie cela kusok zo mna na isto 😀 😀 😀 😀 😀 nejaky ten faldicek 😀

moja svagrina davala teraz malej prepichnut uska myslim ze je to dost neskoro 😒
uz si to budu tie deti chytat a drazdit si to lepsie je to hned v porodnici zabudne na to babetko po par minutkach a nemoze si to skrabat a davat dolu tampony s liehom teraz sa bude bat ked jej pojdu cisiti usi ☹

dada21
30. apr 2008

ali, ze lochnes 😀 😀
ali len si daj 😀 vcera mi maleho chvilku strazila mamina, kedze sme boli v BA, tak sme isli s muzom do ikei, no a samozrejme sme si tam dali obed, no tak nedaj si nieco z toho, ked to nemas kazdy den 😅 tak som to tiez porusila, ale teraz pokracujem normalne dalej, len neviem ci to ma vyznam, ked som to uz raz prerusila 😒 ali ja si myslim, ze ked uz citis, ze nevladzes, tak urcite radsej pockaj a potom to urcite pojde lepsie 🙂
pre lepsie svedomie som si uz zacvicila a ficim teraz na korcule, kym este neprsi, dufam, ze mi matusko po ceste zaspi 🙂

alena22
autor
30. apr 2008

dada ja chodim na take cvicenie sipeky a spining + dieta 🙂
ktoru momentalne nedrzim ja uz som skoncila celu 90 dnovku a skusila som ryzovu ale po tyzdni dosla ta grilovacka a nejak mi to nejde tak si pockam na zazrak 🙂 😀
no my ked chodime do BA tak skoro vzdy mekac 😝 mnam ale teraz som si nedala naposledy som mala v obedariku ryzu a salat 😅 a predtym som si dala rezance ryzove u cinana 😀
ale tento spenat dnes joj taky je dobry sa mi zadaril a teraz bude sama oslava tak pochybujem ze by som tlacila ryzu ked oni budu mat tiramisu jednohubky ,ocka ,chlebicky a podobne dietne veci 😀 😀 😀

alena22
autor
30. apr 2008

tolko tocim o spenate ze mi zneho bude zle urcite 😅

dada21
30. apr 2008

ali tak super, len pekne pokracuj v cviceni a kasli teraz na dietu 😉 ja si aj tak myslim, ze na chudnutie treba hlavne pohyb a nie vselijake diety. Ja som inac strasny odporca diet, ale co uz ked uz 😀 Stale tu citam ako kazda dietuje a ako chudne a zrkadlo nepusti, tak som sa do toho prvykrat v zivote pustila 😉 Ale ja inac vela nejem, na mna najviac zabera sport, len teraz sa mi pri malom moc neda, ale zistila som, ze ho celkom bavi, ked ho vozim na korculiach a za chvilku pri tom aj zaspi 🙂 Lenze potom musim jazdit aj dve hodinky, aby sa vyspinkal, lebo ked zastavim, tak sa prebudi 😀 ale som rada, lebo mna to strasne bavi a uz mi korculovanie veeeeelmi chybalo 😵

tak dobru chut prajem 😵

lubi22
30. apr 2008

Ahojte 🙂

Zuzi, chodime von aj tak, vcera bolo krasne teplucko, boli sme aj rano aj poobede. Zaujimave, ze vonku mu sopliky nejdu vobec. Dnes siel s manzelom tiez doobeda von, obliekla som ho trosku teplejsie, lebo vnutri sa s nim neda tak lahko vydrzat, vonku ho to bavi viac 🙂

Dadi, tak to mate take akurat miery, aj my budeme na tom podobne 🙂 To mas super, ze korculujes, tak sa super spaluje.

Alenka, si mi narobila chute s tym spenatom, mnam, dnes mam ten druhy den, cize volske oko nehrozi 😅 Mne ale ta 90 dnova dieta nepride taka obmedzujuca, ja pri malom aj tak nestiham jest, tak teraz je jediny rozdiel v tom, ze sa nenapcham tym, co mi pride najskor do ruky, ked mam chvilku cas, ale dam si rozumnejsie veci. Ja doobeda nestihnem vela razy zjest ani to ovocie.

