Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

najjulinka
8. máj 2008

Ja som na deti ešte nič nekúpila. Všetko mám odniekiaľ. Najviac od kamošky (po jej synovy a synovcoch, neteri), potom od sestry po synovcovi a potom také všelijaké hlavne na domka mám od všelikade. 😀 Ja som fakt nekúpila ani jeden kus oblečenia na nich.

alena22
autor
8. máj 2008

evka aspon tolko neminas moj muz vravi ze to uz je uchylka nas ma botnik sirsi ako my dvaja spolu hadam a veci ako no comment a teraz mam dilemu co mu dam dnes na party ideme kamosovi a muz ze mala si kupit jednu vec a mas teraz chudak adko uz bol tri krat prezleceny ho tu skusam ako modela myslim ze sa bude aj hnevat na mna za chvilku 😀
juli a ty si teda setrna uplne ze nic nekupit to ja by som nevydrzala nas mal plne skrinky nez sa narodil 😅 😵
ja by som nieco male musela ja vzdy ked idem do obchodu tak prva vec po com kukam su veci pre adka 😔 ale myslim ze tymto trpi vela mamiciek 😀 😀 😀 vsak lucka 😀 😀 lubka 😀

najjulinka
8. máj 2008

Ja tiež poobzerám... Ale mááám fakt nenormálne vela vecí.. .zďaleka ešte ani nemali všetko na sebe... Prerábame byt... kooopa vecí u našich, kopa v byte... Skrine nemáme ešte v byte... Takže ked si predstavím, žeby sa to len tak povalovalo niekde.. .no škoda mi kupovať...
Aj ked napr. strááášne by sa mi páčilo ich mať stále rovnakých... Nejaké kúsky mám aj štvormo, ale väčšina fajnových kusov sú sólo kusy... Ale sú to kvalitné veci, v KE také nekúpim (H&M a pod., niektoré značky aj fest drahé)... Kamoška žije v Holandsku, sestra v Rakúsku, takže mám nádherné kúsky na deti... Akurát, že nie sú dvojmo... A raz som mala Lucinku v dupkách a sestre, že jej aké dupky... A ja, že "Však po vás" a po nej neboli, že ona takú drahú značku nemala, na 100% neboli ani od kamošky... Fakt neviem z kade sú ale sú fajnové... 😀 😀 😀 No ja mám naozaj tolko vecí... Fakt strasne vela... Na seba aj na deti... Už mám aj topánky, keď povyrastú 😀 😀 😀

saskarisko
8. máj 2008

Ahojte,
neviem, ci ku Vam este chodi Ewwad, ale chceme jej Karolinke zapriat - Vsetko najlepsie k 1. rocku 😉 😀

zuzula
8. máj 2008

Hmm tak o nakupovani viem svoje 😅 😅 Ja som vzdy rada shoppingovala pre seba ale odkedy som otehotnela tak hlavne pre maleho. nastastie (alebo na nestastie?? 😀 😀 ) tu v UK je strasne vela moznosti a kopa veci lacnejsia ako na SK co je nehoraznost kedze platy su neporovnatelne...ale ja nemusim znackove veci Adidas a pod. to odmietam kupovat kedze z toho decka hned vyrastu takze H&M, Early Days, Next, Mothercare a Tesco su moje oblubene 🙂 🙂 lacne a kvalitne.
snazim sa odolat kedze Adam ma strasne vela veci ale stale nieco nove vidim co sa "oplati" a hned to beriem 😀
ale zase treba mat kopu oblecka kedze sa stale zaspini aby som nemusela stale dookola prat. hlavne ked teraz chodi do skolky tak vie prist pekne zasmudlany 😅
rada by som mala druhe dietatko dievcatko ale zase co s tym vsetkym oblecenim?? takze budem rada aj ked to bude chalan 😉

