Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

lubi22
9. máj 2008

Evi, nepotesi, ale zase 25 km nie je vela, ak cestuej autom, to je menej ako 15 minut 😉 Snad to nebude nadlho. Vsetko naj zelame manzelikovi 😵 Takze aj Ty mas doma bycka 😉

Zuzka, tak ako pise Riuska, aj mne dnes akurat hovorila jedna maminka, ze ochutene mliecko jej malinky nechcel, iba normalne, tak vyskusaj, mozno Laurinke zachuti neochutene 🙂

Riuska, cez obed sme nespali vobec 😠 Pocitala som, ze oproti ostanym dnom ma dnes riaden deficit spanku, v noci spal o tri hodky a cez den o hodinu a pol menej, lebo po ceste od lekarky zaspal na 15 minut. Ale idu nam hore dvojky, krasne ich uz vidiet, tak preto bola asi aj ta choroba 🙂

Ako ste si uzili dnes slniecka? 🙂

riuska
9. máj 2008

joj bolo uzastne - krasne teplucko, dufam ze bude taky aj vikend 🙂
nevadi ved dospite to mozno aj dnes, u nas je momentalne novinka ze spime 1x za den, malokedy 2x, ale priznam ze sa my to asi aj paci viac, viacej sa aspon mozem tomaskovi venovat 🙂 je to sice makacka, ale je strasne vyrehotany takze je to super 😉
a preco ste boli lubi u doktorky? co ste dnes robili?

lubi22
9. máj 2008

Riuska, aj mne to jedno spinkanie viac vyhovuje, lebo spinka v postielke a aspon za hodku aj daco si trosku vydychnem. My spinkame raz denne asi od 7 mesiacika, ale urcil si to tak sam 🙂

Boli sme iba na kontrole, dohodli sme sa na ockovani Prevenarom aj tou poslednou trojkombinaciou 🙂 Inak tu bolo nadherne, poobede sme boli aj s manzelikom na dlhej prechadzke v meste, akurat tu boli slovenske dni Europy v BB 🙂

Kedy sa to chystate do Francuzska? Terza niekedy si hovorila, nie? 🙂

rainbow
9. máj 2008

ahojte, jaj konečne som dožehlila 😝 😝

my sme vonku celé dni, aj sa bicyklujeme, deniskovi sa to veľmi páči

len ma trápi, že stále je velmi zahlienený a tie sopliky sa mu vobec nespúšťajú, nekašle, len občas chrapčí..
ked mu odsávam, ide minimálne, dnes ráno 4.00 tak velmi plakal akokkeby ho niečo bolelo, dlho som ho utišovala, a večer sa to zopakovalo, ručičku si dával do pusinky a nechcel jest, ja neviem, radšej s ním pojdem v ponedlok ma kontrolu

lubi22
9. máj 2008

Mati, nejdu mu dalsie zubky? 😕 Lebo nam lekarka pozerala do ustociek a tiez povedala, ze je Samko este zahlieneny, ze je to sposobene tym, ze sa tlacia tie dvojky. A fakt, uz ich je vidiet, len sa prerezat. Ze ked vyjdu, tak aj zahlienenie prejde. Inak mi na to zahlienenie dala Fenistil kvapky, ze mu bude lepsie, mam davat 3krat denne, no uvidim, este sa poradim so svagrom, ci to nie je zbytocne 🙂

riuska
10. máj 2008

dobre ranko 🙂
lubi do francuzka idem 15-20.mája ale uz 14.chceme ist do Bratislavy lebo sa my po roku vracia z Ameriky bracek (16rokov) tak s nim chceme byt 🙂 ale uz teraz sa desim toho letu, neviem si predstavit co bude Tomasko v lietadle robit
vy to kedy idete do Anglicka?
matka tiez si myslim ze to budu zubky, i ked neviem ci vam uz vsetky aj nevysli 😅

rainbow
10. máj 2008

ahopjte, asi pojdem kupiť tie kvapky, malinký stále tak chrčká, to mu tak zateká

zuzka80
10. máj 2008

Ahojte, prajeme všetko NAJ NAJ NAJ Emily k prvému rôčku, hlavne nech je zdravučká a robí rodičom len radosť a nech už konečne aj zúbky vyjdu von 😅 Ikka tešíme sa na fotočky 😉
Deniskovi a Samkovi nech už je lepšie, nech ich tie zúbky toľko netrápia. Nás to ešte len čaká, my stále nemáme žiadny zúbok 🤐 Laurinka v noci začala trochu kašľať, teraz ráno už menej, teplotku nemá, tak dúfam, že nebude choručká 😖 Čo ste dávali proti kašľu? Je aj niečo iné, čo zaberá ako Stodal?

lubi22
10. máj 2008

Ahojte 🙂

Takze v prvom rade blahozelame Emily k 1. narodeninkam, zelame vsetko najnajnajlepsie 😵 😵 😵 😵 😵

Zuzi, ja davam proti kaslu iba Stodal, mam kupeny aj Stoptussin, ten je volne predajny, ale este som ho neskusala.

