Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
1. jún 2010

martinaxyz ja som citala ze ozrati sme boli statocne 😀

ssimi no neviem ten bazen vypadal vselijako 😖

luba142
1. jún 2010

ahojte

tak nam moc nebude pasovat september a jun nakolko sa Kike zacne uz od septembra skola tak neviem ako budeme fungovat, snad sa to nejako skombinuje keby sa nejake stretko zorganizovalo 🙂

zuzkad neboj to nic vazne nebude uvidis,, 😉

barborka dnes vstala o pol 6 o 9 isla spat a uz je vyspata opica a teraz mi tu chodi za ritou 😅 , stale viac a viac sa pusta sama asi jej Terchova prospela 😅 😅

martinaxyz
1. jún 2010

dm1- tak Vám bolo fajn 😉 😉 😉 😉 😉 😉
práve si píšem žiadosť do zamestnania...ale ešte som nedala výpoveď v starej robote...to stačí dať keď ma zoberú do novej roboty???

luba142
1. jún 2010

martina hej hej bolo 😉 😉

mystery7
1. jún 2010

ahojky kocky
tak ja neviem co ten moj Mirko zacal tolko vymyslat v jedle, zo vsetkeho zje par lyziciek a dost. na ranajky som mu urobila smotanovo vanilkovy puding, aj som ho trochu ocukrila, zacal pekne jest a potom zrazu dost a len rev a rev. vzdala som to, ale ja uz nechapem co mam s tym robit. ked mu dam nejaku hracku pri jedle, tak s nou 2x buchne po pultiku a vyhodi, viacej ju nechce. divadlo nezabera ☹
dnes od rana leje a nenormalne fuci, nikam nepojdeme, to bude opat tazky den. hracky ho tiez nejako nezaujimaju, len sa chce stverat na radiator (!!!!) .

mimi21
1. jún 2010

martina ty uz chces ist do roboty?
a kam das Darka?

cerkris
1. jún 2010

mystery7 to ak by sme mali jedno dieťa doma+idú nám asi očáky tak len na mne vysí a neustále sa kvačká po mne, ked chcem ísť na záchod vyjde z izby tak reve, šmarí sa na brucho doplazí sa mi ku záchodu no paráda.nelozí ešte a ani sám nechodí len za rúčku takže aj ja sa teším na tento super deň.a čo sa týka jedla, ja mu jednoducho nedám 3 hodinky papať tak ako ked bol bábo a vyhladne. 🙂

cerkris
1. jún 2010

pardon oprava vyjdem ja z izby

martinaxyz
1. jún 2010

mimi-máme v KA súkromnú škôlku, kde berú deti od 1roka...uvidím či ma zoberú...ak nie tak už nebudem posielať žiadosti...toto je teraz celkom dobrý job...
náš Darko si nevyberá...spapá všetko...veď to aj na ňom vidno...

mystery7
1. jún 2010

cerkris no, ved on uz bol hladny, ja donho nepcham jedlo kazdu chvilu, to by mi ani usta neotvoril. ale aj vdaka pocasiu to zacina byt poriadne neznesitelne. hlava ma boli, vonku sa neda ist, asi pojdeme poobede k svokre, nech sa aspon trochu vyvetrame.

mystery7
1. jún 2010

inac vcera sa vystveral na postielku - z vonkajsej strany, skoro ma trafilo.

ludmilabb
1. jún 2010

ahojte tak ja neviem ci je tu nejake dieta co sa rano budi s hysakom ale Sofia mi ho zacala predvadzat po zobudeni kazde bozie rano, vyberiem ju z vaku reku ak jej ten vadi ale prd ruci dalej, ani vyzliect, ani na ruky, ani prebalit, proste nerva, kope nohami hadam by sa aj o zem hodila keby to vedela, uplne odveci pre mna nevysvetlitelny jav
vcera som jej na veceru spravila prvykrat gris s riadnym plnotucnym mliekom pridala som len maslo a zjedla bez problemov
na kozi sa jej nic nevyhadzalo tak dufam ze jej budem moct davat normalne mlieko v jedle pravidelne

mys joj mas to s Mirkom tazke 😕 mne sa Sofia bud zliepa po kresle vydriape sa na opierku a potom sa hodi dole, paci sa jej ze sa to kreslo trosku hojda tak len cupim pri tom kresle ako debo aby si hlavu nerozbila
hracky ju zaujimaju hlavne ked sa s nou hram vlastne vacsinu casu som pri nej hlavna vec ze vonku ju vobec nezaujimam, podnetov ma kopec ale takto ked sme doma zavrete je to o hubu dnes som trosku upratovala aj to len vdaka tomu ze som si ju svacla na chrbat fakt neodlozitelna je niekedy 😝

ludmilabb
1. jún 2010

@mausy21ahoj tak budeme mat tri Sofie to je hadam najvyssi pocet rovnakych mien 😉

