Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

ikka
15. máj 2008

Zuzka Laurinke nech vsetko dobre dopadne a kaslik nech rychlo prejde.
Emily bola dnes veeeelmi mrzuta, jeden zubcek uz ja fakt niekde za rohom, lebo to tam uz uuuplne vidno, tak sa mozno coskoro dockame 🙂 no ale hruza, ja trpim, lebo take uplakane dieta cely den ☹ Dnes okusila aj vonku ako chuti piesok a potom robila, ze beeeee 😀

eva4444
15. máj 2008

ikka super ze sa zubceky hlasia, chudatko Emily si to musi vytrpiet ale uz potom bude dobre 🙂

lubi22
15. máj 2008

Inge, dakujem za ten link, len som pozerala, ze najmensie su 24, nevies, ci maju aj mensie? 😕

Dnes nam bolo super, maly mal veela zazitkov, zaspal asi pred 15 minutami. Stretli sme sa s Deniskom a Matuskom a maminkami a bolo nam perfektne. Chlapci su uplne zlatucki a maminky perfektne tiez 😉 Pridam fotocky nasich troch chlapov 😵 Nie je ich az tak vela, lebo bol velky problem udrzat ich na jednom mieste 😅

lubi22
15. máj 2008

Laurinke aj Emily nech je cim skor lepsie 😉

rainbow
15. máj 2008

llubka som sa nasmiala na tých fotkách, malí frajeri, super 😵 😵

dada21
15. máj 2008

Lubi super fotocky, tiez som sa pekne pobavila 😵 😀

eva4444
15. máj 2008

jeej baby super fotky zo stretka 😵 😵 😵

lubi22
15. máj 2008

Dakujeme, bolo super, uz sa tesime na Terchovu 😵

ikka
15. máj 2008

pekne ste si to uzili 🙂 mali su fakt taki frajeri 😉 a maminy kocice
Lubi a Samko sa velmi na teba podoba, akurat, ze ocka ma modre. A Denisko (na to ako ho maminka opisuje ako certika), tak na fotkach vyzera taky najkludnejsi 😀

rainbow
15. máj 2008

ikka, len na fotkách..baby dosvedčia 😉

lubi22
15. máj 2008

To hej, ani o jednom z nich sa neda povedat, ze by bol uplne kludnucky, najviac sa k tomu priblizuje asi Matusko 😅 Denisko krasne sam bezka, Samko neobsedi tiez, ale este behame za rucku, Matusko takisto 🙂 Boli spolu hrozne chutni 😵

leila
15. máj 2008

ahojte na chvilu sa vam sem votriem, pekne fotky mate zo stretka 😉 🙂
rainbow nebola si dnes nahodou v BA? bud som vas videla v lekarni alebo sa na vas niekto podobal 🙂

dada21
15. máj 2008

ikka fakt na fotkach vyzera taky kludny, ale ked ho vidis nazivo, tak z neho uplne srsi, ze to je taky maly certik 😉 ale nie je zly, len taky zivy 🙂
A Lubi, Samko mi pripada take male dobratko 😵 No cela maminka 😉 😀

rainbow
15. máj 2008

leila si máme dvojnikov 😀 😀 😀

lubi22
15. máj 2008

Ikka, dakujem, aj Dadka, no som rada, ze sa Vam podoba na mna 😵 Lebo vacsinu ludi zmatu tie modre oci a blond vlasy, ale maminka ma tiez svoj podiel 😀

Denisko sa mi podoba viac na tatinka, no a Matusko bude asi pomiesany, lebo ma daco aj z maminky, ale nie vsetko, ocka sme nevideli, takze asi ma nieco z Vas oboch 😉

leila
15. máj 2008

rainbow 😀
velmi zlatucke su vsetky deticky 😵
lubi ja som vas sice videla len na fotkach,ale aj podla mna sa maly na teba veeelmi podoba 😉

leila
15. máj 2008

ikka citam ze aj ty uz par dni nekojis, ja nekojim tri dni.. necitis niekedy ze ti kvapka mlieko? ja ked sa zohnem kvapka, aj ked si prsia potlacim, snad sa to coskoro upravi

mamacat
15. máj 2008

aj ja sa sem votriem... 😀 leila a davas malemu UM alebo uz kravske..? mam pocit ze aj moja mala sa chce odstavit, ale asi by som jej to mala nahradit s niecim. 😕

lubi22
15. máj 2008

Leila 😵

Ja sa tiez uz chystam prestat, necham to este par dni do rocku a prestaneme 😅 Jakubko to berie v pohode, nechyba mu kojenie? Neskusala si tie homeopatika na zastavenie laktacie, ze vraj zaberaju rychlo 😉

leila
15. máj 2008

mamacat samozrejme UM.. hypoalergenny nutrilon kvoli ekzemu.. uz asi mesiac som postupne po kojeni davala aj nutrilon aby si kubko zvykol a teraz som uz uplne presla na nutrilon 🙂

lubi22
15. máj 2008

Ja idem kojenie nahradit umelym mlieckom. Vecer budeme davat krabickove Nestle mliecko medove, to uz sme skusali a chuti, obsahuje aj trosku kasicky, no a rano sa pokusim dat normalne umele, to sme este neskusali, ak nepojde, tak umele ochutene. 🙂

lubi22
15. máj 2008

Zelam dobru noc 🙂

mamacat
15. máj 2008

kolko krat asi za den im davate mlieko?

