Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

inge23
25. júl 2008

Ahojte 🙂 .
Lubiiiii, gratulujemeeeeeee 🙂 , nech sa vam dari a prajeme co najviac bezproblemovych dni tehulkovania 😵 .

Ja mam po oblickovom zachvate a teraz lezim s peknym zapalom, Filipkovi idu ocne...asi, takze sa nenudime.
Inak tiez nechce velmi papat...tak uvidime. V piatok min. tyzden sme boli na pohotovosti, maly mal kliesta 😕

miriamkac
25. júl 2008

Lubi gratulujem.......
Dievcata...sledujem vas, ale nemam cas pisat....ale na takuto spravu sa nedalo nereagovat 🙂 😵 .... 😝

lubi22
26. júl 2008

Ahojte 🙂

Inge, Miriamka dakujem 😵 Inge, zelam skore uzdravenie.

No u nas to je s tym papanim horsie a horsie, takisto so spanim a s naladami. No vedela som, ze po dovolenke to bude chvilu trvat, dostat sa do normalu, ale uz tyzden je trochu moc 😠

sisa07
26. júl 2008

ahojte!
Inge, prajeme skore uzdravenie nech mas zase dost energie pre Filipka 🙂 .
Lubi, nejdu Samkovi dalsie zubky? Mne uz tie vychadzajuce zuby pekne lezu na nervy.....Adelka ma stale rucky v puse na spodnych dasnach, v noci poplackava......len dufam, ze tieto zuby sa obidu bez teplot a hnackovania, aby sme zase neskoncili na pohotovosti ako pred 2tyzdnami......Ale nastastie papat jej chuti, som spokojna.
Mozno sa ti Samko ozaj len potrebuje aklimatizovat na domace prostredie a bude zase uplne v pohode.
A Adelkine nalady.....jaaaaaj......niekedy ako slniecko, vsetci su z nej hotovi aka je uzasna, co vsetko vie, aka je stale usmiata a inokedy urobi taky cirkus kvoli plienke, obliekaniu, sedeniu v kociku / v ktorom sedi naozaj minimalne..../. Pred tyzdnom sme mali par dni velky problem s kupanim, ale zvladli sme to s pomocou babiky, ktoru tiez kupeme,susime, natierame, davame jej plienku, cistime jej uska a nos - skratka blazni 😅 😀 . Ale co clovek neurobi pre spokojne dieta, ze.... 🙂 .
Pekny slnieckovy den vsetkym!

lubi22
26. júl 2008

Sisa, neviem, ci nepojdu zubky, ale tiez si v kuse dava rucku do ust. A aj castejsie kaka, dnes uz 4 krat.A tie nalady, presne ako pises, ako keby som citala o Samkovi, je sice aktivny stale, ale neplacka normalne v kuse kvoli vsetkemu. No dnes od rana od pol 6 place a krici kvoli vsetkemu 😒 No snad to cim skor prejde 😉

Zelam aj ja pekny den 🙂

ikka
26. júl 2008

Ahojte, konecne mame slnecny a horuci den, ideme poobede na kupko 🙂
Emily nastastie papa vyborne, hrozne, co poje. Ale tiez napr. najprv z chlebika zje sunku a ked ma rajcinky, tak tie je uplne prve a samotne a az potom sa pusti do chleba...takze zeleninu jej dam vacsinou az ked doje, lebo to viem, ze este zje aj tak... 😀
Lubi dobre to poznam, ked sme prisli od nasich tak dlho trvalo, kym sa zas naucila pekne spinkat a hlavne nebyt upistana 😅 a ono to vlastne jedno s druhym suvisi. Ked sa dobre vyspi, tak je to najzlatejsie slniecko na svete 😵

ikka
26. júl 2008

Sisa to je zlate s tou babikou, spomeniem si na vas, ked aj my budeme mat taky podobny problem...zatial kupanie ok.

sisa07
26. júl 2008

Lubi, niekedy je to s takym malym kriklunom tazke, ze....len vtedy musi clovek mysliet na vsetky tie usmevy, co dostava od drobca inokedy 🙂 . Adelka niekedy krici aj na okoloiducich v meste, aby ich uputala a hneva ju, ked si niekto nevsimne, ze mu kyva
🙂 .
Ikka,prajem Ti , aby ste podobne triky pri Emily vobec nepotrebovali / uz kupat Adelku chce dost energie a este kupat s nou aj babiku....vies si predstavit, este ze sme na to vacsinou dvaja 😀 / . 🙂 🙂 🙂

najjulinka
26. júl 2008

Lucinka sa sama postavila v postielke! 😨 😨 😨

ikka
26. júl 2008

Julinka super...tak to uz budete mat len veselsie a veselsie 😉

Sisa, tak to Adelka musi byt riadne sidielko. Emily sa skor cudzich hanbi, ked niekoho vidi, tak pribehne ku mne, niezeby sa bala, ale tak spoza mna hanblivo vykuka 😀 a mava...ale az ked vsetci odidu 😀 Kupanie mame v pohode, supnem malu do vane, ona sa hra, vylieva vodu z vane alebo ju vypusta 😀 a ja si zatial naplnim pracku resp. sa umyjem, odmalujem a tak...niekedy aj umyvadlo a zrkadlo stiham umyt 🙂

inge23
26. júl 2008

ahojte, dakujem Lubi a Sisa, tak dnes je uz lepsie, klop, klop

Lubi presne ako Filipko...uz som niekedy na nervicky, ale presne ako pise Sisa, vtedy treba mysliet na to , aky su, ked maju dobru naladicku 🙂 .
Najhorsie je, ze on nic nehovori iba hmmmmka a to este viac derie usi a krici a place afurt sa chce nosiiiiit. Ale som si ista, ze su to zuby...

