Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

lubi22
11. jún 2008

Julinka a neskusila si dat detickam probiotika, nam dost pomahaju pri akejkolvek liecbe, nie je potom hnacka 😉

Sisa, aj ja som do rocika pristupovala uplne vzornacky k vyzive, ale teraz mu pomalicky davam ochutnavat aj ine chute, nie vo velkom, ale trosku polavujem. Takze sa mu uz uslo aj kusok kolacika, no a papal uz aj hranolku 😅 Ta mu velmi chutila, ale viac ako jednu som nepovolila 😅

najjulinka
11. jún 2008

Zatila som žiadne opatrenia nerobila... Stále dúfam, že len ju moc sledujem a je to jednorazovka 😖

alena22
autor
11. jún 2008

hej ako lubi pise probiotika su super 😵
skus kupit tie 😉

lubi to si dobra ked len tak nas uz pizzu papal kolac mal dokonca aj kinder cokoladku tu tycinku hranolku mal tiez ale tiez len jednu toho som sa bala ze smazene aj tortu tu trepanu mal no uz pojedol dost toho ale nie ze najest sa z toho to su len take kostovacky 😝 😀

alena22
autor
11. jún 2008

babenky sa vam to krati no som zvedava na fotky dufam ze v neelu uz to tu zasypete fotkami nech mozeme aj my kukat 🙂

lubi22
11. jún 2008

Alenka, ja si myslim, ze take kostovky im nemozu uskodit 😉 Na pizzu som zabudla, krajik pizze uz papal. Kindercokolodku este nie, ale kinder vajicko sa mu podarilo rozhryznut a aj zhniavit kusok cokoladky aj s foliou, kym som stihla zakrocit 😅

No som zvedava, ake bude pocasie, ani neviem, ake oblecenie nam nabalit 😖 Snad sa trosku vycasi, lebo neviem co za aktivity vymyslime v dazdi 😕

riuska
11. jún 2008

lubi nevies ci tam je internet?
no a este by bolo fajn keby viem co doniest, urcite donesieme klobasky tocene tenke na grilovanie, parky plnene syrom, nejaku sunku no a z maska neviem - kuracie, krkovicku ... poradte

kamilecka
11. jún 2008

Ahojte

Lubka ja som v tomto taka ista a moj manzel tiez hovori ze radsej pomaly pridavat ako rychlo a naraz. Svokra dala Davidkovi dve kocky cokolady do ruky a on ich obe naraz dal do pusy 🙂 takze stihol akurat slintat. Tiez mu uz trosililinku solim,davam do jedla oragano, olivovy olej, rascu. Pizzu nepapal este a ani ziadne parky a klobasky a tomu veci podobne.

Veci beriem skor teple ako letne,je to trochu na severe a hlavne ked bude zle posacie a sa budu valat niekde na izbe po zemi. A ked bude fakt prsat tak hracky to istia. My berieme snad vsetko co mame,teda skoro vsetko a jasne ze cudzi su stale naj naj naj 🙂

Kto vlastne ide uz zajtra?

sisa07
11. jún 2008

Lubi, no predsa oddiel bavi oddiel 😀 😀 😀 . Neboj, take sikovne maminy si urcite poradia aj v dazdi 😉 .
A kraj pizze sme uz papali aj my a tiez z tej 5min. torty 😉 . Uz prestavam byt taka prehnane uzkostliva, nech si aj dieta trosku uzije 😉 😝 .
Julinka, pripajam sa k probiotikam aj ja - Adelka kazdy den do hlavneho jedla dostava Biopron - polovicu vrecuska. Poradila nam to kozna lekarka, ked bola Adelka uplne malicka a mala kozne problemy a hnacku. Vtedy som jedla probiotika aj ja, aby mala cez MM. Teraz ich uz ja nejem,nechavam to len na Adelku 😅 . Doktorka nam povedala, ze probiotika su uzasna prevencia proti beznym detskym ochoreniam, ekzemom, alergiam.......A neviem, ci je to naozaj tym, alebo aj kojenim, alebo niecim medzi nebom a zemou, ale Adelka este naozaj nebola chora.
Takze ak sa detickam taketo problemy opakuju, vyskusaj to. Dokonca som to poradila kamoske pre maleho, ktory mal stale velke problemy s pokozkou na zadocku a nic od doktorov mu nepomahalo a krasne mu to po probiotikach z maminho mliecka preslo.
Alenka, dnes som chytila do ruky letak Tesco a prve, co mi udrelo do oci bola akcia na humensky scipak 😀 . Normalne ma to pobavilo, lebo kym si to tu nespominala, som to v zivote nepocula a teraz toto 😀 .
Pekny vecer!

sisa07
11. jún 2008

to s tym skusanim probiotik patrilo Julinke, nie Lubke, nejako som to vsetko napackala dokopy ....... 😅

sisa07
11. jún 2008

nejaka som dopletena, idem radsej od PC, nech tu volaco nedorobim 😀

alena22
autor
11. jún 2008

no ved scipak je dobra vec sisa 😉
z mojej skusenosti zeny berte teple veci aj sebe ked budete vecer opekat bude chladno ale cez den v pohode aspon u nas bolo celkom fajn cez den

najjulinka
12. jún 2008

Dobré ránko.
Zatial sa všetko tvári, že tá riedšia kaka bola jednorazovka. Odvtedy nič. Tak klop klop, nech to nezakríknem.

