Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

eva4444
5. jan 2010

jeej pipi ze 7tt super tesime sa s vami ja som mala termin s vikinkou 28.8. 🙂 drzime palce a zelame krasne brusko 🙂

pipi1211
5. jan 2010

a ako si prezila leto? lebo ja sa toho dost obavam ako to vydrzim 😅 😀

eva4444
5. jan 2010

pipi super chvalabohu neboli az take horucavy toto leto. a ked bolo teplo tak som sa s Petrikom gulala na kupalisku 😀 len akurat na porod mi vyslo krasne pocasie no to bol des sice mali pootvarane okna ale aj tak mi bolo teplo 😀

susy
5. jan 2010

zajtra leštíme sánky 😉

kamilecka
5. jan 2010

Pipi gratulujeme 🙂

alena22
autor
6. jan 2010

pipi gratulujeme k fazulke podla mna to v lete zvladnes aj ked to asi nebude ako prve na jar ale tak mozno budes mat stastie a nebude prilis horuce leto 😉

my tu mame snehu a stale padaaaaaaaaaa jupiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

ikka
6. jan 2010

Aj ja chcem sneeeeh...k nam to dorazi vraj az na vecer a zajtra, tentokrat to ide od vychodu 😉 Hmmm, len dufam, ze sa bude dat nejak normalne jazdit do prace a jasliciek 😅 Cez obed sme uz bez plienky, jupiiii 🙂

Pipi, ze by ti vysiel nakoniec 1.september? To by si mala obe deti take "sviatocne" 😀 Gratulujeme!

pipi1211
6. jan 2010

no bola by to sranda, to ma ikka ani nenapadlo 😀 inak tebe sa mozno zadari aj 1.jun jak nam 😀 😀 😀 😀

joj mne sa asni nechce pozriet von na ten sneh 😒 ja ho fak v meste nemusim 😠

eva4444
6. jan 2010

a my nist len kosa kosa kosa, sneh az na vikend ☹ aj my chceme 😎

ikka
6. jan 2010

Inak...nejak som leniva pridavat sem nove fotky...pretoze ich davam este vsade inde 😅 tak ak chcete, tak kuk:
http://kulita.rajce.idnes.cz/Zima_a_Vianoce_200...

zuzka80
6. jan 2010

Ahojte,
Ikka peknučké fotočky 😉
U nás trochu sneží, ale ešte to nie je na sánkovačku, možno zajtra 😵
Ja mám dnes 30 rokov 😕 😀 😀 😝 O chvíľu máme oslavu, čakáme ešte na babku a dedka. Detičky zatiaľ spinkajú, tak mám chvíľu čas.

ikka
6. jan 2010

Zuzi, tak velka gratulacia, nech sa ti vydari, vsetko, co si zelas 🙂 Ty si aka mlada este 😉 😀 ja som oslavovala uz pred rokom 😝
A Linduska ti pekne spinka? Aj v noci? A Laura, nechodieva k vam v noci do postele? Nas caka par uprav a sup Emi do vlastnej izbicky, tak dufam, ze si dobre zvykne...

zuzka80
6. jan 2010

Ikka ďakujem 🙂
Linda už od narodenia zaspáva najskôr o pol jednej 😠 , myslím nočný spánok, stále skúšam posunúť to, ale zatiaľ sa mi nedarí. Ona aj keď je napríklad hore od 15:00 tak večer skôr nezaspí 😖 Ale už keď zaspinká, tak spinká pekne, posledné 4 dni urobila rekord, do siedmej rána bez papania. Laura ešte niekedy v noci pribehne, alebo zakričí na mňa, ale uložím ju naspať do postele a spí, len musí svietiť malá lampička. Niektoré noci prespí celé bez zobudenia. Držím palce, nech si Emi pekne zvykne vo svojej izbičke 😉

alena22
autor
6. jan 2010

zuzi gratulujeme vsetko len to naj naj najlepsie 😵 😵 😵
my sme sa dnes tak vyjasili v snehu vsetci samozrejme najviac adko 😀 take ruzove licka mal jak marfuska 😵 😀

