Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

sisa07
20. nov 2008

Ahojte 🙂
Fibi, velmi gratulujeme aj my a prajeme pohodove tehulkovanie bez problemov 😵 !
Ikka, neboj, rozbehne sa to, este budes mat tolko prace, ze budes z toho nestastna 😉 🙂 . A je super, ze ocinko s Emi zvladli den bez maminy na jednotku, sikulky 🙂 .
My zatial so zimnymi vecami problemy nemame, Adelka sa este stale obdivuje, ked ju obliekam 😀 , dnes bola nadsena aj z mojej zimnej bundy 🙂 .
Zuzi, okrem tych cinnosti, co som pisala minule /asi 2-3strany dozadu/, velmi bavi Adelku pomahat mi so vsetkym moznym, takze ked mam pocit, ze uz ju nase hry alebo citanie nebavia, tak ideme nieco robit. Spolu s bytom sme zdedili aj umyvacku riadu, takze Adelka mi krasne pomaha vykladat riady a je uplne uzasna, podava mi aj salky a taniere, vsetko si pomenuvame a nic jej este nespadlo. Ale bavi ju aj podavat mi bielizen na vesanie a aj vysavanie. 🙂 Som zvedava, dokedy jej to vydrzi 😀 .
A stale ju bavi hrat sa s riadikmi pre babiky a presypat vselijake drobne somarinky z nadobiek do nadobiek/mame take farebne hribiky, z ktorych sa robi mozaika/, naberat na lyzicku. Ja viem, drobne predmety nie su velmi bezpecne,ale velmi ju to bavi a davame maximalny pozor. Ale nastastie Adelka si taketo predmety do pusiny nepcha.
Pekny den 🙂

sisa07
20. nov 2008

Inge,
to je super, ze Filipko takto pekne rozprava 🙂 , slovo jeeeezis 😀 by Adelka urcite nezvladla, Filipko je sikovnicek 🙂.
Indulona je aj moja kamaratka, cely zivot ju pouzivam, hlavne na ruky a Adelke som nou posledne dva dni potrela pusinu, normalne jej praskly na dvoch miestach pery az do krvi......Je mi luto, ze zdedila po mne takuto citlivu pokozku.
A dakujem za tu zmienku o Vigantole, zavolam nasej doktorke, aby nam pripravila recept. A tiez davame Cebion a probiotika 🙂 . Drzkajte sa 🙂, papa

sisa07
20. nov 2008

ze praskly.....fuj....oprava - praskli 😅

sisa07
21. nov 2008

co sa to tu deje 😕 ? Kde ste vsetky 🙂 ? Sama so sebou si tu pisat nebudem 😀 . Tak pekny den !papa

sisa07
21. nov 2008

Lubi, ako sa dari malinkemu?

fibi
21. nov 2008

Ďakujeme za gratulácie 🙂 Lubi aj som si hovorila, že či ma už niekto náhodou nevymákol 😀 Meno zatiaľ nevieme ale rôzne tipy si rada prečítam 😉 A kde ste všetky májovky? To sem už nikto nechodí? 😕

lubi22
21. nov 2008

Ahojte 🙂

My sme teraz posledne dni rozlietani, tak som sa na internet skoro ani nedostala 🙂 Vcera som pobehala po obchodikoch v Avione, kym mal manzel pracu, posedela s kamoskou na kavicke, Samka zatial varovala babinka, no uplny oddych. No a dnes sme boli s manzelikom na 4D sone v Hlohovci, bolo uzasne, uz chcem, aby tyzdne rychlo bezali a babulko - myslim Adamko 😵 bol uz medzi nami. Je krasnucky, mame polhodinkovy zaznam na DVD, kopec fotiek, najprv si sice zakryval tvaricku ruckami, ale potom sa ukazal, podoba sa nam na Samka okrem nosteku, ten je muzov 🙂 Na konci mal uz toho dost, tak nam vyplazil jazyk, zamaval ruckou a znova si skryl tvaricku 😵

Fibi vymakla, ale mlcala som ako partizan 😀

Sisa, ja davam malinkemu na pery to biele Labello - med, vzdy ked ideme von, aj ked sa vratime. Aj on sa tym velmi rad masti, vzdy natrie pusinku aj mne aj sebe 🙂 My vitaminy nedavame ziadne, Samko papa kopec ovocia, chuti mu, takze myslim, ze zatial netreba nieco ine. 🙂 S tym obliekanim zimnych veci to mas s Adelkou uzasnu vyhodu, my bojujeme stale, zabera iba spievanie a odvracanie pozornosti na nieco ine 😅

susy
21. nov 2008

ahojte. baby odkedy som tehula,tak sa mi strašne zhoršilo akné na tvary. no všeobecne mám akosi viac pupáčikov po tele. pipi ste niektorá kávu počas tehu ?- taku slabu?

