Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

kamilecka
6. jún 2008

Ikka bud nutrillon3 alebo hami 3, neodporucala mi vobec mlieka good night,tie maju vela laktozy. Ja mam tiez zaludocne problemy s kravskym mliekom, tak asi to bude mat po mne.
Kojim este rano,ale to len tak ze si cucne 3x a dost.cez den a ani vecer uz nekojim

zuzka80
6. jún 2008

Zatiaľ žiadne známky zúbkov nemáme 😕
Kami ja som jej skúšala dávať najprv Hami mliečko to hypoalergénne, ale to vôbec nechcela. Tak som skúsila Sunar komplex premium. Je od ukončeného 12. mesiaca.

ikka
6. jún 2008

Zuzi Laurinka vypada byt taka baculka, no veru su si podobne s Emily...tak na stretku uvidime...rozozname podla zubov 😀 😀 😀

kamilecka
6. jún 2008

Zuzka mliecka HA mi hovorila na tej poradni ze to sa musi naucit pit male babatko lebo je ovela horke ako tie ostatne mlieka,ze take starsie babatko to uz nebude chciet pit.

ikka
6. jún 2008

Kami a preco uz nedas take od 12 mes. Hami junior napr.? Ci chces skusit radsej slabsie? No tak mu hadam nejake sadne...a jogurty a take znasa dobre?

kamilecka
6. jún 2008

Ikka povedala ze mu staci ta 3,lebo ja mu ho chcem davat pred spanim a z junioru by sa prepchal,ze staci aj ta 3 na noc.
Jogurtiky kupujeme len tie baby jogo,ine ako pribinacek nam dr neodporucala.

Inak zienky, my to mame do terchovej cca 4 hodiny aj s dvomi malymi prestavkami ☹ to bude strastiplna cesta

ikka
6. jún 2008

No Kami to cestovanie doverne poznam. My to mame 5,5 hod. ale nastastie to ako-tak zvladame. Pre dnes vas opustim, lebo citam Harryho Pottera konecne a nemozem sa odtrhnut...tak idem citat papa 😀

zuzka80
6. jún 2008

Kami my máme skoro rovnakú cestu, obávam sa toho, lebo Laurinke býva v aute zle 😖 Ikka príjemné čítanie Harryho 😉

lubi22
6. jún 2008

Kami ja davam Samkovi rano Hami junior, lekarka mi ho odporucila. Jediny rozdiel medzi Hami 3 a Hami juniorom je v tom, ze Hami junior ma bananovu prichut, Hami 3 nema ziadnu 😉 Vecer davam Nestle mliecko v krabicke medove alebo hruskove, rychlo sa pripravuje 😉

najjulinka
7. jún 2008

Dobré ránko. 😉

zuzka80
7. jún 2008

Dobré ráno,
u nás dnes pršlí 😠

miriamkac
7. jún 2008

Ahojte dievcata,
Tak u nas to uz vyzera lepsie, Palko je OK a dufam ze uz aj Petrik bude (uvidim, ako bide obedovat) a Ladusku mam v nemocnici, musila ist na infuzie, lebo sa totalne dehydrovala 🙂

najjulinka kukla som fotky, Kristian je pasaaaak, aj Lusinka je fesandicka 🙂

miriamkac
7. jún 2008

Dievcata mam tu jeden balik Hami 3 (200g) poslem ak mate zaujem... 🙂

najjulinka
7. jún 2008

Dakujeme Miriamkac... Z Kika bude asi zápasník sumo 😀 😀 😀 A k tomu suknickár... A este elektrikár 😀 😀 😀 A Lucinka bude pekná, jej to tak stačí asi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubi22
7. jún 2008

Dobre ranko 🙂

Julinka, pozerala som fotocky, Kristianko ma tazku pohodu v tom kociku 😀 A pekne sa zagulatil 😉

Miriamka, to preto, ze nepila, sa dehydrovala? Chudiatko, snad ju coskoro pustia z nemocnice 😉

