Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

sisa07
26. máj 2008

Ahojte!
Prajeme vsetko NAJ, NAJ, NAJ dnesnemu oslavencovi Samkovi aj vcerajsiemu Simonkovi a este aj Palkovi a Petkovi!!!Prajeme ako vzdy zdravie, vela lasky od blizkych a prijemne oslavy prvej torticky 😵 !
My sme vcera tiez pekne oslavili, pocko nam prialo, Adelka sa pekne vyhrala s novym kocikom a babikou a dostala bazenik zabu a do toho 100 lopticiek , takze bolo co robit. Lopticky boli po celej zahrade 🙂 . No a samozrejme sme sa hrabali v zemi, sklbali listocky, obdivovali havkov, hojdali sa, skumali vsetky tajne kuty zahradky a patlali sa v torte.......
Rainbow, ist s Deniskom na ryby......to mi znie ako celkom dobra sranda - podla toho, co tu o nom obcas pises 🙂 . Nase tornado Adelka by tiez dalo rybky pekne do poriadku......este tyzden by sa bali vyliezt z ukrytov...... 😅 .
Alenka, ked spominas reklamacie, tiez ma jedna trapi....Adelke sme kupili k narodkam taku klavesnicu aj so zvukmi zvieratiek a vsetkeho mozneho v draciku no a po preskusani sme zistili , ze to len chrapci......tak sme mali po radosti a Adelka o jeden darcek menej 😒 .
Vyssie teploty mi tiez nerobia dobre, ked je okolo tych 20-25 tak mi to celkom vyhovuje. Ked je velmi teplo byva mi zle, mam zavraty a pocity na odpadnutie.....Uz len kvoli Adelke dufam, ze to bude toto leto OK.
Prajeme pekny den! 😵

zuzka80
26. máj 2008

Aj Laurinka dostala bazénik, dve lopty, z toho jednu nafukovaciu, tiež taký hrací vláčik so zvieratkami, korytnačku - vkádačku so šnúrkou, len ju ešte nevie ťahať za sebou a hrací stolík od chicca. Ten má aj Adamko, Davidko a Petrík. Ja som zohnala posledný kus na Slovensku, poslali mi ho zo Zvolena. Som volala do chicca a oni že bude až v jeseni a že posledný je vo Zvolene, tak ho máme doma 😀

eva4444
26. máj 2008

zuzuli tak ti adamko dal pekne zabrat 😀 😀 😀

zuzi u nas sa ten stolik celkom ujal, pouzivame ho hlavne na prebalovanie aby nam neutekal pokakany petko po byte 😝 😀 😀
inac musime kupit este nejaku drobnost na narodky, lebo vlastne stolik uz ma 😀 chceme kupit taku tu plechovu hracku co ked stlaci hore tak sa to roztoci a potom to beha kedysi toho byvali plne jasle a skolky a teraz som to v obchode nevidela tak kupime cez net:
http://www.auvito.de/artnr6573624/details.html?...
ma to tetka na rehabilitacii kde chodime a petko je za tym ako sisi 😝

eva4444
26. máj 2008

este u nas su strasne in tie skakajuce gumene opticky, my sme to volali hophopky 😝 proste petrik si hadze a beha za tym 😀 😀 😀 😀

riuska
26. máj 2008

samkovi vsetko naaaaaaaaaaaajlepsie k narodeninkam 😵 😵 😵
evi to je super taka hracka - my sme mali tiez volakedy doma nieco podobne 😀 a hopky? tak to tiez tu volakedy letelo
zuzi tak to si sa riadne namakala pri adamkovi a preco neisiel aj manzelik? a v ktorom meste mas rodicov?
ale nakoniec ste to zvladli bravurne 😵 hlavne ze ste prisli bez zraneni 😅 😀 😀 😀

lucka23
26. máj 2008

aj my prajeme samkovi vsetko naj naj naj, hlavne vela zdravicka lasky a poslusných rodicov. 😉 taktiez dodatocne vsetkým oslavencom len to naj. 😵

zuzulka tak to musela byt riadna fuska. 😝 ale zvladli ste to a teraz mozes oddychovat a o adamka sa postara rodina. 😀 este zvladnut cestu spät a mas to za uspesne sebou 😀

lubi22
26. máj 2008

Ahojte 🙂

Dakujeme velmi krasne za vsetky Vase blahozelania, moc sa tesime 😵 😵 😵

My taktiez este dodatocne blahozelame k prvemu rocku Laurinke a Simonkovi, a dnes este aj Olinkinmu Samkovi 😵