zuzka80
21. nov 2008

Ahojte,
Ľubka tak to musel byť super zážitok, sledovať bábatenko v brušku. Ja som na 3D alebo 4D sono nebola, neskoro som tam zavolala a mali objednávky na 4 mesiace dopredu 😠 Bola si na to sono aj so Samkom?
Včera som kúpila Laurinke krém od Biodermy čo si mi poradila, tak dúfam, že pomôže 😉 Aj v lekárni mi hovorili, že je dobrý.
Susy mne sa počas tehu stav pleti zlepšil, takže presne naopak a kávu som pil tak 1x za týždeň, nie som nejaká veľká kávičkarka, teraz pijem kávu tak 2x týždenne, vačšinou 3v1.

susy
21. nov 2008

ja som mala pri Simonovi tiež skvelú pleť, no teraz je to hrúúúza ☹

ikka
21. nov 2008

Ahojte,
ja som bola 3 dni v praci a ked som prisla, tak som si uzivala malu a rychlo ratovala byt 😀 takze som tiez moc nestihala pisat. Uz je to lepsie, prvy den bol fakt hrozny, normalne som si nadavala, ze co som si to zmyslela, ze chodit do prace 😕 ale uz potom to bolo fajn a na buduci tyzden idem v ut a pia...takze nie za sebou, tak to nebudem ani tak vnimat.

Lubi no super, tak ste si babulko uzili skoro ako nazivo 😉 jaj inak velmi nakazlive tieto tehulky co tu pribudaju 😀 nechala by som sa nahovorit hned 😉 Takze uz ste to definitivne rozhodli a bude to Adamko? Samko a Adamko je velmo pekne 😵

My pouzivame vo vseobecnosti kozmetiku zn. Weleda (na sk som to malokde videla a mala som aj problem kupit, ked som potrebovala). Takze nam vyhovuje toto a sebamed.
Dnes bolo pocasie, ze katastrofa, sme s Emi vonku skoro odfukli, aky vietor dul, takze sme cupitali hned aj rychlo domov a este aj furt prsi 😠 Chudatko, vsak uz tri dni nebola poriadne vonku.

Susy ja som kavu pocas tehu pila, ale prve asi tri mesiace nie, to mi vobec nesla na chut, ale potom uz ano jednu denne. No a pupaciky...nechcem predpovedat, ale to uz ti to dievcatko v brusku berie krasu 😉 😵 😀 A inak ako? Nebyva ti zle? Vsetko ok?

lubi22
21. nov 2008

Susy, no pupaciky som mala prve tri mesiace aj ja - taku hroznu plet, ako som mala v prvom trimestri som nemala este nikdy v zivote. Pri Samkovi som mala naopak plet krasnu. Takisto pri Samkovi mi nebolo vobec zle, teraz v druhom tehotenstve som prve tri a pol mesiace ledvaj prezivala, niekedy mi bolo zle od rana do vecera. Aj chute som mala uplne ine. Pri Samkovi na maso, teraz som od juna do septembra nezjedla asi ani kusok masa, zle mi bolo len pomysliet. Takze kazde tehu je ine 😉 Takze ja neverim ani poveram, ze ak mas chut na to a to bude to dievcatko, ak vyzeras tak bude to chlapcek - u mna od zaciatku je kazde tehu uplne diametralne odlisne - a su to obaja chlapcekovia 😉

No a co sa tyka kavy, pijem jednu denne, mam dokonca nakazane od lekarky dve slabe kavy, mam nizky tlak, vecne okolo 100/60, tak aspon trosku ma to rano vzpruzi 🙂

Zuzi, no dufam, ze Vam kremik pomoze 🙂 Pri Samkovi sme tiez boli na 4D, zaznam mam doma v pocitaci, teraz sme u nasich, tak sa mi neda porovnavat, ale zda sa nam s muzikom, ze okrem nosika sa podobaju 🙂 Zajtra hodim nejake fotocky Adamka 🙂

