Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

kamilecka
31. máj 2008

Lubka to moze byt tym ze nieco noe zazil cez den,nieco intenzivne,co sa mu pacilo alebo nepacilo. V takom pripade treba dietatko uplne prebrat,zacat na neho hovorit a nieco mu ukazovat co ma rado 🙂 My Davidkovi dame aj cajik.

lubi22
31. máj 2008

Kami, ja som tiez rozmyslala, ze najcastejsie sa mu to stava u svokrovcov. Tu ma kopec inych veci ako doma, tym ze su na dedine v rodinnom dome, vidi kopec zvieratiek, vcera bol aj v traktore, videl ovecky, trhal jahodky, tak asi je to na neho cez den privela podnetov 😕

susy
31. máj 2008

nám nie,my máme zase iný problém. Každé ráno,okolo 5.00 sa Simon prehadzuje ,mrnčí a hladá si stále polohu. To mu trvá tak hodku a potom zaspí. Ale tá hodka je pre mňa strašná 🙄

najjulinka
31. máj 2008

Dakujem za Lucinku a Petkovi vsetko naj prajem.
Vcera som si Lucinku odplakala... A dnes ráno Lucinka nejak pod seba tie nohy poskladala, ale ruky nevystrela, opierala sa o lakte a palec v puse... Ten palec ju nepustí proste asi... Sa teším 😀 , ale bojim, že to bola zas len jej jednorazovka a skončila 😒 😒 😒

monika1
31. máj 2008

Ahojte 🙂
Petrikovi vsetko najlepsie prajeme 😵 😵 😵

lubi aj nam sa to stava ze tak place vylakane uplne,tiez ho preberiem a znovu uspim 😔

a si predstavte ze ja si tu vcera na obed pisem ze mi este nenabehol cyklus a vecer sa dostavil 😀 😀 😀 taky nezvyk po takmer 2 rokoch 😅

najjulinka
31. máj 2008

Kiko sa postavil 😨 😨 😨 Sadla som si oproti k nemu do tureckéh sedu a dala som mu svoje ruky, aby sa vytiahol do sedu... Vytiahol sa a ťahal sa ďalej... Stál 😨 😨 😨 O chvílu som skúsila zas, či nejde len o nejakú náhodu jednorazovú... A nejde... On sa suverejne do toho stoja vytiahne... 😀 😀 😀

najjulinka
31. máj 2008

Tak teraz som zas Lucinku načapala na štyroch, zas tak, že celé predlaktie opreté... Ale aj tak teším... 😀

ikka
31. máj 2008

Petrikovi a Lucinke zelame vsetko najlepsie k 1. rocku 😵 😵 😵 Lubi to krasne napisala, tak nech sa im presne tak krasne dari 😵

Julinka, super, ze deticky robia take pokroky, urcite to vsetko zvladnu a dobehnu.

Susy nam sa tiez parkrat takto nadranom stalo, ze mala bola aj hodinu hore a nevedela sa ulozit, ale nastastie to nebolo pravidelne. A v noci zatial zo sna neplace.

My uz mame v byte tak horuco, ze dnes tu behame vsetci polonahi 😀 a Emily si konecne poriadne vetra ritulku 😀 😀 😀 ma oblecenu len taku zasterku, co nam sili nase maminy pred sto rokmi 😀 😀 😀 no a velmi sa jej to paci 😉

alena22
autor
31. máj 2008

ahojte aj my zelame oslavencom vsetko naj naj naj k 1 rociku 😵 😵 😵
a kedze neviem ci sa sem zajtra dostanem tak popredu aj malej momo zelame vsetko naj k 1 rociku 😵

a samozrejme vsetkym deturencom k zajtrajsiemu dnu deti zelame vsetko najlepsie aby boli vsetci zdravi 😵 😵 😵

my sme dnes mali den deti u nas na letisku senickom tak sme si to boli uzit adka sice najviac zaujimali havinkovia z kynologickeho klubu a tesil sa aj na ponika ale ten ako videl aky je hyc a tie davy deti sa splasil tak ho odviezli domov cize s ponika nic nebolo a tatinko makal tak sme nenasli nijakeho osla co by vlacil desat a pol kila na krku 😀