Oslavy uz mame uspesne za sebou, potiahli sme snuru od vcera, pred chvilkou odisli Samkovi detski kamarati, super oslavy. Vcera sme oslavovali s rodinou a dnes sme mali na oslave 5 deticiek v Samkovom veku, no riadna sranda to bola. Plnu chladnicku mam toriet a kolacov, neviem, komu to idem este nabalit, ci sa budeme obhadzovat. Vecer pridam aj fotocky 😵 Samko podostaval vela darcekov, niektore som ani nerozbalila, zatial som ich odlozila, lebo aj tak je to na neho vela. Vcera sa mu velmi pacil ten stolik od Chicca, Monika vdaka za tip 😉 Idem upratovat 😅

alena22
autor
26. máj 2008

zuzuli tak si si teda "uzila" cestu lietadlom ale tak lepsie ako keby reval celu cestu ze neni ste v lietadle sami a ze sa boji ludi takto bude mat do 18 miliony znamych 😀 😀 😀 😀
no uz sa tesim na adamceka na piatok 😵 😵 😵 😵

Lubkinemu Samkovi zelame vsetko naj naj naj k narodeninkam vela statsicka zdravicka lasky koruniek a poslusnych rodicov 😵 😵 😵 posielame pusku a tesime sa na foto z party 😉

olinkinemu samkovi taktiez vsetko naj naj naj k narodeninkam a tie fotky z party su krasnucke a torticky mnamky vyzeraju hned by som si dala z kazdej kusocek 😝 😝 😝 😅

ja som dnes bola v saklici reklamovat bola som aj zla ale nie ze rev na predajnu celu ale tak primerane lebo ved ten za to ani nemoze chudak ale ti v servise ale tak ja zatlacim na neho on na nich dufam 😅
som sa spytala ci to tam vobec skusaju ze ci im mam poslat jablko aby to mali na com vyskusat a ze nech rataju s tym ze ked si po to pojdem tak pridem s niecim co budem chciet mixovat priamo na predajni 😀

najjulinka
26. máj 2008

Samkovi všetko naj prajem aj ja 😉

No Kiko od dnes je vychystaný na oslavu svojich narodenín. Dnes sa naučil fúkať, takže može sfuknuť sviečku 😉 😀 😀 😀 On sa teraz tak rýchlo všetko učí... Normálne tomu nemôžem uveriť 😨 Jasné, že to fuknutie je také akože, ale našpúli pusu a vyjde z neho trošku vzduchu 😀 😀 😀 Stráááááášne zlatý je... 😀 😀 😀 A ked nám boli robiť kuchyňu, tak všetko doplietol... Pýtam sa ho kde máš brucho? a začal robiť ťapy ťapy... Tak mu hovorím no fajn dopletený si, tak ťap ťap ťapušky a on v tom momente sa začal búchať po bruchu... Mali z neho fajnú srandu chlapíci... Aj na nich kukučkovala a sa schovával... Fantastický je... 😀 😀 😀

monika1
26. máj 2008

Ahojte 🙂
tak aj my sa pripajame a prajeme Samkovi vsetko najlepsie k 1.narodeninám 😵 😵 😵

riuska
26. máj 2008

chcem sa opytat babulky ktore si objednavate zo stranky next.com preco to davate posielat cez zuzku? chcela by som si tam totiz objednat nejake veci 🙂 dakujem

ikka
26. máj 2008

Dobry vecer,
Samkovi prajeme vsetko len to NAJ NAJ k prvemu rocku 😵 😵 😵 a posielame pusku 😵

Zuzuli no teda Adamko je riadny certik, tak si to pekne uzivajte na SK...mas dovolenku z prace?

