Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

susy
4. sep 2008

kočky,sem-tam nakuknite aj do našeho stretka a dodatočne sa sa ozvite,či žijete.nejako to tam ubuda ☹

zuzka80
4. sep 2008

Ahojte, tak my práve prekonávame 6. chorobu ☹ Teploty nám už konečne po 3 dňoch prešli, stále sme sa pohybovali od 38 - 39,1 🙄 Teraz má zopár vyrážok na brušku, ale nie veľa. Myslím, že aj Samko mal tú chorobu, Ľubka mal veľa vyrážok? Lebo neviem isto, či to je ono. Boli sme u lekárky, brala nám krv a všetky výsledky sú v poriadku, ani hrdielko nie je zapálené, ani nesoplíme, nekašleme. Len naša doktorka tvrdí, že to nie je 6. choroba a dala nám ATB. Ale nedala som jej ani raz. Mám taký pocit, že naša doktorka o tej chorobe nič nevie 😠
Pipi pridaj fotočky zo svadby, Momo je šikovnica, keď už tak rozpráva 😉

zuzka80
4. sep 2008

Evka tak ste si super užili pri mori, aj ja chceeeeem 😅
Ikka super, že je Emily zvyknutá na vodu, Laurinku keď sprchujem, tak musím dávať pozor, aby jej voda nešla na oči, lebo je plač 😠

emjee
4. sep 2008

ahojte

mate to aj v ip majovky a majovkyskype, ale pre istotu pisem aj sem:

rovnako ako nemozu mat viac nickov bezne uzivatelky, tak ani spolocne nicky toho isteho terminu nemozu mat dva rozdielne nicky, dohodnite sa, ktory budete pouzivat a dajte mi vediet, v pripade, ze sa nedohodnete, tak ten novsi zmazem sama

emjee

alena22
autor
4. sep 2008

joj ved zmazte ten skype ako majovky skype 😉

sisa07
5. sep 2008

Ahojte! 🙂
Tak ja som sem nakukla po dlllhej dobe a som prekvapena, ze ste ani vela nepisali, myslela som ,ze nebudem stihat citat........

Lubi, to bude aj podla mna reakcia na zlozku z Jupika. Ale teraz je pre alergikov aj sezona paliny a ambrozie - to su velmi agresivne travy, takze ak je Samko alergik, tak je to mozno aj ono.......

Zuzi, drzime palce Laurinke, nech je rychlo v poriadku. A k tej vode do oci - minule bol v Mamine taky typ, ze mas dat dietatu malicky uteracik na celo a tak jej sprchovat vlasky - my to odvtedy pri umyvani vlaskov praktikujeme a je to super, ten uteracik Ti vypije prebytocnu vodu a sampon a ocka ostanu suche 🙂.

Inge, dakujem, vsetko dopadlo dobre, Adelka si krasne zvykla, je z novej izbicky nadsena. Kazdy den jej tam pribuda nieco nove, tak vzdy ked sa zobudi rano alebo poobede, tak tam vbehne a rozsiarena hovori "jeeeej" a " aha, aha" a vsetko obzera, skusa, je to krasne 😵 . Este sme jej nemohli nalepit borduru a obrazky, musime pockat 14 dni od malovky, takze na to sa este specialne tesim, lebo Macka Pu miluje, takze to bude super prekvapko.
Len som naozaj nemala ziaden volny cas, len som stale balila, upratovala, vybalovala, prehadzovala, vyhadzovala......ved si to viete predstavit. A ked bola Adelka hore, tak som sa snazila venovat maximalne jej, aby nemala chaos z toho vsetkeho, co sa okolo nej menilo. Velmi nam pomohla moja mama, ktora si ju pri stahovke na par hodin vzala, zvladli to perfektne.
Rainbow, my kojime tiez este stale - pred spanim a vnoci podla potreby. Ale teraz to ani neriesim.......A cez den, ked vidi Adelka svoju mlieckovu flasku, tak si vypyta Sunar - ten jej nastastie chuti - bananovy. Takze rano a poobede mame UM.
Odkedy sme v novom byte, spinkanie je lepsie / mozno len zhoda nahod a pokoj od zubov, neviem...../.
Tak sa majte pekne, papa