inak my nosime stale 9-12 mesiacov velkost a Next ma vacsie veci ako napr. Cherokee. kazda znacka je ina. vcera som dala Adamkovi kratke gatuse na spanie kedze u nas je teraz strasne horko (vcera 26 stupnov 😵 ) a su velkost 0-3 mesiace 😀 😀 tak sa asi trosicku sekli ked to oblecie rocny chalan 😀

najjulinka
8. máj 2008

Ja hlavne cm pozerám na velkosti... 62 Lucinka a Kiko 68 😅 Ale aj 56 niečo sa dá a 74 tiež 😀 Tak 3-6 mesiacov zvykne byť fajn obom 😀

zuzula
8. máj 2008

som ozaj vdacna za tuto obednu prestavku v praci aspon som si mohla v klude popozerat albumiky. 🙂 doma akosi neni sance... 😅
alenka, lucka, monika, najjulinka, rainbow, evka...super fotecky 😵 a krasne deticky 😵 😵

lubi22
8. máj 2008

Joj, dobra tema, moja uchylka su nakupy oblecka pre Samka, teda ak neratam este moju uchylku na topanky 😀 Ja tiez hrozne rada nakupujem pre maleho, predtym som nakupovala rada pre seba a manzelika, odkedy mame Samka tak to ma uz tak nebavi, ale pre neho nakupujem najradsej na svete 😀 Kupujem mu oblecenie v HM a Nexte, pyzamka v Tescu, veci odtial sa mi zdaju krasne, kvalitne a aj cena je v pohode 🙂 No castokrat to s mnozstvom prezeniem, ale aspon mi staci prat raz za tyzden, no a musim priznat ze niektore veci som odkladala do satnika este aj s visackou alebo ich nikdy nemal na sebe, ale to boli skor tie mensie veci, co som kupila este pred narodenim, lebo som to neodhadla presne podla pocasia 😅 Samko tiez podostaval kopec veciciek, ale vacsina z nich sa mi nepaci, takze mu ich neobliekam 😅 My nosime teraz 80 ale este aj vacsina 74 je nam dobra 🙂 No ja pocitam, ze druhe babulko ak sa podari, bude chlapcek tiez, tak potom uz nebudem tolko nakupovat 🙂 Nastastie manzelovi moje dve uchylky neprekazaju 😅 , on nakupuje tiez rad, hoci rozumnejsie ako ja 😉

lubi22
8. máj 2008

Vsetko naj zelame k prvym narodeninkam Davidkovi a dodatocne aj Kristiankovi 😵 😵 😵 😵 😵

najjulinka
8. máj 2008

Dakujeme Lubi.
My oslavovať budeme buď koncom mája, alebo až začiatkom júna 😀 Budúci týžden nám možno spravia kuchyňu a ešte musíme nakúpiť dvere (lebo kým sa nedá WC zavrieť, tak ťažko pozvať ludí na oslavu 😀 )
Ale včera donielsa moja naj kamoška už darčeky. Spoločne dostali takú drevenú kocku z Tesca - je tam také ako počítadlo, potom všelijaké také "hlavolamy" pre deti 😀 😀 😀 A Kiko dostal ešte mojkuša - takého zajka, že to má na spinkanie... A Kiko zjavne pochopil, zajka má rád 😀

lubi22
8. máj 2008

Takze budete robit dvojickovsku oslavu? 😵 No to mas pravdu s tymi dverami, nas tak pozval kamarat na navstevu po prerabke bytu, mal uz zariadenie, iba dvere chybali vsade. To som bola asi v 6 mesiaci a kamoska v 9., tak sme cely cas sedeli radsej na sucho 😀 No potom niekto musel ist, tak sa dala hudba na plne pecky 😀 Takze aj susedia vedeli 😅 Super, ze sa Kikovi zajko zapacil, my nemame ziadne take vyslovene oblubene mojkadlo 🙂