Mati, tie Fenistil kvapky su iba na predpis, zatial som este nedavala, lebo sa mi zda, ze to je lepsie, ale pozerala som tu na MK v jednej teme, a vela babetkam pomohli proti hlienikom prave tieto kvapky.

Riuska, nakoniec sme Anglicko so Samkom vynechali, takze prvy let nas caka zaciatkom jula do Chorvatska. Dotedy nechame, nech si ocko lieta sam 😉 Som zvedava, ako to Tomasko bude prezivat, potom daj vediet 😉 Takze vy ste takto roztruseni s bratom a sestrou? 🙂

eva4444
10. máj 2008

ahojte

riuska dakujem za ponuku, si strasne zlata, ale muzik pojde asi o 2 tazdne na sk tam mu nakazem nech ten puding kukne, a ked nie tak petrikovi nastriekame len slahacku 😝 😝

aj od nas s petrikom emily vseko naj naj naj nech rastie do krasy 🙂 🙂

my sme na kasel dali par krat stodal a celkom sa petrikovi po nom ulavilo 🙂

rius neboj tomasko to urcite zvladne, ja som sa bala, ked sme sli na sk autom, predsa len je to 8h cisteho casu cesty, a petrik to zvladol bravurne 😉 deticky maju niekedy viac zivotaschopnosti akoby sme cakali 🙂

vcera sme mali oslavu, prislo par kamaratov muzikovi na oslavu, ja som sla o 12 spat ti este bandovali tak je muzik dnes akysi mimo a este isiel teraz pomahat stahovat tak ked sa vrati asi len zalahne a pekna sobota za nami 😖 esteze je v pondelok volno to uz si ho ustrazim aby bol iba moj a petrikov 😝 😝 😀 😀

riuska
10. máj 2008

aj my prajeme emily vsetko naaaaaaaaaaaaajslepsie k prvym ozajstnym krasnym narodeninkam 😵
evi neni zac ale ponuka stale plati, tak ked sa rozhodnes daj vediet 🙂
lubi tak nakoniec chorvatsko? super, na ako dlho idete?
no mne bracho v amerike len studoval, teraz sa vracia spat do Bratislavy a ostane tam pokial skolu nedokonci, potom by chcel zase nejaku inu krajinu vyskusat
no a segra ta je vo francii uz asi 6rokov ale ta sa teda na Sk urcite nechysta 😀 aspon budeme mat kam chodit na dovolenky 😀 😀 😀

my sme davali na kasel stoptusin - ale je to strasne hnusne, tak potom sme davali radsej sirupceky sladke

lubi22
10. máj 2008

Riuska ideme na dva tyzdne 🙂 Uz som si od kamosky z Ameriky objednala take speci plavacie koleso pre babetka s odnimatelnou strieskou s UV filtrom, tu som take nic nenasla a aj stanik na plaz 🙂 Tak sa tesime, let je iba hodinku, to snad zvladneme 😉

Takze aspon sa mozu stari rodicia plne vyburit na Tomaskovi, ked ostatni surodenci zduchnu prec 😅 No a fakt, budete mat dobre miesta na dovolenky, hoci urcite Ti chyba, ze nemozete byt spolu castejsie, ale co uz 😉

Evi, tak Ty si veelmi ohladnuplna, ja nechcem cez vikend, aby ktokolvek volal mojho muza daco robit, resp. aby bol bez nas, vikendy chcem pre nas, hoci teraz sa manzel uci, takze vela osohu z neho nemame. Ale dnes su u nas od rana svokrovci, tak Samko ma o zabavu postarane 🙂

riuska
10. máj 2008

to je super ze len hodinku letu mate 🙂 to vam ubehneeeeee
a to idete len s muzikom ???

monika1
10. máj 2008

Ahojte 🙂
tak v prvom rade Emily prajeme vsetko najlepsie k 1.narodeninam 😵 😵 😵 😵 tesime sa na fotky 🙂

my sme dnes boli na akcii Mila pre mamu,pekne sme sa presli a aj pofotili samozrejme 😀

rainbow
10. máj 2008

ahojte, tak som kupila tie kvapky, ale pozrela som do pusy a zuby sa režú ako divé,dve stoličky sú už uplne a dva sú vidieť už sú na prasknutie..takže budeme mať 14 zubkov, zostáva nám 6 , chúda moje nemá chvilu oddychu 😕

zuzka80
10. máj 2008

My sme dnes boli v meste na nákup a Laurinka sa nám v povracala aj cestou tam aj naspať 😔 . Myslím, že jej je v aute zle, lebo sa nám to stalo asi pred mesiacom 2x. Všetko čo spapala bolo von 😖 . Neviete či môžu aj malé detičky kinedril alebo niečo proti nevoľnosti v aute? Chúďa moje.
Monika to bola nejaká akcia v meste?