inge23
6. sep 2008

Ahojte, tak my mame novinu, v pondelok rano odlietame na 11dni na Ibizu, straaaaasne sa tesime, ze si Filipko uzije vodicku. Dr. nam to odobrila, len treba davat pozor na slniecko, ale to davame aj tak 🙂 . Vsetko zle je asi naozaj na nieco dobre lebo aspon mame ATB v pripade zapalu hrdielka alebo usiek, to ATB je nasadene a je velmi siroko spektralne. Troska ss obavam crievok, ale dufam, ze ked bberieme probiotika a budeme dodrziavat prisnu hyg.tak bude vsetko OK.

Sisa, je super, ze to Adelka zvladla, nuz dedicky sa vedia ovela lepsie prisposobit ako dospeli

Zuzi, Laurinke skore uzdravenie.

idem baliiiiit 😀

zuzka80
6. sep 2008

Ahojte, tak Inge ticho závidíme. Prajeme príjemnú dovolenku 😵 😵 😵
Sisa Adelka pekne zvládla sťahovanie. Ja sa už tiež teším, keď bude mať Laurinka svoju izbičku, ale na to si ešte počkáme. Dúfam, že do Vianoc to stihneme. Tiež chcem jej dať na stenu bordúru a izbičku vymaľovať na ružovo.
Keď už Adelke chutí aj Sunar, tak to asi pomaly aj prestaneš kojiť 😉

ikka
6. sep 2008

Ahojte,
Sisa, super, ze ste to zvladli. No my sme sa stahovali niekolkokrat a viem, co je to za hruuuzu a to si neviem predstavit este pri dietatku 😅
Inge, fuuu aj ja tisko zavidim, Ibiza je moj sen...takze dufam, ze si ho niekedy splnim 😉

Nam vcera Emily pristala v zihlave, sice len tak jemne, ale ma "bobo" na rucicke aj nozicke. Chvilku plakala a zas bolo dobre, akurat, ze tam ma este stale fliaciky a vyrazky. Dnes sme boli stravit neskory letny den na jazere...voda bola celkom studena, ale Emi to absolutne neprekazalo, dokonca sa aj sama potapala 😕 😀 Tak dufam, ze to nebude prekazat aj jej imunite a nechyti nejake sopliky..ale bolo 32 C, nadhera 🙂

sisa07
6. sep 2008

Ahojte 🙂 !
Inge, prajem prijemny oddych na Ibize a vela krasnych zazitkov s Filipkom! 😵
Zuzi, uvidime, kedy sa nam Adelku podari odpojit od zdroja potesenia a istoty, dam vediet 😀 .
Ikka, myslela som ze to bude horsie, ale prezili sme. Tazky bol posledny den v starom byte, ked Adelka hladala veci a nenachadzala ich na svojom mieste, lebo uz boli zbalene, bola zmatena, to mi bolo luto. Ale teraz na novom si velmi rychlo zvykla, stale si chodi sadat k malemu stoliku a "kresli" si, je to podarene. A nafukali sme jej aj tu zabu so 100 loptickami, tak sa stale uhadzujeme, je to super 🙂 .
Emily je aky otuzilec, ved to ja by som do takej vody nevliezla.....sikulka mala, deti su uzasne bytosti 😵 .
Pekny zvysok vikendu, papa

zuzka80
7. sep 2008

Ahojte,
Laurinke už dnes konečne zmizli vyrážky po tej 6. chorobe a už nie je taká mrzutá. Neviem či ju to svrbelo, ale neškrabala sa 😨 Dávala som jej Fenistil kvapky.
Emily je teda odvážna plavkyňa 🙂
Mám 4 kupóny na 50,- zľavu na plienky pampers a 2 kupóny na 30,- zľavu na obrúsky pampers. My pampersy nepoužívame, tak ak niekto chce tak môžem poslať. Platia do konca septembra.

