Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

ikka
17. dec 2008

No nam teraz pred chvilkou zaspala, hodinku vyvadzala v postielke, stahovala na seba deky z bocnic a hadzala cumel za postielku a uz sa zda, ze je ticho 😉 nastastie bez velkeho placu. Dnes sa nevyzliekala 😀 Ja tak rozmyslam, ze su deticky asi aj menej unavene, predsa len sme teraz pomenej vonku ako cez leto (aspon my 😅 ).

Joj no a vsetkym vam zelam kludne deticky samozrejme...
Lubi zatial si hovorim, ze este tak cca do Emilinych 2 rokov to definitivne rozluskneme, takze este mame cas.... 😉

lubi22
17. dec 2008

Ikka, mozno ze su fakt viac unaveni, ked bezkaju vonku. Hoci ja ked vidim Samka ako stale lieta doma, tak som unavena aj za neho. Jeho najcastejsie slova su: maminka bezkat, maminka jasit, maminka nahanat, a to mna este setri, manzel chudak od kedy pride, iba sa jasia 🙂

Samko nam meni basnicky, uz ich nehovori tak, ako sa ma, ale vymysla si a vklada tam auta. Napr. dnes sme hovorili varila mysicka kasicku... a Samko spustil, ze tomu dala jedno auto, tomu dala dve auta, tomu tri auta, stvrtemu 4 auta a ten malinky najmensi nedostal ani jedno auto, tak sa utekal skryt 😅 Aj rozpravky ma najradsej vymyslene o tom, ake auta parkovali pred domom, ako startovali, cuvali ap. Aj od jeziska chce iba auta 😅 Dufam, ze casom sa nam zaujmy rozsiria 🙂

najjulinka
17. dec 2008

Ahojte
Čo sa nám dnes podarilo... Som zabudla detom dať čiapku... Boli sme v meste a v Tescu, vyzliesť, obliesť.. .potom na výstavu a zas vyzliekať.. .no a vyšli sme z výstavy a zabudla som obliesť.. uprostred mesta v parku sme ešte stretli inú maminu s chlapčekom.. .ešte sme sa povychvalovali, že su z domova tie naše skorodvojčatá a jak odišla tá mamina s chlapčekom, tak pozerám, že Lucinka nemá čiapku a mna vtedy trklo, že ani Kiko a že maju polorozopnuté bundy 😨 😨 😨 No ešte ma nahlasi na socialku... 😖 🤐 hlavne to bolo uprostred mesta, tak to vyzeralo, že z domu takto deti vláčim , tak to by bolo riadne dlho... aj ked bývame blizko centra... ale my sme fakt len z výstavy vyšli a rovno do parku... 😔

ikka
17. dec 2008

Juli, tomu sa hovori smola....ale no snad to nebude take zle...hlavne, aby deticky neochoreli 😉

Lubi, my sme vcera hodinu a pol tancovali a skakali a ja mam taku svalovicu normalne a to nase dieta furt kopec energie 😅 S tymi autami ste jasni 😀 Aj Emily dostane auto, velke smetiarske...od tatinka 😀 no inak ona, ked vidi auta, tak sa len s nimi chce hrat, takze urcite bude mat uspech a ked niekedy pride chlapska navsteva k nam 😉 tak sa nebude nudit 😀

najjulinka
18. dec 2008

Detičky neocherujú.. .Bolo pomerne teplo a bolo to chvílinku... Keby bola kosa, tak obliekam aj seba a trkne mi, že deti treba obliecť... Ale teplo bolo...
No také sa mi ešte nestalo... Ale všetko je prvýkrát a sa aj čudujem, že som pri tých dvoch ešte takto predtým nezblbla... 😅
Náš Kiko je autový (po mne 😅 😀 😀 😀 ) a Lucinak je havová, ale nie tak, žebysa chcela hrať havami, ale chce aby som stále havkala 😅 🙄 🤐 😀 😀 😀

najjulinka
18. dec 2008

Dnes je presne rok, čo som prvýkrát videla Lucinku 😵

inge23
18. dec 2008

Ahojte,
Juli, tak grautulujeme, uz nech ju mas aj na papieri, co? 🙂 Inak s tymi capicami sa netrap 😉 . Ak by nieco, tak si ich samo dole dali a ty ako vychovny prostriedok si pouzila, ok tak bez capice, ved vam bude zima a o chvilku im ich das. no a to bola ta chvilka 😉