alena22
autor
6. jan 2010

ikka fotky su super,vsimla som si ze aj ty si citatelka harryho pottera 😀 😀 😀
Emily je kocka a sa mi strasne podoba na tatika podla fotiek 😉

ikka
6. jan 2010

jaj no harry potter musi byt 😉 uz sa tesim, ked ho budeme s Emi citat spolu 😀
Emi je velmi na tatika, kazdy vravi 😉 Adko je zas na teba, no a este som na fotkach videla velku podobnost aj na niektore tie vase deturence v rodine 😉 Super ste sa vyjasili. Aj Emi sa rada vala (celkovo po zemi, jedno ake pocasie), ale u nas je asi tak 1,5cm snehu 😀 a kde bola aka vacsia kopa nahrnuta, tak tam sa musela vykotit 😀 Dnes si von vzala plastovu lyzicku a tanierik a naberala si sneh...akoze masko a zemiaciky 😀 a potom to vyhadzovala do vzduchu, ze sneziiii 😀 😀 😀

eva4444
6. jan 2010

zuzka vsetko naj naj naj 😵

baby pekne fotky mate 🙂 len nam blbne net a ide mi to strasne pomaly tak to musim este neskor cele preluskat detailne 🙂

alena22
autor
7. jan 2010

ikka vidis toto adka vobec nenapadne ze zobrat si lyzicu a tanierik a akoze varit pritom s nami rad vari doma aj pecie,on si von nejako nic nepyta. Sem tam do skolky ho napadne nejaky zver tahat alebo auticko ale potom je len zbytocna mela v skolke tak ak ho to nenapadne ani mu to neponukam. Dnes ma muzik skoro zobudil uz ide do prace ze ci nechcem maleho aspon na pol dna do skolky supnut ale necham si ho doma este tieto dva dni,este sa pojdeme vyjasit spolu do snehu 😵
no v rodine je velka podoba mojej mladsej sesty denisky a adka a trochu aj sarka sa k nim este radi ale ta uz ide viacej do tatika ich ale tie crty su tam velmi podobne.A nas ado no chodza cely tato aj pindik ma po tatovi ale inak od povahy cez podobu som to ja 😀 a to som si myslela ze ked u nich v rodine maju vsetky deti take krasne hnede okale a tmave vlasky ze bude aj on taky 😵 ale uz sme presvihli 2 roky zarucnu musim si ho nechat aj modrookeho blondiacika 😀
ja som tiez maniak do harryho pottera mam aj tu knizku poslednu knizku co akoze prelozili tie runy 😀 a to sa tesim az sa mi to ulozi a scitnemsi to vsetko este raz 😅 az bude cas lebo hlavne aj teraz mam toho az az
inak u nas je tak okolo nuly pocitam ze ak bude slnko dnes mame po snehu nanajvys nejaka clapkanica nam ostane 😠 😒

eva4444
7. jan 2010

ahojte

kukla som fotky deticky su krasne a uplne suhlasim so spominanymi podobami 😵 😀

my berieme von vzdy cosi bez toho ani nevyjdeme. ak zabudne tak dole pri vytahu krici ze nema bager a musime sa vratit 😀

zuzka no Linduska ti fakt vela nepospinka, uz si urcite aj unavena 😒 tak budeme drzat palce nech sa to cim skor napravi 🙂

baby a ako vidite stretko 2010? 😝 ci je to skoro sa vyjadrovat? tak mi to napadlo ze nemame ziaden plan. 😀 a kedze to tu redne potrva asi dlhsie kym by sme sa dohodli. tak ma len zaujima ze koho tato tema zaujima 😀

lubi22
7. jan 2010

Ahojte 🙂

Ikka pozerala som fotky, Emi je uz riadna slecna 🙂 A tatinkova 😵

Alenka tak isto zase Adko je tvoj, ale podoba sa velmi so sesternickou. A je velmi dobre, ze je taky samostatny 🙂

My sme boli na sankovacke aj dnes aj vcera, sniezik je super 😵

Zuzka blahozelam dodatocne k narodeninam, tak uz si sa aj Ty pridala k nam tinedzerkam 😀 Ten spankovy rezim nezavidim, myslim zaspavanie o pol 1, snad to Linducku prejde.

