Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

erika1983
23. júl 2008

no oni su starsie 2 a 2,5 rocne, takze aj oni davaju pozor na nu, ked su vonku tak vsetkym detickam hovoria ,,ze to je nasa Frederika" takze su strasne zlate. 😀
a v pohode sa mozes pytat

najjulinka
23. júl 2008

Vcera sme (som 😅 ) Kika večer asi zabudli prebaliť. Dnes ráno ho zdvihnem z postielky a on spinkal v mláke 😖 A ešte ráno stihol strčiť obe packy do pudingu na stolíku 😖 Dnes je extremne šikovný, aj ked priznávam, že obe je moja chyba - aj popiškanie aj ten puding 😀 😀 😀
Dnes sme sa boli ukázať v manželovej práci - prvýkrát - ešte naše detičky nevideli ja som si dala kávičku u manžela v práci a šli sme zas pá.

To počasie je otrasné... Chodíme k našim, že si s krpcami zaplávam v bazéne u nich, ale nehrozí... 😠 ☹

sisa07
23. júl 2008

Ahojte!
Tak ako pisete vsetky - cely den aj u nas leje a leje, fuci vetrisko,vcera tiez nicmoc. Ani my sme zatial v bazeniku este neboli....Ale doktor Ilko hovoril, ze este nie je letu koniec a ukazoval aj optimisticky graf s tridsiatkami,takze musime byt trpezlive 🙂 . Ked je taketo blbe pocasie a musime byt doma, aspon sme pri drobcoch kreativnejsie 🙂.
Erika, obdivujem Ta, ze si dokazala od malej odist 😔 , ja by som to nedokazala, my sme na sebe stale strasne zavisle. Ale super je, ze budete mat peniazky a aj Ty sa trosku dostanes k inym temam, nez su tie nase 😉. A mala sa nauci aj od deticiek vela veci. Hlavne je, ze neplacka a je spokojna.
Juli, kazdemu sa obcas nezadari 🙂 , hlavne ze su deti zdrave a spokojne .......A podla toho, co pises, tak Kristian zacina byt riadny sinter 🙂, uz je to asi tiez viac chlapcek ako babo. A ako sa dari Lucinke?

najjulinka
23. júl 2008

Su smiešny spolu... Je to sranda... Len už začínam robiť bacharku - kto komu vzal hračku, kto koho mláti, kto koho valcuje.. .No začína to byť sranda... Kiko stále valcuje Lucinku, Lucinka ho kuse a stipe, hračky si beru navzajom tak spravodlivo,a le zda sa mi že Kiko vdaka sile má prevahu a vyhráva 😀 😀 😀 Kiko viac mláti Lucinku po hlave pri hre... Zbožnuju si bozkávať nohy navzájom a pri tom kopu, takže je to o život, ale im sa to zjavne páči 😀 😀 😀

lubi22
23. júl 2008

Ahojte 🙂

Erika, super, ze si si nasla taku opatrovatelku a Frederika je spokojna a postupne sa bude dotahovat na tie starsie deticky. Takze opatrovatelka Ti ju postrazi cely den, ze? A vari detickam ona? Ja by som tiez radsej do troch rockov dietatka volila opatrovatelku nez jasle alebo ine kolektivne zariadenie, hlkavne kvoli imunite a chorobam.

Sisa a kedy maju prist tie tridsiatky? Taka som tu vyzimena, brrr 😉

Julinka, takze mas o zabavu postarane 😀

sisa07
23. júl 2008

Lubi, ku koncu tyzdna, vraj uz v piatok ma byt do a cez vikend mozno padnu aj 30ky, tak si drzme palce 🙂

sisa07
23. júl 2008

oprava - v piatok ma byt do 29 😉

sisa07
23. júl 2008

a zajtra do 25, ale stale veterno a celodenny dazd 😠 , lezie mi na nervy hlavne ten vietor....Boli sme len kratko na nakupy,ale stacilo mi.....A este aspon 2dni kym to uschne a budeme moct ist na piesok a ihrisko, jaaaaj 😒

najjulinka
24. júl 2008

Sakra to to je na nervy s tým počasím... A ja chcem pekné počasie tento pracovný týždeň 😠

erika1983
24. júl 2008

ahojte
lubi ano je tam cely den, a varim jej ja nosim jej tam jedlo, mne sa to takto viac paci, a aj tak vzdy varim takze aj z toho hladiska
no ani ja som nechcela jasle ani ine kolektívne zariadenia tam sa o deticky tak nestaraju
a ty ako, ty hodis tiez do roboty, vsak????