Sisa, Adelka je zlata. My sme si tiez vsimli, ze urcite veci, ktore zakazujeme, tak uz aj Filip ked sa k nim blizi tak kruti hlavkaou "ne ne", niekedy ale odsusa, ze ci ozaj ale vaccsinou to tiez necha tak, zacne sa smiat a skrabkat si hlavu. vtedy je zlaty.
A prajeme skoreeeeee uzdravenie!!!! poeiselame zdravych anjelikov.

Lubi, jasenie poznam, niekedy mam prave ten pocit, ze nic ine nerobime iba sa steklime, valame, nahaname a schovavame a nic sa nenaucime 😉 . Filip ma tiez velmi rad auticka, ale Samka isto nikto netromfne.

Dnes si moje zlato samo zaplo telku a tvaril sa,ze on nic on muzikant 😎

Mam ale velmi zlu spravu, uplne ma to zlozilo a mam postarane o zle vianoce. Filipkovi vysli opat pozitivne testy na boreliu a vyzeralo to, ze je to OK a nie je. 😔 😔 😔 . Som z toho velmi smutna a nestastna

sisa07
18. dec 2008

Ahojte 🙂
Inge, tak to mi je velmi luto..... ☹ . Ako je to mozne, ze aj po prelieceni sa to vyskytlo znovu, ked nebol zase Filipko v kontakte s kliestom? To je uz navzdy skryte v organizme? Tak sa drzkajte a liecte, nech ste coskoro v poriadku! A dakujem za Adelku, dnes nemame teplotu, tak je to ovela lepsie ako vcera, aj noc bola celkom fajn, len raz sa prebudila so strasnym placom, krutila sa a nakoniec som zistila, ze ju boli brusko, tak sme natreli Pupikom a preslo jej to.
Juli, nerob si kvoli tomu vcerajsku starosti, ved to sa stane obcas kazdemu, ja som tiez minule po odchode z obchodu nezapla malej bundu a zistila som to na pol ceste. Vnutri bolo teplo, tak som nechcela,aby sa uplne spotila, no a potom som zabudla. To sa predsa stane uplne kazdej mame a je jedno, ci ma deti z bruska, alebo z domova.....
Ikka, urcite mas pravdu v tom, ze tato zimna unava nie je taka ista ako v lete, ked sme cele dni lietali po ihriskach a po parkoch. Urcite by lepsie spinkali aj rychlejsie zaspavali,keby mali viac pohybu na cerstvom vzduchu. Aj my chodime dva krat denne von, ale je to kratko v porovnani s letom.
Lubi, Samko je uzasny, to uz ako keby si mala doma skolkara 🙂 . Mysicky a auta su super 😀, orientaciu mate jasnu uz teraz 😉 . A dik za podporu uz teraz,my si ozaj budeme radit, ved tie nase deti si boli casto velmi podobne, ak si spominas , takze mozno aj pri surodencoch zaznamename nejake zhody 🙂
Pekny den!