eva4444
26. júl 2008

ahojte 🙂

inge zelame rychle zlepsenie 🙂

Petrik zatial co som si vsimla mrnka len ked je hladny/unaveny. len tak pre nic este zatial nie 😀 samozrejme nesmieme ho davat na dlho do kocika a podobne, to nema rad, ale inak je to super babo 😵 dnes sme boli v 'aquaparku' tu blizko mnichova bolo supeeeer. maminka sa vycliapala v termalnej liecivej a omladzujucej vitalnej vode a ocko bol v detskom bazeniku 😝 😝 🙂 😀 potom sme si dali piczu 😝 😝 no proste super vyletik 😵
pokiial ide o cudzich Petrik podobne ako pise ikka o emily chyti sa ma za gate a spoza mna sa usmieva na ludi a ked mu niekto opatuje usmev tak sa o mna hamblivo obtiera ako take maciatko 😵 😀 😀 aj kupanie mame uplne super petrik sam naznaci kedy dost, niekedy vydrzi aj 20 minut sa tam sam clapkat 🙂

arimzv
26. júl 2008

Ikka to mate krasny chodnik do skolky, paradny 🙂

ikka
26. júl 2008

Mirka no to ano, ten chodnik je uzasny, mala tam vie stravit aj hodinku. Popri chodnicku su tie zvieratkove patniky a cely je pomalovany...som akurat rozmyslala, ze ako mamicky dostanu deti do skolky, ked sa ponahlaju 😀

eva4444
26. júl 2008

ikka ten chodnik je fakt super 🙂

baby a preco uz k nam nechodia na kus vety mamicky zo 'skype-spolku' 😕 ? ved je to skoda nie? 😔 semtam kuknem ze alenka prida nove fotky

ikka
26. júl 2008

ja tiez kukam ich fotky, Adka aj Monikinho Adamka...hmm asi sa im nechce s nami paktovat 😒

zuzka80
26. júl 2008

Ahojte, my sme tu dlhšie neboli, boli sme u babky a dedka v Humennom, bolo super až na to desné počasie.
Ľubka supeeeeeeeeeeeeeeeeer, blahoželáme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Takže ste si na dovolenke oddýchli 😉
Musím ešte popozerať fotky 😅

eva4444
27. júl 2008

dobre ranko 🙂
vcera sme dali Petrika do detskej. v poho zaspinkal, spal standartne do 5.40 😒 takze ziadne velke odchylky zatial som rada ze to bolo (zatial) bezbolestne 🙂 takze uz mame spalnu s muzikom len pre seba 😝 😝 😀 😀 😀 😀

riuska
27. júl 2008

lubkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to co tu vidim 😵 😵 😵 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem strasne moc moc moc moc - boze normalne som zostala divat
PERFEKTNÉ 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jej evi to mas odkial fotocku - ste boli niekde pri vodicke?
joj a vsetky babulky zdravime - vobec nestiham nic, snazime sa este profitovat z toho ze sme traja a furt niekde behame, alebo je niekto u nas tak nemam vobec cas

inak co sa tyka nas vsetko je v poriadku a ak vydrzim tak v piatok sme styria 😵
mam na lubku cisielko tak urcite jej poslem potom spravicku a da vam vediet

ikka
27. júl 2008

Ahojte,
Riuska no skvele, tak moc moc drzime palce, nech vsetko dobre dopadne, nech sa citis do piatku co najlepsie. Potom v spravicke daj aj vediet, ake ste dali babanku meno 😀 😵 😵 😵 To je super, ako to rychlo ubehlo ze? Ani sa to nezda. Drzkaj sa!!!!

Evi tak super, ze to zatial Petrik zvladol...no tusim teda budes nasledovat Lubku 😉 😀 😝

lubi22
27. júl 2008

Ahojte 🙂

Dakujem Riuska, Zuzka 😵

Riuska, myslela som na Teba, ze asi nestihas sem prist, vsetky pripravy a isto si uzivate posledne chvilky pokoja v troch 😵 Urcite mi posli prosim spravu, dam hned vediet aj tu. No a meno bude asi prekvapenie az pri narodeni, nie? Velmi sa tesim, urcite bude vsetko super 😉 Chcela som sa Ta spytat, pri planovanom cisarskom sa necaka do 40 tt, rodi sa v 38? Zabudla som sa opytat lekarky, ale daco take sa mi mari, ze necakaju az do terminu porodu kvoli moznym kontrakciam 🙂

Ikka, presne ako hovoris, spanok a nalada su uzko spate. Ked sa dobre vyspinka, vobec neplacka, ked spi zle v noci, cely den je sice aktivny az moc ale umrnkany, uplakany.

