Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

arimzv
19. jún 2008

petka dakujem. 🙂
vidim, ze mame menovkyne, pekne meno sme vybrali, vsak? 🙂 ako ju volas najcastejsie? ja Natuska alebo Natali.

petaba
19. jún 2008

Nati alebo Piškótik 😀

arimzv
19. jún 2008

tak to musi byt riadne chutnucka 🙂

sisa07
19. jún 2008

Ahojte! 😵
Tak vitam nove maminy 😵 ! Ja som sa sem tiez pridala az par mesiackov nazad a velmi sa mi tu s majovkami paci 😵 . Zlate baby a uzasni drobci 🙂 . Dovtedy som tiez len tak smirovala potichu 😎
Fibi, tak Ty si od nas 🙂, teeeeeda, svet je maly.
Lubi, poznas Duchonku osobne ? 🙂 Tam sa uz premlelo kooopec ludi. Kedysi to bolo vychytene miesto aj pre cudzincov, chodili tam Nemci, Poliaci, Rusi, Madari a samozrejme vela Cechov. Ale potom sluzby rapidne upadli a je to velka skoda, lebo to miesto ma podla mna velky potencial. Moj muz o Duchonke pisal dokonca diplomovku 😉 😀 .
Lubi, ak muz nebude mat sluzobku a budeme vsetci OK, velmi radi sa pridame k Vam, dakujem 😵 . A tie tipy, co si dala vyzeraju super, ale ak ste bol spokojne aj so Sustiakom,v pohode, my sa prisposobime. Len neviem, co to nase dieta bude robit v autosedacke. Ale spolieham sa na to, ze jej vyspelost bude na vyssej urovni o 2 mesiace ako teraz 😀 ./ alebo bude este viac vymyslat 😀 😀 😀 /
Inak , v pondelok ideme zase na ockovanie - pneumokoky c. 2, bojim- bojim 😔 .
Juli, gratulujem ku Kikovym pokrokom 🙂 .
Kocik po Adelke chceme akurat predat, len sa nam nik nehlasi. Nechcem sa na druhe babenko pripravovat, aby som nebola sklamana. Aj Adelka bola take vyprosene dietatko a planovane........Takze radsej sa necham milo prekvapit a potom si kupime novy.
Prajem vsetkym pekny slnieckovy den a prijemne chvilky s malinkymi! 😵

susy
19. jún 2008

tak sa dohodnime kto je za Montanaru.Aby sa to objednalo čo najskor,lebo taky naval ludi,čo sme my,no neviem či budu mat volne.
my sme za. 😅

ikka
19. jún 2008

ahojte 🙂 vitam arimzv 🙂 jasne, ze ta odtialto nikto nepozenie 😀 my sme tu vsetci taki dobriiiii 😎 😀 😀 😀

ta Montanara je v Sturove? Fuu som kukala na mapu, budeme to mat dooost daleko z CR...no asi este musime zvazit, ale isla by som hned 😉

Inak ako sa maju deticky, uz ste zdravsi?

arimzv
19. jún 2008

ikka dakujem 🙂
pozerala som aj ja tu montanaru a vyzera to tam velmi pekne

eva4444
19. jún 2008

ahoj arimzv vyzera to tak ze sme obidve stihli len tak tak porodit v maji 🙂 😝 😀 super dalsi prirastok 🙂

my sme boli dnes na kupku petko sa pocliapkal potom tlacil vozik po celej luke horedole a teraz uz 3h spinka 😝 😎 😎 normalne mam chut ist opat 😀

arimzv
19. jún 2008

ahoj Evka 🙂 no podarilo sa nam to LTT 🙂
tak to sa Petko dneska riadne unavil 🙂 pomohli mu ostatne majovcata na stretku s chodenim ? zacal Ti uz chodit?

lubi22
19. jún 2008

Ahojte 🙂

Vitaj arimzv medzi nami 😉 My sa potesime kazdemu prirastku medzi nasimi majovciatkami 😵 Myslim, ze si Ta pamatam z tej predporodnej pripravy, no nam velmi nepomohla 😅 Nemala si dlhsie vlasy? Ako sa volas krstnym menom?