lubi22
7. sep 2008

Ahojte 🙂

Tak uz sme spat z Prahy, bolo nam super 🙂 Samko cestu zvladol v pohode, isli sme vecer o pol 9, cesta trvala 3 hodinky a celu je prespal, potom sme ho iba prelozili do postielky. Boli sme v ZOO, ale zistili sme, ze Samko bude asi technicky typ, lebo na ZOO ho najviac zaujali, turnikety, ventilatory, lanovka ap. Stal pred nim velky slon, my hikame a Samko zahlasil "kruti sa" a prstom ukazoval na ventialtor na strope. Tak sme si zvieratka pozreli aspon my dvaja, Samkovi sa nepacilo, ze sa ich nemohol chytit, ze bolo daleko. Tak skusime asi az o nejaky rocik zase 🙂 Najvacsi zazitok mal ale z navstevy u kamarata vo firme - najvacsi dovozca hraciek pre CR a SR, kamarat nas zobral do vzorkovne, tak Samko nevedel kam skor, vsetko chcel mat, drzat, na vsetko vykrikoval, hadzal sa do plysakov, no mal super zazitok. A my sme mu nakupili spustu hraciek, uz sme nakupili aj na Vianoce aj pre vsetky deti v rodine, tak uz budeme iba vegetit 🙂 Len za chvilu nas asi Samkove hracky vytlacia z bytu 🙂 V obchodoch mali uz aj zimnu kolekciu, tak mam nakupene aj oblecenie pre Samka na zimu, uz iba par veci dokupit. Tak som rada, ze este kym mam male brusko vsetko vybavim 🙂

Zuzi, ked uz su vyrazticky, tak uz je super, to uz odchadza. Aj nam dala lekarka vtedy fenistil kvapky proti svrbeniu, ale nedavala som ich, Samko sa neskrabkal. Vyrazticky trvali tak 3-4 dni, tak snad budete mat za chvilku po chorobe 😉

Inge, zelam krasnu dovolenku, uzite si to 😉

Ikka, Emily je riaden vodny zivel 😉 Ale ja si myslim, ze to vdaka tomu babetkovskemu plavaniu, ani samko nema problem s vodou v ockach a pri kupani a urcite vdaka plavaniu. 🙂

Sisa, takze sa v novom bytiku citite dobre? Stahovanie prebehlo v pohode, tak teraz sa uz iba zabyvat, teda vy dvaja s manzelikom, lebo Adelka je uz isto zabyvana 😉

eva4444
7. sep 2008

ahojte 🙂
my mame na navsteve moju mamu s bratom, tak sme celkom vytazeni 🙂

sisa super ze ste zvladli stahovanie uz to mate za sebou a mozete si uzivat 🙂

zuzi nech ste cim skor fit 🙂

ikka to je emily vodny nezmar 🙂 😀

lubi super ze ste to pekne zvladli, samko naozaj vyzera ze bude technik 😉 😀

my sme boli v piatok v zoo, v sobotu grilovat dnes leje ako z krhly tak sme boli na vystave moderneho umenia 😀 petrik popozeral vsetky auta v sekcii design, a potom ked chcel rukou prejst po celom picassovi sme ho brali prec 😀 v zoo nam bolo super, petrika zvieratka bavili, o kazdom som mu porozpravala, nevedel sa od nich odtrhnut, potom uz sam pri kazdej dalsej ohradke vyzeral ze kde je ake, ked ich zbadal tak chcel vsetkym okoloiducim ukazat 😵 😀