inge23
18. dec 2008

Sisa, Filip v kontakte s kliestom nebol. On to moze veru ostat v tele navzdy. niekedy ano, niekedy nie. Budeme mat znova odber v Januar a potom infekcne.
Aj nam sa filipv poslednej dobe v noci velmi kruti a place, ale podla mna je to zubok lebo strasne kuse do svojho vankusika- obliecka 🙂 .vcera az tak plakal, ze aukal, tak sme mu dali nurofen od
bolesti

lubi22
19. dec 2008

Ahojte 🙂

Ako sa mate? 😉 Ja som vcera zurovala - pekne posediacky ako sa len da v 7. mesiaci - na Vinaocnom vecierku, domov som prisla o 11, citila som sa ako zamladi, naposledy som bola vonku do 11 asi este pred Samkom. Dnes som zase stala od obeda pri peceni, 4 druhy som napiekla, este mam naplanovanych 5, velmi sa pri tom vytesujem. Dnes prisla moja maminka, tak sa hra so Samkom kym ja vypekam 🙂

Julinka neboj, ved teraz nie je ani taka kosa, isto sa drobcekom nic nestane - ved otuzovat je zdrave 😉

Inge, s tou boreliozou ma to velmi mrzi 😔 Tiez som citala, ze nie vzdy to uplne zmizne, ze niektori ludia maju virus v sebe. Dufam, ze sa Vam ho podari vynicit. Tie klieste su fakt hrozna pliaga 😖

Sisa som zvedava na tie nase druhe deticky, a hlavne na to, ako ich budu zvladat nasi prvorodeni drobcekovia. Myslim, ze vymena skusenosti sa fakt zide 😉

Ikka to je super, ze mate doma vybavenie aj pre chlapcenske navstevy 😉 A nepisala si, ako sa Emi paci Tvoj novy uces 🙂

My sme sa dnes zase dobre zasmiali. Fakt si clovek musi davat na vsetko pozor, co povie pred detickami. Dnes prisla moja mamina a ona je na Samka uplne makka,, zboznuje ho, a ked uz si nevie rady, tak ho nechce hresit, ale povie mu, ze sa bude hnevat. A obcas povedala bastriguly. No a maly dnes ked sa jasil, tak zrazu prisiel k babinke, vazne na nu pozrel, prelozil si ruky na hrudi a zahlasil, ze Bastriguly, hnevam sa - pritom este dupal jednou nozickou. Tak sme sa narehotali, hotovy babinkin obraz. Potom ked jej padlo auticko, tak ju hresil, ze no no no, auticko to boli 😅 Ten maly nas vychova vsetkych 😀

Ta zavislost na autach - uz sme sa aj s manzelom bavili, ci je to zdrave, ze tak auta zboznuje. Ked k nam dakto pride na navstevu, jeho prva otazka po ahoj je Mas auto? A ked nie, tak nevadi, ale dotycny musi prezriet celu jeho zbierku. 😅

ikka
19. dec 2008

Ahojte,
Inge, drzime palce, aby sa to vyliecilo a vysledky dopadli dobre. A teraz bude teda podstupovat znova nejaku liecbu? Chudatko male, myslime na vas.

Sisa a Adelka ako? Uz je dobre? Toto bola asi vasa prva choroba co? Si pisala, ze este nebola chora....

No my s manzelom obaja soplime a boleli nas hrdla, ale to uz preslo, tak len soplime a Emi zatial odolava...strasne si zelam, aby to od nas nechytila...mam hrozu, ze cez vianoce budeme marodi ☹
Inak nic nestiham...a vy ako? Sa tu nejak ani nerozoberalo pecenie a upratovanie tento rok 😀 😅 😀 😀

ikka
19. dec 2008

Lubi...no si ma dostala, ja o peceni a ty hned 4 druhy??? a 5 este chystas 😝 , ja budem rada, ak upeciem vanilkove rozteky a s touto hnusnou nadchou sa mi ani do nicoho nechce 😠
Super, ze si si uzila vecierok 😉 Ja som bola dnes naposledy v praci, nic sme nerobili, len tak sedeli a klabosili 😉 Juj no a uces...chvilku na mna pozerala, tak som jej povedala, ze maminka ma ostrihane vlasky a ona na to "noo" a tot vsjo 😀 Ani to asi nejak nevnima, vsak ja to mam doma aj tak furt zapnute, ci su kratke alebo dlhe 😅

