Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

lubi22
29. máj 2008

Dobre ranko 🙂

Dnes je trosku pod mrakom, mohlo by to vydrzat, ale bez dazda 🙂 Zelam pekny dnik 😉

rainbow
29. máj 2008

dobreé ránko, dnes ma densiko zase presvedčil, že dokáže dočiahnuť aj to čo si myslím že to nedočiahne, v kuchyni máme vyliaty liter oleja a v tom ako dekoráciu vysypaný cícer, to len čo som išla pre plienku

eva4444
29. máj 2008

ahojte 🙂

rainbow aj petko dosiahne kade tade stahuje taniere z linky 😀 ale olej z cicerom nam este nepripravil 😀 😀 😀 😀 😀

miriamka no to ti verim ze mas dost sa vybrat s malymi sama vonku 😉

tak je petko zase pichnuty, sexi mieri 9900g/76cm. a bala som sa ze je chudy, lebo ked petko mam pocit nema ziaden tuk, aj na brusku len organy obtiahnute kozou 😝 😀 vraj ho mam do 15m odstavit - neviem preco, asi sa uz musi spoliehat sam na svoju imunitu 😅 a vobec nemusi umele mliecko, moze hned kravske plnotucne 😝
odstavovanie je takcitak v plane v priebehu juna (hadam nebude na stretku vyvadzat 😀 ) lebo bude z neho jedinacik 😀 😀 😀 😀 😀

miriamkac
29. máj 2008

Ahojte!

rainbow...no to mas dobry recept.... 😀 😀 😀

eva4444 ...Petko je riadny frajer, my ideme na poradnu v pondelok, tak som aj ja zvedava ako su na tom nasi chlopi 😀 a drzim palce pri odstavovani 🙂

ikka
29. máj 2008

ahojte 🙂 my mame dnes prijemne, aspon to tak z okna vypada 😅 ale uz vyrazame aj von.
Evi tak Petrik je pekny chlapik 😵 Inak aj moja kamoska odstavovala okolo roku a pol a tiez jej dr. kazala hned prejst na kravske mlieko, ona jej mala aj tak nechcela vobec pit UM. Hned jej to dala z hrnceka, takze ani flasku nepouzivali, proste take idealne 😉

rainbow
29. máj 2008

náš denisko meria 80 cm a váha 9900...

rainbow
29. máj 2008

ale denisko vyzerá baculatejší ako peťko... ale on čo zje hned spáli, to je malá stíhačka, aj ja plánujem kojiť tak do 1,5roka veku

najjulinka
29. máj 2008

Dnes sa moja nočná mora stala skutočnosťou... Prídem domov... Vlastne skoro domov... A výťah nejde 😨 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Od dnes stále zo sebou von berem aj klokanku, aby som sa vedela ako tak dotrepať domov v prípade núdze...
Taký fajn deň... Bola som u kaderníčky (KONEčNE bol čas), nakúpila som v Tescu v pohode v potravinách, žiadne ponáhľanie sa... No a prídem domov a toto... 😢

sisa07
29. máj 2008

Ahojte!
Dakujem za vsetky mile priania pre Adelku 😵 !
Petkovi a Palkovi sme sice uz omylom raz blahozelali 😅 , ale este raz a poriadne prajeme vsetko NAJ a hlavne nech su chlapci zdravi a stastni!!!
Vcera bol s nami aj ocinko doma, zobral si kvoil Adelke volno, tak sme mali krasny spolocny den. A tiez sme boli v parku, lebo v centre sa nedalo vydrzat, bolo tam teploooooo. Ale v parku na piesku sme sa vysantili, popozerali sme skejtakov - Adelke sa chlapci mimoriadne pacili. A myslela som si, ze vecer zaspi zmorena teplom a aktivitami a ona este vyse hodiny santila po posteli a nevedela sa ukludnit.......Ale noc mala super, iba raz sme cuckali a to az o druhej, co je rarita......
Nasa Adelka je tiez taky chrustik, som zvedava na najblizsiu poradnu......
Maminy dvojiciek a skorodvojiciek mate moj kazdodenny obdiv, lebo niekam sa dotrepat aj s jednym kocikom je niekedy riadny uspech.......
A dakujem za reakciu na ten nas pondelkovy horor.......ste zlate
🙂 . Takeho blbca na ceste stretne asi z casu na cas kazdy, len ked je v tom zapletene aj dieta, tak to nadobuda horsie rozmery......
Pekny den vsetkym!

