Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

lubi22
15. jún 2008

Evi, Petrik si pospinkal po ceste?

alena22
autor
15. jún 2008

joj lubi ked sme sa konecne postretali museli sme sa pofotit lebo to zilo aj ked deti spali 😀 deti boli hlavne cez den a vecer my 😎
ja mam rada take momentky z akcii 😉

petaba
15. jún 2008

lubi ja mam par zaberov aj z vecera 😀 kukni, inak Sustiak nemal uz ziadne pripomienky?

fibi
15. jún 2008

no my sme až takú super cestu nemali, lujza s nati vrešťali v autosedačke buď obe naraz, alebo na striedačku. Lujza má trochu soplíky, ale snáď sú to len zuby a ostatné deti prežijú bez ujmy jej ataky na ich lyžičky a čajíky 😕

Ale inak bolo super 🙂 Ja tu snáď začnem aj písať 😀

petaba
15. jún 2008

😀

kamilecka
15. jún 2008

Ahojte,aj my uz mame vsetko vybalene,pradlo sa susi na balkone 🙂 stretko supeeeeeer

Fotky som este nestihla pozriet,cestovali sme 6 hodin ale 2 hodinky sme mali prestavku na obed a vybeh,Davidko bol super celou cestou tam aj spat.

1700ks fotiek a to este moje nemate 😀 😀 😀 poposielam vam CD kto este chce 🙂

alena22
autor
15. jún 2008

jaj tak poviem hned ze mate 1700 fotiek spolu 😀
no idem ja na melonovu party maje sa pa a dobru nocku 🙂

lubi22
15. jún 2008

Peti, pozrela som, super. Este ze je Nati taky nocny zivel, inak by si mysleli, ze sme sli spat o osmej 😀

Sustiaka sme uz nevideli, zamkol dom a uz sa neukazal. Aj som myslela, ze sa pride rozlucit, ale on nic. Mam pokusenie napisat mu mail ako odporucanie do buducnosti 😉

petaba
15. jún 2008

to by nebolo zle s tym mailom 😉

alena: mame sice 1700 dokopy ale dva fotaky urobili cez 500 kazdy a ostatny to uz len doplnili 😀

susy
15. jún 2008

Ahojte
😀

petaba
15. jún 2008

Ahoj 🙂

petaba
15. jún 2008

DVD mam tak sa musis stavit po nho 😎

pipi1211
15. jún 2008

caute tak co baby ako bolo? 😀

petaba
15. jún 2008

uzasne hned by som sla naspat 😀

susy
15. jún 2008

Tak ten nas krpec ako zbadal tabulu,,Bratislava,, hned ho prešla teplota.Nic mu nebolo,doma hučal,hral sa pozeral TV.Krpec,kludne sme mohli zostat az do Nedele. Moj muž si nevie vynachvalit a dožaduje si dalšie stretko 😀

petaba
15. jún 2008

Susy co viem tak nie je jediny 😎

susy
15. jún 2008

on je taky malý terorišta. už skuša a ked nepovolime,tak sa hadže na zem,od nervov.Slzy ako hrachy,no vždy príde ku mne a potom je klud

lubi22
15. jún 2008

Aj moj muzik povedal, ze by sme mohli takto travit viac vikendov 😵

susy
15. jún 2008

Peti,kde mas fotky zo stretka? neviem ich najst

lubi22
15. jún 2008

Susy, hlavne ze uz nema teplotky, nabuduce bude v plnej forme 😵

susy
15. jún 2008

asi založím temu že: stretko májovych oteckov

susy
15. jún 2008

Dnes prišla moja sestra z vyletu,boli na Duchonke. To by nebolo zleeeeee miesto na stretko??? 🙂

zuzka80
16. jún 2008

Ahojte, tak nám včera trvala cesta 3 hodiny, v nedeľu nie je taká premávka, tak sa šlo dobre. Laurinka hodinu a pol prespala a hodinu a pol ma krmila piškotami, ale bola ticho tak sme ani nezastavovali 😀 Ale večer už mala soplíky a v noci aj teplotu 😖 Dnes už má len soplíky bez teploty. Vybalila som ešte včera a prať sa bude dnes. A žehliť? No ktovie 😀 😀 😀

miriamkac
16. jún 2008

Ahojte.....
No dievky...cakam na fotky so stretka, som strasne zvedava ako ste sa mali!!!

petaba
16. jún 2008

Susy no fotky mam na DVD je ich vela a nemam kedy z nich povyberat na konika ☹
Natalie uz tiez ma sopliky zatial bez teploty... dufam ze to cim skor prejde... ale aj tak je plna sily...

