Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

fibi
3. mar 2009

jéj aj my gratulujeme 😵

pipi1211
3. mar 2009

🙂 aj my sa pripajame ku gratulaciam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

inge23
4. mar 2009

Lubke, tatinkovi a Samkovi blahozelame k dalsiemu clenovi rodiny 😵 , menovcovi Fifovi 😎 ˇ.
prajeme vsetko naj, hlavne zdravicka a momentalne asi vela vela mliecka.
Drzkajte sa 😎

sisa07
4. mar 2009

Lubi, vsetko dobre, vela zdravia pre Teba aj drobceka Filipka 😵 ,nech Vam Tecie vela dobreho pokojneho mliecka 🙂, aby ste si v nemocke spolu pekne este oddychli, lebo doma uz bude len frmol 🙂 . A ocinovi prajeme pekny tyzden so Samkom 🙂. Drzte sa 😵

erika1983
4. mar 2009

ahojte
tak ja strasne gratulujem lubke a malemu filipkovi 🙂

kamilecka
5. mar 2009

Ahojte

Lubkovcom srdecne blahozelame 🙂 nech ste zdravucky, vsteci 🙂

eva4444
5. mar 2009

ahojte 🙂

uz sa tesime na fotky maleho Filipka 😵

ani som nestihala chodit na net, ked Petrik zaspinka idem hned aj ja, ci uz poobede alebo vecer, nech uz je jar, lebo tu stale prsi a to cloveka fakt len do postele taha 😀
sisa ja sa snazim davat spinkat Petrika 'v este dobrej nalade', mam odsledovane ze rychlejsie zaspinka a je pokojnejsi. ked ide spinkat uz velmi unaveny tazko zaspava a stale sa budi a je to trapenie. najnovsie zaspinkava tak ze sedim pri jeho postielke, hadze do mna vankusik a psika, potom si lazka chyti ma za ruku a zaspinka, cele to trva tak 5-10 minut. ked ho pocujem ze odfukuje tak zduchnem.
ide mu jedna z poslednich stoliciek, tak uz coskoro budeme mat kompletny chrup.

idem do vane kym sa mi chlapci nevrati z obchodu 🙂

riuska
5. mar 2009

ahojte Filipkovi prajeme straaaaaaaaaaasne vela zdravicka a samozrejme aj maminke 😵 😵
eviiiiiiiiiiiiiiiiiiiii co to vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim GRATULUJEM 😵 TO JE PERFEKTNE, AKO DLHO TO UZ VIES
Najuli no vy sa riadne rozrastate 😀 😀
a zdravim vsetky maminky aj buduce dvojnasobne maminky - tie dvojnasobne 😀 😀 😀
inak my sa mame ako vzdy PERFEKTNE 😵 😵

eva4444
5. mar 2009

riuska ahooooj
na Vianoce doniesol jezisko // 😎 ale sme cakali 12t vsak vies 🙂
kuklqa som albumiky drobci su uzasniiiiii ako sa lubia 😵 😵 😵 😵 😵 aj ja chceeeem 😝 😝 😝 😀

najjulinka
5. mar 2009

riuska my sa nerozrastáme.. .len sme vymenili kus za kus...
Pomaly si zvykáme. Už Lucinka vie, že bábo je Dominika. Lucinka ju velmi lúbi, ale občas má chuť ju oskalpovať, alebo aspon očko vypichnuť. Ešteže Lucinka nie je taká šikovná, aby vliezla malej do postielky... Velmi chce haji v jej postielke, občas ju tam k nej položíme, nech nie je ukrivdená, ale to musíme byť v strehu... 😵

ikka
5. mar 2009

Ahojte,
Riuska no chlapci su fakt zlati 😵 zachvilku uz budu rovnocenni partaci, jak ten cas rychlo leti 🙂 Evi neboj, vsak aj ty sa dockas 😉
Inak Emily ked nechce spat, tak robi presne to co Petrik, vyhadzuje z postielky, co sa da 😀

No a idem sa chvalit...sme dnes druhy den bez dudky 🙂 a dnes sme boli cely den bez plienky po dome a mali sme len jednu nehodu. Emi chodi na nocnik uplne ukazkovo, takze dufam, ze sme uz na vybornej treningovej ceste 😉 🙂 sa tesim.