najjulinka
29. máj 2008

Už ide výťah... Hurá... No čo už... Keby som to vedela, tak radšej deti viac natiehnem a ešte pokočíkujem okolo bloku, než sa s nimi ťahať hore schodmi... No ale teším, že výťah ide 😀

eva4444
29. máj 2008

rainbow denisko je pekna dlzka 😉 mne na fotkach sa zda uz take vyspele babetko
inac dufam ze na stretku naucia vase deticky petka pekne samostatne chodit spoliehame na ne 😝 😝 😵 😵 😀 😀 😀 😀

eva4444
29. máj 2008

juli aspon mozete vyrazit aj poobede ked uz ide vytah 😉 😉 😉

najjulinka
29. máj 2008

eva daj pokoj... Mám dosť... 😅 Ale mali z toho obaja srandu na našom (treťom) poschodí sa už tak smiali.. .Hlavne Lucka... Sa mi šmýkali a oni z toho srandu mali 😀

eva4444
29. máj 2008

juli vidis deticky stastne a ty nespokojna 😉 😉 😉

najjulinka
29. máj 2008

ono to tak býva... Najväčšia sranda je pre deti to čo sa rodičom nepáči 😀 😀 😀 A takto to ostane až kým neskončí puberta (alebo navždy) 😀 😀 😀

lubi22
29. máj 2008

Evi, tak Petko urcite nie je chudy, pekne miery. Mne sa zdal podla fotiek asi taka vahova kategoria ako samko, mate o 550 g viac. 😉

Denisko je fakt taky vyspely chlapcek, je vyssi a posobi starsi 🙂

Julinka, tak si sa detickam postarala o zabavu 😀

Ikka, aj nam lekarka hovorila, ze mozeme ked dokojim hned prejst na kravske plnotucne, ze nemusime davat umele. Ale ja som citala dost vela vyjadreni na tuto temu, a urcite do 3 rockov budem davat umele mliecko. 🙂

ikka
29. máj 2008

Lubi mne dr. povedala, ze mam dat este UM, kedze sme koncili k roku a ze ho mozem dat do 3 rokov, ale uvidim, lebo sa trocha obavam, ze mala mi nebude chciet pit mlieko z hrnceka, davam teraz z flasky, nech este cucka, kym moze (zatial sa ani kvoli zubkom nestrachujem 😉 ), ale urcite jej nechcem uz dlho nechat flasu, takze uvidime ako to budem riesit. Teraz ma celkom aj zaujima ako odnaucime od cumla, ma ho sice len pri zaspavani, ale uz som skusala jej ho zobrat a veru neslo to 😅 V noci, ked jej vypadne, tak spi bez neho a vacsinou sa raz v noci zobudi a najde si ho a uspi sa s nim dalej resp. jej ho hladam ja 😀 No tak toto asi by som chcela co najskor odstranit.

riuska
29. máj 2008

ahojte 🙂
lubka uz si objednala tie plavocky do bazena? ak ano ktore? musim aj ja, chceme sa kupat 😀

dnes som kupila tomaskovi v tescu furik - DOKONALE - vecer pridam fotku, no ale strasne sa to tomaskovi paci, nakladal a vykladal potom furik tlacil - normalne som bola na mako 😵 😵 ODPORUCAM

alena22
autor
29. máj 2008

cafte gratulujeme vsetkym oslavencom 🙂
my sme dnes mali zas den cestovny po blave des 😒 horko zacpy mna dopichali zasa na endokrinologii take mam modriny jak narkomanka 😅
ale adko dopadol super kontrola o mesiac a okrem sirupceku imunal nemam nic dokonca ani inhalacne sprejiky 😵 boze nech nam to vydrzi lebo pri nasej smole budeme cez stretko chori ☹ snad nie klop klop klop 😔
pipi ani som sa ti nehlasila lebo sme chvatali domov muz musel ist makat lebo na zajtra musi mat zasa volno ked idem zubarovi bo ta kamoska co mala ist so mnou ma posunutu skusku v skole tak nemoze ale aj tak sme mali problemy po cetse maly zacal tak strasne plakat na bielej hore no strasne plakal a my ze preto ze dopil poslednu vodicku brali sme totiz len 6 deci na cestu ze to staci tak sme sa stavili u hanky v jablonici a on chudak hned ako sme vystupili 3 x po sebe kakal 😅 😀 asi ho tlacilo v brusku to hovienko a v sedacke citil ze to nebude dobre tak sa u hanky vykakal a sli sme zas do senice inak vsetky vas hanka zdravi 😉

alena22
autor
29. máj 2008

a taky bol spoteny cervicek maly plne auto triciek na prezlecenie bravam jak sa poti ked spi v sedacke 😖

riuska
29. máj 2008

ali no super ze vysledky mate v poriadku 🙂
a s tym kakanim mozno bol z tych doktorov este stremovany 😀 😀 😀 (aspon sa precistil) 😀
ali a ty nemavas zo sebou preistotu lucku? ja ked uz nemam co dat tomaskovi tak mu davam lucku (co nosim v 0,75l flaske stale so sebou)

eva4444
29. máj 2008

ali adko pekne potrebuje na kakanie bytove priestory ako panko ziadne kakanie na cestach 😉 a super ze ste ok 🙂 ali a aku mate sedacku? my pokial sme mali maxicosi vajicko tak bol petrik ako mys aj na kratke trate ☹