Samko je taky mrzutejsi, asi kvoli tym vyrazkam, ale mame tu babinku aj dedka a ti skacu presne tak, ako on piska, takze to ho trochu upokojuje 😅 Akurat su na prechadzke, je tak pod mrakom, no dufam, ze buduci vikend bude krajsie 🙂

Inak ja mam tiez doma Nutrillon HA 1, Hami 2 asi dve krabice, Hami kase nemliecne, vsetko je v zaruke, cize ak by ste vedeli o niekom, kto by to zuzitkoval, rada mu to poslem. 😉

ikka
7. jún 2008

Ahojte,
Miriamka, nech sa Ladka rychlo uzdravi..to je neprijemne, ze musela skoncit v nemocnici, drzime palce 😵
Julinka su strasne zlate tie tvoje skorodvojcatka, maju take stastie, ze sa o nich mozes postarat...keby mali take stastie vsetky deticky. Vidno, ze sa krasne o nich staras 😵
Lubi aj my pijeme Hami, prvykrat som dala Hami3 a teraz som kupila junior, ale ked Emily vsetko chuti 😀

riuska
7. jún 2008

ikka dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 strasne velke su mu tie plavky, musim kupit druhe 😀 😀
zuzka prisiel dakujeme krasne - ani som este nemala kedy napisat
lubi my sme boli cely vyhadzany ked nam dala doktorka antibiotika ktore obsahovali penicilin ale zmyzlo to tiez po fenistile
od kedy do kedy sa vlastne ide do tej terchovej? vobec si napamatam ale viem ze ideme na 3dni 😅

riuska
7. jún 2008

lubi zober na stretko - niekto si to urcite rad zoberie 😀 treba brat aj rychlovarnu kanvicu neviete?
vy uz vsetcia pijete mliecko 3 my mame stale be-bu 2 - uz by sme mali presedlat na vyssiu? 😕

lubi22
7. jún 2008

Ikka, to je dobre, ze jej chuti vsetko, ono je uplne jedno, ci piju Hami 3 alebo junior, zlozenie je rovnake, iba chut je trosku ina. Ale chutnala som ten junior, tie banany tam citit iba tak v dialke 🙂 Ja som rada, ze mu chuti, ine sme neskusali, takze ak mu bude sediet zostaneme pri nom do 3 rockov.

Riuska, neviem, co Ti radi lekarka, ale podla mna uz to mliecko nemusi pokryvat Tomaskove potreby. Existuje Beba3, a od rocku do 3 rockov je Nestle Junior Bifidus. My sme z kojenia presli rovno na ten junior. Kolegyna ma dvojrocneho synceka a pouziva tiez to Nestle junior, ona ho chvalila velmi, my davame na veceru to Nestle v krabicke mliecko. Tiez som nad nim rozmyslala, ale lekarka mi doporucila Hami junior, tak davam to, vlastne vsetky dojcenske vyzivy a veci kupujem bud Hami alebo Nestle. 🙂

lubi22
7. jún 2008

Riuska ideme od 12 do 15, niektori od 13 do 15 😉 Pozerala som fotky, Tomasko je cool v tych plavkach a slapkach, perfektny 😀 😵

Ikka, mam taku otazocku. Neprdka Emi viac odkedy stepresli z kojenia na umele mliecko? 😅 Sorry, ze sa Ta pytam, ale mne sa zda, ze sa to Samkovi dako zintenzivnilo 😀 Ale brusko ho neboli 🙂

riuska
7. jún 2008

lubi dik no a vyskusam kupit tu trojku, mozno to bude lepsie 🙂 🙂 🙂
takze my ideme od stvrtka do nedele?

