Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

najjulinka
17. jún 2008

Dobré ránko... Fotky už pozreté 😀 😀 😀

eva4444
17. jún 2008

dobre ranko

peti super ze si dala tooolko fotiek na web 🙂

my uz spinkame, petko dnes vstal o 4.30 ale som ho este nejako do 5 presvedcila ale uz potom koniec 😒 joj babo moje.

ikka
17. jún 2008

ahojte, dakujeme za pochvalu manzelovi...ale to robi ten fotak 😉 samozrejme, ze to chce aj trochu cviku, ale to ten objektiv tak krasne foti 🙂
Emily je tiez umrncana, ale tiez stale soplikuje a mozno je to aj tym, ze nie je doma, ale ze sme u nasich a predsa len to je ine prostredie pre nu. Prave teraz mi o 1O tej zaspala, co je veeelmi podozrive. A sunkova pena naozaj uuuuplne super...mala ju tiez zlupla len taky fukot na rozteku a aj ja som si dala. Je fakt vyborna, jemna a chutna. Riuska supeeer to mate 😵

Babulka su vsetky naozaj nadherne a sikovnucke a Lujza asi aj tym, ze to je taky maly chrustik a ocividne veeelmi bystry, tak to bol milacik 😵 😉
Stretko pri vode by sme urcite aj my radi dali 😉

petaba
17. jún 2008

Ahojte mne sa mala pred chvilou len zobudila celu noc sme robili susedom radost s vysavacom co nemohla spat az rano o pol 7 zaspala 😒

fibi
17. jún 2008

ahojte 🙂

bábetká boli všetky úžasné, hneď by som si ich zopár zobrala domov a mala by som kľuuud 😀
A lujze radšej nedám prečítať, ako ju tu chválite, lebo jej neprší do nosa a to už s ňou nevydrží nikto 😀

Evi vy ste mali kameru? Ani som si nevšimla 😕 😅

Na ďalšie stretko rátajte aj s nami, ale ak by bolo ku koncu leta, tak radšej asi niekde na juhu, v horách už býva v auguste zima. Čo tak senecké jazerá? Blízko aquapark a tak...aj keď uznávam, že by to bolo nefér k východniarom kvôli diaľke

susy
17. jún 2008

tééééda. Fotky sú prekráááásne,dakujeme fotografom.Ani som si nemyslela,že na tilkých budeme 🙂 .Ešte raz dik.
A dakujem za požičanie rôznych hračiek 😉

kamilecka
17. jún 2008

Evi super videjka 🙂

Peta vazne, hovorila Luja nie ja 😀 a my s manzelom sme sa smiali ked sme sa jej pytali ze ako sa vola a povedala ze Ja 🙂 ze je podarena 🙂 tak sme asi to Lu prepoculi. 😀 😀 😀

Fibi no fakt podarena je 🙂 a stretko by bodlo blizsieeeeee

susy
17. jún 2008

to to by nebol zly napad.

petaba
17. jún 2008

Ja by som tiez bola za Senec ale ked je nieco podobne aj niekde v strede tak som za 🙂

eva4444
17. jún 2008

no bolo by super, len asi az po prazdninach lebo na prazdniny asi by sme uz dobre ubytko nezohnali 😕
u sustiaka bolo super ze tam bola velka luka ohnisko a gril a dalo sa byt s troskou nadsenia vonku aj ked prsalo 🙂

petaba
17. jún 2008

to je pravda len by trosku mohol pristup zmenit 🙂

lubi22
17. jún 2008

Ahojte 🙂

Vsetko najlepsie k dnesnym vymesaciam Adriankovi a Davidkovi 😵 😵 😵

Popozerala som fotky aj videa, super 😉

Mne je jedno, kde by bolo dalsie stretko, prisposobime sa 😉 Bolo by fajn, keby bolo pri vode, ale niekde, kde je aj daco kryte, aby sme ak by bolo zle pocasie mali kde byt. Mohol by byt aj Senec, alebo nieco pri Liptovskom Mikulasi, je to v strede, je tam krasna priroda, jazero a akvapark. Mohli by sme najst nieco take ako Sustiaka, plus aby bola blizko vodicka. Niekedy koncom augusta zaciatkom septembra? Alebo potom daco na juhu, dake termalne kupaliska.