sisa07
31. máj 2008

Ahojte!
Prajeme vsetko NAJ k narodeninkam Lucinke aj Petkovi!!! Zelame zdravie, spokojnost, vela usmevov kazdy den a stastne chvile v rodinkach 😵 !
A este gratulujeme Julinkinym detickam k pokrokom. Predsalen mali v porovnani s ostatnymi majovcatkami stazene podmienky, tak nie je divu, ze zacnu s niektorymi zrucnostami trosku neskor......aj tak su to uzasni mali bojovnici ! 🙂 Drzime palce, aby rychlo napredovali a boli obaja zdravi.
Lubi, aj Adelka sa obcas budi s takym prestrasenym placom. Ale u nas funguje pocuckanie a spinkame dalej.
Dnes sme boli na vylete a zase bola asi viac rozrusena nez bezne byva a nemohla napriek unave zaspat. Nakoniec som ju musela kolisat na rukach.....bola spotena ako myska. A stalo sa uz, ze si zo sna rozpravala MAMA a BABA.a obcas predtym nez zaspi ako keby rekapitulovala, co vsetko vie- dava papa, tancuje s rucickami, spieva si a kopec inych veci......
U nas je tiez strasne teplo v byte, posledne noci sa Adelka kazdu chvilu odkopava a ja polovicu noci len prikryvam.....A to ju prikryvam uz len lahkou dekou a nie paplonikom......Len blbe je, ze jej nemozem vecer nechat pootvorene okno, lebo by sa zobudila na podnety zvonku. Takze otvarame az ked ideme spat my, ked uz je vonku ako- tak ticho......

sisa07
31. máj 2008

Monika, nejako sme ten Tvoj cyklus vyprovokovali.... 😉 . Mozno sa aj ja zajtra zobudim a vsetko bude inak 😀 . Ale je to sranda, ze dva roky ma clovek pokoj.

zuzka80
31. máj 2008

Všetko naj prajeme Petríkovi a Lucinke k prvému rôčku 🙂
Blahoželáme Kikovi a Lucinke k pokrokom, ktoré robia, hoci trochu oneskorene ale predsa. 🙂
Laurinka sa niekedy v noci zobudí, ale dám jej dudku a spinká ďalej. A nad ránom podobne ako Simon sa zobudí a nevie sa uložiť, pretáča sa, vrtí sa a potom ešte zaspí do tej ôsmej.
Susy pekné fotočky si pridala. Simonko dostal krásne hračky 😵
Aj u nás dnes bolo horúco a potom bola poriadna búrka.

ikka
31. máj 2008

Tak my mame prave letnu taku jemnejsiu burku, ale aspon sa vzduch ochladil, takze vetrame naplno 😉 Dnes bolo 31 C. Aj hromy a blesky, tak dufam, ze sa Emi nezobudi. Sisa, presne aj my otvarame okno az ked ideme spat my, lebo pri zaspavani by ju to rusilo. A rano o 4 ho zatvaram, bo stebotaju vtaciky ako dive 😀
Zajtra na den deti pojdeme do pernikovej chalupky blizko Pardubic...je tam muzeum perniku 🙂 a rozne atrakcie pre deti budu, tak sa tesime.

ikka
31. máj 2008

Adko ma uuuuzasne tricko s krokodilom 😎 a pekny bazenik, presne taky nejaky s krtkom som aj ja na mmb zrovna ocumovala, bo musime nejaky kupit 😉

alena22
autor
31. máj 2008

ikka toto mame z tesca bazenik tusim 200-300sk 😉
a dakujeme za pochvalu trika to som z nextu objednala supravicku cez zuzulu 😀

eva4444
31. máj 2008

ahojte
petrik vsetkym dakuje za krasne zelania 😵 az ma taka nostalgia chyta ked sme mu gratulovali som bola dojata 😔 😵