Ja zase furt zavidim, ked dakto povie, ze spi do 9, u nas najvacsi rekord je o 7 rano, normal je 6 hodin u oboch, dnes samko skusal na mna uz o 4.45, ze uz nechce spinkat, som ho skoro zozrala.

My tiez hlasime pokrok s plienkami. Samko uz tri tyzdne kaka iba do nocnicka, prisiel na to nakoniec sam, ze je to tak lepsie. Cikat cikame raz do nocnika, raz do plienky, ale aj to sa lespi, tesi ma, ze je to z jeho rozhodnutia 😵

Evi u vas je to asi ine s tym nechanim na noc, vase deticky nie su zvyknute na nikoho ineho okrem Teba a manzela, to by som si veru netrufla ich niekomu nechat. Ale nasi drobci beru nasich a svokrovcov ako nas, casto sme bud u jednych alebo druhych, pripadne oni u nas, tak to pre nich nie je ziadna zmena. Skor to bola pre nas 😅

Sisa urcite zacat s prikrmami o dva tyzdne skor je uplne v pohode. My sme zacali tyzden pred 6 mesiacikom. A Filipko je papkacik riadny, stale ked daco vidi, moze byt prave po jedle, tak uz iba na to ukazuje a hovori mnam, mnam, papa 😀 Tak dufam, ze mu to vydrzi a aspon jeden bude papkac. Hoci ako dostava nohy, uz aj on by nedbal, aby som ho krmila za pochodu. 😅

A zacinam si uvedomovat, ze uz Filipko nie je male babenko, uz je to maly chlapcek. Tym ze je mladsi, ho beriem furt ako babo, hoci vahovo je za samkom len kilo a pol, ale preda, je pre nas babenko. A Samko velky chlapcek, nas maly rozum, na vsetko ma odpoved a vysvetlenie. Filipko je zase velmi vnimavy, na vsetko hned reaguje, vsetko musi vidiet, pocut, raz mu daco ukazeme a uz vie aj on ukazat, kde je nostek, ocka, rucky, nozky, rozlicne hracky. Normalne sme si s manzelom vcera hovorili, ze nam bude luto, ze uz nikdy take male sladke babenko. Tak sme si povedali, ze to nechame otvorene, uvidime, ako bude za 4-5 rokov 😵 Filipko v nas zanechava dobry dojem z babeniek 😀

lubi22
7. jan 2010

Evi Ty mi citas myslienky 😀 Tvoj prispevok tu este nebol, ked som rozmyslala, ze co s tym stretkom 2010 😀 Ja by som vas videla velmi rada 😵

Ikka Ty si najviac tehu, asi by sme sa mali prisposobit Tebe - ako by to vyhovovalo 🙂

eva4444
8. jan 2010

tak zalozme temu nattsretko kde nech sa kazdy vyjadri ci ide a kedy a potom sa uvidi podla vacsiny.

najjulinka
8. jan 2010

Ahojte.
My sme boli pár dni na Orave... Už sme domka...
Viete čo je horšie ako mať všetky deti choré??? mať ktomu aj muža choreho 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 čaka nas "skvelý" weekend... Tak držte palce 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ☹ 😖 😒
No a v utorok máme v pláne sa rozrásť o ďalšiu babu 😉 Takže mali by sme načerpať energie... Len nemám šajn z kade... 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ikka
9. jan 2010