riuska
6. mar 2009

ahojte 😵
ikka to je perfektne - Emily mavala cely den dudku ? lebo my ju mame v noci - i ked 99% casu mimo pusky 😀 a super ze chodite na nocnik - my chodime uz 2tyzdne vacsinou bez plienky ale je to tak 50 na 50 raz tam raz tam, obcas je den ze len nocnik a obcas sa zadari len do pancusiek - no a vtedy mamina nestiha prat 😀
evi neboj to mate za par - inak kukam na tvoj termin ja som mala 19,august a 1.augusta sa malinky narodil - tak mozno stihnes mat aj levicatko 😀 😀 😀
najuli super ze sa lucinke malinka paci - a tieto babulky Vam uz nechaju na vzdy? ci aj tie budete musiet dat do inej rodinky

eva4444
6. mar 2009

ahojte 🙂

ikka super, Emily je velka sikovnica 😎 🙂 🙂 🙂

rius ja dufam ze sa stihne narodit este v auguste, aby sme nemuseli cakat o rok dlhsie na zapis do skoly/skolky 😒 ale hlavne nech je zdrave 🙂

najjulinka
6. mar 2009

Lucinka je už na vždy.. .aspoň dúfame.. .to čakáme na súd... A Dominika je zas len na chvilu.. .No na chvilu, možno nie chvílu, ale nie na stalo...

Som dnes babulkám kupila hračkarsku "telku" .. .jednu domka máme, ale jednu už v obchode dávno som obzerala a dnes na nu mali zlavu, tak som sa ulakomila.... 😅

riuska
6. mar 2009

hi Evi no tak to je jasne, ZDRAVIE JE PRVORADE 😵 😵 😵
Najuli no super ze uz budete mat aspon jedno svoje, no a kolko by si ich chcela ??? myslim adoptovat si

ikka
6. mar 2009

Riuska Emily mala dudku tiez len na noc, resp. zaspavanie, ale uz rozhryzla prave druhy cumel a tak nejak sama od seba uz nechcela nahradu, takze ani nebolo moc placu...samozrejme, ze si troska niekedy spomenie, ale obislo sa to bez akejkolvek dramy, co som az ja cela prekvapena 😉 ale ako dobre, lebo asi tak mesiac dozadu, sme to mali horsie s tym prvym prekusnutym dudulom.

lubi22
6. mar 2009

Ahojte 🙂

Dakujeme krasne za vsetky blahozelania 😵 😵 😵 Filipko buvinka, manzelik mi doniesol pocitac, tak sa na chvilocku ozyvam, kym budeme znovu papkat 🙂 Pridala som par fotociek do Filipkovho albumiku. Samko videl Filipka hned na druhy den, pekne ho pohladkal, doniesol mu auticko, aj odsledoval ci ma vsetky oci, usi a nostek 😀 Ale potom ho uz zaujimalo daco ine 😀 Nastastie Samkovi vobec nechybam, ani si nespomenie na mna, mne je bez neho omnoho horsie, uz sa tesim na pondelok, ked nas pustia z porodnice, velmi mi chyba. Zelam pekny vikend 🙂

zuzka80
6. mar 2009

Ahojte,
Ľubi Filipko je celý tatino 😀 😵 Samko bol zlatučký ako mu dával autíčko.
Ikka super ste to zvládli s tou dudkou 😉 My zatiaľ chodíme s plienkou, keď bude teplejšie začneme skúšať bez plienočky aj vonku.

eva4444
6. mar 2009

lubi Filipko je ako Zuzka pise cely tato 😉 😵 len asi ocka bude mat hnede, ci nie? Nas Petrik mal take tmavomodre ako ma Filipko na jednej z fotiek a o tyzden uz hnede 🙂

lubi22
6. mar 2009

Dakujem 🙂 No Filipko je uplny tatinko, zmenseninka. Kym u Samka su tie blond vlasky a ocka, ale inak je podla mna taky zmiesany, ale u Filipka nie je pochyb, ten zo mna nema absolutne nic 😀

