Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

najjulinka
7. júl 2008

No Lucinka je náš lenivček... takže postaví sa na štyri, pohupuje sa dopredu dozadu, načapala som ju, že už nepotrebuje mať všetky 4 na zemi,a le že už zvládne jednou ručkou sa natiahnuť po hračku a pod...
Ale nechce nič robiť, nč sa naučiť... ťapi ťapi, tanci tanci, ani nič podobné... Vie urobiť pápá, ale robí to kedy sa jej zachce - toto je jediné asi v čom predbehla Kika... Robila pápá asi o 2 dni skor ako Kiko, ale obaja rovnako to pápá často nechcú použiť... 😀 😀 😀

eva4444
7. júl 2008

riuska si frajerka ze to tak zvladas 😎 😉

juli netrap sa moj petrik nerobi este voooobec nic ani papa ani mojmoj 😅

miriamkac
7. júl 2008

Ahojte.....
citam, ze chlopi su lenivi, aj nasi, aj ked sa mi uz pomaly rozbiehaju. No musim ich pochvalit...my "papa" davame, ale ked my chceme a len sebe navzajom 😠 😀

najjulinka
7. júl 2008

Minule robil Kiko pápá u našich dedovi a potom si rovno spravil pred nosom sám sebe pápá akokeby sa díval zblízka či to robí dobre... Také zlaté to bolo... 😵 😵 😵

No a miriamkac my máme babu lenivú 😀 😀 😀

miriamkac
7. júl 2008

najjulinka no, vidim, ze si zmenila foto v pase.....takze Lucinke sa nechce...beťárka.... 😝 ved pockaj..ona to potom dozenie...

ikka
7. júl 2008

Dobry vecer,
dnes sme boli na navsteve u mojej sefky z prace, ma 2 mesacnu Adelku....joj take malilinke miminecko, krasa 😵 😵 😵 Riuska vsak troska ti zavidim, ze budes mat zas taky zlaty vonavy uzlicek 😵 Adelka je tiez vlastne majove babatko, ale 2008...som jej spominala nase stretko, tak bola nadsena 🙂
Dobre nam dnes bolo, boli sme na pizzu a Emily bola dnes ukazkove poslusne dievcatko 😀

eva4444
7. júl 2008

ikka aj ja chceeeeeem 😀 😀 som minule v obchode kukala na take malilililinke dievcatko no strasne malicke bolo krasnucke 😵 😵 😝 😝

my sme boli podvecer este v ikei petrik chcel otvarat vsetky skrine a sufliky 😀 tiez bol strasne zlaty ako sa tesil ked nieco otvoril 😵 len sme uz museli potom pridat lebo sa blizila zaverecna 😀

pipi1211
8. júl 2008

ahojte mamulky ako sa mate? my celkom fajn len mame toho strasne vela teraz lebo presne o mesiac mame svadbicku a skoro nic okrem mojich siat nemame vybavene 😅

eva4444
8. júl 2008

ahojte 🙂
ahoj pipi uz sa vam to teda blizi 🙂

my sme dnes spinkali do 7,50 🙄 🙄 🙄 🙄 😎 😎 😎 😎 tak toto sa nam nestalo asi pol roka 😝 😝 😀 😀

ikka
8. júl 2008

Evi no vidis, tak mozno to uz pojde k lepsiemu. My sme dnes spinkali do 8,40 😕 😨 😨 😨 vcera do 8,20...asi preto nic doobeda nestiham 😀 lebo dlho spime...joj ale nechcem to zakriknut, lebo mi to vobec nevadi 😀

zuzka80
8. júl 2008

Laurinka má 4 zuby 😀 všetky hore, dole nič 😀

riuska
8. júl 2008

pipi a co vam treba, ved ti staci mat zenicha, saty, svedkov a zajednany bojnicky zamok a hotovo 😀 😀 😀

