Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

alena22
autor
24. máj 2008

joj nezavidim stolicky ja sa toho bojim lebo to ako zvladame taketo zuby nam robi starosti nieto este stolicky boze naco su tie zuby stale len bolia ked rastu ked idu von no v kuse ked su pokazene nie? 😅

zuzka80
24. máj 2008

My stále žiadne zúbky nemáme 😀 😀 😀
Presne pred rokom o takomto čase som už mala kontrakcie 😝

eva4444
24. máj 2008

ahojte
deniskovi vsetko naj naj naj 🙂
ali super smejko je adko normalne rozosmial aj mna 🙂

eva4444
24. máj 2008

my sme mali snes super den, sme boli grilovat pri jazere petko bol uplne perfektny vydrzali sme skoro 6h byt vonku 😵 doma sa este 2h jasil a nedalo sa ho ubrzdit tak pekne vecer zalomil super zdravo unaveny 😵 ibaze stale nechce bohvieako papat, stale mi natahuje tricko ale ja nedam 😒 no snad sa to jedneho dna zlepsi 🙂

zuzi tak to si bola taka nocna rodicka? 😉 🙂

a na utorok nam hlasia 32 stupnov 🙄 🙄 😒 😒 ja moc teplomil niesom 😅 a nemam na to ani plet 😅

lubi22
24. máj 2008

Zuzi, presne na to iste myslim uz od stvrtku, kedy ma min rok prijali do nemocnice. V piatok o 9 rano som bola na porodnej sale s kontrakciami a keby som vedela, ze porodim v sobotu o 12.30, tak neviem, ci by som sa na ten porod vobec dala 😅 . No a o takomto case som spaaaaaaala a vsetci na druhy den hovorili, ze aka bola hrozna burka, ze domom strechy trhalo, stromy rucalo a ja som o nicom ani netusila 🙂 . Fuha, este ze uz je rok potom 😉

Evi, ste si dnes uzili 😉 To je aka plet vhodna na tepla? 😀

Riuska, vy mate uz 8 zubkov a uz idu stolicky?

Alenka, Adrianko zaspi aj v cyklosedacke? Zlaty je smejko 🙂

najjulinka
25. máj 2008

Laure všetko naj k 1.rôčku prajem 😉

rainbow
25. máj 2008

všetko naj naj laurinke, tak my už máme oslavu za sebou, denisko sa veľmi tešil z toľkých gratulantov, a dnes ideme na ryby, som zvedavá kolkých rybárov odplašíme 😀 😀 😀 😀

ikka
25. máj 2008

Dobre ranko,
Laurinke vsetko NAJ k 1.rociku, hlavne vela zdravicka a usmevov 😵 😵 😵
To si asi kazda mamina spomenula na svoj porod pri narodeninach svojho dietatka, urcite budeme na to spominat aj ked budu mat 18 😀

Mne dnes rano Emily natahovala pyzamo, zrovna mam take, co som najviac nosila, ked som kojila, lebo malo taky sikovny vystrih 😉 a dnes mi to tak natahovala a nakukala 😀 a to uz 2 tyzdne nekojime 😀

monika1
25. máj 2008

Ahojte 🙂
Deniskovi vsetko naj najlepsie k vcerajsim 1.narodeninam a dnes Laurinke 😵 😵 😵

ja spominam na porod len v dobrom,rada si to zopakujem 😵

ikka sa smejem ale to akoby som ja pisala co si napisala o dnesnom vasom rane lebo u nas sa dialo presne to iste 😀 😀 tiez nakukoval ale uz si nechcel cucnut,len sa smial na ne 😀 😀 😀

sisa07
25. máj 2008

Ahojte!
Vsetko NAJ, NAJ, NAJ prajeme aj my s Adelou Deniskovi aj Laurinke a aj ostatnym kamaratom, ktorych sme nestihli!!! Zelame vela krasnych chvil v rodinkach, zdravie a prijemne prezitie tychto slnecnych dni!
Tak vidim, ze tento vikend oslavujeme viaceri.... 😉 🙂 . Aj my tak trosku v predstihu. Teraz Adelka spinka a hned ked sa vyspi, ideme na zahradku na nasu prvu velku oslavu s mojimi rodicmi a sestrinou rodinkou 😵 . Gulas sa tam uz vari, masko je napacovane, torta pripravena,kamera a fotaky v pohotovosti, vsetko ako ma byt 😵 . Veeeeelmi sa tesime!!!
Je to uzasne,ako rychlo ten rok presiel a ako vela sa odvtedy zmenilo......... Pred rokom o takejto dobe som uz mala jeden den po termine a bola som dost nervozna, ale som sa aj neskutocne tesila 😵 ./ ved viete, o com hovorim..... 😉 /
Cez tyzden som vyskusala konecne tu 5min. tortu, bola super, vsetkym chutila. Ale na dnes sme dali tortu radsej urobit, aby bola taka poriadna, co by maminka nevedela......, hlavne tak krasne vyzdobit.
A dnesne rano bolo tiez o nakukani pod nocnu koselu, akurat ze Adelke sa uslo mliecka dosytosti. Je to sranda, ako si to drobci vedia uz sami vypytat 🙂 .
Tak prajeme aj ostatnym prijemne oslavy, vylety a rodinne stretka!papa