lucinke zelame vsetucko pekne k narodkam vela zdravicka a lasky a krajsie ako lubka to uz neviem napisat 🙂
a lucinka mala tazky start, ale vdaka julke vsetko dobehne a bude z nej frajerka ako ma byt 😉 😎

petko sa tiez niekedy nevie ulozit a niekedy ho to uplne zobudi, ale chvalabohu nie casto 🙂 ked ho po 'rannom' kojeni dam ku nam tak sa niekedy kotula hore dole po celej posteli dve obratky sem dve naspat kym konecne najde miesto, zvacsa oprety o jedneho z nas 😀 😝 dnes sme boli na plavarni, hlavne vonku a sedeli sme na deke a bolo to super ako taka spravna dovolenka petko len kukal dookola na ludi co hrali futbal a na deti na hojdackach a ukazoval prstekom na loptu proste vegeeeet 😝 😝 😝 poobede sme oslavovali komorne v najuzsom rodinnom kruhu, ked uz slo do tuheho som vytiahla kameru a muzik mal doniest tortu so svieckou miesto toho mame natocene ako sa petrik nudi v sedacke mrnci a vylieza z nej von a z kuchyne hromzi moj muz lebo mu nejde jediny zapalovac tak sme po dlhom hladani nasli zabudnute zapalky no uz som chcela ist ukradnut ohen susedom ako v praveku ale koniec dobry vsetko dobre 😀 😀

eva4444
1. jún 2008

dobre ranko 🙂
momo vsetko naj k prvemu rocku 🙂
a vsetkym detickam krasne MDD 🙂

najjulinka
1. jún 2008

Dobré ráno. Tak všetkým deťom fajn MDD prajem. A momo k 1. narodkám všetko naj 😉
Dnes doobeda príde k nám babi (tj. moja mamka) pozrieť ako Kiko stojí - chcela ešte včera večer dobehnúť, ale potom si to rozmyslela. No ale ja tá naša babi úžasná 😀

pipi1211
1. jún 2008

ahojte baby dakujeme velmi pekne. dnes slavime dva sviatky tak bude veselo 😀 😀 😀 😀 😀 aj my prajeme vsetko naj k MDD 😀 😀 😀 😀 😀

lubi22
1. jún 2008

Ahojte 🙂

Zelame Monicke vsetko najlepsie k prvym narodeninkam 😵 😵 😵 😵 😵 A pekny den deti pre vsetky deticky 🙂 My sme si takto pred rokom doniesli 1. juna Samka z porodnice, takze aj my oslavujeme rocik, co je Samko s nami doma 😵 To bol pred rokom super darcek pre nas na MDD 🙂

Alenka, aj my mame tu istu supravu s krokodilom, tiez sa mi velmi pacila. Len nasmu malemu je este taka volnejsia, Adkovi sedi super, nas je v nej taky raper, v podstate ako vo vsetkom z Nextu 😀 😅

Evi tak mate oslavu narodenieniek za sebou? Musim kuknut albumik. 😉 Pacilo sa Petrikovi vo vodicke?

My sme vcera prvykrat vytiahli bazen a Samko sa kupkal. Taky bol nadseny, clapkal sa o stosest. Bol na holatko, kedze sme sa kupkali u svokrovcov na zahrade, no ukoncil to tym, ze sa v bazeniku vykakal 😅 Potom sme museli vsetko dezinfikovat 😀 Takze tie plavky sa budu hodit 😉

lubi22
1. jún 2008

Dnes ma 13 mesiacikov Lukasko, tak blahozelame tiez.😉

Evi, pozrela som fotocky, Petko si s tortickou dobre poradil 😀 To je ta patminutova? Pekne hracky podostaval, hrozne sa mi paci ten vodny svet, tu som take daco nevidela. A je to aj velke, ked sa tam Petrik vmesti 😉 Takze sa tiez chystate na cyklotury? My sme tiez kupil sedacku aj prilbu Samkovi, dost sme mali problem najst sedacku dopredu bicykla, co by sa dala namontovat na uplnbe odpruzeny bicykel, tak uz sa tesim na prvy vylet 😉 Vlcik sa Petkovi paci? My sme uz boli nas reklamovat, lebo Samko s tym trepol raz o zem a bolo po vlciku 😅 Ale nastatsie nam ho vymenili 🙂

