Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

curly1983
22. máj 2008

tak som si dobre myslela ze si to ty .. ja som patrila k tym kocikovym mamickam co boli vonku 😉

najjulinka
22. máj 2008

evka kočík Mutsy sa mi páči hned z prvého videnia na nete... A je tomu takmer 2 roky čo som videla prvykrát aj na živo ho - hlbokú verziu, červený - na to nezabudnem... Na dovolenke v Poľsku pri mori pri majáku Gaski 😉 Proste išli mi oči vypadnúť... Obzerala som všetko čo sa na nete nevidí 😀 😀 😀 Mladý pár, ktorý ten kočík tlačil ale na mňa už začali čudne pozerať, že stále zazerám 😅 😅 😅
A tá volantová sranda... Ja volanty takto uznávam v kočíku - moc sa mi to páči... Okrem tohto Mutsy nadstavcu som volant videla len na dvojčatovom kočiari Kolecraft Jeep Wagoneer, ale tam to je len tak na pultíku, ale aj tak sa mi to páči... (brat synovcovi volant z kartonu vystrihol a to synovec držal v kočiari a šoféroval 😀 a neskor dokonalejšiu verziu vymyslel, nakreslil volant na pokazené CD 😀 😀 😀 )...
Až ja sa druhykrát narodím, tak tiež budem mať v kočíku volant 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
22. máj 2008

Mna podla kočiara každý pozná 😀 Je to nespravodlivé... Lebo ja nemám šajn koho vidím a potom maminy mi len píšu na nete kde ma videli 😅 😀 😀 😀

eva4444
22. máj 2008

juli to je super ze ta kazdy spozna, aspon sa ti prihovoria a mas spolocnost - a nemusite sa na seba kukat ze pozname sa ci nie? 😉

ali aj petko kuka po babach v ruzovom, ale on je taky nesmely ze aj ked baba zacne nadvazovat kontakt radsej stiahne chvost 😒 😅 😀 😀

najjulinka
22. máj 2008

Náš Kiko si trúfa na všetky baby... Od takých v kočíku po také na dôchodku 😀 Strašný sukničkár... 😀 😀 😀 Normálne sa ešte obzre za babami a keby vedel, tak oči aj za roh za nimi pošle... 😀 😀 😀

najjulinka
23. máj 2008

Dobré ránko 😀

zuzka80
23. máj 2008

Najjulinka ty si toho veľa nenaspala 😀

lubi22
23. máj 2008

Ahojte 🙂

Evi, fakt to vyzera ako stvorkolka, je to dobre, ze je to take variabilne. Ja som tiez pred nakupom kociku pozerala tu znacku na nete, mne sa pacila trojkolka, ta znacka je velmi dobra, ale potom sme sa zahladeli do dizajnu Quinny Buzz 😅 V konecnom dosledku je to asi jedno, lebo Samko chce iba behat a v ziadnom kociku nevydrzi sediet dlhsie ako 5 minut s rozkom v ruke.

Alenka, takze Adkovi sa pozdava ruzova? 😀 No, to nemusi nic znamenat, on vyzera taky milucky dobrucky, ze ma rad vsetkych 😉 Nasmu Samkovi sa ocividne pacia baby, ale nie vsetky tak ako Kikovi. Jemu sa pacia iba take od 17 do 25, ak to dokazem odhadnut a s dlhymi vlasmi. Male ani stare ho nezaujimaju, ale za dlhovlasou dvadsiatkou sa bude tak z trojkolky obzerat, div nevypadne 😀

alena22
autor
23. máj 2008

ahojte no pred chvilkou sme prisli z vonku a stretli sme kamosku co ma jej dcerenka uz dva roky a nas ado hned po nej osahat ju potahat ruzovu bundicku cosi jej aj kecal ona mu povedala ze maminka ma prsa asi si rozumeli a dali si papa a sli sme zasa kazda svojou cestou 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
23. máj 2008