eva4444
24. júl 2008

ahojte 🙂
nam sa vycasieva 🙂 Petrik vstava standartne pred siestou, je to brutal, lebo zaspinkava okolo 21-21.15 tak vela toho nestihneme. este namorit komodu do detskej a mozno dnes vecer ho tam supneme ak to vez obed stihnem.
rano mojko padol na stolicku zaliala ho krv celeho bolo to strasne sa mu valila z pusy asi 3-4 minuty potom vypil 3 deci vodicky a isli sme spinkat do kocika fakt som sa bala ale zda sa ze zubky su ok ale este som nekukla poriadne 😒 😒 ☹ ☹ ☹

lubi22
24. júl 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

najjulinka
24. júl 2008

Včera sme sa večer bavili s manželom, že ako Kiko je šikovný a ako opakuje hned, že sa chce učiť.. .Aj pohyby a aj slová... A ja som niečo rozprávala a manžel sa zahral na Kika a z mojho rozprávania si vybral sklovičko "Ty" a hned ho zopakoval... Na to sa z Kikovej postielky ozvalo "Ty" 😀 😀 😀 Zlatúšikovia su naši drobci... 😵 😵 😵

ikka
24. júl 2008

lubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..........GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je skvele!!!!!!! Tak vidis, ako sa to podarilo 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ikka
24. júl 2008

evi, tak snad je Petrik OK...ze Emi mu to pofukala na dialku 🙂

Kto bude dalsi za Lubkou? 😉

arimzv
24. júl 2008

jejda Lubi, parada, gratulujem 🙂 🙂 🙂

arimzv
24. júl 2008

mne to doslo, az ked Ikka napisala 🙂 som sa cudovala, ze co mas tolko vyrehotanych smajlikov Lubi. 🙂

pipi1211
24. júl 2008

ahojte mamulky no lubi srdecne gratulujeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nech vsetko dobre dopadne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 som zvedava kto bude dalsi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erika1983
24. júl 2008

jeeeej gratulujeme , poriadne mam az zimomriavky 😀 😀 😀
a zase sa to podarilo bez lekarov 😀 😀

lubi22
24. júl 2008

Dakujeme moc 😵 Sme hrozne stastni, dufam, ze vsetko dobre dopadne a budeme mat zdravucke babatko 🙂 Dnes som bola na vysetreni, babulku pekne bilo srdiecko, vsetko vyzera byt v pohode ale clovek sa vzdy boji, kym sa babulko nenarodi.

No akoby moj manzel povedal, ze co si clovek neurobi sam, to nema 😀 Nastastie teraz to bolo uplne bez lekarov, nic sme presne neplanovali, a tak je to asi najlepsie 🙂

sisa07
24. júl 2008

Ahojte!
Lubi, veeeelmi Vam gratulujeme!!! 😵 😵 😵 , tiez som mala zimomriavky a slzy v ociach, normalne ma to dojalo 🙂 . Zelame pokojne tehotenstvo a zdravie pre maminku aj babenko 😵 . A Samkovi vyber jednu duracelku, nech Ta necha obcas aj oddychovat 🙂 .
Evi, ako sa ma Petrik? Vsetko v pohode?
Pekny den vsetkym!

sisa07
24. júl 2008

jeeej, ahoj Lubi, super ze ste s malickym v poriadku 😵

sisa07
24. júl 2008

manzel musi byt na seba patricne pysny 🙂

sisa07
24. júl 2008

no, vidim, ze som tu zase osamela, tak sa lucim, papa 🙂

kamilecka
24. júl 2008

Ahojte

Lubka blahozelame, super spravicka. A co to bude 😀 hihihi blba otazka co? 😀 Tesime sa s vami 🙂

kamilecka
24. júl 2008

Lubi ved ty si bola tehu uz na stretku vsaaaaaak 🙂

eva4444
24. júl 2008

llllllllllllllllllllllllllllllluuuuuuuuuuuuuuuuuuubbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eva4444
24. júl 2008

inac petrik ok, pobehuje hore dole ako vzdy zubky ma vsetky 🙂 dakujeme emily 😵 🙂

ikka
24. júl 2008

kami tiez mi to napadlo, ze na stretku uz mozno lubka vedela 😉 alebo nejak tesne potom 😀

eva4444
24. júl 2008

lubi a ako sa citis?

a nie je to nahodou babo zo stretka? nejaky maly jurko janosjik 😝 😀 😀 😀