Samko je teda iny nezbednicek, ale deti su vnimave az hroza...no Lubi a uz zapisujes tieto komicke situacie? Lebo treba 😉

Emily je teraz fakt namotana na toho Matka a Kubka, len rano rozlepi oci a uz Kubko Kubko vykrikuje a cely den nam pili usi, lebo jej to pustame az vecer a este v postielke, ked zaspava, tak si rozprava, ze "Kubko neni, babka neni, dedo neni, tata neni, teta neni..."a vsetkych co videla cez den alebo si na niekoho spomenie, tak vsetkych vymenuje, ze nie su 😅 😀

najjulinka
20. dec 2008

Nám dnes Lucinka v detskej izbe odtrhla kus bordury a roztrhala ju... 😢 ☹ 😢 ☹ 😢 ☹ 😢 ☹ 😢 ☹ 😢

sisa07
20. dec 2008

Ahojte! 🙂
Lubi, tak to Ta teda s pecenim obdivujem, ja este nemam nic, zacnem az zajtra vecer a asi to budu tiez Ikkou spominane vanilkove rozky. Nemam kedy cez den a vecer som rada, ze si mozem lahnut na gauc a chvilu nic nerobit. To mas super, ze sa Ti takto pekne Samko zahra aj s niekym inym, u nas aj ked je doma ocinko alebo moja mama, tak sa s nimi sice Adelka zahra, ale len chvilku, a potom uz zase vola mna a keby som nesla, tak place. Takze ked som v dohlade, teda doma, tak nemam sancu robit dlhsie ako par minut nieco ine, nez sa jej venovat.

Ikka, tak aj Vy ste chori... drzim palce, aby to nechytila Emily, ved my dospeli to nejako prezijeme, len za drobcov nas to boli dvojnasobne. Ja som tiez uz chytila od Adelky hrdlo a zacala som aj mierne soplit, dufam, ze mi to prejde len takto bez liekov. No a Adelka sice nema teplotu, ale po vcerajsej konzultacii s doktorkou som jej predsa len nasadila antibiotika. Vyter bol sice v poriadku, ale videla som na Adelke, ze stale zle prehlta a ma zahlienene hrdlo, pokasliava a aj nam hovorila, ze ju boli hrdielko, tak aj doktorka sa bala, aby jej to neslo dolu na dychacie cesty a hlavne teraz na sviatky aby sa nam nieco neskomplikovalo. Len dostat do nej tie lieky.......to su hotove maskovacie manevre, lebo normalnou cestou to nejde vobec, to sme akurat tak urobili poriadny cirkus pre susedov.
Vy to mate s Matkom a Kubkom asi ako my s Krtkom 🙂 . najlepsi kamarati 😀

Juli, to sice nastve a pride luto, ale zase ked to je "len" bordura, tak je dobre. Horsie by bolo, keby Lucinka vyviedla nieco take, pricom by si aj sama ublizila. Ale musi byt sikovna, ked dociahla az na borduru 🙂 .

Pekny vecer!

ikka
20. dec 2008

Ahojte,
Sisa, ja uz to nevidim ani na tie vanilkove rozky....my sme s manzelom z tej nadchy uplne grogy, boli ma hlava a fakt mam co robit, aby som udrzala krok s malou...budem rada, ak este zvladnem aspon nejake to klasicke poupratovanie (prach, podlahy, kupelka atd...). Ja sa aspon utesujem, ze aj tak potom cestujeme na slovensko...takze kolaciky budu tam 😝 😉 😅 Sice som z toho vzdy tak trochu nestastna, lebo ja by som aj rada piekla...ale nechapem preco mi to skoro vzdy vyda tak na jeden druh 😅 No asi budem musiet trenovat na gazdinku, lebo niekedy som v tomto fakt dooost mimo, ale od hladu sme este nepomreli 😀 😀 😀

lubi22
20. dec 2008

Ahojte 🙂

Ikka, Sisa, zelam celym rodinkam skore uzdravenie, aby ste sa citili na Vianoce lepsie. Je to hrozne neprijemne, hlavne pre nasich drobcekov 😔 A Sisa, aj Ty si davaj na seba velky pozor a fakt radsej oddychuj. Nebyva Ti nevolno?