alena22
autor
25. máj 2008

dobre ranko Laurinke zelame aj my vsetko naj naj naj k jej 1 rociku adko posiela boztek 😵 😵 😵

lubi ja nepoznam miesto kde by ado nezaspal a to sme si mysleli ze jej ten bude skakat v sedacke a tak a on si pospevoval a oprel sa tak dozadu nohy si podoprel o tie stupacky a zaspal len ma prestal hladkat a odkvecol 😀 😅 on ked uz to na neho pride zaspi hned len odpadne 😀
dakujeme za pochvaluu videa 🙂

eva4444
25. máj 2008

ahojte
od nas s petrikom laurinke vsetko naj naj naj k prvemu rocku vela zdravicka nech rastie do krasy 🙂

lubi ja som taka kriedova kraska 😉

sisa tak si uzite oslavu 😉

ikka
25. máj 2008

joj tak nam vyrasil aj druhy zubcek, iba kulililincek, ale uz je vidiet 🙂

sisa peknu oslavu a aj ostatnym, kt. cez vikend oslavuju

moni Emily inak nenakuka, ale iba ked mam toto pyzamo, tak to ju tak fascinuje, si to asi pamata 😀

dada21
25. máj 2008

ahojte 🙂

vsetko najnajnajlepsie prajeme dodatocne Deniskovi, nech je stale taky sikovny ako doteraz 😵
a tiez zelame vsetko najlepsie Laurinke k prvemu rociku 😵

no ja som mala termin dnes 😉
ali tak adko nas pekne rozosmial 😀 😀
evi tak to budeme trpiet dve, ja tiez nejako teplo moc nemusim 😒

my sme boli cez vikend na chate a bolo uplne super 😵 som bola zvedava ako bude matusko spinkat v inom prostredi, ale spal pekne ako doma, tak sa tesim 😀

baby tak pekne oslavte vsetci 🙂

eva4444
25. máj 2008

petrikov a palkovi dvojcatkam takisto vsetko naj do dalsich rockov 😉 🙂

my sme mali dnes plavaren, potom spanok, prechadzky a pomaly ideme spinkat joj skoda ze je vikend za nami ☹

alena22
autor
25. máj 2008

evka pekne foto si pridala 🙂

my sme dnes boli v skalici na batovom kanale taky mini pristav a potom sme boli v skalickych horach na Kolibe boli tam aj zvieratka ale take prezrane ze ku nam ani neprisli ale adkovi sa pacili kohuty dva na tie stale brechal 😵
ja som taka napalena bola som si pre reklamacku kuchynskeho robota braun co mi jezisko dal za 2490 a nefunguje zas chapete vymenili mi nadobu noze ale ten motorcek ze nejde ich netrapi take nervy mam zajtra tam idem zas akurat ze cesta hore dolu 250sk 😠 neni to ako ze nejak vela hej ale ja si mam behat pre pokazenu vec jak debilko a oni ze hotovo mate to opravene dojdem dom a nic
😠 😠 😠
no budem zajtra zla jak cert tam na nich 😠

miriamkac
25. máj 2008

Ahojte...
Vsetkym oslavencom prajeme vsetko naj...naj....naj..... A dnesnej oslavenkyni Laurinke zelame aby robila mamine taaaaaaaaaaaaaaaku velku radost! 😀 😀 😀
Juj..teraz je plodny mesiac v tejto teme...hmmm asi preco?! 😀 😀 😀 ....
Aj my sme mali oslavu cez vikend...mame aj nejake fotecky...

alena22
autor
25. máj 2008

miriamkac krasne fotky chlapci su mileni 😵 😵 a super torticky 😝

miriamkac
25. máj 2008

alena22 dakujem...prave si pozeram aj vase....tiez ste oslavovali....su super...a vidim, ze ho to potom zmohlo 😀