Evi neviem este ake bude mat ocka, som zvedava. Ma ich take tmavomodre fakt, Samko sa mi zda ze mal trosku bledsie, ale tiez boli tmavomodre. V casopise som citala, ze vsetky deticky maju take tmavomodre ocka a ze do pol rocka sa ukaze farba. No som zvedava 😉 Ale na tom aj tak nezalezi, aj modre aj hnede su peknucke 😵

najjulinka
6. mar 2009

Ahoj lubi.Zlatulinký je 😵 😵 😵 Aj peknucke ako autícko od velkého brata dostal 😵 😵 😵 Noa ty máš pekné pyžamko 😀 😀 😀 Fakt 😉

lubi22
6. mar 2009

Julinka dakujem 😵 Aj ja blahozelam Vam k novemu babenku 😵 A som velmi rada, ze Kiko zvladol tu zmenu zatial v poriadku, hoci je este kratko. Nova maminka aj rodinka vyzera byt super 🙂

No pyzamko mam super 😀 Dokonca vo viacerych farbach 😀 Saminkovi sa ovecky pacili a tatinko pri kupe zahlasil, ze aspon budem vediet, z kadial som kojila, ci z ovce alebo barana 😀

eva4444
6. mar 2009

lubi ty si to tusila ze bude po tatovi, ze? 😉 😀 ale bola by sranda keby bola tatova tvar a farba tvoja 😀
porodnu vahu ste mali skoro ako my, ale kebyze drzis do 42tt tak ma aj 4kilo ako ta poznam 😀 joj dobre si ich oboch zivila 🙂 🙂 🙂 inak Samko je zlatucky ze sa podeli s takymi pokladmi ako su auticka 🙂

a ako sa citis ty? a Filipko pekne papa?

monika1
6. mar 2009

lubi blahozelame aj my k uspesnemu porodu a malemu krasnemu Filipkovi 😵 nech sa vam obom dari,nech ste zdravucki a pekne papate 🙂

lubi22
6. mar 2009

Evi - ako moj muz povedal - keby mal dieta aj s cernoskou, tak je to modoroky blondiak 😀

Papuska, len teraz spinkal 4 hodinky a vypil 26 ml mliecka a nie a nie ho zobudit, este by mal vypit tak do 40, ale nic na neho nezabera 😅 Nastastie mliecko sa mi pomalinky rozbieha.

lubi22
6. mar 2009

Monika dakujeme krasne 😵

ikka
6. mar 2009

Ahojky Lubi, to je super, ze si sa nam tak skoro ozvala, vsak vsetky tu cakame netrpezlivo na spravy 😵 Aspon vidno, ze sa mas fajn 😵 mas na nas cas aj silu 🙂 No Filipko je teda cely tatino jak hrom...Juj verim, ze ti je za Samkom smutno, ale mas ine rozptylenie a uz to rychlo ubehne a budete pekne pohromade. Krasne fotky 😵 Tak sa drzte!

ikka
6. mar 2009

Zuzi, inak s tymi plienkami, to ja som zas vyuzila situaciu, ked som tu mala cez vikend rodicov a sem tam davam Emi na nocnik a uz poslednu dobu mavala aj suche plienky...no a ked ju babka s dedom oooohromne chvalili, tak sa jej to velmi zapacilo a s nocnickom sa vdaka tomuto stala vacsia kamaratka a tak som si povedala, ze to treba vyuzit a zacat trenovat. Takze po dome plienky uz nedavam a von a na spanie samozrejme este ano.

susy
6. mar 2009

jeeej ahoj Lubinka. Malý je krásny a naozaj by sa nedal zameniť, ani ak by ho zabudli podpísať. Ja sa neviem dočkať toho našeho chrustika. Dnes som nafuknutá, ako nejaká bublina. Celé brušeno mám tvrdé, ani hybat sa nedokážem.

inge23
6. mar 2009

Ahojte 🙂 ,
Lubiiii, ahojte....Filipko je zlatunky, no ozaj je to tatinko 😎 . Samko je podareny s tym autom...pekna rodinka ste, len tak dalej
😀

no filipko je este "uspesne" v plienkach, mlady sa rozhodol, ze nocnik eee, nechce si nan ani len sadnut, iba ho tlaci ako auticko, na velke Wc tiez nechce. tak to asi nechame na lepsie pocko. Ale my sme taky pomlejsi...ani papat sa nam samemu nechce, pit, jedine a jedine z dudlikovej flasky
😒 , ale co s nim....snad do 18 to vsetko zvladneme, uz to ani tak neriesim, aj ked ma to niekedy serka, ale cim viac na neho tlacime, just nie...

susy, poznam, ja ani nie som tehu a som dnes ako lopta nafucana... 😀