Ikka, Weleda je tiez velmi fajn, je cisto prirodna, ja som ju pouzivala pocas tehu so Samkom. Teraz sa mazem biodermou, lebo tu Weledu ani vsade nemaju. No a veru mohla by aj na Teba prejst tehotenska nakaza 😀 Co na to Andrej? 😀 S tym pocasim je to bieda, keby aj bola zima, ale aspon by nefucalo, ale takto sa ani von neda ist 😒

fibi
21. nov 2008

ja som tiež nemala problém s pleťou ani pri lujze ani teraz. Aj kávu pijem, lebo mám taký nízky tlak, že keď ráno vstanem z postele, tak sa mi hneď zatmie pred očami a niekedy ešte keď takto nesiem aj lujzu, tak mám čo robiť aby ma nešľahlo na zem. A býva mi zle 😝 Aj tu nám poriadne fučí

ikka
22. nov 2008

Ahojte,
nam dnes nasnezilo, takze ideme voooon omrknut sniezik 😵 😵 😀

susy
22. nov 2008

my sme mali dnes rano nasnežené na autách. tiež mi byva rano zle o točí sa mi hlava. ja mam tlat slaby stále,no ked je taketo počko,tak som jak mrtvolka,no kava ma postaví na nohy.

ikka
22. nov 2008

Tak sme postavili prveho snehuliaka a Emily ho chcela hned zobrat ukazat tatovi domov 😀 Inak je tam hrozna zima, keby nefucalo, tak by to bolo snad ok...

Lubi my s tou tehotenskou nakazou nejak otalame, no proste mam taku velku dilemu stale a to iba kvoli tomu, ze sme tu sami ako prst a nema nam kto pomoct...takze ja stale premyslam a premyslam a nic z toho 😀 😒 z premyslania asi neotehotniem ze? 😀 😀 😀 Ale zatial sa ani na to necitim, este pockame a uvidime.

sisa07
22. nov 2008

Ahojte 😵
Tesim sa, ze som Vas tu nasla 🙂 , uz som si myslela, ze pomaly zanikneme 😒 .

Ikka, tak to musite mat vela snehu, u nas sice snezi, ale nejaka suvisla vrstva zatial nehrozi, ale nas ocinko videl predpoved a zahlasil, ze na buduci tyzden bude vela snehu, tak som pekne vypravila celu nasu rodinku na kupu sanok, no a uz ich aj mame doma 😵 , Adelka sa straaasne tesila, lebo aj krtko ma sanky, aj Adelka 🙂 😵 . Tak ju na nich vozime po izbicke, lebo tam je koberec, len tam sa to da. A budeme cakat na na ten vytuzeny sneh.

Lubi, to musi byt super, ze ste videli Adamka 😵 . My sme pri Adelke tiez neboli na ine sono nez klasicke, ale pri dalsom dietatku si to uz nenechame ujst 🙂 . Hlavne je, ze je malinky zdravy 🙂

Ja som kavu v tehotenstve vobec nepila, ja som v tomto taka extremistka..... 😅 .Nechcela som drazdit babenko. Ale samozrejme, ze obcas to nemoze uskodit, pri druhom uz tiez nebudem asi taka obcas prehnane uzkostliva 😅 .
U nas povery tiez velmi neplatili, lebo mi chutilo viac maso, slaninka a sladke skoro vobec. A okrem toho som ako tehulka vyzerala asi najlepsie vo svojom zivote, takze Adelka mi vtedy skor pridala, nez odobrala. Vtedy som sa citila uzasne, pribrala som, vyhladila sa mi plet, jednoducho uzasny pocit 😵

Tiez mame s druhym babom v poslednej dobe dilemu. Aj by sme pristali, ved otehotniet s Adelkou nebolo jednoduche.....a asi by sme nemali velmi cakat,ale na druhej strane by som chcela,aby uz bola Adelka vacsia,aby lepsie chapala, ze ju velmi lubim, aj ked sa staram o malinke babenko. Lebo mam obavy z toho, ze ak to bude take dietatko ako Adelka, tak pre Adelku by mi vela casu neostavalo, a to by sme tazko prezivali obidve ☹ . Tak neviem....takze tak ako aj Ikka, este pockame a uvidime a mozno sa rozhodne aj za nas 😉

Lubi, asi som to pohodove zimne obliekanie trosku prechvalila, dned sme sa dotahovali o rukavicky a Adelka vyhrala, takze neboli 😅 , ale bola schovana v kociku aj s nanoznikom a prsiplastom, takze nemrzla.