Lubi: Nati uz doma zaradila do svojej choreografie aj Samkou hipp hopp 😀 skoro som odpadla ked dala do toho svojho vlnenia aj drepy s rukami hore 😀

ikka
16. jún 2008

Ahojte 🙂 tak citam, ze deticky nam ochoreli...ak zato mozme aj my, tak mi je to veeeelmi luto ☹
Velmi sa nam pacilo a urcite musime este nieco zorganizovat 😉 a veru sme sa s Lubi bavili, ze niekde v teplucku a pri vodicke 🙂
Tiez sa prehrabavam vo fotkach, ale da to zabrat.

eva4444
16. jún 2008

ahojte
aj od nas len pozitiva na stretko, my sme si dobre oddychli a petko bol spokojny, takze super 😵 😵
cestu sme zvladli supis pupis petko vzdy v aute hodku hore, hodku a pol spinkal a potom prestavka ked sa zobudil, a podla tohto vzorca sme sa dopravili az do mnichova. ked sme prisli domov cely poblazneny lietal hore dole po celom byte a smial sa na vsetkom, proste super dieta sme si spravili 😝 😀 teraz uz zalomil mojatko ma toho fakt dost. a v nedelu rano sme nasli prerezanu dvojku dole takze asi odkukal od lujzky 😀
tych fotiek je fakt pozehnane, my sme zvladli pozriet len polovicku, potom nam dosli sily snad niekedy budem mat cas a dam aj na kona cosi. jedna karta od nas tam nie je, ale kedze som ju uz preformatovala budeme si musiet pamatat 😅 skoda 😒

a este velka pochvala riuske za super tocene klobasky a dakujeme babam co umyli kotol dufam ze mr.sustiak nemal namietky pri odchode vsak uz sme od neho kupili ram na obraz ak nam chcel predat este nieco dajte mi vediet my sme proste zduchli ako gafre 😀 😀 😀

teraz mame u nas kamarata co siel s nami zo slovenska tak mame veselo, este vcera vecer ku nam dorazil dalsi co mu chodime krmit rybycky ale ten bol napity ako mina tak sme mali one man show no sranda bola petko spal ako vrece aspon sme sa este trosku zabavili 🙂

no idem varit 😝 😝 😝

monika1
16. jún 2008

Ahojte 🙂
pozrela som fotocky,super su 🙂 aj deticky aj mamicky 😉 museli ste sa mat dobre,aj pocasie vam vyslo 😎

kamilecka
16. jún 2008

Monika dakujeme,bolo fakt super,urcite si to este zopakujeme ale uz o trosicku blizsie 😀 Aj manzelovi sa pacilo a hlavne ked rozoberali medzi sebou ako ich zeny pisu na Mk 😀 ako zavislacia

lubi22
16. jún 2008

Ahojte 🙂

Kami, super fotocky si pridala 😵

Zuzi, takze Laurinka uz po ceste spat nevrackala?

Evi, takze dalsi zubok? Gratulujeme, my uz dlho stagnujeme na pocte 6 😅 Sustiak sa ani neukazal, cakali som, ze za nami pride, lebo sme zostavali, ze ak by boli dake komplikacie, takze sme odchadzali posledni, no nikde ho nebolo. Ked budem mat trosku casu, napisem mu mail, odporucania do buducnosti v dobrom 😉

Riuska, tocene klobasocky boli suuuuper. Za ten vikend som sa najedla tolko opekaneho, ze ked som prisla domov, hned som musela urobit zeleninovu polievku. Takze maso asi najblizsie dni robit nebudem 😅 To bol teda sok na moj zaludok. ale velmi chutny 😉

Peti, nech len Nati trenuje, aj my budeme a nabuduce daju so Samkom celu tanecnu choreografiu 😀

Aj my mame sopliky, ale iba take vodickove, tak snad zmiznu coskoro soplicky vsetkym babulkam. To asi zmenou prostredia 😉

Takze uz sa tesime velmi na dalsie stretko, mohlo by byt fakt dakde v teplucku pri vodicke a nemusime cakat rok 😀 😵 Fakt sme si hrozne moc oddychli, moj muz sa po neviem akom dlhom case odlepil na tri dni od telefonov a pocitaca, tak sa mu otvoril novy svet 😅 😀