riuska
8. máj 2008

aj my sa pridavame ku gratulaciam 🙂
ja som tiez maniak na oblecenie - tiez ako lubka uz ale na tomaska, znacky mame vacsinou IKKS (to je francuzska), next, HM z tesca tiez par veci a potom chodim u nas do obchodu ale tam ani neviem ake su znacky, kupim proste co sa my paci, no a ja som zatazena na ADIDAS, tak mam vzdy v aktualnu sezonu aspon jeden kompletik 😅

zuzula
8. máj 2008

rius ja mam tiez rada francuzske veci casto objednavam zo stranky Verbaudet take ine vecicky tam maju ako klasika Next/Cherokee..proste franc.styl 😉

juli aj ja blahozelam Kikovi k 1 rocku 🙂

najjulinka
8. máj 2008

Dakujem za Kika 😀

My máme WC také do "L", takže aj tak je to tak za rohom a dvere máme do všetkých izieb staré ešte (takže teraz nie sú dvere len do WC a kúpelky), takže nie je to jedne velepriestor 😀 😀 😀 Ale aj tak... predsa len nech je tam klud na tróne. 😀

Zajka kamarátka dala tak, žeby s ním išiel aj ďalej... že predsa keď sa mu nájde nová rodiny, nech má niečo čo s ním pôjde... Tiež som na to myslela. Ešte jedno kúsatko klúčikové má rád (ale má ho celkom rada aj Lucinka), ale to s ním asi pôjde tiež... Proste nech má také veci, čo budú len jeho a nech ním "napáchnu" a nech s ním môžu ísť ďalej... Nech má niečo proste svoje... Je to také iné pri tých deťoch... Musíme myslieť aj na také... nech má potom prechod čím ľahší...

Ja mám pre decká nejaké topánky Adidas 😀

monika1
8. máj 2008

Ahojte 🙂
tak pridavam sa k nakupujucim maniakom 😀 samozrejme najviac dostava Adamko ale aj my s manzelom si doprajeme kvalitne veci,najma rifle,topanky a bundy 😅 u nas v Ke som nenasla obchod s peknym detskym oblecenim,niekde akoby este socik vladol a to by som mu neobliekla ani nahodou a podobne ako lubi tiez co podostaval a sa mi nepaci tak odkladam alebo predavam...dufam ze ked u nas postavia Aupark tak otvoria aspon HM lebo inak budem casty zakaznik Nextu cez zuzulku 😀

ali uplne ta chapem ja som mala tiez dnes problem co adamkovi obleciem po vcerajsej dodavke nextu ale kedze u nas je kosa a prsalo tak vyradenim som dosla k rifliam a vetrovke 😀

najjulinka
8. máj 2008

Monika H&M má byť v tej prístavbe, čo stavajú k OPTIME 😉

monika1
8. máj 2008

najjulinka vazne?tak teraz si ma potesila 🙂

alena22
autor
8. máj 2008

ahojte kocky kto si pamätate na Hanku (Hakl) dnes sme boli palkovi gratulovat a boli sme u susedov popozerat zvieratka na vylete pri potoku a tak kucnite moj albumik 🙂
este taka mala poznamka Palko ma cervenu tvaricku zrejme alergia na slniecko 😉 aby bolo jasne kazdemu preco je chudacik taky cerveny flakaty musi ist pani doktorke teraz 😒

lubi22
8. máj 2008

Alenka, boze to je hrozne, ze uz take male dietatko ma alergiu na slnko ☹ To aj ked ho Hanka natrie opalovacim kremikom? 😕 Tak ste si uzili zvieratka a slniecko 🙂

Julinka, obdivujem Ta, ze to tak beries, ze ked pojde dalej, do dalsej rodiny, ja by som nemohla, raz ako by som mala babetko pri sebe a starala sa on pustit ho od seba 😔 A to ich mozu este aj rozdelit, Kika a Lucinku? Nevadi, ze si na seba u vas zvyknu? 😕