Jaaj, taku mam kopu zehlenia a vobec sa mi nechceee 😖 Ale chlapi su na prechadzke, tak to musim vyuzit🙂

Peti, takze aj vy ste vysavali v noci? Aj my, musia si susedia mysliet, ze sme sisi. 😅

lubi22
17. jún 2008

Julinka, Lucka mala uz riadne haro, zachvilocku budete robit copiky 😉 Nevadilo jej strihanie? My sa tiez uz odhodlavame na novy zostrih 🙂

riuska
17. jún 2008

ahojte 🙂
so soplikmi sa trapime aj my ☹ idu nam stolicky (doktorka potvrdila)

a co sa tyka stretka bolo fantastickyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy supeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 tesim sa na dalsie (pipi mas co lutovat 😅 😀 )

no super ze ste vsetky s detickami zvladli cestu spat 🙂

evi prosim ta aku znacku kociara to mas, kamaratka totiz caka babo a strasne sa jej paci

lubi - babi dakujeme aj my tie klobasky zboznujeme 🙂 lubka a penu mozes zatvorenu skladovat aj 2tt a drahy sa pyta ci ste uz papali spisske parky 😉

susy to mas dobreho maskota 😀 no deti su proste vychcane 😀 😀 😵 😵

riuska
17. jún 2008

a aby som nezabudla nielen babatka boli uzastne, ale aj rodicia - fakt skveli ludia - som stastna ze sme sa mohli aj s manzelikmi takto stretnut - fakt supeeeeeeeeeer 😵 😵 😵

najjulinka
17. jún 2008

lubi som rada, že konečne sa mi podarilo ju ostrihať... Ale zvládli sme to - ostali jej aj oči, aj uši celé...

No baby ja som mala dnes tu prepadovku... Normálne večer po šiestej dám deťom flaše, naložím si večeru... A niekto zvoní... Kontrola zo sociálky 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨
No ja mám ešte nesprataný stôl od oslavy - nejaké hrnčeky sú na nom a pod... Zo stropu sfuknuté balóny visia... 😔 A ešte poobede som mala návštevu, takže som mala nesparataný aj konferenčný stolík (rozumej detský stolík, ktorý dočasne používame ako konferenčný)... 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨
No sila.. .ešte asi nikto nemal kontrolu vo večerných hodinách čo ja viem... Prepadovky boli, ale takto na večer.... No ale aspon to máme za sebou... A dúfam, že v správe nebude stáť, že ešte aj tie deti čo máme, tak by bolo dobré nám vziať 😖 A pracovníčka sa vypytovala rôzne veci a pýtala sa či nechceme vlastné deti a na to je môj manžel háklivý... Tak dobre že sa nepovadil... Povedal, že my máme vlastnú Lucinku a či to je dôležité vediať kedy dalsie bábo, že my máme deti a že nám je tak dobre a sme spokojný... Pani úradničky celkom milá... Ale ked manžel takto, tak už to celé milo nevyzeralo... 😨 😨 😨

lubi22
17. jún 2008

Riuska uplne s Tebou suhlasim 😵

My sme parky nedoniesli, ale urcite su super, vsetky vase vyrobky su vyborne 😉 Manzel je sikovny 🙂

Julinka, to ako casto Vas takto kontroluju? 😕 A takyto prepad 😕 No aspon videli, ze ste mali s detickami oslavu a urcite videli, ake su deticky spokojne a zlate, Lucinka s novym ucesom, ako napreduju, tak si urcite nemusis robit starosti 😉

petaba
17. jún 2008

Rius Evka ma MUTSY ten kocar 🙂

lubi22
17. jún 2008

Tu je link na ten Evkin kocik:

http://www.mutsy.nl/products/urban_rider

Aj mne sa hrozne moc pacil 😉 Som myslela, ze Quinny pouzijeme aj pri druhom babetku, ale tento Evkin sa mi paci stale viac. Ale nepovedzte muzovi 😀