Ali...pekne si im to tam vysvetlila 😀

riuska
26. máj 2008

monika aj luby myslim ze vy ste to objednavali, co neposielaju na SK? 😕

alena22
autor
26. máj 2008

riuska ahoj to musis byt nejako zaregistrovana tam ci co mne sa zda ze na sk neposielaju a ti poviem ja uz som si 2x cez zuzulku objednavala a v pohode hned to posle a dava dobry kurt cize ak nemas moznost si to iank dat doviest sa ti to oplati 😵 napis jej IP ona ti isto da vedeit co a ako 🙂

lucka23
26. máj 2008

riuska oni to neposielaju na sk myslim. ale nie som si ista. a viem ze musis mat nieco zaplatene aby si si mohla z tade objednavat. tak sme to vyriesili cez zuzulku. 😵

lubi tesime sa na foto. inak nevies nic nove ohladom fotenia?

riuska
27. máj 2008

dobre ranko 🙂
ja ju s tym nechcem otravovat, ale skusim jej napisat aky problem tam je mozno my poradi
dakujem krasne za pomoc babulky 🙂

eva4444
27. máj 2008

ahojte 🙂
ma uz mame prvu prechadzku za sebou, dens vyzera ze bude krasne juj hned by som sla niekde na vylet 😝 😝 skoda ze ocinko ma teraz auto, ale ked pride petrikovi sedacka na bicykel nech sa plavarne trasu 😀 😝 😝

dada21
27. máj 2008

ahojte 🙂
vsetko najlepsie prajeme Samkovi k 1.rociku, hlavne nech je zdravucky a nech poslucha a robi rodicom radost tak ako doteraz 😵 😀
a tiez prajeme vsetko naj aj ostatnym oslavencom 😵

sisa07
27. máj 2008

Ahojte!
Baby, ja som mala vcera otrasny zazitok......skoro nas zrazilo auto..... ☹ . Isla som s Adelkou cez prechod, skontrolovala som si vsetky smery, len nedaleko parkovalo auto a ten chlap sa rozpraval este s jednym. Boli sme v strede prechodu, ked to auto zacalo bez rozmyslu cuvat a musela som utekat s kocikom, delili nas milimetre, bol by nas zramoval aj s Adelkou......A este on mi povedal, ze som mala davat pozor, pritom to bola jeho chyba - on sa pohol dozadu a pridal plyn a vobec sa nepozrel, ci niekto za nim nie je. Keby tam boli nejake deti, tak ich zabije, nas to minulo len tak- tak......Ja som bola uplne mimo, cela som sa triasla. Ti, co to videli tiez hovorili, ze sa mal aspon ospravedlnit.......Ked si predstavim, ze stacilo, aby ma s kocikom zabrzdil nejaky kamen na ceste alebo co, tak uz mohlo byt vsetko inak......aj teraz ked pisem tak mam zimomriavky a slzy v ociach........ ☹ . Jeden den oslavujeme a druhy den sa moze uplne zmenit zivot, bolo to hrozne......
Davajte si velky pozor s deturencami - teda nechcem Vas vystrasit, ale skor to myslim v dobrom, aby sa Vam nikomu nestala ziadna nehoda. Mne stacilo aj toto a uplne ma to vykolajilo....
Prepacte, ze Vas otravujem, ale som toho plna........Odkedy mame Adelku, este som sa tak strasne o nu nebala...
Ale inak Vam prajem pekny teply den bez nehod a urazov a hlavne vela vela usmevov na detskych tvarickach!!!
Dufam, ze aj my budeme mat dnesne popoludnie krajsie ako vcera..........

zuzka80
27. máj 2008

Ahojte,
Sisa tak to musel byť hrozný zážitok, ešte že sa tebe ani Adelke nič nestalo. Niektorí vodiči a nie je ich málo sú neohľaduplní 🙄
My sme včera boli tiež v meste a Laurinka zase v aute vracala, chúďa je jej zle 😖 Manžel hovorí, že to stretnutie bude týranie dieťaťa v aute. Neviem ako zvládne takú dlhú cestu 😖 Ona sa najprv zlostí, chce vystúpiť z auta a potom je taká omámená, vidím, že jej je zle, no čo mám robiť 🤐 Som z toho na nervy, veď bývame na dedine a cestovať do mesta musíme ☹
Aké číslo topánok nosia vaše detičky? Nám je 18 tak akurát 😀
Dnes je nejak horúco vonku, Laurinka teraz spinká, obed sa jej varí a maminka sa nudí 😀