my sa teraz uz kojime iba rano a vecer, a mam taky pocit ze aj na obed by potrebovala daco... na flasku uz asi nepojdeme takze z poharika pekne...

leila
15. máj 2008

lubi kubko sa v poslednom case aj tak pri kojeni hral a obcas ma aj pohryzol 😀 nutrilon mu najprv vobec nechutil (hypoalergenny je vraj horky), ale teraz sa nan normalne tesi 🙂 takze chvalabohu dobre to cele zniesol (klop klop)

leila
15. máj 2008

mamacat ja som kojila tiez rano a vecer v poslednych dnoch.. dieta ma mat aspon 500ml denne, ale do toho sa rata aj jogurt, kase.. takze nutrilon davame len rano a vecer po 180ml

eva4444
16. máj 2008

dobra ranko 🙂

monika1
16. máj 2008

Ahojte 🙂
baby tak super stretko ste mali 🙂 krasni chlapci a fakt vyzeraju taki kludnucki 😀

no a ja uz tiez nekojim 3 dni,a uz sa k tomu nevratim 😀 teda asi...este citim take napatie v prsnikoch ale nic samovolne netecie tak asi sa to strati alebo neviem...

a leila ahoj 🙂 ako sa ma Kubko?

inge23
16. máj 2008

Dobre ranko 🙂
Lubi, buduci tyzden sa tam chystam, takze sa urcite opytam. Na ake cislo sa mam pytat? 😉

Babule, potrebujem poradit-pomoct 🤐 . Mam taky problem s Filipkom, teda problem, mozno to vobec nie je problem. Ide o to, ze ho nevieme nic naucit, napriklad pa-pa ani bohovi, daj mi hento alebo tamto, pripadne kde ma havo rucku...ba ani kde je lampa, on akoby to aj vedel len proste kasle na nas...hrat sa chce vacsinou sam a ked sa s nim ideme hrat, tak zdrhne...jasne, ze nie vzdy, ale fakt neviem...takeze vlozit kocku do krabicky nist...nezajem. stale by iba otvaral a zatvaral dvere. Mozno mam privelke naroky... 😔 som z toho velmi smutna. Neviete mi poradit, ako ho motivovat. Venujem - teda chcela by som, ak by mi to dovolil 😕 - stale. chodime na prechadzky, kade tade ukzujeme mu vseliake veci, ale on akoby nas mal na haku... 😔 😔
Asi som zla mama alebo co, ked ho neviem nic naucit... Aj ked pusu da alebo sa ide odvazit do kupelne 😀 , ale to sa mi zda velmi malicko na rocneho chlapceka

lubi22
16. máj 2008

Dobre ranko 🙂

Inge dakujem, ak by si mohla tak ci maju aj 20. Ja som nasla dost topanociek do vody, ale vacsina zacina od 26, tak neviem, ci nemyslia na take male deticky. Tie co si dala link su sice riadne mastne ale aj peknucke sandalky, uz nam pomalicky bude treba sandalky kupit. 🙂

Co sa tyka Filipka, neviem Ti velmi poradit, lebo s inymi detickami ako Samkom skusenosti nemam. Asi ma taku povahu, ze je viac samostatny a ked bude on sam chciet, tak potom zacne ukazovat aj to, co ho ucite. Vidis, ja zase nepoznam to, ze by sa chcel hrat sam, Samko sa vzdy chce hrat len s nami, ked ho polozim sameho ku hrackam, tak vydrzi minutku a hned pride ku mne a skrabe sa na mna, pripadne ma za ruku dotiahne a musime sa hrat spolu. A obcas by som uvitala, aby sa zahral aj sam dlhsie ako par minut. Sice poukazuje a povie kopec veci, vkladame aj do nadobky rozlicne tvary, ale nikdy nie velmi dlho, najradsej beha. Takze ono sa to do Filipka urcite vsetko uklada a ked bude mat naladu, tak Vam vsetko poukazuje na raz 😉

Leila, presne to iste mame pri kojeni posledny tyzden. Samko ma doteraz nikdy nepohryzol, vzdy sa prisal a pil mliecko, kym nebol syty, teraz sa prisaje, potiahne si, hryzne ma a smeje sa a tak dokola. Takze preto si myslim, ze je cas to ukoncit. 🙂 A davas mu mliecko z flasky alebo pohara?

monika1
16. máj 2008

no my kupujeme sandalky do vody,tieto topanocky su super ale ta cena 😕
inge neboj Filipko urcite vela veciam rozumie len sa mu proste nechce byt ako "cvicena opicka" ze na povel ukazat,urobit 😉 oni su teraz ako vysavac,vsetky informacie doslova nasavaju a vela chapu len to nevedia este celkom dat najavo...a ako lubi pise asi ma taku povahu,ze si vystaci sam...u nas je to podobne ako u lubi,Adamko sa zahra sam len 5 minut a ked ma nevidi hned ide za mnou,nechce byt sam a ked sa hrame spolu tak take hry ze stavat nieco,vkladat a podobne ho zaujimaju velmi kratko,ukazovat obrazky v knizke tiez nula bodov,nebavi ho to velmi takze rychlo menime hry aby sa nenudil ale teraz ked je pekne vonku tak ideme hned von a tam sa nenudime a cas prejde ani neviem ako 🙂