zuzula
17. jún 2008

ahojte kocky 🙂 tak som sa preluskala fotkami mali ste sa urcite super a je parada ze uz viete s kym si pisete uz to nie je len tak anonymne 🙂

nech sa usoplene deticky rychlo vyliecia 🙂 , my sme nastastie zdravi (klop) ale zato nam lezie dalsia stolicka tak poriadne slintame dnes v skolke Adamcek premocil 3 tricka 😅 a zajtra ideme na ockovanie MMR tak dufam ze to zvladneme v pohode

julka drzim palce nech teta zo socialky napise dobru spravu 😉

riuska
17. jún 2008

baby dik, uz sme to nasli 🙂
http://www.malvik.sk/Kocarek-doplnky/plastenky-...
aj tu je link na slovenskej stranke

kamilecka
17. jún 2008

Zuzulka ano je to lepsie ked vies s kym si pises,ze tu osobu uz poznas o nieco viac ako predtym

Mutsy bol fakt super,hlavne ta pridavna zabavna cast 😀

susy
17. jún 2008

čo to bol za kočík? ani som si ho nemala kedy skusit.No video je velmi super.vidim,ze je aj prakticky pre 2 deti 😵 .neviete mi o nom povedat viac?

lubi22
17. jún 2008

Zuzuli, pozerala som nove Adamkove fotky, no na tych prvych dvoch vyzera ako riaden chlapcek, ziadne babatko, vyzera tam ako trojrocny 😉 Je super, ze nie je chorucky a ze znasa dobre jaslicky 🙂

zuzula
17. jún 2008

lubi dakujeme 😵 😵 a pochvalim sa dnes doniesol prvy vykres zo skolky robili nejake odtlacky 😅
a minuly tyzden robili pre tatinkov karty na den otcov, take s odtlackami ruk...tak som rada ze taketo vselico s nimi v skolke vymyslaju 😉

kami, za 3 tyzdne mame stretko tu v UK, kocky z temy Slovensky v zahranici...nemas cestu?? 🙂

kamilecka
17. jún 2008

Riuska a vy uz mate niejaky kociarik vybraty? Kupujete tandemovy?

Zuzulka no neprovokuj ☹ 🙂 mali sme ist do Uk ale niejako to nevychadza, sakra ze znami musia akurat prerabat dom 🙂 ato mate v Slovaciku alebo kde?

petaba
17. jún 2008

baby a co take Sturovo, je to juh a este aj stred 😀

http://www.sturovo.sk/?program=54

Su tam apartmany aj priamo na kupalisku... je tam zevraj celkom fajn, a Tomino mi hovoril ze tam kamaratova teta prenajima chtky... mozno by nam spravila cenu 😀

najjulinka
18. jún 2008

To bola kontrola zo sociálky kôli tomu, že chceme Lucinku do pestúnstva.

Inak nezvyknú chodiť kontroly viac ale môžu nás kedykolvek skontrolovať aj potom.
Minule sa ohlásila a aj sa zvyknú ohlasovať, ale niekedy je prepadovka, ale ešte som nepočula o prepadovke takto neskor - po pracovnom čase 😨
No uvidíme... Kiko čkal.. .Včera 3x po jedle čkal... A tak som to medzi rečou "Dnes už tretí krát čká a vždy po jedle" a ona, že "Dajte mu čajik"... No vizerala som neschopne... Ja mu dávam vodičku prevarenú, lebo čajik nelubime ej ked je ocukrený... ALe mna včera zarazilo, že už tretí krát a vždy čkal dlho a nič včera nepomohlo... Vždy som skusila vodu dať ako prvé,kedže bol po jedle, skusila som či nemá studene ruky či mu nie je zima a dala čistú plienku, aj ked ju uplne prečuranu nemal... A vždy čkal dalej - proste včera mal čkací deň a ja som sa proste čudovala, ked večer zase začal čkať... Asi som sa nemala pred ňou čudovať... Ale fakt včera prečkal skoro celý deň... 😅 🙄