zuzka80
1. jún 2008

Ahojte,
Momo všetko NAJ k 1. narodeninkám, Lukáškovi k 13. mesiačikom a všetkým detičkám k MDD 🙂
Lubi akú sedačku na bicykel si kúpila pre Samka, nehodíš sem link?
Evka tak nakoniec oslava dobre dopadla, aj zápalky sa našli a aj Petrík bol spokojný 😀 😝

monika1
1. jún 2008

Ahojte 🙂
malej Momo vsetko najlepsie k 1.narodeninam 😵 😵 😵 a Lukaskovi k 13.mesiacikom 😵 😵
a krasny MDD vsetkym detickam 😵 😵 😵 😵

lubi my mame podobne tu supravicku z nextu 😀 ale mam ju odlozenu lebo je nam velka,presne ako pises,vyzera v nej Adamko ako raper 😀 😀 a kratasy nie su kratasy 😀 ale je krasna 🙂

evi super fotky z oslavy 😉 a super darceky Petrik podostaval 😉 🙂

najjulinka
1. jún 2008

Inak my máme vlčik (iný samozrejme) a deti ho lúbia. Plazia s a k nemu o peteky, ked ho pustím, ale neviam ich naučiť, aby sa mi si gombík stlačili, takže Kiko ho tak maximálne otrieska... 😀 😀 😀

eva4444
1. jún 2008

dakujeme za pochvaly 🙂

lubi ja som chcela tu 5m tortu, ale tu som nenasla ten puding co do nej ide tak len kupene cesto+jahody+ puding vanilkovy+ozdoba. v podstate taka analogia. ten vodny svet sa petkovi paci, je to sice len kopa plastu, ale mne sa tiez paci hlavne ze sa s tym da vela hrat, dnes sme mu vonku dali aj vodicku tak sa cvachtal o106. kupili sme to normalne v 'tchibe' - na sk tusim eduscho ponuka tie tcm vyrobky. vlcik je tiez super 🙂 na bicykel mame sedacku dozadu, normalnu klasiku, ja to chcem hlavne aby som sa nemusela trepat vsade autobusom, co mi trva zvacsa 3x tolko. dnes tato namontuje a uvidime co na to nase dieta.

ikka
1. jún 2008

Ahojte,
Momo vsetko NAJ prajeme k 1. rocku a Lukaskovi k 13 mes. 😵 a detickam krasny den deti!
Evka pekne fotocky z oslavy...aj my planujeme kupit cyklisticku vybavu. Inak Petrik ma podobne vlasky ako Emily, take katucke, jemne a svetle 🙂
My sme dnes boli u tej jezibaby, tak ked bude cas, hodim foto 😉

rainbow
1. jún 2008

ahojte všetko naj naj naj všetkým detičkám a momo k narodeninkám...

denisko sa dnes člapotal v senci, mal kopec zážitkov ale aj tak ho bol problem uspinkať 😀 😀 😀 😀

eva4444
1. jún 2008

ikka s tymi vlaskami je to take smiesne, pretoze petko ma tmave ocka tmavu plet a take jemnulinke blondate paperie. 🙂 ale asi postupne zpevneju a ztmavnu, my sme obaja bruneti 🙂

ikka
1. jún 2008

aj Emi ma tmave ocka, tmavsie jak my obaja. Ale moj bracho ked bol maly, tak bol jak Petrik, tmave oci (to ma dodnes) aj tmava plet a uplny blondacik - taky fesak ako Petrik, ale teraz uz ma taku ja to volam, ze "mysaciu" farbu...aj ja mam taku...ale ja chodim aspon ku kadernicke, aby som nebola jak ta mys 😅 😀

eva4444
1. jún 2008

ikka mozno emily bude tmavooka blondynka 😉