nemate prosim niektora v PC tu knizku ako sa vie dieta naucit spat 😉 prosim ak ano poslite my ju na riuska@atlas.sk jedna znama by ju potrebovala a ja som to uz davno vymazala
dakujem pekne

miriamkac
7. jún 2008

ahojte
tak my sme boli dnes v nemocnici aj s chlapcami, ale je vsetko v poriadku, tak sa tesim.

lubi22 Laduska bola dehydrovana, lebo mi zvracala vsetko co vypila, noudrzalo sa v nej nic, ani ked som jej davala vodu po lyzickach....proste nadrapovalo ju kazdu chvilu az sa dehydrovala. 😉

ikka
7. jún 2008

Lubi vies co niekedy sa mi zda, ze tiez viac prdka a nema akoby z coho. Ale ako pises nespozorovala som, ze by ju bolelo brucho alebo zeby s tym mala nejaky problem, takze ok. A aj kaka pekne ako doteraz kazdy den...takze sa nestazujem 😀

Riuska kukni do temy stretko 😉 a poslem ti tu knihu, ja ju mam 😉

sisa07
7. jún 2008

ahojte
Miriamka, to mi je velmi luto , ze malinka musi byt v nemocnici ☹ , chuda male......,ale hlavne nech jej pomozu, aby bola zase zdrava a rychlo pri Vas. Budeme drzat palce! 😵
Dakujem , upokojili ste ma s tym stahovanim 😵 . AJ ja si hovorim, ze sa musim spolahnut na to, ze sa deticky vedia rychlo prisposobit. Ale zas na druhej strane viem, ze deti maju rady svoje stabilne prostredie, ktore u nich vzbudzuje pocit bezpecia.....No, ale ved na to tam budeme my, aby sme jej ten pocit bezpecia zachovali 😵 . Mate pravdu 🙂 . Potom napisem zazitky 😉 .
To mate super, ze detickam mliecka chutia. My sme vyskusali Sunar a mliecne kase - to Adelke vobec nechuti a nemliecnu kasu spapa tiez len zarobenu s vodou. Ked som tam dala aj len trosku umeleho mlieka, hned to spoznala a nechcela. Ale pekne jej chutia jogurty a pribinacik, obcas aj Acidko.
Takze keby sa nahodou odstavila / co veeeeelmi pochybujem 😀 / tak by sme tie mliecne davky mali mat pokryte, ale zatial nas to este trapit nemusi.
Zase sa nam tlaci dalsi zub, tak som zvedava na noc.....papa

riuska
7. jún 2008

Ikka (Ivetka 🙂 ) dakujem krasne za mailik si zlata 😵 😵
joj Miriamka radsej nech ju ale maju pod ocami lekari aspon vies ze je vsetko v poriadku - drzim palceky nech je rychlo zase s tebou 😵

ikka
7. jún 2008

Riuska vobec nie je zac 🙂

najjulinka
7. jún 2008

no riuska s tým, že ju majú na očiach lekári, že je všetko v poriadku... no na to by som nespoliehala... Bratranec išiel do nemocnice s podozrením slepého čreva na pozorovanie a domov išiel s plešinkou s troma stehmi na hlave 😠 😠 😠

miriamkac
7. jún 2008

najjulinka teraz si mi dodala optimizmu 🙂 😉 ......
dufam, ze ked mi ju pustia domov, tak bude v celku aj s nohami a rukami 🙂 ...
Inac zase sa tam povracala.....ja neviem, co jej je... ☹

najjulinka
7. jún 2008

Ale ty si ju tam nechala s ocinkom vsak? Tak snád ocinko dozrie 😉 Lebo lekári dozerajú len na to čo sledujú... Bratrancovi sledovali slepák... Na zvyšo čas nemal nikto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Inak ja mam nenormálny strach, že čo ak raz bude niektoré z našich detí musieť do nemocnice... že ako to vyriešime... Samé tam žiadne nenechám (aspoň dúfam, e ma okolnosti nepritlačia to spraviť) 😢

najjulinka
8. jún 2008

Dobré ránko (MK blbne, už to posielam tretí krát)