Nenaspala, ale mám novú kuchyňu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

najjulinka
23. máj 2008

sa tešíííím uuuuuplne ako malá

najjulinka
23. máj 2008

ako tááá najmenšia, tak úúúúplne sa tešíííííííííííííííííímmmm 😵 😵 😵 😵

ikka
23. máj 2008

ahojte,
julinka kukla som fotky na modrej streche...mala ale utulna, verim, ze sa vytesujes...ja som sa tiez velmi vytesovala, ked sme konecne dorobili nasu kuchynu a to este stale nemame stol a stolicky. Aby som vtedy muzika popohnala, tak som mu slubovala ako mu budem furt varit 😀 ale moc to nedodrzujem 😀 😀 😀
fuuuha inak ked to prerabate takto za pochodu a este 2 deticky k tomu....no aspon nemusis stale upratovat 😅 😀

Nasa Emi co ma taku 2roc. kamaratku, tak sa jej zacala bat ☹ mala totiz tak strasne pisti, akoze od radosti, ale Emily sa toho zvuku boji a neviem ci ju aj niekedy nepostipala alebo nieco, lebo to sa tiez neda uplne ustriehnut...no a tak sa jej boji a mala ked sa k nej priblizi, tak Emi vzdy spusti krik 😅 a to mam taku kamosku, s ktorou som najcastejsie. Aj minule sme sli na tu Sazavu spolu v aute a ked sme malu posadili vedla nasej v aute, tak to bolo tiez kriku...no neviem, dufam, ze to Emi nebude moc dlho drzat.

najjulinka
23. máj 2008

No malinká je... Z trojizbáku sme spravili štvorizbák, aby deti mali 2 detské izby, takže bolo treba sa v mnohom uskromniť. Ale aj stolár čo nám to robil povedal, že je to malé, ale miesta je tam kopec, že dobre je to vymyslené. Proste na tie rozmery že sme využili každý cm, že hore je miesta habadej a dole tak akurát 😀 😀 😀 Aj si ju chce stolár nafotiť... Aj s tým čírym sklom sa mu to pozdávalo, že také ešte nerobil a že je to fajn. Ja som chcela číre aby človek vnímal ten priestor, keď už je to také stiesnené všetko, nech ešte priestor nezmenším 😀 Som spokojná. Šikovný stolár bol 😉 Ak sa za mesiac kuchyna nerozpadne, tak mu dávame robiť aj ostatný nábytok o mesiac 😀 😀 😀 A taký milý bol k deťom 🙂 (je to čerstvý otecko, takže aj to mu išlo) 😀 😀 😀

riuska
23. máj 2008

ali tak mas riadneho bozkavaca doma 😀 aj tomasko uz konecne zacal bozkavat, to sa vacsinou z toho strasne smeje
jej curly ahoooooooooj 🙂 no veru to leti, citim sa skvelo az na to ze my brusko dost prekaza, ale ved uz to mam za par, tak to nejak vydrzim 😵
najuli ja sa tesim ak babo aj z novych siloniek 😀 tak super - gratulujem a nech sa ti tam dobre vari 🙂

alena22
autor
23. máj 2008

rusi on bude nejaky kasanova som zveava co bude na stretku robit dnes bol aj po obede doma desne akcny akurat ze on aj tatika vystiska aj krstneho jedno mu je kto je po ruke a je sympaticky ide dat pusku objat a tak a to sme ho neucili ale teraz ked mu poviem ze ukaz kde je puska tak hned dava pusu 😀

alena22
autor
23. máj 2008

ja sa tesim na zajtra jak mala ideme adkovi kupit sedacku na kolo a pojdeme na vylet aj s tatinkom pekne maminke do prace na letisko a ak tam bude ujo bohusko adko si sadne aj do lietadielka 😵 😵 😵

eva4444
23. máj 2008

ahojte
juli super kuchynka mala utulna kukla som si fotky 🙂

ja sa tesim najviac ze vcera tu bol sviatok a dnes si ocko zobral nadcasy tak sme 4 dni spolu doma rodinka pokope ako ma byt 😝 😵
mame zase nakazeny comp slak ma trafi pomaly jak svina stale vyskakuju reklamy a nic poriadne nejde a to si platime noda 😠 ☹

najjulinka
23. máj 2008

Manžel nainštaloval antivirák Kasperského, že je lepší ako NOD 😉 Myslím licencia sa na 2 roky kupuje 😉

zuzka80
24. máj 2008

Dobré ránko 🙂
Prajeme všetko NAJ Deniskovi k prvému rôčku, nech je taký šikovnučký ako doteraz, nech je zdravý a nech rozdáva len úsmevy 😉
Zuzula šikovný kočiarik ste kúpili 😉
Aďko by mal naučiť bozkávať sa Laurinku, lebo ona nedá nikomu pusu ani za nič 😀

alena22
autor
24. máj 2008

*tú -h mklyki iknnnkj tz m,

lubi22
24. máj 2008

Dobre ranko 🙂

Zelame vsetko najlespie Deniskovi k prvemu rociku, aby bol stale taky sikovnucky, a aby mu uz vsetky zubky vysli, nech uz ma oddych aj on trosku 😵 😵 😵 😵 😵 A maminke zelame stale vela energie 🙂