Ahojte,
tak uz sme aj my zapadli snehom 🙂 😀 Je to super.
No baby stretko si planujte hlavne podla seba, ja som ta posledna...aj ked by som vas samozrejme velmi rada videla a aj deturence. Len ja viem, ze chcete ist hlavne, ked bude slniecko a teplucko a ja uz v maji tazko budem cestovat na SK a jun, jul, august je z mojho pohladu bohuzial tiez nezrealizovatelny. Takze si to pekne naplanujte 😉 A nas tatik to tiez bude mat asi krute s dovolenkou, lebo chcem aby bol zo zaciatku pri nas trosku doma a potom planuje s Emi nejaku dovolenku k moru...velmi sa tesia 😉 Ja dufam, ze sa budeme cele leto aspon na zahrade valat 😉 Jaj ja tu snivam o lete, zatial co sme v noci zapadli snehom 😀
Tak uzivajte pekny vikend!

kamilecka
9. jan 2010

Ahojte

Zuzka vsetko naj k narodkam 🙂 dufam,ze ste dobre oslavili

Priznam sa ja som minule aj pozerala par penzionov na stretko 2010, nasla som jeden pekny aj s bazenikom a preliezkami 🙂 Bazenik malicky ( rozmerovo,neviem ako hlbkovo ) ale fakt pekne,len to musim znova najst 🙂

Ja pevne verim ze sa k nam pridaju aj ostatne mamicky,ktore na stretku neboli 🙂

zuzka80
9. jan 2010

Ahojte,
ďakujem za blahoželania 🙂
My máme klasický večer, Linda stále nespíííí, len mne už hlava padá od únavy 😒
Kami Sarah už má dnes 6 mesiačikov, blahoželáme 😉Rýchlo nám tie detičky rastú.
Najjulinka dúfam, že budete čoskoro zdraví.
Ikka kedy ideš na ultrazvuk? Možno už budete vedieť pohlavie bábatka 😉

ikka
10. jan 2010

Zuzi, no na uzv idem okolo 20teho, este neviem presne. Musim sa objednat 😉 no neviem ako to tu ukazuje, ale v podstate som teraz 19+2, takze tak (tu to mam akoby o tyzden popredu) 😅 pohyby uz jemnulinke citim a niekedy aj poriadne 😀 No a ked sa babanko ukaze, tak si pohlavie nechame povedat 😉
My mame tak 30cm snehu 🙂

sisa07
10. jan 2010

ahojte 🙂

Zuzi, gratulujem k narodkam, zelam vela zdravia a peknych chvil s detickami 😵 !

Juli, drzim palce,nech sa rychlo deti aj manzel uzdravia, musis to mat tazke.......

Ikka, gratulujem k pohybom, je to super pocit 😵

A pri teme stretko som sa pousmiala, lebo akurat pred par dnami som muzovi hovorila, ze pomaly asi zacneme na majovkach hovorit o stretku 🙂 . Chceme ist v lete na dovolenku na Slovensku,takze tiez sme uz prezerali par penzionov a budeme hladat dalej nieco podobne ako by nam vyhovovalo aj na stretko, ked nieco zaujimave objavime, pridam 🙂 . Kedy a kde navrhujete? Ja novu temu neviem zalozit 😅 , na to som lava, takze poprosim niektoru z Vas, ktora ste technicky zdatnejsia, keby ste temu Stretko zalozili, vyhladat si to viem 😅 😀, mozeme popisat .

My uz mame po snehu a asi aj vacsina z vas, akurat vsade vela vody.......Ked to zajtra primrzne, to bude zabijacka.......

zatial papa

ikka
10. jan 2010

Prave sme prisli z vonku...uz tma, ze som ani nevidela a Emi vobec nie a nie dnu....hrabala lopatkou cesticky v snehu a valala sa tam a vobec ale vobec sa jej nechcelo ist domov. Po dlhsej dobe sme zas boli 2h vonku na vzduchu 😉 Postavili sme snehuliaka, tatik vyhrabal auta....no super. Mne uz teda bola dost aj zima a Emi si tam sedela na kope snehu a hrabala jak ten krtko 😀 Ked som ju povyzliekala, tak bola super sucha, teple rucky aj nohy...no som rada, lebo som si myslela, ze uz hadam musi byt aj primrznuta a mokra 😅