Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

zuzula
21. máj 2008

Riuska pekne fotecky 🙂 urcite ste si to uzili a ze bol Tomasko ako utrhnuty z retaze to sa vobec nedivim aj u nas to tak funguje 😀 male potvorky su to tie nase deticky

Najjulinka to je neuveritelne co popisujes kolko dvojiciek tam mate v okoli to by som nikdy nepovedala. aspon mas kopu kamosiek na vymienanie skusenosti 😉

Alenka uff to znie hrozne ta tvoja brusna chripka ci priotravenie 😒 hlavne ze uz je to za vami. a super ze nemusite uz tak casto do TN...hoci keby ste isli buduci tyzden to by sa mi hodilo lebo tam budeme aj my 😉
a dakujem za pochvalu, vy mate takisto perfis fotky z oslav 😵

My mame zubkov 8 uz dost dlho a dalsie sa akosi nepytaju von ale teda musim povedat ze nam nechybaju a kludne mozu ostat tam kde su 😀

Adamko sa pri jednom jedle chce krmit sam pri dalsom nie, asi je este lenivy ved ked sa mama ide pretrhnut tak naco sa bude sam, pravda? 😀
ale ked sa mu chce tak sa vie krasne trafit ja len pridrziavam misku aby neskoncila na zemi 😅

no Pariz neviem ale Londyn je napriklad super na chodenie s kocikom, vacsina metrovych stanic ma vytah alebo eskalator aj vsetky obchody co maju nejake prevysenie/poschodie maju vytahy takze ja som tu v UK maximalne spokojna s dostupnostou stalo sa mi ozaj len asi 1-2x ze mi niekde niekto musel pomoct s kocikom aj to bolo na stanici pri nastupovani do vlaku. autobusy su tu vsetky take nizkopodlazne 🙂

riuska
21. máj 2008

zuzi a co davas do misky ked papa sam 😕
ali no hlavne ze je uz lepsie tiez som raz mala to co ty, akurat ze som skoncila na infuzkach (to som bola tehotna s tomaskom)
aj v Parizi v metre su vytahy, len treba vediet kde hladat, ale my sme chodili autom, alebo vlakom
dakujeme za gratulaciu k 13tim mesiacikom a my gratulujeme monikinmu Adamkovi a kamileckinmu Davidkovi k 13tim mesiacikom 😵 😵
zuzka napisem ti do IP adresu - dakujem 🙂

najjulinka
22. máj 2008

Naša Lucinka sa chce sama krmiť. Zarazí si lyžičku až do hrdla a nechce si ju nechať naplniť v miske... Proste do pusy, von z pusy a zas do pusy a čuduje sa, že na nej nič nie je... 😀 😀 😀

alena22
autor
22. máj 2008

dobre ranko prajeme uz je nam dobre adko je uplne v pohode ja som bola tiez ale dostala som fajne svoje dni tak aby mi nebolo luto te ma prestalo boliet brucho pobolieva zas ☹

jaj zuzuli skoda ze nejdeme radi by sme sa stretli keby to bolo blizsie skocila by som len tak na stretko len mam to fakt kusok z cesty jedine co sa tak priblizem je 30.5. to idem do noveho mesta k zubarovi to ste este na slovensku?

dakujeme za pochvalu fotiek kami mne sa zas pacia vase fotky kde ste v pupavkach tie su krasne 😵
dodatocne zelame oslavencom vsetko naj v posledne dni som to ozaj nestihala sledovat kto co ma 😔
idem kuknut shmu ako bude isla by som sa aj prejst nech adko neni cely den doma zavrety lebo bude jak cert zas 😅

pipi1211
22. máj 2008

Dobre ranko prajem... mala mi este haja tak je trosku klud...
joj to pocasie je stale na prd 😒

lubi22
22. máj 2008

Dobre ranko 🙂

Zelame vsetko najnajnajlepsie Matuskovi k 1. rocku 😵 😵 😵 😵 😵 Tesime sa na fotky z oslavy 😉

pipi1211
22. máj 2008

jej aj my zelame vsetko naj naj naj 😀 😀 😀 😀 tak mala je hore,polievocka sa uz vari aj som trosku popratala no a poobede ideme ku peti tak sa tesim 😀

dada21
22. máj 2008

ahojte 🙂
dakujeme za gratulacie 😵
Lubi oslavy nejako extra nechystam, len tak s rodinou 🙂 aj to budeme mat az 31., nakolko dat dokopy nasu rodinu je dost zlozite, stale niekto nemoze 😉 😀 ale darceky sme uz dostali 😀 😀 😀
a kamarati, ti chodia priebezne, to by sa mi uz urcite nepodarilo dat dohromady, tak sa o to ani nepokusam, a nakoniec viac mi to vyhovuje takto, menej a castejsie 😀 aj dnes mi rano volali kamosi, ze idu okolo nas, ci sa mozu zastavit 😉 reku jasne, aspon mi muzika zobudili a aspon stihne nieco aj porobit 😅 teraz isiel objednat pizzu, tak si spravime len my taku malu oslavu dnes 😉 😵

