Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

ikka
2. júl 2008

zuzulka hlavne, ze si sa ukazala 😉 ja som si este pred rokom planovala, ze by som tiez sla pracovat, ked bude mat mala okolo rocka, ale momentalne je to pre mna nepredstavitelne a som rada, ze si uzivame leto. No je malo firiem alebo institucii, kt. ta zamestnaju na kratsi uvazok...no tak vsak prace neutecie 😀

tiez sa snazim tie vzdory nejak predychat a malu nejak inak zaujat, ale je to teda feeeest narocne. dnes sme boli na kupku a samozrejme celkom vela ludi a same deticky hlavne a same zaujimave hracky, no malu som len nahanala po celom areali, lebo musela skoro ku kazdemu na deku zajst 😅 tak som sa snad viac unavila ako ona 😀

susy teda uz riadny chrup..my mame furt len 2 zuby a Emi sa nestazuje, zeby sa nejake dalsie tlacily, zatial je aspon toto v klude 😉

lubi krasnu dovolenku prajeme 😵

eva4444
3. júl 2008

ahojte 🙂
ja som tiez rada ze som s petrikom doma 🙂 ja som mala taku pracu ze vyzadovali odo mna min. 10 hodin denne 😠 cize mna by asi na ciastocny nevzali, resp. aj tak by som tam trcala cely cas takze takto mam klud 😀

my mame vpredu 7zubkov , vzadu 1,5 stolicky a asi dalsia pojde coskoro lebo uz ma fialove dasienko 🙂 keby chcel vyjst aj ten stvrty dole lebo takto to mame nesymetricky 😀 😀 😀

inac baby piste lebo dnes som nasla nasu temu az na druhej strane tretia bola 😠 😉

lubi22
3. júl 2008

Ahojte 🙂

Evi, pisem 😀

No my mame uz 8 zubkov, 8. je este tak z vacsej casti v dasienku 🙂

Ja tiez kebyze mi v praci neumoznia taky pracovny cas, ako mam, t.j. par hodin v jeden den v tyzdni, tak do prace nejdem. Hlavne ked okolo vidim, ako su casto deticky chore, co chodia uz take malinke do kolektivu, jaslickarov stretavam o 11 na prechadzke bez capiciek ap. Mne takto pracovat vyhovuje, kludne vydrzim doma aj viac ako tri roky 🙂 Do prace chodievam teraz vyslovene rada a zrelaxovat 😉

Na dovcu som nas vcera zbalila, kufre uz rano odisli, tak teraz uz iba par veci, co pojdu do prirucnej. Dnes som volala do cestovky, ze ci je tam mikrovlnka a kanvica, takze nie je, su tam iba sporak na plyn a chladnicka s mraznickou, ani televizor, ani radio, internet nehrozi, no fakt robinzonada. Takze sa budeme tesit vsetci spolu navzajom 😅 Dnes mame s muzikom 4. vyrocie svadby, no nemame ziadnu varovku pre Samka, tak oslavime az na dovce

😅

lubi22
3. júl 2008

Julinka, a Kikova mama ho dala do detskeho domovu kvoli chorobe? No tak snad bude mat coskoro rodicov natrvalo, co mu vsetko vynahradia 😵 Zatial ma vas, co je super 😵

Ikka, tak ste si uzili riadne vodicky, my uz sme davno neboli ani plavat 😅 Kedy chodievas s Emi na kupko, spinka Ti potom tam?

Zuzuli, tak si teraz zaneprazdnena riadne, chystate sa aj na dovcu cez leto?

eva4444
3. júl 2008

lubi to mas super s tou pracou, presne tak akurat trosku pookrejes a ked sa este aj nejaka korunka prikotula je to super. 🙂 a vsetko najlepsie k vyrociu 🙂

susy
3. júl 2008

Simon dnes sám chodil a to až 30 krokov 😀 😀 už ho to nejak začalo byviť 😀

petaba
3. júl 2008

Lubi aj my zelame vsetko naj k vyrociu 🙂

My sme boli dnes na celodennej vychadzke po meste... susedia totiz buraju steny v byte tak mame veselo, ale nastastie vecer je uz klud

Nati vysiel konecne pred par dnami zubok co jej isiel asi mesiac a pol minimalne, chuda mala to take ako zapalene take strasne napuchnute, ale uz je dobre, uz si aj cez den zdriemne 🙂 konecne, lebo uplynule mesiace som mala dost 😅

Susy tak super ze sa simon uz rozbehol 😉

susy
3. júl 2008

baby,my sme sa začali s mužíčkom snažiť o druhé miminko, tak držte palce. 😉

zuzka80
3. júl 2008

Tak Simonko je šikovný, Laurinka tiež už prejde dosť veľký kus sama, ale stále ma radšej chytí za ruku 😅
My sme mali výročie svadby v utorok a môj perfektný mužík na to zabudol. A ja som ho čakala s paťminútovou tortou a on či je MDD 😠 😀 😀 😀

zuzka80
3. júl 2008

Susy tak nech vám to vyjde čo najskôr 😉 U nás ešte nehrozí 😀

eva4444
3. júl 2008

susy drzime palce 🙂

zuzka tak to by si mala muzikovi pekne zratat 😠 😉

najjulinka
3. júl 2008

J aneviem moc o biorodicoch - sa nejak moc ani nepýtam... Mne je to fuk... Berem to, že ja som prestupná stanica... Ale u Lucinky sa povypytujeme, lebo raz sa Lucinka pýtať bude nás... Takže u nej si zistím čím viac... Ale inak nechcem vyzerať že snorím zbytočnosti... 😀 😀 😀 😀 😀 😉

ikka
4. júl 2008

Ahojte,
nam tu dnes prsi a prsi...ale aspon sa trosku ochladilo, vsak sa v noci neda spavat.