najjulinka
27. máj 2008

Ked som mala 2 roky, tak ma skoro prevalcovalo auto... Boli to milimetre... Mamka išla so mnou a a s kočíkom (bráško bol v kočíku a ja pri kočíku) po chodníku... A keď ten idiot zaparkoval, tak mama išla za ním a ju poslal do pi**... Ja si to nepamätám, ale mamka mi to vravela.. .A že keď si na to spomenie, až jej je zle... Je to nejakých 25 rokov dozodu... Proste išiel ten idiot takou rýchlosťou, že asi by zo mňa ani nebolo čo dávať dokopy... 😢

eva4444
27. máj 2008

s idiotmi na cestach je to teda fakt huste 😠 hnusni su niektori a bezohladni, hlavne ze sa nikomu nic nestalo 😔 🙂

lubi22
27. máj 2008

Ahojte 🙂

Dakujeme este za blahozelania, snad uz dnes budem mat cas na fotky. 😅

Sisa, tak to musel byt riaden idiot, ale je fakt, ze takych je vela. Este dobre, ze sa vam nic nestalo. Mne tento tyzden ani policajti nedali prednost na prechode s malym v trojkolke, tak uz asi nie je o com 😔

Riuska, z Nextu neposielaju na Slovensko a okrem toho si z tej stranky nemozes objednat, kym nemas kreditnu kartu vydanu v UK. Cize darmo mozes mat hociaku kreditku platnu kdekolvek na svete, ak nebol vydana v UK, neprejde Ti platba. Je to riadna diskriminacia. Mam kamosku, co tam studuje uz druhy rok, ma tam normalne bydlisko, ale pouziva kartu vydanu v Cechach a ani ona si nemohla nic objednat. Takze sa to musi riesit cez niekoho, kto splna tie podmienky. Zuzulka oproti ostatnym ponukam ponuka najlepsi kurz, neviem, aky teraz momentalne. Ked som nakupovala pred dvomi mesiacmi, tak to bolo asi o 20 % viac ako normalny kurz, su baby, ktore si pytaju aj 50 % navyse. 😉 Ja som nakoniec nasla dalsiu kamosku, takze som platila normalnym aktualnym kurzom a postovne, cize ma to vyslo celkom vyhodne 🙂

Zuzi a skusali ste Laurinke dat Coculine, ked idete autom? Myslim, ze uz som ti pisala o nom, je to homeopatikum, je aj pre deticky.

lubi22
27. máj 2008

Dnes sme boli na rocnej poradni, tak sme z tych mensich babetiek, navazila 9350 g a 76 cm 🙂 Aj sme zaockovani prevenarom, za dalsie dva mesiace nas caka druha davka 😉

riuska
27. máj 2008

joj zuzi nezavidim s tym cestovanim 😒 my mame chvalabohu cestovanie perfektne, v aute proste spinkame - pokial samozrejme nezastavime 😀 😀
lubi dakujem, uz som pisala aj zuzulke tak uvidim ci sa dohodneme 🙂 a diskriminacia je to totalne, tiez sa my to zda byt strasne divne 😠
siska hlavne ze ste v poriadku 😵 , ale nasr... by to aj mna 🙄

miriamkac
27. máj 2008

Ahojte!
sisa07 hlavne, ze ste v poriadku. Ono to tak byva, ze cim vacsia "prekazka" tym ju skor prehliadnu 😠
Dnes sa pochvalim: boli sme dvakrat vonku...uf...doobeda nam pomohla babka a poobede som to zvladla sama 😀 ...a teraz som KO 😝

alena22
autor
27. máj 2008

ahojte tak my sme mali dnes zasa tulave topanocky boli sme u hanky v jablonici potom som sla kadernicke a poom s kamosmi na terasku na vinko o deviatej sme prisli adko lupol mliecko a spi snad bude dlhsie hajat rano ako do 6:00 😅

sisa neprijemne s tym autom fakt pako za volantom 😠

alena22
autor
27. máj 2008

lubi super foto si pridala krasne oslavy mal samko 😵

riuska
27. máj 2008

lubi nadherne fotocky 😵 🙂 😵

lubi22
27. máj 2008

Dakujeme 😵 Obe oslavy boli super 🙂 A s detickami bolo uzasne, bolo to zlate mat 5 deticiek pokope, vsetko su to Samkovi rovesnici, raz budu mozno spoluziaci, hoci teraz je najmladsie dietatko z nich od Samka starsie o 5 mesiacov, cize ten rozdiel este vidiet riadne 🙂 Sranda, vsetky maju mena zacinajuce na S 😀