riuska tak ste sa mali krasne, parada, hned by som aj ja niekam isla, ked vidim tie fotky 🙂

matuska zatial krmim, ale uz mi tiez berie lyzicku z ruky, tak som mu minule dala taky prsiplastovy podbradnik, ze nech teda skusi a vtedy nechcel papat ani odo mna 😒 mal take blbe obdobie a ja som sa tak tesila a hlavne som sa na to psychicky prichystala a on takto 😅 😀 no mozno dnes skusime znova 🙂

zuzka80
22. máj 2008

Ahojte, aj my prajeme Matúškovi všetko NAJ k prvému rôčku, nech rozdáva len úsmevy, nech je zdravučký a nech robí rodičom len radosť 😉
My sme dnes boli u doktorky, vážime 8700 g, namerala jej dlžku 74 cm, ale ja som namerala 72 cm.
Najnovšie Laurinka začala vymýšľať pri jedení, nechce jesť, tak sa musíme hrať, pótom šup lyžičku do pusy a tak dookola 🙄 Podobne ako Petrík. Doteraz papala pekne, ale už asi 3 týždne takto vymýšľa. Napríklad jabĺčko jej veľmi chutí, ale najnovšie ho nezje postrúhané, ona chce celé do ručky, lenže nemá zúbky 😔 Ani ovocné výživky už nechce, banánik chce tiež iba celý do ruky, popučený ani náhodou. Nech už jej tie zuby vyjdu, lebo ma porazí 😠 Dieťa mi chce samo jesť a nemá čím kúsať 😀 😀 😝

ikka
22. máj 2008

Matuskovi vsetko NAJNAJlepsie k 1.rociku 😵 😵 😵
Pipi pozdravuj od nas Petu a aj Natali vsetko naj k 1. rociku....len si to uz asi neprecitas 😅
My mame dnes normalne 12 C, takze trosku lepsie a bez dazda 🙂 rano sme boli cela rodinka u zubara na preventivnej prehliadke, vsetci mame chrup OK, no a na malej nebolo este moc co obzerat 😀 Zuzka, no nech aj vam teda uz nejaky ten zubok vyleze 😉
Emily mala dnes jahodovu premieru, ale nevyzerala, ze by sa isla za tymi jahodkami nejak zblaznit 😀

Riuska pekne fotocky, super, ze ste sa odhodlali na vylet, predsa len s dvoma detickami uz bude viac starosti, ale aj radosti 😵

alena22
autor
22. máj 2008

aj my sa pripajame ku gratulaciam zelame matuskovi vsetko len to naj naj naj k jeho 1 rociku 😵 😵 😵

zuzula
22. máj 2008

U nas je nastastie cely tyzden pekne dufam ze sa aj na SK vycasi lebo tam v nedelu mierime a nemienim so sebou tahat hrube veci 😅

Adamcek jahodky miluje ma ich kazdy den, my s Petom sa len smejeme ake ma krpec drahe chutky - same jahody, ananas, hrozno... 😀 ale som moc rada ze ma rad ovocie a zeleninku tak sa nestazujem 🙂

Matuskovi aj ja zelam vsetko najnajnaj, zdravicko stasticko a stale usmev na tvaricke 😵 😵 Takisto ostatnym detickam ktore mali 13 mesiacikov, akosi to uz nestiham kazdy den niekomu blahozelat 😉

Alenka 30.5 sme este v TN, beries aj Adka so sebou do NMnV? keby ano tak by sme to mohli nejako vymysliet 😉 moc rada by som vas videla...

najjulinka
22. máj 2008

Aj ja želám všetko naj Matúškovi k narodkám. 😉
My sme dnes absolvovali s Kikom gastro dnes... Takže do 3.júna máme zas klud od doktorov 😀 Celých 12 dní klud... možno...

alena22
autor
22. máj 2008

hej zuzuli 30.5. o 12-tej mam byt v novom meste u zubara beriem aj maleho a jednu kamosku nakldam v turej luke ci co je to kusok pri novom meste lebo ona bude sediet v cakarni s malym kym mne bude vrtat 😒 ☹ ale to by sme sa mohli dohodnut nejako ja to mam na pol hodku ratam dlhsie nie 😉

alena22
autor
22. máj 2008
https://www.youtube.com/watch?v=iqPdKX-ryng

adko ma rad rol dor asi skusa ci nezadrha 😀 😀 😀

alena22
autor
22. máj 2008

no volala som tej kamoske a ona ma casu dost cize by sme kludne potom sli do trencina ved z mesta uz to mame kusok aspon by som videla aj mesto ja to poznam po nemocnicu a dost 😀 😀 😀 takze ak nebudeme chori nikto a budete mat chvilku casu dofrcali by sme s adkom kuknut na adamceka a samozrejme aj na teba 😵