no ja sa tiez tesim na taky maly batoztek, len uz aby to bolo uz my je dlhooooooooo 😀
my vieme davat aj papa, poslat pusku, dat pusku, dat servus, uz aj tancovat a robit drepy 😀 my sme az moc sikovny, to nehovorim ze sa vieme postavit na malu stolicku, na sedacku, behat po schodoch, no hruuuuuza takze my sa vobec nenudime - ale aspon je sranda 😵

eva4444
8. júl 2008

zuzi musite naucit laurinku smiat sa tak aby bolo vidno len horne 😉 🙂 😀

ikka joj mohlo by to tak ostat ale obavam sa ze zajtra pekne o 5 budeme mat budicek 😠 😒 ono je to vsetko super len neviem mu uz pomaly ani vymysliet program az do pol9 vecer ked ide spat. furt dokola to iste ho moc nebavi, teraz sa neda ani na kupko, lebo je zima a vetrisko, tak budeme asi cely den na dvore nahanat tu sprostu macku co je tam len kuka a pekne si vzdy pocka kym jej petrik kozuch vyprasi 😀 😀

riuska to uz viete hodneeeee 🙂 🙂 🙂 🙂

ja som petrika musela objednat na ortopediu, pretoze uz ma evidentne krivy chrbatik jedno pliecko ma vyssie ako druhe ☹ ☹ ta krava na rehabilitacii nam vobec nepomohla iba co ma stale stresovala a vysledok je este horsi 😔 ale pozitivne je ze na to ze je hypotonicky zacal bezkat super v 13m 😵

petaba
8. júl 2008

Ahojte my sme na tom ako riuska s tomaskom, uz toho vie tolko, ze nevie co ma skor robit, ked sa predvadza 😀 Uz ked je daco poviem ze ma urobit hned to spravi, uz aj hracky upratuje... sme boli na oslave a ona namiesto toho, aby sa hrala uprata oslavencovi hracky 😀 Potom nam hovorili ze mozme kludne chodit aj castejsie 😅

My sme dnes stavali o 4,43 😠 mali sme budik na 6, lebo sme boli na krvi, ale nati nechcela spat ... tak ma mucila az do 9 a trosku si este potom schrupla...ale vcera sme stavali o 9,50 😎

Evi Petrik je velmi sikovny a uvidis ako sa to teraz vsetko rozbehne

Zuzi Laurinka musi byt s tymi zubkami krasavica 🙂

ikka
8. júl 2008

Zuzka, tak to ste nas so zubkami predbehli 😉 my stale len 2...az sa divym, ako mi Emily vsetko pekne papa, myslim kusky potravy aj bez zubov 😉

Evi tak to sa mi ani nechce verit, ved Petrik je taky sikovnucky, ale radsej nech sa to riesi teraz, akoby malo byt neskoro. Snad vam pomozu 🙂

Dnes sme boli v Ikea...paradne pre deti, ako si pisala Evka, Emily chodila obzerala, poskusala gauce aj postele a sufliky, pohrala sa s hrackami a spokojna bola 😀 My mame nove svetlo v obyvke a konecne zaluzky do spalne 😅

dada21
8. júl 2008

ahojte 🙂
dlho som tu nebola, lebo sme mali pokazeny pocitac 😠 viete si predstavit tie abstaky 😉
takze v prvom rade dodatocne zelam oslavencom vsetko najlepsie a vsetkym detickam gratulujem k ich uzasnym pokrokom 😵

evi, tak Petko uz krasne bezka, to je super 🙂 aj Matusko uz beha ako sarkan, pustil sa hned po stretku 😉
a z tych dr. si nic nerob, tes sa z toho, presne ako si pisala, ze uz zacal chodit😉

ikka
8. júl 2008

Emily tiez najnovsie vsetko upratuje a hadze veci do kosa...takze ked nieco dolezite hladame, tak to bude zarucene v kosi 😀 😀 😀

Peti preco ste boli na krvi? Dufame, ze je vsetko ok...