My sme tuto noc nechali Samka spinkat sameho v spalni, my sme spali v detskej na gauci a spinkal omnoho lepsie. Takze asi to budeme teraz robit takto, a ked sa vratime koncom augusta so BB natrvalejsie, prehodime ho do detskej. Asi sme ho fakt rusili. No uvidime, ako bude dnes 🙂

riuska
27. júl 2008

ikka dakujeme krasne, urcite napiseme vsetko 🙂
ozik na tom stretku ste sa teda dohodli, ci ste to zrusili
a ako sa mate vsetky, dufam ze dobre a babatka vam robia len radost 🙂

lubi22
27. júl 2008

Ikka, mate doma velmi pekne okolie, ten chodnicek je super 😉

Evi tak si cela omladena, oddychnuta 😀 Pridaj fotocky 😉 Aj ja kukam fotocky, ako rastu Adrianko, Adamkovia a Lukasko, tak snad sa este niekedy maminky ozvu aj sem 🙂

lubi22
27. júl 2008

Riuska, stretko bude v pri Besenovej 🙂

riuska
27. júl 2008

citam ze asi nie som jedina ktora sem chodi malo
lubka ako sa citis? fakt uzastne ze si tehotna - normalne sa s toho neviem spamatat - 😵 😵 😵

eva4444
27. júl 2008

riuska budeme v piatok drzat prsty uzi si poriadne tie krasne okamihy 😵 😵
fotka je stara 2m, len som chcela nejaku zmenu 🙂 inac ziadne nove fotky nemame, musime nieco narobit, akysi sme lenivi 😒 😒 ale aj tazko lebo ked som s petrikom sama kym vytiahnem fotak uz je pri mne a bere mi ho 😅
ikka tak veru tak my sme pripraveni len cakame na zasah zhora 😀 😀 😀 😀 😝

my sme uz uhradili zalohu na stretko, takze my sa chystame 😝 😝

zuzka80
27. júl 2008

Riuška ak to bude v piatok tak to bude pekný dátum 1.8.2008 a ak by babetko ešte počkalo do ďalšieho piatku tak by to bolo 8.8.2008 😀 Ale to asi nepočká 😀
Ja som mužíkovi povedala, že my druhé bábo v roku 2012 a on na to či som normálna 😀 On chce skôr.
Evi tak Petrík to zvládol pekne sám v izbičke aj Samkovi sa lepšie spinkalo samému. Myslím, že my tie detičky určite rušíme, keď s nimi spíme v jednej izbe 😕 U nás bude samostatná izbička v novom dome, tak už sa tešíme.

lubi22
27. júl 2008

Zuzi, 2012, Ty mas teda dlhodobe plany 😀

Ja som nechcela vacsi rozdiel ako 3 rocky, potom si deticky nie vzdy dobre rozumeju, lebo kazde je uz niekde inde. Ale zase ked je rozdiel vacsi, je to jednoduchsie pre rodicov. Ale kazdy moze mat na to iny nazor 😉 A vsetko ma svoje za a proti. No ja dufam, ze v roku 2012 uz budeme mat vystarane, obe deti v skolke a rodicia budu vela vela vela spinkat 😀 Deti zanesieme do skolky a my s manzelikom spat domov sup do postielky 😀

Riuska citim sa celkom v pohode, sice mi byva trosku spatne od zaludku, a nemozem v blizkosti ani citit ziadne maso a masove vyrobky ale inak som v pohode 🙂 Stale jem iba syry, na ranajky, obed aj veceru, obcas daco sladke, zeleninu a ovocie 😉

Evi, takze prvy krok ste k babulku urobili, Petrik spinka sam 😀

My sme tiez uz zaplatili zalohu, takze Evi, urcite sa tam stretneme 😵

riuska
27. júl 2008

evi ani ja som davno fotocky nepridala, ale potom pridam urcite 🙂 a drzim palceky aj Vam nech to vyjde
zuzka tak to sa muzikovi ani necudujem - pre mna by to bolo tiez dlho 2012 😀
lubi ano ano 2012 uz spinkame celuuuuuuuuu noc 😀
no lubi musis tie 3mesiace vydrzat 😒 potom snad bude fajn, ja som chvalabohu take problemy nemala

skoda ze je besenova od nas daleko asi 1,5hodinky urcite by sme vas prisli aspon pozriet, no nic snad aspon fotocky uvidime 😵

eva4444
27. júl 2008

ja by som tiez bola za keby sa do konca roka podarilo aby sme nemali velky rozdiel 🙂 😀 ale vsak ked nie tak aj neskor, hlavne nech su deticky zdrave 🙂

baby inac mate dobre plany ze 2012 spat celu noc 😀 😀 😀 som sa pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 podla mna uz trenujte spinkanie na rohu postele lebo v strede bude rozvalene minimalne jedno male chlapciatko 😵 😀 moje krsna ma 3,5 a vzdy o polnoci uteka ku mame do postele 😝