Dnes idem na stretavku z gympla, tak prvykrat budem dlhsie z domu prec. Pred dvomi tyzdnami sme to len vyskusali, lebo vecer som este nebola nikdy od Adelky - odisla som na dve hodiny k sestre a ocinko pekne s Adelkou zvladol cely vecerny ritual a ja som sa vratila, az ked zaspala. No a dnes pojdu naostro. Tak nam drzte palce. papa

lubi22
22. nov 2008

Ikka, presne ako pises, z premyslania babulko nebude 😀 A takisto kazdy ma ine predstavy kedy a za akych podmienok druhe babulko. Ja som nakoniec velmi stastna, ze som sa tomu vyhla a ze to priroda vyriesila za nas (teda nie uplne 😀) Dako to zvladneme a potom bude iba super, deticky budu partaci. Aj moja gynekologicka ma jednu stvorrocnu dcerku a hovorila, ze hrozne lutuje, ze tolko premyslala a ze to nenechala na nahodu, ked bola dcerka mensia, ze teraz sa jej uz tazko vyskakuje zo zabehnuteho kazdodenneho zivota, ze stale najde dovod preco este nie. A ze dcerka si teraz uvedomuje, ze je sama a ze sa jej vsetci venuju, ze ona nechce ani braceka ani sestricku, ze jej stacia kamaratky. Tak ze keby to mohla vratit spat, ze by tiez chcela babenko tak maximalne do 2,5 az 3 rockov po dcerke, ze vidi aj u znamych, ze je to najlepsie.

Sisa, myslim, ze Adelka vie velmi dobre, resp. citi, ze ju lubis a myslim, ze ziadne male babulko to nemoze ohrozit. Praveze tej lasky bude este viac pre vsetkych. Aspon ja si to tak myslim, vyskusam v reale a urcite dam vediet 😉 Samko je tiez velmi zivy, a je dost priputany na mna, ale taketo obavy som uz vylucila 🙂 S tou kavou, ja by som tiez najradsej nepila ani tu jednu slabu kavu, ale ked si mam vybrat, ci ma niekde hodi o zem spolu s babenkom a sposobim sok aj Samkovi, alebo si radsej dam tu kavu, tak beriem kavu. Ja som uz kvoli nizkemu tlaku neraz odpadla, nastastie v tehotenstve nie, myslim, ze aj vdaka tej kave. Ked clovek nie je na nu navyknuty, tak ta jedna kava posobi na tlak super. 😉 Sanky snad coskoro vyuzijete, aj ja sa tesim. Minuly rok sme Samka uz na nich vozili, ale teraz bude este vacsia sranda 😵 A zelam prijemnu zabavu na stretku 😉

Fibi, Susy Vam ten termin porodu vychadza nejako rovnako 😉 Ste to dobre naplanovali 😉 😀

sisa07
23. nov 2008

Lubi, dakujem 🙂 , bolo super, vynikajuco sme sa vsetci zabavili,ale o 22,45 som bola doma a bolo to tak akurat, lebo Adelka sa po 11tej zacala mrvit. Posledne noci zase horsie spinka, tlacia sa jej zubky.
A s kavou to je jasne, ked to zdravotne treba, daj si, aby ste boli vsetci v poriadku 😉 🙂 . Ja som ju tiez kedysi pila kvoli velmi nizkemu tlaku 80/60, 90/60.......tiez som odpadavala a mala som neprijemne stavy, takze uplne rozumiem.
Pekny zvysok vikendu 🙂 !

erika1983
23. nov 2008

ahojte maminy tak ja som tu uz straaasne dlho nebola sa ospravedlnujem ale nejak nestiham, chodim uz do roboty ale to som uz pisala, len tento tyzden som bola doma ale aj tak som nic nestihala lebo som si robila upratovanie.
Vsetky mbuducim mamickam gratuluje a drzim palceky.
A chcem sa len spytat co budete čdrobcom kupovat na vianoce ked mi poradite budem rada
ahooojjjttte

susy
23. nov 2008

no u nas to bude lego a rozne auta. Simon je uplne posadnuty autami, žeriavmi, autobusmi, vlakmi...
už mame kupeny novy stromcek, tak sa vytešujem. už ma aj láka ho vybaliť, no nemožem. kupili sme taky poriadny 225 cm 😀 ved uz budeme poriadne velká rodinka 😀 (tatino,mamina,Simonko,mimi,Aisha,Aretta-to su psi ) jej,este by som zabudla našeho chameleonka 😀

lubi22
23. nov 2008

Ahojte 🙂

Sisa, urcite bolo super sa takto zabavit. Hoci urcite este lepsie si sa potom citila doma 😉 Ja tiez niekedy mavam s muzikom take chvilky, ze boze ako by sme sli dakde parit, no ale v tomto stave sa to neda, takze si hovorime, ze za par rockov si to este uzijeme. No a moj muz sa najviac tesi na chaty typu S tebou mne bavi svet, ze mozno zoberu aj baby, tak ked budu chlapci vacsi, zase to bude ine 🙂