Mne sa tiez ta Montanara pozdavala, ked som ju nasla, maju prijatelne ceny, aj s ranajkami a moznost stravy, grilovanie, detske ihrisko a vela travicky, aby deticky mohli bezkat. No a kupalisko Vadas celorocne je 8 km, je to pri Sturove, cize aj v septembri by tam malo byt teplejsie, ako napr. na Liptove. Ale ako som povedala, my sa prisposobime, ked sa dohodneme aj na dacom inom. Ale ak by sa nam pozdavalo toto, tak by bolo nacim dohodnut sa na termine a na tom, kto by siel, pretoze je koniec juna a mozno to nebude take jednoduche rezervovat ubytko pre vacsiu skupinu na zaciatok septembra. 😉

lubi22
19. jún 2008

Peti, super si to upravila v tom albumiku 😉 A Ty si robila aj tu druhu fotocku s babetkami, tu knizku? To je tiez perfektne 😵

Evi, takze vy takto pokracujete v relaxovani 😉 Petkovi sa pacilo vo vodicke?

My soplikujeme stale, aj mame taky slabsi kaslik, aj ja som to chytila od Samka, tak sme usmokleni obaja.

kamilecka
19. jún 2008

Ahojte

mo mne sa tak zda ze vam z Bratislavy a okolia sa velmi cestovat nechce,ked zasa my mame cestovat 4 hodiny 😠

lubi22
19. jún 2008

Alenka, pozerala som albumik, mala by si sa dat na pisanie pribehov 😀 A Adko bali zeny kade chodi 😀 Neviem, co na to Ninka 😉 😀

eva4444
19. jún 2008

arimzv no petko na stretku kukal kukal ale neodkukal 😀 on si vystaci s hocicim co moze tlacit pred sebou a tak bezkat. aj ked uz vie pekne sam stat ked chce 🙂 ale aspon usetrime na topanockach 😀 😀 😀 a aj na holicovi a ovocnych stavach - proste user-frendly je to nase babo 😀 😀 😀

najjulinka
19. jún 2008

ahoj Mirka (?). Tak 31.5. máme aj my Lucinku. Aj ked naša Lucinka je májová úúúúplnym omylom - nejak sa poponáhľala 😉

eva4444
19. jún 2008

user-friendly 🙂 blbne nam klavesnica asi odchadzaju baterky 😅

eva4444
19. jún 2008

kami neber to tak ze ludom z blavy sa nechce cestovat - treba mysliet na to ze je vacsia sanca ze tam bude pekne vsak nabuduce sa da potom stretko urcite pre zmenu niekde severnejsie 😉

lubi no liecte sa ☹

sisa07
19. jún 2008

Ahojte!
Dnes sme mali hrozne uspavanie 😔 . Niekedy, ked je Adelka velmi unavena a presvihneme asi ten spravny cas, tak potom je velmi nepokojna, nepomoze jej ani cuckanie a opakuje si vsetko mozne, co uz vie, spieva si, robi tani- tani, vymenovava hracky, plazi sa po mne, place.......no, dnes to dalo zabrat.......ale mozno nam rasia aj nejake dalsie zuby.
Ta Montanara vyzera dobre, takze sme za. Inak, muz Vas vsetky pozdravuje a ze sa tesi 🙂 .
Evi, Petkovi sa vsetko, co na stretku videl ulozi do pamate a ked to zacne vytahovat, tak sa nebudes stacit divit 😀 , rozbehne sa ostosest 🙂 .
Lubi a co ta Vasa salsa? uz si to dlho nespominala.....
Juli, si Ty teda hlavicka sikovna, ako si na to prisla 😉.

sisa07
19. jún 2008

jeeej, ahoj Evi
konecne som tu aj niekoho stretla . Petko uz spinka? Este asi nie, ked tak pekne poobede potiahol, ze....