Ikka, pecenie nie je take dolezite. Navyse ked ste chori, tak sa radsej liecte. Ja peciem hrozne rada, ale kebyze nepride maminka na varovku tak nehroz, asi by som urobila medvedie dlabky a konec. Ja pri tom uzasne relaxujem. Vanilkove rozteky som piekla tiez, okrem nich kokosove macane rozteky, medvedie dlabky, suhajdy, kavove zrna, kokosove cokoladove kocky, zltkove rezy a medovnicky - tie sme piekli spolu so Samkom, krasne vykrajoval medovnicky, aj daval navrch oriesky a potom ich cely hrdy papkal, ze to on napiekol 😵 Musim pridat potom par fotociek, ako piekol 😵 No skoda, ze nie ste blizsie, hned by som Vas zasobila 😅

Sisa, aj u nas je to presne tak, ze Samko podchvilu pride a taha ma niekde, maminka pod, ale zase ked ho zaujmu niecim inym, bud babinka alebo manzel, tak si da povedat. My mame kuchynu spojenu s obyvkou, takze sme v podstate stale spolu, nasa obyvka je uz davno viac detska ako daka obyvacka. V podstate my mame v byte Samkove hracky a auta asi vsade 😅

Julinka, ved to nie je take hrozne s tou bordurou, asi sa Lucinke na stene nepozdavala, lepsie bolo ju omakat osobne 😉

sisa07
21. dec 2008

Ahojte! 🙂
Lubi, dakujeme 🙂.Ty si ina sikulka, tolko druhov 🙂.
Ikka, tak ja som uz asi tiez dopiekla......este uvidim, ako sa budem citit zajtra a v utorok, ale velmi nadejne to nevidim, aj zehlenie uz mam dooobre dlho odlozene. Tiez mi huci v hlave, vreckovku z nosa ani neskladam, dnes zase uspaval manzel, lebo som nemozna a s Adelkou sa to dnes zvladalo aj vdaka tomu, ze sme mali navstevu a dostala darceky, takze bola zaujata vselicim novym a maminku potrebovala o cosi menej ako zvycajne. Teraz tu sedim zabalena v deke a pijem caj. Len dufam, ze je babulko v poriadku a ze to tak aj ostane....
Mna tiez bavi velmi piect, ale odkedy mame Adelku, tak je to zriedkavejsie nez predtym. Peciem vzdy len cez obed, ked spinka. Dnes som sice piekla tiez, ale len nasu staru znamu 5minutovu tortu 😀 a taky rychly jogurtovy kolac pre synovca , takze to bolo velke pecenie 😀.Ale povodne planovane velke vianocne pecenie asi ozaj nehrozi, uz nestiham, sa mi to skomplikovalo.
Lubi,na fotky sa tesime 🙂 .
Ikka, tak sa drzkajte, nech ste cim skor v poriadku, aby ste boli na Slovensku v plnej sile 🙂 a vladali pri Emily 🙂 !

sisa07
21. dec 2008

jaaaj Lubi a skoro som Ti zabudla odpovedat na otazku, ci mi nebyva nevolno. Nastastie nie, ani pri Adelke mi nebyvalo, v tomto su moje tehotenstva super 😵 , deturence ma v brusku netrapia, Adelka zacala vystrajat, az ked uz bola na svete 😀 .papa 🙂

lubi22
21. dec 2008

Ahojte 🙂

Sisa, len popijaj cajik, pripadne si daj homeopatika, mne vzdy zaberaju. Neboj, babulko bude urcite v poriadku, len nech sa z toho rychle dostanes 😉 To je dobre, ze Ti nebyva nevolno, ja fakt neviem od coho to zalezi. Mne tiez pri Samkovi nebolo ani raz a teraz druhy krat do toho 14 tyzdna mi teda byvalo niekedy fakt velmi zle. No podla toho, co si pisala, ze Adelka vystraja az vonku, Samko podobne, ma napadla teoria, ze druhe babulko vystrajalo zle v brusku, tak potom bude po narodeni kludnucke 😀 No uvidime 😉