eva4444
8. sep 2008

dobre ranko 🙂

lubi este som sa chcela spytat co ste kupili samkovi pod strom? ty mas vzdy nejaky napad co stoji zato odkukat 😉 🙂 😀 ja som zatial rozmyslala tu stavebnicu duplo od lega, pomalicky uz aj ma motoriku na to, len este v tom nevidi velky zmysel, ale na vianoce mozno uz bude 😝 😀

lubi22
8. sep 2008

Ahojte 🙂

Evi, to je super, ze sa Petrikovi v ZOO pacilo, u nas veru, ked zistil, ze zvieratka sa nedaju chytit, tak veskery zajem opadol. Snad neskor 🙂 Takze trosku aj poodychuj, ked tam mas vasich 😉 Petko si uz na nih privykol?

Co sa tyka hraciek na Vianoce, mame uz nakupene. Kupili sme Samkovu taku velku autodielnu, take ako su aj kuchynky, som zvedava, kde to vtrepeme. Ale Samko auta miluje, tak snad sa mu to bude pacit. Este sme kupili auto - Hummer, take masivnejsie na dialkove ovladanie, vysoky zeriav na dialkove ovladanie a taku velku sadu, kde je policajne auto, hasici, sanitka, policajna motorka, zachranarska helikoptera a kopec dalsich veci, co sa tyka tej zachranarskej problematiky, to dostane od nasich.

Lego je dobra vec, my sme dostali Duplo na meninky, je od jeden a pol rocka, chvilku sa s tym spolu zahrame, ale Samko este velmi nic nestavia. 😉

eva4444
9. sep 2008

ahojte 🙂

baby piste nejako nam to tu upada 😠

lubi no samko bud vsetko alebo nic 😀 😀 naco mu je take zvieratko co sa neda pohladkat 😀 😀 😀
tak ste nakupili hlavne masiny. ja uz ani neviem ake hracky, plastovych auticok ma uz asi 10, kocky ma, mpzno nejake superjednoduche puzzle skusime.. hlavne nechceme ziadne velke rarohy lebo ma detsku asi 2x3m a to je malo...

zuzka80
9. sep 2008

Ahojte,
Ľubi tak ste si užili výletík v Prahe. Čo si kúpila Samkovi na zimu, overal či vetrovku?
Ja by som chcela Laurinke na Vianoce kúpiť kuchynku, no uvidíme.
6. choroba je už za nami 🙂

lubi22
9. sep 2008

Ahojte 🙂

Zuzi, super ze uz je Laurinka zdravucka 😉 Hlavne, ze ta choroba je len raz, tak to mate za sebou. Ta kuchynka je urcite dobry napad, ja som ich tiez obdivovala 🙂

Evi, ved to, ze tie hracky zaberaju velmi vela miesta. My mame detsku 4x4m ale uz je zapratana riadne. Druhe babulko bude musiet aj hracky asi dedit, lebo uz neviem, kde dame tieto. Hoci zatial tam mame aj gauc, ten ked budu v izbe dve deticky, tak pojde prec. Ale zase ked vidim daco pekne, tak sa neovladnem, hlavne teraz, ked vidim, ze fakt auta zboznuje 😅

Zuzi kupila som Samkovi zimnu bundicku, je taka dlhsia pod zadocek, vnutri ma kozusinku, teplucka, k nej som mu zobrala dvoje zateplene gate. V HM akurat dostali zimne veci, tak som celkom dobre pre neho nakupila. Ale este planujem bundicku a oteplovacky alebo kombinezu, neviem co je praktickejsie. A v zime uvidime, ci bude treba este nieco viac, alebo to bude stacit.

zuzka80
10. sep 2008

Ahojte,
nám sa nejak skrátil poobedňajší spánok. Laurinka už spinká len hodinku až hodinku a pol. Predtým vedela pospinkať aj 2-3 hodky. Vám koľko detičky spinkajú poobede?