ikka
8. júl 2008

jeej, ale sme sa tu trosku stretli po dlhsej dobe 🙂

ikka
8. júl 2008

inak Emi si vie hladkat brusko, akoze ked sa jej opytate ake ho ma velke...hadzat si kocky zo stavebnice za tricko...ovoniavat si nohy a robit bleeee....same uzitocne veci, hadajte, kto ju to naucil? 😀 😀 😀
a ma aj tendenciu obliekat si veci, ponozky, dat si klobucik... 🙂

najjulinka
8. júl 2008

Tak naša Lucinka si vie vynutiť od kohokolvek aby ju zdvihol na ruky... A ten chudák kto podlahne (každý), tak sa jej nevie zbaviť... 😀 😀 😀 Toto dokáže naša Lucinka... A potom si ju všetci pohadzujú ako horúci zemiak 😝

susy
8. júl 2008

Ahojte.My sme dnes vstávali o 10.00 😎 Simon si schrupnul.Potom zalomil o 16.30 na pol hodku a to mu stacilo. A o 21.15 zaspal ako dudek...On je asi hyperaktívny.
Boli sme trenovat chodzu v Avione.Tam beha ako šidlo,no doma sa mu nechce,len sem-tam sa pusti a prejde sam.

eva4444
9. júl 2008

dobre ranko 🙂

ikka s tym ovoniavanim noziciek je to podarene 😀 😀 😀

peti pridite aj ku nam dovolime natalke upratat uuuplne vsetko 😉 😝 😀 super, ved co sa za mladi naucis 🙂

nas petrik neupratuje, on len premiestnuje a schovava nam vsetky veci. ovladace poschovava do suflikov, mobily do skrinky, vsetko mozne do kosika no srandovny je 🙂 vsak to poznate ked sa veci premiestnuju uplne same 😀

susy my sme boli vcera tiez v nakupnom centre, normalne bez kocika sme sa vybrali a petko bol ako drak 🙂 potom odkvecol v aute, a spiaceho som ho doniesla domov vyzliekla dala do postielky a spinkal ako poleno
😝 😝

pipi1211
9. júl 2008

no riusik nakoniec to nemame na bojnickom zamku lebo by nam tam prislo malo ludi tak sme to dali tu do ba 🙂 drahy si musi ist oblek kupit,ja si vybavujem obciansky lebo mi ukradli penazenku, drahy nema rodny list tak aj ten musime vybavit, ja topanky a spod. pradlo, dojednat hostinu, vsetko to zorganizovat no je toho este kopu 😅 ale inak v poho mala je ako certik tak mame veselo uz aby bolo tak hodinku pred obradom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eva4444
9. júl 2008

pipi no skoda ze vam to nevyslo v bojniciach riuska si tam chcela odskocit rovno z porodnice 😉 🙂 😀 😀

najjulinka
9. júl 2008

Lujze všetko naj k meninám prajem... Mne sa to meno tak páči 😵 😵 😵

My sme včera mali doma menšiu školku - mali sme návštevu, tak okrem našich ešte 3 detičky 😀

riuska
9. júl 2008

😀 😀 😀 😀 evi 😀 😀 😀
pipi no skoda, ale mas pravdu - je to daleko a co potom v BA aj pride viac ludi a niekde si mozte ist sadkat zabavit sa a je to v pohodicke
pipi a spodne pradlo neni treba 😀 😀 urcite by tvoj nastavajuci proti tomu nic nemal

LUJZINKE milacikovi vsetko naaaaaaaaaaajlepsie k meninkam prajeme a od tomaska pusinku 😵

susy
9. júl 2008

Všetko najlepšie k neninám,Lujza.
Vela,vela zubkov,
vele,vela vláskov
vele,vela lásky od rodičov 😀

ikka
9. júl 2008

Aj my sa pripajame k zelaniam, Lujzicke vsetko NAJ 😵

eva4444
9. júl 2008

jeeeej pipi peknucke 🙂

aj od nas Lujzke vsetko naj k meninkam nech je stale taka roztomila ko si ju pamatame zo stretka 😵 mne sa najviac ratalo ked robila jezka 😝 🙂