Zelam este pekny vecer, vypodkladala som si chrbat vankusmi, uz zacina byt brusko take tazsie, idem vegetit 🙂

ikka
21. dec 2008

No dievcata, to sme dopadli...teraz vecer prave zacala soplit aj Emily, tak uz sme komplet ☹ 😢 hadam sa nejak vystrabime, aby sme aspon na to sk mohli nejak normalne cestovat.
Sisa, drz sa, poriadne sa kuriruj, nech to rychlo zvladnete. Ja som tiez dnes predsa len zvladla jednu nepecenu roladu, tak aspon nieco...medovnicky nam poslala rodinka od manzela, tak sme celkom zasobeny 😀
Sisa inak na sk silu uz tak potrebovat nebudeme, lebo tam sa nam o Emi postara kooopec inych ludi 😉 😀
Adelka ma vlastne zajtra meniny, ze? Juj no prajeme uz takto dopredu vsetko naj naj naj 😵

Lubi, veru na fotky sa tesime...ja som aj minule snorila po vasich albumikoch, ale akosi nik nepridava, takze "update-ujte" 😉 Tak pekny vecer aj ja zelam 🙂

zuzka80
21. dec 2008

Ahojte,
všetkým choručkým detičkám, maminkám aj tatinkom prajeme skoré uzdravenie 😉
Ľubka tak tebe sa to už blíži 29 tt, to už ubehne rýchlo a budete štyria 😉
Ja som tento rok nepiekla, ale babka nám už s Laurinkou napiekla. Laurinka vykrajovala linecké cesto 😝 a celkom dobre jej to išlo. Ja skoro každý deň upratujem v novom dome, aby sme sa už mohli na Vianoce usadiť v novej obývačke. Tento týždeň bol nabitý, kupovali sme práčku, chladničku, televízor, skrine nám montovali, komody a stolík sme kúpili, takže ja s Marcelom už máme vianočné darčeky 😅

sisa07
22. dec 2008

Ahojko 🙂
Ikka, dakujem za Adelku 🙂, pred tyzdnom sme oslavovali s jednou polovicou rodiny a vcera ta spominana navsteva, to bol druha polovica rodiny kvoli Adelkinym meninam a muzovym narodkam. Adelke sme kupili dalsiu drevenu puzzlovu vkladacku, knizky s versovankami, nahrdelnicek s naramkom - taky maly detsky dreveny a dnes este muz musi kupit babiku, lebo rano, ked odchadzal, tak sme Adelke povedali, ze ked sa tatinko vrati, donesie jej darceky a ona stale ,ze babiku, babiku......tak este kupujeme aj babiku, dieta si to vie zariadit 😀 .
Tak uz aj Emily mate chorucku, dofrasa, to nam to pekne dopadlo.......chuda male. Adelka teraz tiez na obed zacala tak nepekne pokasliavat a dostat do nej sirup je riadna veda, mam strach, aby sme to zvladli nejako. Este dobre, ze manzel uz dnes ani zajtra nebude robit velmi dlho, tak spojime sily. V noci som mala stale zapchaty nos, davala som si Adelkin Libenar 🙂 , nemohla som spat. A aj Adelka sa ku mne preplazila do postele, nejako nepokojne spala. Tak sme sa tulkali a ja som na nu dychala tie svoje bacily, co sa da robit......
Zuzi, ved to mate krasne Vianoce 🙂 , darcekov a darcekov, musi to byt super pocit byt vo vlastnom novom dome.
Lubi, ta Tvoja teoria sa mi teda vobec nepaci 😀 😀 😀 , ved podla nej by mi "hrozila"dalsia Adelka! 😀
Nestras, prave kvoli Adelke potrebujem, aby to bolo tichucke, dobrucke dietatko, ktore kde polozim, tak tam zaspi na hodiny a budem moct pri nom aj vysavat 😀 .
Lubi, aky cajik mi odporucas?Ty sa v tom vyznas 🙂 . Pijem Adelkin Leros na kasel a priedusky a normalny citronovy, aj ked inak cierny caj uz nepijem, aby babulko bolo co najkludnejsie 😉 😀 .
Tak sa chorobky drzkajte, aby to co najrychlejsie a najbezbolestnejsie preslo a ostatnym prajeme prijemne predvianocne pripravy! 🙂 pa