Erika ahoj 😉 S vianocnymi darcekmi asi moc neporadim, kedze nas maly je podobne ako Susin Simonko maniak na auticka a vsetku inu techniku, takze to by Frederiku asi nebavilo 😉 My mame kupenu autodielnu Ford, je tam vselijake mozne naradie, auta, zdvihaky, a z toho spustac na auta, asi take velke ako dievcenske kuchynky. Dalej viacpodlaznu garaz s vytahom, benzinkou, autami, knizky, auto na dialkove ovladanie a lego duplo - co ine ako auto 😉

Susy tak vy ste aj so psikmi riadna rodina 😀 No nas byva tradicne na Vianoce vela, pozyvame aj nasich, svokrovcov, sestru a svagra, tak zase bude urcite super, Samko tradicne za vrchom stola 🙂 So stromcekom sa nespravame velmi ekologicky, ale pre mojho muza nie su Vianoce ak nie je doma ziva jedlicka a napecene medvedie dlabky. Takze nakup stromceka nas caka par dni pred Vianocmi 🙂

Pridala som fotky Adamka zo 3D sona do jeho albumiku 😵 Dnes muz zacal znovu vymyslat s Jakubkom, ja mu dam 😠 😉

erika1983
24. nov 2008

ahojte
tak frederika sa tiez zahra s autickami a tato by tiez najradsej kupil autodrahu ale ja nie a nie to dolit 😀 😀 😀 to by sa skor hral tato ako mala
ale cakam aj tak dalsie napady
pekny zvysok dna

zuzka80
25. nov 2008

Ahojte,
Erika my už máme pre Laurinku kúpenú kuchynku, knižku, drevené kocky a zvieratká. A niečo na oblečenie tričká a pyžamká, ale to sa samozrejme kupuje aj priebežne podľa potreby 😉
Ľubi pekné fotočky Adamka si popridávala 😉 S Evkou si sa nestretla? Nebudú nejaké fotočky Samka s Petríkom?
Susy to budete teda doma riadna zostava 😀 Ja som vždy chcela leguána, no uvidíme 😀
Dnes sme stavali snehuliaka, skôr ja, lebo Laurinka nechcela vôbec chytiť sneh 😀

ikka
25. nov 2008

Ahojte,
jaksi nestiham 😅 Veru Lubi daj vediet, ak ste sa stretli s Petrikom a Evkou, ze ako sa maju na dobrodruznej vyprave? 😀
Ja planujem pod stromcek nejaky ten stan (domcek), asi hopsadlo (konika), tiez by som chcela plastove zvieratka, obliecky do postielky, kuchynku asi nie (ale nejake riadiky ano) a v MC sme zistili, ze ma Emi rada auta a velke, takze tata kupi velke auto 😀 asi smetiarske vraj a este Emily dostane kocik s babikou od babkovcov a to viem, ze sa veeeelmi potesi, lebo v MC sa jej tiez kociky velmi pozdavali 😉 Takze asi tak nase tipy 😉

Inak praca mi celkom prospieva, je to fajn, sice som unavenejsia ako ked som na materskej (kto by to bol povedal 😀 😀 😀 ) a je to aj tym, ze sa snazim, aby mali doma vsetko pripravene, takze, ked pridem z prace, tak makam o dusu, ked idem aj na druhy den do roboty. Inak sa to da a doma to zvladaju uplne bez problemov.

eva4444
25. nov 2008

ahojte 🙂
tak my sme naspat 😎
stretko s lubkou nam nevyslo ☹ pretoze som musela obehavat okolo domu a potom sme dali auto do servisu a potom uz prisiel muz a potreboval auto.. chceli sme ostat do konca tyzdna to by podla mna vyslo, ale manzel uz nema tolko dovolenky tak sme museli rubat spat.