Fakt pohyb ineho druhu ako okolo maleho chyba najviac, ja som tiez rada, ze aspon na hodinku chodime tancovat salsu, v pohode by som mohla chodit aj kazdy den, len nemam varovku, takze aspon nieco 😅

dada21
30. apr 2008

Lubi presne si to napisala 🙂 ja som sa dala na dietu presne preto, ze aj tak vobec nestiham jest a aspon jem nieco rozumne a zdrave 😀 a je fakt, ze niekedy nestihnem ani to 😒 inac som zistila, ze fakt jedine co na mna zabera su korcule a hlavne ma to bavi a da sa do aj s malym 🙂
a ako sa dari na salse? to je dobre, ze aspon nieco, aspon sa odreagujes a mas trochu pohybu 😵 ved to je to, ze ta varovka nie je 😉

rainbow
30. apr 2008

ahojte mamulky a babetka, čo máte noveho? ja už som tu dávno nebola, momentálne sme chorí, tatinko doniesol nejaký virus, tak kašleme a mame zapalene hrdlo...

inak denisko už nevie vydržať vnutri, stále by len behal, takže sme ako vo väzení, teploty nemá, zajtra s ním asi pojdem von

ikka
30. apr 2008

Ahojte 🙂
nam uz soplik celkom presiel, uz nic neodsajem, akurat este pocut ako jej to tam chrci volakedy, ale uz aj naladicku ma vybornu.
Emily je tiez strasne rada vonku, doma je znudena a mrnka, ale vonku zlate mile dieta 😉 Dneska si pochodila cele tesco a hlavne vyhadzovala hracky z regalov 😀
Zajtra ocakavame najazd rodinky, tak sa tesime. A asi sa teda dlhsie neozvem...tak potom si vas tu precitam 😉

riuska
30. apr 2008

aj tomasko je strasne rad vonku, naucila som ho polievat kvetinky, tak polievame, potom zbierame kamienky do krhlicky, chytkame stromceky 🙂

lubi22
30. apr 2008

Dadi, je super, ze Matusko Ti zabuvka pri korculovani 😉 My uz chodime von iba na trojkolke, kocik je odlozeny, maly chce stale iba bezkat, takze z kocika vyskakuje, v trojkolke vydrzi 🙂

Ikka, tak bude mat Emily o zabavu postarane, a Ty si snad aspon trosku oddychnes 😉

My sme tiez najradsej vonku, vnutri maly stale daco spekuluje, je ako duracelko, vonku je radsej, sme pri piesocku, povozime sa, pohojdam, pozerame kvietky, nahaname holubov, nejako rychlejsie to vonku prejde a nie je to take ozlomkrky ako doma 😅

Mati, tak zelam skore vyzdravenie. Aj my soplikujeme a pokaslievame, ale teplotky nemame, von chodime kazdy den.

zuzula
30. apr 2008

ahojte kocky 🙂 tretia a posledna party za nami, veru uz stacilo mama si potrebuje oddychnut!! a tolko torty som pojedla ze az 😝 dala som aj fotecky tak mozete pozriet.
inak dnes bolo otras pocasie u nas, Adamko sa stale pytal von, nosil mi ciapocku, cizmicky dokonca raz aj ruksacik do skolky a stale maval na dvere...tak ked prisiel tato z roboty zobral ho na chvilku pre dom lebo inak by ani nezaspal 😅

chorym babatkam zelame skore vyzdravenie 🙂

rius zbieranie kamienkov je Adamkove naj 🙂 dalej hadzanie kamenov do kaluze a ovoniavanie kvetiniek.
ikka presne ako pises, v tescu a inych velkych obchodoch je Adamko cely spokojny ze moze kracat a kracat nic ho nezastavi uz vie kde maju bagetky tak hned smetuje k nim aby mal co zuvat 😉

lucka23
30. apr 2008

ahojte. tak my sa pripajame k marodom. ☹ ale my mame aj teplotu. vecer sme mali 39,1. a ako naschval zajtra je sviatok takze dr nerobi. ale zrejme zbehnem rano na pohotovost. no lukasko bude mat uzasnu oslavu prveho rocka. ☹