susy 😵 tak nech sa podari 😵
zuzka 😅 to su ti chlapi 😀

lubi na kupko chodime az poobede, ked sa Emi vyspi t.j. o takej 15,00 ideme a do 18,00 sme tam. Jednak nemusim moc riesit papanie a spanok a aj slniecko je asi lepsie...aj ked poobede sa mi zda niekedy horsie dusno ako doobeda. Doobeda nejak nie som schopna nas vychystat, kym by sme dosli na kupko, tak by Emi uz mohla ist pomaly aj spat 😅 Mne to doobedie vzdy strasne rychlo ubehne, nic nestiham. Som rada, ked vybehneme von a nieco zacnem varit 😅

eva4444
4. júl 2008

ahojte 🙂
aj tu sa ochladilo, az tak dobre je 🙂

na dnes si muzik zavolal kolegov na 'party'. a vcera vecer mi oznamil ze nevie kedy pride tak sa snazim upratat aspon hrozno z koberca a omrvinky z gauca a pod. vsak to poznate... len neviem ako zmyjem dlazku lebo to sa pri petrikovi neda a este teraz ked zacal bezkat ledva to vykolemba na dvoch na koberci nie to na mokrej dlazke 😅
a mame von tretiu stolicku 😵 ma trosku aj sopliky, ale neviem ci z toho zubka alebo z toho ze mu moj muz daval zmrzlinu 😅 😖

zuzka80
4. júl 2008

Mali vaše detičky pri prerezávaní zúbkov aj hnačky? Laurinke idú ďalšie 2 zúbky a stále hnačkuje. Čo jej mám dávať jesť?

eva4444
4. júl 2008

zuzi petko nemal nastastie... ale na hnacky je dobry banan a aj mrkvicka trosku prihusti.. ked mal petko hnackovu virozu este mi radila lekarka slabulinky cierny caj a ryzovy odvar. ale nechcel ani jedno z toho.

zuzka80
4. júl 2008

Viem, že zastavuje banán, ten zje, mrkva a ryža, ale ona to také suché nechce. Čierny čaj jej dávam, ale s troškou cukru, lebo nesladený nevypije. Doktorka mi hovorila, že ani mlieko by nemala. Veď mi dieťa bude hladné 😒 😀

lubi22
4. júl 2008

Ahojte 🙂

Zuzi, skus dat tie probiotika, nam pomahali pri hnacke, presla hned dve hodky po prvej davke. No a asi by som jej dala daco dietne, ako napr. uvareny zemiacik a kuracie masko, mrkvicku 😖 No snad su to iba zubocky a coskoro to prejde 😉

Ikka, presne tak som aj ja rozmyslala, ze ked na kupko, tak asi jedine tak poobede, lebo tiez si neviem predstavit spanie, nas maly spi jedine v postielke, no a doobeda nam trva hodinu len kym sa vymoceme von 😅

Susy blahozelame Simonkovi k bezkaniu a snad sa podari aj coskoro surodenec 😉

Evi, takze idete vecer parit? 🙂

Peti, kolko ma uz Nati zubockov?

riuska
4. júl 2008

ahojte 🙂
zuzka no hlavne banany do nej tlac, neboj ono to potom aj tak prejde

susy supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer tak drzim palceky nech vam to cim skor vyjde 🙂 vidim ze sa snazite na cca termin ako bol simonko 😀 😀 😀 aj ja som tak povodne chcela, ale nevidalo 😀 😀

lubi22
4. júl 2008

Riuska, vidis, za chvilocku nebudes sama s dvoma detickami 😉 Susy sa prida 😵 No na Simonkov termin treba este skoro dva mesiace pockat 😀

riuska
4. júl 2008

vlastne ano on bol z poslednych babatiek 😵
a vy sa kedy pridate 😀

lubi22
4. júl 2008

Riuska, my sa nebranime, cize cakame na vyssi zasah zhora 😀

riuska
4. júl 2008

😀 😀 😀
tak snad pride veeeeeeeelmi skoro 😵 😵 😵

riuska
4. júl 2008

ktory den to odchadzate na dovolenku?

lubi22
4. júl 2008

Ideme zajtra, o pol 10 rano musime byt v Blave na letisku, uz sme v TT u nasich, ti odchadzaju vecer 🙂

lubi22
4. júl 2008

Riuska, este ste nepokrocili s menami pre braceka? Lebo uz sa Vam to pomaly blizi 😉 Ale nechcem stresovat 😀

Vidis, my uz mame zase aj mena vybrane, uz iba to babetko potrebujeme 😀

eva4444
4. júl 2008

lubi tak si to uzite a mozno si donesiete aj maly darcek ak bude samko pekne spat 😉 🙂 😀 😀

aj my sa chceme pridat 😎 😀 😀 ale priroda je mocna carodejka a my sme v jej moci 😀 😀 😀 😀

najjulinka
4. júl 2008

Tak u nás skončil veget... Kiko práve v tomto momente sa sám vytiahol do stoja... 😀 Našiel si super miesto - v kúpelke pri vani sa postavil... 😉 Proste keby tresol, tak o dlažbu. 😖

lubi22
4. júl 2008

Evi, my to tiez nechavame na prirodu 😉 No ale Samko by mohol spat akokolvek tvrdo, mne by sa pri nom nedalo 😅 😀

Julinka, takze za chvilocku sa Vam rozbehne 😉 Takze aby si mala oci vsade 😀

najjulinka
4. júl 2008

No čo chvíla nabehol do kupelky zas a zas sa postavil... Teretikrát som ho stihla chytiť v kúpelke skôr ako sa postavil... Skončila mu sloboda... Hneď bol za mrežami (=v ohrádke) 😀