Evi...super fotky v bazene...mas ho riadneho "vodnika" 😀 😀

eva4444
25. máj 2008

dakujeme

ali vidim ze ste si vyletik uzili, adamko tiez pobehal po vonku a petko s palkom zmoreni po oslave nechcu spinkat 😉

no s tym robotom je to na figu 😒 😒 a 250 je podla mna dost na to aby to clovek vyhodil len tak 😠 pekne m to nandaj 😉

alena22
autor
25. máj 2008

no veru napajedena som statocne idem sa natiahnut k tv radsej dakujeme za pochvalu fotiek 😉

zuzka80
25. máj 2008

Ďakujeme za gratulácie 😉
A dnes má prvý rôčik aj Simonko, tak všetko naj prajeme 🙂
Aďko je dobrý smejko 😀 Alenka tak to ťa museli doraziť s tým robotom, tiež by som bola nazlostená 🙄
My sme dnes oslavovali, Laurinka podostávala nové hračky, tááák sa tešila 😵

susy
25. máj 2008

všetko najlepsie Laurike 😀

riuska
26. máj 2008

dobre ranko
dodatocne prajeme vsetko najlepsie laurinke a simonkovi k prvemu ozajstnemu rociku 😵 😵 😵

ja som tiez neni moc na teplo, pre mna tych 20stupnov je fajn - to staci, no a vcera som mala okopavajuci, burinonovy den 😀 treba sa postarat o zahradku 😀 😀 😀
a ozaj cervena sa nam prva jahodka, ale este ju necham nech ju ma tomasko sladuckuuuuu 😵 😵 😵
dnes sa asi uvarime ze 26stupnov 😒 to nehovorim o zajtrajsku 😠

eva4444
26. máj 2008

dobre ranko

samkovi vsetko naj naj naj ku prvemu rocku nech mamina s ockom poriadne posluchaju 🙂 🙂 🙂

miriamkac
26. máj 2008

Ja sa pripajam, vsetko najlepsie Samkovi k prvemu rociku....nech robi mamine a ocinovi veeelku radost 😀 😀

zuzka80
26. máj 2008

Aj my prajeme Samkovi všetko najlepšie k prvému rôčku veľa zdravíčka, veľa dobrých kamarátov a nech rozdáva len úsmevy 😵
Dnes vyzerá byť pekne teplo, chystáme sa kúpiť Laurinke nejaké sandálky, ale mám strach z auta, či sa zase nepovracka 🤐
Ja veľké horúčavy tiež veľmi nemusím, tak do 28 stupňov sa ešte dá, ale viac nie 😝

miriamkac
26. máj 2008

Ahoj zuzka u nas proti vracaniu v aute funguju kukuricne chrumky....

zuzula
26. máj 2008

ahojte kocky, tak uz sme na slovensku a uzivame si krasne teplucke pocasie 😵 a rozmaznavanie od rodinky, adamko je samozrejme obdivovany stale sa predvadza ukazuje co vsetko vie a uziva si pozornost az sa bojim ze mi ho rozmaznaju ale hadam za ten tyzden nestihnu 😅

inak ten let sama s malym to bolo o drzku 😔 🙂 , Adamcek nespal ani minutu na letisku v Londyne, ani v lietadle ani na letisku v BA stale sme len pochodovali vsetko obchytkavali cele lietadlo presli 25x hore dole zoznamili sa so vsetkymi cestujucimi aj letuskami, na letisku ked sme vystupili a kym ja som rozkladala kocik Adamko mi zatial vyliezol po schodikoch naspat do lietadla 😅 v letiskovej hale vyliezol na ten pas s batozinov za jednu sekundu co som sa ja otocila...takze som potom bola ako vypluvnuta zuvacka 😀 nastastie v trencine mam kopec babysitterov takze som si oddychla na slniecku 🙂

Deniskovi, Laurinke aj Samkovi prajeme krasne narodeninky, vsetko najlepsie aby boli stale taki sikovni a usmiati ako doteraz 😵 😵 😵

rainbow
26. máj 2008

ahojte, dakujeme za gratulácie, aj my prajeme všetko naj naj naj všetkým našim malým oslávencom 😵 😵 😵

my sme boli včera na rybách samozrejme nič sme nechytili, denisko ponaprával tatinovi udice, chcel skákať do vody, nabuduce nás už tato nikam nezobere 😀 😀 😝 😝 😝