vsetkých chorým prajeme rýchle uzdravenie. 😉

lubi22
1. máj 2008

Ahojte 🙂

V prvom rade zelame vsetko najnajnajlepsie nasemu prvemu majovemu majovciatku LUKASKOVI, aby co najskor vyzdravel a mohol krasne oslavovat narodeninky 😵 😵 😵 😵 😵 Dufala som, ze Vam zablahozelame k narodeninkam osobne, ale obaja plavci su chorucki, tak niekedy najblizsie, ked budu vsetci zdravi 😉 Ocko ma uz Lukasko v poriadku? Dufam, ze Vam uz teplotky klesli. My sme kaslali celu noc, aj by som sla lekarke, ale dnes nic nefunguje, tak budem davat dnes Stoptussin a ak nezaberie, tak zajtra pojdeme lekarke. Ale my nastastie nemame teplotky.

Vsetko najnajnajlepsie zelame aj Cukrickovej Laurinke k 1. rocku 😵 😵 😵

Vsetko najlepsie zelame aj Alenke k narodeninam 😵 🙂 😵

A do tretice vsetko najlepsie k preskocenym 11 mesiacikom Petrikovi a Lucinke 😵 A vsetko naj aj Monicke k 11 mesiacikom 😵

Joj, to je dnes oslavencov 🙂 A vsetkym chorym babetkam zelame skore vyzdravenie 😉

dada21
1. máj 2008

dobre ranko 🙂

Lubka to tu vsetko tak krasne rozpisala, ze mne neostava uz nic ine, iba sa pridat ku gratulacii 😉 Takze zelame vsetkym oslavencom vsetko naj, naj, naj 😵 😵 😵

a taktiez vsetkym chorym prajeme co najrychlejsie vyzdravenie 🙂

zuzula
1. máj 2008

Lubka si zlata ze si pekne vsetkych oslavencov vymenovala 🙂
Lukaskovi, Alenke, Laurinke aj ostatnym prajeme vsetko NAJ 😵 zdravicko stasticko a kopu lasky od najblizsich 🙂

alena22
autor
1. máj 2008

Dakujem 😉

aj my zelame lukaskovi prvomajovemu majovcatku vsetko naj naj naj k jeho narodeninkam 😵 😵 😵
a dalej vsetkym oslavencom je ich tolko vela dnes 😀 😀 😀
nech zije 1 maj esteze nemusime kricat nech zije ksc 😅 😀 😀 😀

monika1
1. máj 2008

Ahojte 🙂
tak pripajame sa ku gratulacii 1.narodenin majovcatku Lukaskovi 😵 a prajeme mu vsetko naj naj naj aby nebol chorucky a uzil si sobotnu oslavu 😵 😵 😵 a taktiez prajeme vsetko naj ostatnym malym oslavencom a mamicke Alenke k jej narodeninam 😵 😵 😵

inac sa mam na nic,zomrela mi havina a akosi sa neviem z toho spamatat 😢 ale tak casom to preboli a pri Adamkovi obcas na to aj zabudnem 😔

tiez sme sa boli vcera ockovat,trosku vecer Adamko teplotkoval ale inac v pohode,nozicky nebolia 🙂

lubi pekne fotky si prave pridala,Samko je frajer a ta 3kolka je perfektna 😉 pocuj to mas na sebe vetrovku z Nextu 😕

lubi22
1. máj 2008

Monika, Adamko Ti urcite neda vela priestoru smutit za psikom, pri nom Ti je aspon veselsie 😉 Neviem, ci myslis moju alebo Samkovu bundicku, jeho je z Nextu, ja som si kupila bundu v Budmille v BA 🙂

A nezabudnite vsetci oslavenci popridavat foto 😉 😵

zuzka80
1. máj 2008

Aj my sa pripájame ku gratulácii Lukáškovi k 1. rôčku, dúfame, že už mu je lepšie a nemá teplotku 😉 aj cukríkovej Laurinke prajeme všetko NAJ. K 11. mesiačikom Petríkovi, Momo aj Lucinke a tiež všetko naj aj Alenke, nech ju Aďko aj manželík poslúchajú 🙂
U nás je blbé počasie, prší. Laurinka bola aspoň doobeda chvíľu vonku, teraz už vymýšľa, tiež je najradšej vonku.