lubi22
10. máj 2008

Monika, tak ste preslapali milu? Aj Samko nas reprezentoval na mili, ale so starkymi. No nesli slapat, lebo milu Samko este neuslape, no a v kociku byt nechce 😅 Pozeram, ze Adamko ma tie iste topanocky aj bundicku ako Samko 😉 Vy mate tu bundicku 9-12? Lebo sa mi zda rovnako velka ako ta nasa. Adamkovi cervena pristane 😉

Mati, neuveritelne, ze uz mate tolko zubkov, Denisko bude mat ale za chvilku do 6 rockov so zubkami vybavene, kym nam rastu este len 5 a 6 zubok 😉

Zuzi, kamaratkinej dcerke bolo tiez tak zle autom, vzdy vracala, myslim, ze jej davala homeopatika (tusim coculine alebo take nieco), no nie vzdy pomohlo 😒

Riuska my letime s muzikom, zvysok rodiny (8 kusov) nas vyzdvihne na letisku 🙂, lebo odtial este musime ist kompou a potom aj po ostrove nejaku chvilku 🙂

lubi22
10. máj 2008

Evi, Petrika musite dat urcite na daku gymnastiku alebo podobne dac, kde je treba ohybnost, lebo ten ako sa dokaze pozohybat 😀 Zlatucky je na tych fotkach 😵

dada21
10. máj 2008

ahojte 🙂

aj my sa pripajame ku gratulacii a Emily zelame len to najlepsie 😵

baby, tak vy uz dovolenkujete 😉 ja budem rada, ak sa dostanem v lete aspon na chatu 😅 😀

mati, chuda Denisko, ale aspon bude za chvilu pokoj 😉 my mame 2 😀

eva4444
10. máj 2008

ahojte prave sme dokukali film tak v klude az tak dobre mi to padlo 😝

lubi diki. petrik je ohybny asi po tatovi, ten si stale vie dat nohy za hlavu doteraz ked si vypije tak sa niekedy predvadza kamaratom stary cap 😀 😀 s tymi vikendami mas 100% pravdu, ale my sa na to pozerame tak, ze nam boli pomoct ked bolo treba, tak aj muzik chodi ked ho popytaju a tak dokola 🙂

zuzi to je blbe ked byva laurinke zle v aute 😖 ☹

rainbow no mate to dost huste so zubkami, ale zase potom uz budete mat klud 😉

monika super fotocky, prave som pozrela ze su aj pekne nafotene 🙂 motivujes ma dat konecne nabit fotak lebo tie mobilove su fakt len take rozmachlence 😖

riuska
11. máj 2008

dobre ranko 🙂
tak ja som mala dnes budicek o 6.00 😠 no co uz nejak to len zvladneme 😀
u nas uz teraz svieti nadherne slniecko - dufam ze tak aj ostane 😵 😵 😵 mna to az tak naplna - dobija 😵 😵

eva4444
11. máj 2008

dobra ranko

vsetkym mamickam vsetko naj naj naj 😵

pipi1211
11. máj 2008

dobre ranko mamulky aj ja prajem vseeeetko naj naj naj vsetkym mamulkam na svete... 😀

tak my sme sa vcera vratili z tatier a bolo super az na to ze malej sa zacali prerezavat dalsie zuby tak mala horucky asi dve noci no a tuto noc sme vobec nespali stale mrnci a ani nic neje ☹ ☹ ☹ ☹ no katastrofa ☹ ked budem mat cas pozmensujem foto a hodim do albumu 😀

pipi1211
11. máj 2008

urcite zasa ked tu ja nebudem tak tu budete vsetky 😠 😅

lubi22
11. máj 2008

Ahojte 🙂

Aj ja blahozelam vsetkym maminkam, niektore oslavujeme tento rok premierovo 😵

lubi22
11. máj 2008

Pipi, teda Momo ma uz echt plavocky 😀 Kocka 🙂

monika1
11. máj 2008

Ahojte 🙂
aj ja blahozelam vsetkym mamam k nasmu sviatku 🙂
ja som bola cely den v kuchyni,len vypekala a chystala 🙄 no najblizsie peciem az na Vianoce 😀

lubi,evi dakujeme za pochvalu fotiek 🙂 lubi ta bundicka je 9-12 velkost 😅

dada21
11. máj 2008

Ahojte 🙂

aj ja nam blahozelam k nasmu sviatku 😵 😵 😵

alena22
autor
11. máj 2008

babulky vsetko naj zelam k nasmu dnesnemu sviatku aj ste dostali darceky 😅
na mna muz zabudol ☹

monika1
11. máj 2008

ali vsak to si mala od Adka nieco dostat nie od muzika 😀 ty nie si jeho mama 😀