riuska
22. máj 2008

matuskovi aj nati vsetko najlepsieeeeee k 1 rociku 😵 😵 😵
zuzka aj my papame bananik len stylom - dat ho tomaskovi do ruky (aj so supkou - tu jasne ze prehnem) a on si hryzka sam 🙂
ikka dakujeme 😉 a super ze mate chrup v poriadku
ali parada ze je uz lepsie - tazko je ked je cloveku naprt 😖

monika1
22. máj 2008

Ahojte 🙂
Matuskovi vsetko najlepsie prajeme k 1.narodeninaaaam 😵

riuska perfektne fotky mate z Pariza 😵 muselo byt super 🙂

monika1
22. máj 2008

a zuzi super mate ten novy kociarik,to je aka znacka?

eva4444
22. máj 2008

aj od nas s petrikom matuskovi vsetko naj naj naj hlavne zdravicko super kamaratov vela krockov a malo padov 🙂 🙂

dada21
22. máj 2008

matusko este raz vsetkym veeeeelmi pekne dakuje 😵 😵 😵

co sa tyka ovocia, tak to my mozme papat praveze len z lyzicky, resp. tak, ze ho krmim ja, lebo ked som mu ho dala do ruky, tak ho hadzal na zem 😒
ale spapa vsetko, tak som rada, ci je to ovocie, ci zeleninka, takze v pohode 🙂

inac uz mame 5 zubov a to som sa este pred tromi dnami tusim stazovala, ze mame len 2 😉 😀

curly1983
22. máj 2008

ahojte zienky majovky 🙂

evi pozeram fotky v tvojom albume ... tie ako je Petko v drese su supeeeeer 🙂 a pozeram ze aky kocik mate .. som taky este ani nevidela 😕

najjulinka nebola si dneska nahodou v Lidli na terase ?

alena22
autor
22. máj 2008

evi veru prezrad co to mate za vozidlo 😕

riuska
22. máj 2008

ali krasne fotocky si pridala 🙂 adrianko kolko darcekov podostaval a to jedlo no paraaaaaaaaaaaaaada 😝 😝 😝 😵

curly1983
22. máj 2008

rius ty uz 28 tt ???? no teda to tak ryyychlo letiiiii 😉 ako sa citis ???

som pozerala album ... krasne fotky mate a brusko uz tiez krasnucke 😵

eva4444
22. máj 2008

ahojte
dakujeme 🙂 vozik je znacka mutsy, na povodny ram sa daju dokupit take srandicky ako ten funseat to mame miesto trojkolky 🙂

ali sa mi vidi ze adrianko ma uz teraz velmi rad dievcata ci sa mylim 😉 😀 😀

zuzula
22. máj 2008

alenka super tesiiiiiiiim 😵 😵 😵

moni je to Micralite http://www.mothercare.com/gp/product/B000Y13D4A
je velmi sikovny a lahucky 😉

alena22
autor
22. máj 2008

rius dakujeme aj ty mas bomba fotky som ich divala hned ako si pridala len ani netusim ci som ich aj chvalila nejaka som mimo 😀

zuzuli aj ja sa tesimmmmmmmmmmm 😵 😵 😵

evka adko bozkava dievcatka chlapcov mamicky tatinkov krstnych kazdeho kto mu je mily ked sa aj niekoho boji zo zaciatku ked odchadza od nas adko ho pekne postlaca popusinkuje normalne navstevy nechapu ani my niekedy on je strasne pritulny az sa bojim ale aj som rada lebo ked sa nauci na sestricky v sanatorku bude dobre 😵

alena22
autor
22. máj 2008

este ma napadlo adko ma rad ruzovu farbu strasne ked sa aj pristavime s kamoskami v meste a maju dievcatka v ruzovom adko sa snazi strhnut im klobucik ci mikinku a tak mozno ani nie dievcatka ako tu farbu mozno bude mat rad chlapcov neskorej 😀 😀 😀

najjulinka
22. máj 2008

curly1983: Ano, bola som 😅 Sme išli z KVP od lekárky a ccakali na 19ku... Ale na zastávke okrem nás bol ešte jeden kočík (prišiel skor na zastávku), čo už som sa ja bála, že ako sa popcháme... No prišla 19ka a v nej už boli 2 kočíky, takže ja už som sa tam netrepala 😖 Tak som išla peši k LIDL a už som aj nakúpila... 😀 A pred obchodom som videla 2 kočikove mamičky ked som isla dnu... A v obchode boli tiež nejaké kočikove... Ale ja mám plnú hlavu kuchyne, ja už koli nej ani nespím, takže som trošku ako s klapkami na očiach... Ja sa tak tešíííííím... Zajtra budem mať kuchyňu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Normálne nezvyk... Však som takmer rok bez kuchyne...