lucka23
1. máj 2008

ahojte. vsetkým dakujeme za gratulacie. 🙂 no lukasko sa ma horsie ako vcera. dnes sme rano bezali na pohotovost. celú noc teplotoval a dnes zase. chudacika nic ho nebavi ani papat mu nechuti a to je uz co povedat. joj chudatko moje takto oslavi 1. rocik. nasa prva choroba a v ten najnevhodnejsi cas. 😢 no mame atb tak snad mu to do soboty aspon troska prejde.

tiez sa pripajame ku gartulácii vsetkým dnesným oslavencom. 😉

monika1
1. máj 2008

joj lucka to mi je luto ze je Lukaskovi horsie ☹ tak zelam mu vela sily nech choroba rychlo prejde 😒

lubi sorry za preklep,myslela som Samkovu vetrovku 😅 lebo taku istu mame aj my objednanu a tento tyzden uz doraziiii,jupiii 😵 a aku to ma velkost?taka velka vyzera byt...ja som objednala 9-12 😕

riuska
1. máj 2008

Vsetko naj Cukrickovej Laurinke a Luckinmu Lukaskovi k 1. rocku 😵
Alenke k narodeninam len to najnajnaj 🙂
k 11 mesiacikom Petrikovi a Lucinke a momo vsetko najlepsie 🙂

to je teda oslavencov 😵

rainbow
1. máj 2008

ahojte aj my prajeme všetko naj naj, a ostatným drobcom nech sa rýchlo uzdravia, vrátane toho mojho, ale už mu je lepšie, ale ešet je trocha zachrípnuty, naša druha chorobka, ale dnes sme už boli trošku vonku

lubi22
1. máj 2008

Aj my pojdeme zajtra lekarke, lebo kaslik vobec neprechadza 😖 Teplotky nemame, ale nech nas radsej pozrie.

Monika, ta bundicka je 12 az 18 mesiacikov, ale sranda je, ze rukavy su mu dobre, mozno na dlzku je trosicku dlhsia. Ja som mu objednala vsetky veci z Nextu v tejto velkosti, a niektore sa mi teda zdaju dost velke, ale to som pocitala, ze bude nosit na jesen. No a letne vecicky su prijemnejsie volnejsie, tie sa mi az take velke nezdaju. My nosime teraz 80, co je 9-12 m, ale niektore vecicky este zo 74. Merala som ho pri dveroch, meria cca 78 cm 🙂

lubi22
1. máj 2008

Monika, pozerala som Vase nove fotocky, tak chlapi maju asi od malicka rovnake zaujmy. Tiez sme museli kupit balon, do vecera sme sa s nim zabavali, a z trojkolky sa obzeral za babami, vytacal sa tak, ze som sa obavala, ze vyskoci. Ale sranda, ze sa mu pacia take 18-20 rocne, mladsie ani starsie nie 😅 😀 Adamko sa velmi podoba na Tvojho manzela 😉

najjulinka
1. máj 2008

No začal nám dnes oslavenecký mesiac 😀 Ja tiež želám všetko naj k narodkám tým ktorý to dnes majú.. .Nebudem sa tváriť, že mám prehľad, keď nemám 😅 😀 😀 😀 Je to iné odrodiť si s Vami a vhupnúť naraz sem s hotovými... 😀 😀 😀
Mne sa dnes podarilo niečo neuveriteľné... Obe deti spali v rovnakom čase cez deň a tak som spala aj ja... Normálne cez deň som spala 😀 Keď sa manžel vrátil domkov (okolo 13:00, tak asi len čumel ako je to možné, že spíme). 😀

pipi1211
1. máj 2008

ahojte mamulky je tu este dakto? 😕 😀

riuska
2. máj 2008

dobre ranko 🙂
pipi kde lietas 😕
lukaskovi a samkovi prajeme skore uzdravenie 😔