ludmilabb
1. jún 2010

oprava
@mausy21 ahoj tak budeme mat tri Sofie to je hadam najvyssi pocet rovnakych mien

iinuska
1. jún 2010

ahojteeee

hlasim, ze Adamko mi dal darcek k MDD. V noci bol len 1x hore o 3 , som ho nakojila a spinkal do pol 9. 😵 😵 😵 😵 😵 Od samej radosti som uz o 7 nemohla zaspat 😀

iinuska
1. jún 2010

mys, aj my si mame rozmysliet ockovanie proti kiahnam, ale asi Adamka nedam zaockovat

ludmilabb
1. jún 2010

iinuska aj ja chceeeeem taky darcek 😀

luba142
1. jún 2010

inuska super 🙂

juska3
1. jún 2010

ahojte 🙂

inus, super, bodaj by bola kazda noc taka, my sme boli tiez len raz hore, asi o pol4, Alex vykrikoval mnam, mnam, tak sme zalahli, dala som mu jest a spali sme do pol8

vcera som volala s alergologickou, tak sa potvrdilo, ze ma alergiu, co som vobec ale vobec necakala, ze na roztoce, stale nechapem, nemame ani koberce, ani zaclony ci zavesy, ☹ dnes som mala ist po lieky, ale rano, ked bol mm este doma, som nestihla a teraz stale leje a vyzera, ze aj cely den bude, tak budem musiet zajtra

ludmilabb
1. jún 2010

juska a to ako prisla alergologicka na to ze ma alergiu na roztoce?

nikanika28
1. jún 2010

Ahojte, tak aj ja som dnes dostala darcek k MDD ..Klarka zacala chodit 😵 😵 😵 ..je to este take neiste, ale uz prejde po celej izbe sama..tak sa tomu bohovsky tesi 😵 ..a nakoniec vlastne aj ja 😀
No a uz tu zacina byt priiilis ticho, chyba mi tu Lukasko 😨

nikanika28
1. jún 2010

Zuzi a ako sa to Alexovi prejavovalo?

juska3
1. jún 2010

pred dvomi tyzdnami mu brali krv a potom robili nejake specialne testy

juska3
1. jún 2010

najskor si len suchal oci, nos a opuchalo mu horne viecko na pravom ocku, tak sme behali po koznom a u ocnej sme boli 3x, aj moc mu testovali, ci nema problemy s ladvinami, nakoniec sme este skusili alergologiu a ked som doktorke opisala ake ma tazkosti, tak aby sme dosli este raz na krv, ze mu budu robit este raz testy lebo podla prvych testov mal znizene protilatky a potrebovali zistit na co,

juska3
1. jún 2010

nika, tak krasny darcek, parada, tusim ten vylet pomohol viacerym detvakom 🙂

nikanika28
1. jún 2010

no tak este ze zistili, z coho to je...inac aj klarka ma nabeh na alergiu, ked jej brali krv este ked bola mala.. Tak som zvedava, ci z toho nieco bude 😨
Vsimli ste si? mame jubilejnu 1000-cu stranu 😵
Klarka spi od jednej, jedlu moc nedala, ale vypila este 150mlieka...a v momente zalomila...

nikanika28
1. jún 2010

zuzi, ano, moc ma to potesilo 😵 ...len Lukasko mi uz chyba 😔

mystery7
1. jún 2010

@iinuska, super noc, ja som taku este nemala.

@ludmilabb cakam kedy toto hysakovske obdobie prejde. Mirko sa mi niekedy budi s hysakmi cez den, tak mu dam cucnut, ukludni sa a este zadriemne. Potom je to lepsie.

V noci som mu chcela dat flasku s mliekom, ked nervacil - hahaha nic take. Zo sna krutil hlavou, len aby sa vyhol dudlu 🙄 ja ho chcem v juli odstavit, tak to budu ine nervne noci.

iinuska
1. jún 2010

juska, joj, tak to je neprijemne. Adamko ma zase atopicky ekzem, ale ma ho aj Petko. No ale aj manzel ma, takze sa necudujem 😒

nika, super, Klarka je sikovnica 😉

luba142
1. jún 2010

zuzi no pekne, viem si predstavit take cosi ja osobne mam alergiu ked zacinaju brezy, vzdy som myslela ze je to na topole ale je to tak ze vlastne tie chumace roznasaju alergeny z brezy do ovzdusia, ale zasa uz som 2 roky nemala lebo asi v tehu a popri kojeni som mala asi nejake ine hormony 😀

Nika gratulkooooo......nasa uz viac a viac sama ide pred Terchovou este casto 4-nozkovala, no teraz je castejsie na dvoch 😀 a uz sa aj otoci pekne a cupka nazad, vlastne prejde v kuse izbu s kuchynou tam a spat