ikka
10. sep 2008

ahojte,
zuzi, tak super, ze je Laurinka uz OK. Zuzi, my to mame tak isto so spankom a uz dllllho...spi cez den 1h max 1,30h. Ked na to nabehla, tak som myslela, ze to je len prechodne, ale nie...uz to tak ostalo a veeelmi tazko sa mi na to zvykalo 😅 predsa len za 2-3 hod. aj nieco stihnes, ale takto nic...dam malu spat, bezim varit a uz je hore 😀 alebo nerobim radsej nic a lezim na gauci 😀 A mozem si aj hodinky nastelovat, lebo viem presne kedy sa zobudi. Ale zas mi spi cca 12h v noci, takze si hovorim, co by som este chcela...uz som si zvykla. Na druhu stranu, ked chceme niekde ist, tak aspon mame cele poobedie volne, lebo Emi spi od 12 do 13tej (ako teraz 😉 ) Potom si da cerstvo navareny obed 😉 a mozme vyrazit von na cele poobedie az do vecera.

Juu, Lubi ste poriadne nakupili 🙂 Emily dostane pod stom kocik od nasich a ja neviem, co vymyslime, ale asi tiez nejaka kuchynka by sa zisla. Ja mam na zimu zatial jednu bundu a potom tam mam nejake veci, co sme podedili po rodine, tak aj tam som nieco videla, no musim to poprehrabovat, aby som vedela, co kupit. Nemam ale ziadne svetre ani teplejsie gate, tak to musim tiez vyrazit na nakupy, len tie velkosti sa bojim ci odhadnem, lebo teraz je to uz take divoke. Nosi este 74 a 80 (niektore 80tky akoby sme preskocili) a su jej dobre aj 86...som z toho jelen. Proste ako ktore veci 😕 Musim ju odmerat, lebo ani neviem kolko meria 😅
Lubi a kedy uvidime nejake fotky s bruskom? 😉

eva4444
10. sep 2008

ahojte

zuzka super ze je uz ta mrsana za vami 🙂 petrik spinka ca 2h poobede relativne stabilne 🙂

no my na jesen este nemame skoro nic, len topanocky uz mame take cele teplejsie. tu este minuly tyzden strasili letnymi vypredajmi, keby som vedela velkost na buduce leto by som mu aj kupila tricka, ale akosi som prave nemala chut 😅

najjulinka
11. sep 2008

Ahojte. Dlho som tu nebola. Nestiham už toho moc. Deti nám krásne napredujú z čoho sa teším 😀 , ale ja som unavená 🙄 . Neustále si lezu do vlasov (doslova) 😠 Ale vytešujeme sa spolu ako sa dá. Už by som prijala dalsie bábo, moji sú už velkáči. Aj ked jasné, že rozum káže iné, ale proste ked vidím vonku malé babatenko, tak som hotová... Takže nech rýchlo prejde zima, nech na jar nám súd odklepne Lucinku a hurá na babatenko 😀 😀 😀

Baby kde nakupujete topánočky? Nechcem u číňana ešte. Však detičkám treba kvalitnú topánočku. U Baťu? Ci je niekde kvalita aj za lacnejšie? Dosť pozerám napeniažky, takže ak mi viete poradiť lacnejšie, tak sa poteším 😉 Pre Lucinku mi treba nejaké drobunké. A potom asi na zimu pre oboch nejaké čižmičky asi. Vonku budú viac v kočíku ako ežkať, ale aj tak asi čižmičky treba.