Naša Lucinka odmieta žužlaž čokolvek, ale v marci sme boli na návšteve a tam ochotne žužlala končeky pizze 😀 😀 😀 Prvýkrát a zároveňa asi aj naposeldy čo žužlala... Vyberavá v jedle je, ale nemienim ju pchať pizzou aby žužlala 😀 😀 😀 Viem že to dokáže, keď chce. Vtedy ešte nemala ani jeden zub, terz má štyri 😀

miriamkac
12. jún 2008

Ahojte...je tu nejak mrtvo, ale to asi preto, ze mate stretko...nie?....Len tak co som poprecitovala, skoda, ze som to nezaregistrovala skor....mozno by sme sa aj pridali....
Dufam, ze hodite potom fotky, nech sa pokocham... 😀 😝

najjulinka
12. jún 2008

No je tu pusto a aj na babetku tento weekend majú májovky stretko, takže budem dvojnásobne opustená na fórach 😢 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alena22
autor
12. jún 2008

no miriamkac to uz davno maju kocky naplanovane 😉
zatial im aj pocko vychadza u nas vyzeralo ze bude prsat a nic vycasilo 🙂
my mame teplotku len neviem ci to neni prehriaty z auta alebo je to nejaka predzvest choroby ☹

najjulinka
12. jún 2008

Dobrú noc

najjulinka
13. jún 2008

Dobré ráno (už to píšem piaty krát 😠 )

alena22
autor
13. jún 2008

juli ty co tu konverzujes sama so sebou? 😀
my sme mali teplotku taku echt zubovu ze slinky hryzanie mrnkanie celu noc no desne to bolo 😔
vyzera to na hornu pravu stolicku ☹

najjulinka
14. jún 2008

Dobré ránko. Dnes nás čaká oslava... Včera sme došpárovali kúpelku a dnes môžme leštiť všetko - hlavne zrkadlo na celú šírku kúpelky 😀 😀 😀 Dnes sa nudiť nebudem 😀 😀 😀 A aby bola sranda, tak aj by sa dnes menštruácia mala dostaviť 😖 😅 No a samozrejme mi treba variť obed a chystať oslavu ešte... Dúfa, že balóny nafúka manžel (zabudla som manželovi nariadiť, nech požičia od kamaráta "fuker" na balóny 😅 )...

sisa07
14. jún 2008

ahojte !
Juli, Ty co nemozes spavat ? 😀 Dnes mas toho az-az...... 🙂 , tak prajem vela energie a prijemnu oslavu!
Ali, tak nech sa Vam zubok rychlo prereze a mate pokoj! 🙂
Ja idem upratovat a varit, manzel zobral Adelku na ihrisko.
Prajem pekny vikend!

najjulinka
14. jún 2008

Máme to za sebou... Bolo fajn, ale mám dosť.. .Ani som si nesadla...

eva4444
15. jún 2008

ahojte 🙂
tak my sme uz domka v mnichove, cestu sme zvladli super, no horsa vybalovat 😝

najjulinka
15. jún 2008

Jejej... Už sa to pomaly vracia... 😅 Kooonecne.. .Tento weekend tu bolo pusto na nete...

alena22
autor
15. jún 2008

jej ahoj evka tak suuper ze ste zvladli cestu dobre 😵 tesim sa na foto 😉
to vybalovanie mi ani nespominaj ja som totiz sal na dva dni jak na pol roka nabalena a uprimne som vela toho nepouzila 😀

petaba
15. jún 2008

Ahojte 😎
tak aj my sme uz doma, cesta nam trvala niakych 6 hodin, ale boli sme este pozriet krasy Slovenska 😀 a do vybalovania sa mi ani niako nechce, je toho strasne vela 🙂

petaba
15. jún 2008

ali fotky su super len treba vybrat tie najlepsie... je ich cca 1700 😀

alena22
autor
15. jún 2008

petaba 1700 ci 170? 😅
my sme mali tiez vela fotiek ale nie vsetky sa daju zverejnit hlavne nocne hyrenie a popijanie rodicov vecer 😅

petaba
15. jún 2008

1700 pokial som dobre pozerala 😀 😀 😀

dada21
15. jún 2008

ahojte 🙂
my sme mali tiez cestu super, trvala nam len 2 hodky a maly ju skoro celu prespal, takze pohodicka 😵
len potom sme mali este 2 navstevy, takze vybalovanie nechavam na zajtra 😅

lubi22
15. jún 2008

Ahojte 🙂

Nam Samko zalomil este v Terchovej a spal az do BB. Potom som chlapov vyhodila k sestre a ja som si poupratovala cely byt a vybalila. Uz je vsetko vyprate a vyvesane, takze zajtra zehlime 😉

Stretko bolo super, uz sa tesim na nasledujuce. Aj muzikovi sa pacilo. No a Samko plakal za kazdym kto odchadzal 😅

Alenka, take veci sa u nas nefotia 😉 My sme si z popijania nerobili ziadne dokazy, 1700 fotiek je o detickach 😀