Monika, tak sa budete vytesovat na nakupoch v HM aj v KE 😉 Ja tiez v BB do detskych obchodov nechodim, vecicky hlavne pre chlapcov su tam take fadne. Este pre dievcatka sa da vybrat, hoci mam pocit, ze predavaju pre ne iba ruzove veci, ale pre chlapcekov je to bieda. Mne preto vyhovuje raz za dva mesiace ist do Blavy do Avionu a nakupime vzdy co nam treba pre Samka a aj pre nas. Tu v BB sa dobre nakupuju sportove veci.

alena22
autor
8. máj 2008

lubi on bol natrety 50 kremom a boli s tatikom na bicykli a toto ma chudacik ale mozno to neni zo slnka ale vyzera to tak uplne ☹

najjulinka
9. máj 2008

Dobré ránko.

lubi22
9. máj 2008

Dobre ranko 🙂

My sme dnes hore od 5.30, Samko nechcel buvat 😠 A to vecer zaspal o 21.15, nechcel zaspat ani za svet, smial sa v postielke hodinu. Ideme na kontrolu, tak snad bude vsetko OK 🙂 No mama bude dnes ako mrcinka 😅

Zelam pekny den 🙂

najjulinka
9. máj 2008

Náš Kiko tiež tak dajak vstal... A to som ho ešte o 20:30 naladovala kašou 😀 😀 😀

riuska
9. máj 2008

DOBRE RANKO 🙂
no lubi budes musiet nejak vydrzat 😒 my sme dnes potiahli do 7.00 🙂 ale v noci sme sa mrvili 😖 asi 5x som bola hore no ale stale je to OK
dnes je zase nadherne pocasie, juj tak sa tesim von 😵

alena22
autor
9. máj 2008

dobre ranko 🙂
no adik bol po vcerajsom vylete zniceny spal ukazkovo ale o pol siedmej uz sa postavil v postielke a krical mama mama tak sme hore ale pospali sme si fajne 🙂
hlasili na dnes slnko krasne pocasie a akosi nic slnka neni ☹

zuzka80
9. máj 2008

Ahojte, tak my sme dnes spali do 8:20 🙂 Včera som skúšala dať Laurinke večer to medové mliečko od Nestlé z krabičky a nejak ho nechcela, vypila 20 ml a viac ani za svet 😠 Keď nechce to sladké mliečko tak UM mi asi piť nebude vôbec 🤐 No neviem, zatiaľ kojím ale len ráno.

eva4444
9. máj 2008

ahojte

petrik to sladene UM tiez bohvieako nie, ale niekedy stiahne 50mL 😒

lubi hadam to dospinkate na obed 😉

tak nam navsteva z oravy odisla, boli si kupit auticko v bazare a uz frndzia domov. petrik bol zlaty, dnes rano sa nechal aj povarovat 😵 super super som sa bala ale je to zlatusik 😵 😵
muzika mi prevelili do webasta asi 25km bude musiet dochadzat od utorka, sme dost nasr.. pretoze stale nam vravia ako beru ohlad na rodiny a slobodni ostali v materskej firme a on musi odist. vraj len na 4 tyzdne ale to je vzdy tak ze ked uz zacne projekt tak to trva minimalne polroka 😠 😠 ☹ ☹ ☹ tak sa bude snazit aspon si vydobit ze bude chodit rano na 7 a o 16 domov, aby aspon nechytal vsetky zapchy 😒 😒 aj tak je to na figu. noco raz si hore raz dole... a to ma dnes narodeniny ☹

eva4444
9. máj 2008

no ja som chcela skusit tu tortu 5min 😝 😝 ale nenasla som v obchode ten puding na to 😠 a s inym to nefunguje 😢 😢

riuska
9. máj 2008

zuzi mozno by Laurinke umele mliečko chutilo, nie vsetky deti su na sladke 😀
evi verim ze ste nahnevany, ale 25km nieje az tak daleko 😉 neboj zvladnete to
evi poslem ti na torticku ten puding?