sisa07
11. sep 2008

Ahojte 🙂
Lubi, Evi ,zabyvali sme sa vsetci velmi rychlo, na dobre sa lahko zvyka 🙂, je tu vacsi klud, mam pocit vacsieho sukromia aj napriek tomu, ze sme na prizemi, je tu celkovo nejaka ina atmosfera, ani to neviem vysvetlit. A Adelka tu nejako lepsie spinka, aj dnes v noci bola hore len 2krat.
Zuzi,super, ze uz je Laurinka v poriadku 🙂. Adelka cez obed spinka tak okolo 2hodin, vacsinou hodinu +45min. A stale castejsie sa stava, ze to prespi v kuse, bez cuckandy / aj ked dnes to neplatilo, akurat som prisla od nej 😅 /.
Juli, my kupujeme topanocky v normalnych obchodoch s obuvou, Bata tu nie je a u Cinana tiez topanky kupovat nebudem / pre nas ano, pre Adelku nie/. Vzdy nas vyjdu tak okolo 800Sk. Je to dost vela, ale ked ma naraz dvoje topanocky, tak sa to da. Teraz nosime 20, ale uz pomaly prejdeme na 21.
Ikka, Evka - tiez by som teraz nevedela, aku velkost mam Adelke kupit v predstihu, v tomto obdivujem Lubku, ze to vie odhadnut a kupuje vzdy na sezonu dopredu. Ja kupujem veci pre Adeku vzdy na pochode, podla toho, co nam aktualne chyba. A tiez nosime taky mix velkosti 74-80 -86. A uz som to tu tusim pisala, ze mame taky svetrik, co s Adelkou rastie od minulej jesene. Je to super kvalita, stale vyzera ako novy a nosime ho stale / je samozrejme ruzovy 😀 /.
Pod stromcek tiez este nekupujem,este pockam, aby sme potom boli aktualni podla toho, co Adelku bude vtedy najviac zaujimat. Ale kuchynka uz behala po rozume aj mne 😉 a chcela by som pre nu taky domcek do izbicky, kam by sa mohla chodit schovavat a stazovat sa plysakom, ked bude na nas nastvana 🙂 .
Lubi, pomaly by ste sa mali zamyslat nad vacsim bytom pri tolkych hrackach a dvoch detickach 🙂. Tiez sa nam to tu kopi a neviem si predstavit, kam budeme tie hracky davat, ked bude mat Adelka tak 4-5rokov......
majte sa pekne a nech Vas obchadzaju chorobky, papa

lubi22
11. sep 2008

Ahojte 🙂

Ikka, este nemam asi ani jednu fotku s bruskom 😅 A to brusko zavisi podla toho, co si obleciem, v niecom ani nie je vidiet, v inom je to jasne 😅

Samk spinka cez den dve hodinky, vzdy po hodinke aj daco sa zobudi, dam mu cajik a spinka este do tych 2 hodiek. V noci spinka tak 10 a pol hodin. Cize je to asi tak isto ako aj u Vasich deticiek. 🙂

Julinka, topanocky Ti neviem velmi poradit. Zatial sme Samkovitopky kupili bud u Batu, v Nike, alebo v Protetike.

Sisa, takze bytik ma na Adelku dobry vplyv, aj sa lespie vyspinkate 😉 No my uz dlhsie hladame pozemok v BB, radi by sme si postavili domcek, takze potom by bolo aj viac miesta na hracky 🙂 A hlavne, o co nam ide je travnik za domom, kde by som sa nemusela obavat ziadnych kakancov, cigaretovych ohorkov ani rozbitych flias. Muzik ma este jeden rok skoly a potom sa do toho intenzivne pustime 🙂

riuska
13. sep 2008

ahojte 🙂
vsak som vas skoro nenasla 😕 😅 kde ste vsetky?
idem si Vas trosku precitat 😵

riuska
13. sep 2008

No precitala som asi 3strany tak letmo 😀 ste toho tam popisali, ale aj vidim ze sa tu tiez malo ukazete, takze niesom jedina
to je uzastne ze Vam deticky zacinaju rozpravat, my len ten zaklad vieme 😢 no ved my vas dobehneme
lubi boze ty si uz 15tt no parada, asi ti to aj rychlo ubieha pravda, nieco som citala o vyrazkach, no snad vam to uz preslo 😢
rainbow-martinka ahooooj ako sa mas 😵 preco chces ist do robotky? to malinkeho zatial bude mat na starosti manzelik? nechcela si dat do skolky?
my ideme dat Tomaska od januara na 4hodinky do skolky - tak som zvedava, ale viem ze aj pre neho to bude super, no a od septembra buduceho roku uz normalne na 8hodiniek
ani nejdem viac pisat lebo sa vam to nebude chciet citat 😀 😀 😀 😀 😀
co sa tyka Lukaska tak papame, rastieme, kakame, spime takze vsetko je OK 😀 😵
papa