alena22
autor
29. máj 2008

rius ja som brala vodicku pre neho 6 deci co sa mi zdalo ze staci na par hodin ale on to vypil vsetko to sa nam este nestalo vzdy nam vydrzala uz som poucena ale aj tak reval ze kakat chcel a nie pit 😀 😅
my mame sedacku ze storchenmuhle je fajna ale poti sa v tom dost ale aj v segrinom aute v concorde sa potikl ja si myslim ze je to take ze ked spi skratka sa poti v kazdej aspon on

alena22
autor
29. máj 2008

na zajtra beriem liter a pol vody pre adka ale ideme kupovat aj na stretko naturu modru ta sa ani prevarat nemusi pre deti po roku tak bude pit tu a nebudem musiet prevarat vodu tam 🙂
to uz ci sa budeme tahat s kartonom lucky ci naturkx mame fuk 😀

eva4444
29. máj 2008

no ja mam teraz vycitky ze co to davam mojmu dietatu pit - ja mu zriedim 100% 'dospelacky' dzus s vodou z vodovodu 😝 😝 alebo len cistu vodu berieme von ked a obleje nech nie je polepeny 😅 co uz 😅 😅 😝 😀

lubi22
29. máj 2008

Alenka, super, ze mate vyborne vysledky, snad uz nebude mat Adko ziadne problemy 😉

Nas Samko sa poti pri kazdom spanku, aj v postielke ma vzdy pod hlavickou mokry fliacik, takze takisto aj v sedacke. Ale iba hlavickou, telicko ma suche.

Ja kupujem Samkovi tu Lucku ruzovu, co sa uz nemusi prevarat. Rano si vzdy prevarim, a ak potrebujem rychlo a nemam prevarene, tak dam aj taku.

Riuska, som zvedava na ten furik, pridaj fotku. Nas maly stale berie babam kocik a tlaci ho pred sebou, tak by som kupila furik. A plavocky mam uz objednane, kamoska predava Popolini plavky, su super, zapinaju sa na bocikoch, cize sa lahko vyzliekaju aj obliekaju, velkost sa da upravit, su z bio materialov, maju vnutornu sietku na zachytenie vacsej nehody. Ja som si kupila dvoje, ked bude mat mokre, aby som mu hned prehodila suche. Su aj na tejto stranke: www.prebalovanie.sk
A este som kupila jedny v Tescu Cherokee, ale tie maju tu pogumovanu vrstvu, cize nie su take prievzdusne ako Popolini. Ak chces, donesiem ich na stretko, mozte vyskusat a kamoska Ti ich potom moze poslat 😉

alena22
autor
29. máj 2008

evka adko pije prevarenu vodu z vodovodu alebo lucku ale väcsinou cistu iba ziaden caj nic a tieu uz mal dzusik capy s vodou 😀

miriamkac
29. máj 2008

ikka co sa cumlika tyka, este to neries, uvidis o chvilku bude Emily taka rozumna, ze si ho "odlozi" aj sama. Nasa mala ma este v noci dudlik ale ani jej ho este nechcem brat, lebo ma problemy so spankom koli nosnej mandle (uz 11.6. sa nasa nocna mora skonci...dufam) a az potom dame dudule "papa"....ono to pride same 🙂

eva4444 ja som dala nasim chlapcom tiez uz vodu z vovdovodu 😝 ...ked mi dosiel caj a nic ine som nemala...tak ich nenecham smadnych.... 😉 a normalny dzus riedim vodou pre malu, ona mi totiz vobec nechcela pit tie stavicky (hami...atd) 😒

ikka
29. máj 2008

joj to ja by som snad oslavovala, keby mi mala vypije 6dcl za den...ona si da max. 3dcl 😒 a to mame novy hrncek so slamkou a z toho zatial pije najviac, ten sa jej najvacsmi pozdava 🙂
Baby mi uz tyzden vecer zaspavame tak, ze musim byt pri malej, aby zaspala. Doteraz tak krasne zaspavala sama, len som ju polozila a odisla som a ona aj ked si tam sem tam sramotila, tak zachvilku bolo ticho a kazdy mi to zavidel, ze tak pekne zaspi...a teraz, ked sa otocim, tak taky strasny plac spusti, ze hruza a aj cez den mi to robi. Proste musim byt pri nej...ani ju nedrzim za ruku nic, len tam som a ona ma sem tam skontroluje 😀 No a dnes som takto stravila hodinu...lebo ked som uz odisla, tak po 15min. sa zas zobudila. No musim sa troska pozalovat 😅 Vzdy som si tak vychutnavala vecery, ked malinka zalahla a teraz mam z toho total stres a bojime sa doma aj pohnut, len aby sa nezobudila a o kludnych veceroch mozme snivat ☹

monika1
29. máj 2008

Ahojte 🙂
my sme dnes mali super dnik,boli sme navstivit Ninku 😎 takze den usiel ako voda 🙂

ako citam tak Adamko patri medzi vahovo lahsie babatka 😅 evi to by som fakt nepovedala ze kolko Petrik vazi 😅

riuska to musi byt super ten furik,aj Adamko rad tlaci cudzie detske kociariky 😀 ale zase aj rad taha za sebou napr.auticko 🙂