sisa07
19. jún 2008

takze nestretla 😒 . skoda. pekny vecer prajem! 🙂

arimzv
19. jún 2008

ahojte.
este raz dakujem vsetkym za privitanie.
ano Julinka som mira 🙂
ano Lubka mala som dlhsie vlasy 🙂 ani mne nepomohla priprava ja som bola tiez rezana, lebo natalka si na poslednu chvilu otocila hlavicku a doktor povedal, ze by som sa iba zbytocne dlho trapila, tak sme pouzili noz 🙂
dobru nocku 🙂

kamilecka
19. jún 2008

Evi nam cestovanie nevadi ked to pojde tak dobre ako teraz,len by som rada uz nieco blizsie. 😀 Dajte niejake datumy aby sme mohli vyberat.

lubi22
19. jún 2008

No Sisa, super, ze by ste sli aj vy, tesime sa 😵 Velmi rada by som videla nazivo aj ostatne deticky Adamka - vsetko naj k dnesnemu vymesaciu 😵 , Adrianka, Lukaska, Ninku a ostatnych s maminkami a ockami, ked to minule nevyslo 😉

Kami, no budete to mat dalej do Sturova, ako z Blavy, ale zase najvacsia pravdepodobnost, ze si uzijeme este v septembri slniecko, je ist na juh. Pozerala som to na planovaci tras, z Kosic to mate cca 300 km, z Blavy je to 180 km 😉

Riuska, aby som nezabudla, dnes som prvy krat dala Samkovi Vasu sunkovu penu a mala obrovskyyyy uspech. Samko sa prvykrat v zovote odo mna pri jedeni nepohol, kym nezjedol cely chlebik a to na mna zazeral, ked som mu odhryzovala krajky 😀 Takze je fakt dobra a mne sa potvrdilo, ze maly je masozravec po ockovi 😀 Ocko je teraz cely hrdy 😀

lubi22
19. jún 2008

Mirka, takze to sme sa v porodnici museli aj stretnut, nas prepustili domov 1. juna 😉 Dobre, ze Ta nenechali trapit a hned ste sli na cisarsky 🙂

Sisa, salsa nam skoncila, pokracujeme v septembri 🙂 Teda ak budeme mat varovku pre Samka.

Adelku mozno fakt trapia zubocky, a mozno mala vela zazitkov a tazko sa jej zaspinkavalo. Aj po mne dnes Samko lozil ako vevericka, kym zabuval, ale ma tie soplicky, tak som vydrzala, kym nezaspinkal 😔

petaba
19. jún 2008

No mi sme asi za ten prvy vikend v montanare kym bude este teplejsie 🙂

lubi22
19. jún 2008

Peti od 4. do 7. septembra, ze? Vyhovovalo by to? A kto by siel? Aby sme vedeli predbezny pocet a mozem tam zavolat, ci maju vobec v tom termine este kapacitu, resp. ak nie, tak kedy najskor 🙂 Ale potrebovali by sme vediet predbezny pocet.

Ideme do temy stretko, s. 14?

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

miriamkac
19. jún 2008

Ahojte.....vidim, ze nelenite a planujete dalsie stretko..... 😀
a ahoj arimzv uz tu nie som posledna 😀 😝

najjulinka
19. jún 2008

S nami klasicky nerátajte... Nemám šajn či sa nám cez leto nebude meniť zostava a manžel v septembri nehrozí, žeby sa uvolnil a bez auta to proste s deťmi nejde...

Trošku som smutná, že na Duchonku tu boli zlé reakcie, lebo tam sa chystajú v auguste náhradné rodiny (ani tam my nejdeme), ale snad im bude dobre.

Tak dobrú noc želám maminám, detičkám a aj tatinom, nech sa neurazia 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eva4444
20. jún 2008

ahojte 🙂
dnes petrik spinkal do 7.20 😝 😝 tatino zaspal do roboty zvyknuty ze petrik okolo 6 vstava a vsetkych pobudi 😀
dnes dojde moja mama s brachom nas pozriet na tyzden no musim vymyslie nejaky program 🙂