lubi22
14. sep 2008

Ahojte 🙂

Riuska, ahoj 😵 Uz som na Teba dlhsie myslela, ze ako sa mate, urcite mas vela prace s dvoma detickami tak nie je vela volneho casu nazvys. Tu to trosku viazne, druhe stretko ani nakoniec nebolo. Super, ze je s chlapcami vsetko v poriadku, ako sa ma Tomasko k Lukaskovi? Zoberu Ti Tomaska uz takeho malinkeho do skolky, ci to su jaslicky? No ono to musi byt dost zaberacka, dve male deticky doma, muzik pomaha? My tiez planujeme, ze ked sa babulko narodi, pravdepodobne si niekoho najdeme - uz jednu taku pani poznam, co by mi par krat do tyzdna chodil pomahat s detickami, pripadne zobral Samka von. Ja ho velmi do kolektivu do 3 rockov davat nechcem - kvoli jedinemu dovodu a to su choroby 😉 Ale ved to sa este uvidi 🙂 Mne to celkom ubieha, nestacim to ani vobec sledovat, je to uplne ine ako pri Samkovi, kedy som vnimala kazdu sekundu, ze som tehotna. Teraz sa venujem Samkovi a babulko vnimam cez rastuce brusko. Ale uz sa nan velmi tesim, nech uz je marec 😵

eva4444
14. sep 2008

ahojte 🙂

ahoj riuuuuus 🙂 to som ale rada ze sa mate dobre 😵 tiez som uz na vas myslela 🙂

lubi ako sa citis pri samkovi a brusku? ale vsak ty si silna zena tak ty vsetko zvladnes 😉 kukla som fotky vcera co si pridala, samko sa mi na nich podoba hlavne na tatu, ale ked som ho videla na zivo tak sa mi podobal viac na teba. tak ja neviem 😅 😀 😀 a kedy nam ukazes babulko ? 😉 my sme zvedavee 😝 😀 😀

lubi22
14. sep 2008

Evi dakujem, teraz uz v pohode, ked mi nie je zle 😉 Samko je taky nas mixik 😎 Vo stvrtok idem na sono, uz mam sice viacere fotocky, ale teraz by malo byt babulko zase o kusok vacsie, tesim sa, tak snad sa vydaria, a uz daku pridam 😉 Budu mi robit aj tie AFP testy, dufam, ze vsetko bude v poriadku 🙂 Pri Samkovi mi tie prve testy vysli zle, nastastie opakovane uz boli v poriadku, tak som nemusela na amniocentezu, ale tie dva tyzdne kym prisli vysledky boli hrozne. Tak radsej na to ani nemyslim a verim, ze vsetko bude ok 🙂

U vas je tiez taka kosa, brr? Nakoniec ste ostali doma na vikend? 🙂

eva4444
14. sep 2008

lubi neboj urcite bude vsetko ok 😉 a budete mat 2 super deticky 😵

u nas kosa ako v rusku, dnes 8 stupnov a mrholi cely den, napriek tomu sme boli vonku, petrik chvilku bojoval s kapucnou ale potom ho chvalabohu uz zaujal svet tak sa na nu prestal sustredit. esteze sme vcera kupili prechodnu bundu, lebo fakt by sme mu nemali co obliect. este mame zimu aj doma takze zase fachcime na pancuchach + min. 2 dlhe rukavy, no bohvie kedy zacnu kurit.
dnes od nas odisla mama s bratom, boli tu od minuleho stvrtku. dufam ze sa im pacilo, aj ked je to niekedy tazsie sa zladit, ale zvladli sme to 😀