sisa07
22. dec 2008

A zelame vsetko Naj, Naj, Naj aj malej Adelke od Cake, co sem kedysi pisala! 🙂

zuzka80
22. dec 2008

Aj my prajeme Adelkám všetko NAJ NAJ NAJ 😵 😵 😵
Sisa ja keď som bola tehotná a mala upchatý nos, tak mi v lekárni poradili kvapky do nosa Pinosol, tie sa môžu aj v tehotenstve aj pri dojčení 😉

sisa07
22. dec 2008

Zuzi, dakujeme 😵

lubi22
22. dec 2008

Ahojte 🙂

Vsetko najlepsie zelame Adelke k meninkam, hlavne vela zdravicka a super braceka alebo sestricku na hranie 😵

Ikka, no veru to nie je bohvieco, ked uz aj Emily chytila chorobku 😔Snad Vam to rychlo prejde, aby ste mohli v pohode cestovat a uzit si v zdravi rodinku doma.

Sisa, k tym cajikom - ja sa snazim pri prechladnuti striedat lipovy s medikom, s cajikom s echinaceou. Ale kazdy tak raz denne v tehotnosti, ja si ich zvyknem zaliat do 7dcl poharika. Vela byliniek jedneho druhu v tehotenstve nie je dobre, na bylinky sa celkovo musi davat pozor, ale toto urcite neuskodi. Lipovy je na nachladenie, echinacea na imunitu. Ja zvyknem bart aj oscilococinum a ak ma skriabe hrdlo sirup Stodal. Tym som sa vzdy kurirovala aj pri Samkovi, aj teraz. Zelam skore uzdravenie. 😉

Sisa, no som zvedava, ako sa potvrdi ta teoria, ci bola hypoteza pravdiva 😀 V kazdom pripade verim, ze nasi druhi drobcekovia budu trosku mensie zivly ako ich starsi surodenci. Mne by v pohode stacilo, keby trosinku viac spinkalo ako Samko, menej plackalo v babulkovskom veku a chcelo sa vozit v kociku 😅

Zuzi, to mate super darcek - novy domcek, urcite sa velmi vytesujete 😉

lubi22
23. dec 2008

Ahojte 🙂

Ja uz sa sem asi do Vianoc nedostanem, tak zelam vsetkym krasne vianocne sviatky a vela pohodicky, detickam vela krasnych darcekov a radosti z nich 😵 😵 😵

najjulinka
23. dec 2008

Dnes manžel odniesol papiere na súd, tak už len čakať na dátum pojednávania a Lucinka bude naša 😵 😵 😵 😀 😀 😀
A Kiko vie povedať "PIPIPA" - to je piškota 😀 😵 😵 😵

sisa07
23. dec 2008

Ahojte!
Juli, ta pohladnica je nadherna, dakujem za prijemnu chvilku 🙂 . A gratulujem k Lucinke, super 🤐.
Tiez sem uz asi v najblizsich dnoch nepridem, tak Vam vsetkym prajem pokojne a prijemne sviatky s rodinkami a splnenie tajnych priani pre Vas aj drobcekov!STASTNE A VESELE!!!!!! 😵 😵 😵