fibi gratulujeeeem 😝 😝 😝 😝 🙂 🙂 🙂

baby aj ja by som chcela druhe. ale tak skoro to u nas asi nepojde. je to zaujimave, lebo Petrik sa nam podaril v podstate hned, a teraz som taka rozhadzana ze ma da dokopy asi len zazrak. 😀 pravdupovediac som si este v lete myslela ze sa nam podari rychlo ked presatnme kojit, ale prd. ked som 8 tyzdnov nemala uz som aj testovala, ale co ked prisla svina po 10 tyzdnoch 😠 tak som to stopla ze nejdem minut majetok na testy a seba dostat na psychiatriu a asi pojdeme na to vedecky 😎 ale az po vianociach este si chcem uzit 😀

zuzka80
25. nov 2008

Evi vítaj doma 😎 😀 Kúrenie už funguje?
Som zabudla že, aj my máme pre Laurinku také gumené hopsadlo - somárika. Dostane tiež na Vianoce. Kočiariky pre bábiky už máme 2, najnovšie musím tlačiť jeden a Laurinka druhý a v kuchyni si ich vymieňame 😀 Rozmýšľala som aj nad postielkou pre bábiky, ale tú donstane asi až na narodeniny.
Ikka tak super, že zvládaš robotu aj domácnosť. Myslím, že nie každému by sa chcelo po príchode z roboty variť a upratovať 😉 Ale to nás čaká asi všetky, len neskôr.

eva4444
25. nov 2008

zuzi jasne ze ide 😎 😀 , vcera prisiel ozivovac kotlov, povedal ze on sice s buderusmi nema skusenosti lebo je to jeho asi 5ty v zivote, ze nam dodali a namontovali uplne iny ako sme mali vybraty a je v papieroch a uz sa neda reklamovat lebo je nasadeny, ale dal nam peciatku zobral 1,5 litra a porucal sa kade lahsie. ale hlavne ze ide kurenie 🙂

eva4444
26. nov 2008

ahojte 🙂
my sme dnes nejaki unaveni z tej cesty. 😒

my sme kupili pod strom bager na ovladanie, potom od starkej velky plastovy bager s vleckou, auto s hukackou a vari aj dost. este od krstnych dostane traktor. takze budeme mat take autickove vianoce. na slovensku sme kupili Petrikovi v draciku dreveny vlacik s kockami na nasuvanie, pekne sa s tym zahrame, takze celkom dobra kupa. po deckach sme zdedili duplo kocky, teda nie original duplo ale vsak je to jedno, ale petrik okrem toho ze ich podchvilou vysype a rozmece po zemi sa nimi zatial velmi nenadchol.

inac my nepouzivame pre petrika kozmetiku ziadnu, ak neratam zubnu pastu 😕 kupeme kazdy den v cistej vode bez mydla, a pokozticku ma peknu ako zamat. 😝

lubi22
26. nov 2008

Ahojte 🙂

Evi, skoda, ze Vam to nevyslo s navstevou u nas, tesila som sa na Vas. Tak snad to nabuduce bude este pred mojim porodom 😉 Hoci zase uz zacinam vyzerat odstrasujuco 😀

Petrik ma dobre geny na pokozku, ked nema ziaden problem 😉 Ani nevies, kolko na tom usetrite 😉 😀 No tie auta, to je istota - zarucena spokojnost 🙂 A mate dobry kotol - uz sa celkom vyznam 😀 Nasi si kupili domcek, stavaju im ho, tak tatino prisiel s tym, ze Buderusy su naj 🙂 No a ja teraz okrem babenka, samka, roboty, a samozrejme domacnosti travim vsetko svoj cas vyberanim zariadenia, keramiky, obkladov a tak podobne, lebo v nasej rodine vzdy taketo riesim ja. Tak snad to do porodu vsetko postiham 😅 Ale zase sa tesim, ze cele leto budem s drobcekmi u nasich vonku na travicke, hoci svokrovci hned ako zistili, tak hovorili, ze nech si nemyslim, ze budeme cez leto iba u nasich, ze to musi byt spravodlive, presne rovnaky pocet dni tam aj tam. No minule roky im nevadilo, ked sme boli kvoli travicke a prostrediu viac u nich ako u nasich 🙂 Nejako sa dohodneme 🙂

Ikka, clovek je z prace tak inak unaveny. A potom je pravda, ze ked ide do prace manzel, nemusi sa o nic starat, ale ked idem do prace ja, musi byt navarene pre oboch, vsetko pripravene vratane oblecenia, takze nie je to len tak, ze clovek rano vypadne a poobede sa pohra s dietatkom. Ale da sa, hlavne zaciatok po tom roku a pol je isto narocnejsi 😉

Zuzi, takze Laurinke sa sniezik nepozdava? My nosime von troje rukavice, dve lopaty, hrablicky a este zmetacik, so Samkom sa v snehu v kuse vrtame 🙂