Alenka, Adrianko je teda riadne pritulnucky 😉 Nas Samko da pusku, ked on uzna za vhodne, niekedy ked ho poprosim, tak mi da, ale ze by az tak ako Adrianko, tak to nehrozi 🙂

Julinka, tak uz sa vytesujes z kuchynky 😉 Takze cez vikedn vyvaras?

My sme boli teraz pre tortu na zajtrajsiu oslavu, tak uz sa vytesujem hrozne moc, zoznam mam urobeny co vsetko idem chystat a robit, ale pojdem na nakup az rano, aby bolo vsetko cerstvucke. Druhu oslavu mame potom v pondelok, zajtra peciem tortu, no nasledujuce dva dni sa riadne zapotim 😵

Zuzka, na stretavke dame dake skolenie na bozkavanie deticiek. Sice najvacsi bozkavac bude chybat, ale snad to ostatne babulka zvladnu 😉

Evi, tak snad Vam vyjde aj pocasie a uzijete si spolocny vikend 😉

rainbow
24. máj 2008

ahojte mamuľky dakujeme Vám, už finišujem s prípravami na oslavu, v noci som upiekla tortičku, spravila výzdobu ...
tak denisko sa teší už na svoj veľký den

riuska dakujem za receptík, teraz som práve dopiekla tie tyčinky sú výborné, denisko mi ,,pomáha,, cesto, olej, múku máme po celej kuchyni, v tom sú jeho odtlačky, rozspýpaný mak, no oslava jak vyšitá... 😀 😀 😀

lubka, danka čítala som spatne, že drobci už behajú -sú šikovní. my máme už zuby prerezané, ale ešte stále nespíme, tak ešte asi kusok chýba
😉

ikka
24. máj 2008

Ahojte,,
aj my sa pridavame a prajeme Deniskovi vsetko NAJ k 1. rocku 😵 😵 😵 Tak sa nam maj uz chyli ku koncu a vsetky nase majovcatka uz budu velke batolatka 🙂

Dnes uz je u nas konecne zas krasne, prijemnych 16 C.

riuska
24. máj 2008

ali super s tou sedackou, adkovi sa bude urcite velmi pacit 🙂 no a skoda ze bozkavacik nepojde aj na druhu stretavku 😖 ale nevadi, mozno o rok uz bude davat lizane 😀 😀 😀 😀
evi a ja chceeeeeeeem doma manzelika 4 dni 😢
vsetko najlepsie Deniskovi k 1 rociku 😵 😵 😵
matka to aby si vedela ze ho doma mas 😀 a ked tak chce pomahat 😵

alena22
autor
24. máj 2008

ako malo staci k detskej radosti bublinky z bublifuku 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=lbHSJvmAUtE
alena22
autor
24. máj 2008

rius veru pacilo sa mu cestou kecal spieval rozhadzval ruckami a hladkal ma po rukach 😵
cestou naspät zaspinkal asi na 5 minut lebo na prvej jame sa zobudil to sme sli hned svokrovcom cize vobec nemal cas spat tam bolo vela veci na riesenie musel vsetky hracky tam poprehadzovat prisli sme domov okupal sa dostal papat a zalomil uplne odpadol 🙂

riuska
24. máj 2008

jej ali adrianko je aky rozkosny smejko 😀 😀 😀
tak to ste mali suprovny den - verim tomu ze bude spinkat az do rana 😵

alena22
autor
24. máj 2008

no to dufam lebo zas spodne dvojky sa nam asi zacinaju tlacit ale tak zatial spinkavame dobre klop klop klop 😉
dakujeme za pochvalu 😵

riuska
24. máj 2008

nam sa momentalne tlacia stolicky - aspon doktorka povedala - ale je pravdaze kandime do kazdej plienky 😀 to uz davno nebolo 😀 😀 😀