• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
jamaat, ved som aj strasila, ale nepomohlo :grinning: .

nika, nemohla si nachladnut?
2. jún 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inus, dorazili sme dobre, len mne bolo na lodi dost blivno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to este neboli az take velke vlny. ale stanke to bolo jedno, jej sa to este pacilo, ze ju plieska zo strany na stranu
2. jún 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

@martinaxyz gratulujeme Darkovi

@ladywitch26 tak ste stastne dorazili a este aj pekne pocasie mate,nie ako my tu, cely vikend bola mala vonku a od vtedy ako sme dosli sme zavrete doma no uz mna to nebavi

nika ozaj nenachladla si?

2. jún 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co som mala toho kliesta tak sa stale pozeram na to a mam tam stale cernenu bodku dufam ze nedostanema nejaku svinu lebo este to by mi chybalo :angry:
2. jún 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, to moze par dni trvat. Pokial si ho vybrala celeho, nemalo by sa ti nic stat.
2. jún 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, navrat do tvrdej reality, idem s malou este do materskeho centra na hodku a potom hajde do roboty, do pol osmej :stuck_out_tongue_closed_eyes: asponze je vonku krasne, tak sa muz moze s malou vybehat
2. jún 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja akurat pozeram, ze sa vyjasnuje, za chvilku dam drobcovi obed a pojdeme aspon trosku na vzduch
2. jún 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inuska bol cely zistila som to rano v nedelu ale bol mrtvy a nenacecany
2. jún 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba, tak ty si toľko chlastala, že ani kliešť to nezvládol a zdochol :grinning:

Aj u nás sa má poobede trochu vyčasiť, tak sa pôjdeme vyvetrať. Aj zajtra doobeda má byť ešte ako-tak a potom zase pršaaaať!
2. jún 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :grinning:, ale dufam ze ma pri otrave alkoholom nenakazil :sweat_smile:
2. jún 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak mi noc ako tak 4 krat kojenie a o pol 5 hore ze hahaha mama ja spat nebudem a zaspala az o 6 ale potahla do 10 ale je taka nervozna ze sa mi az o zem hadze na rokach ani za pana len behat keby aspon sama alebo by stvorkovala ale to ju musim za ruku drzat teraz spi som zvedava do kedy a potom idem s nou vom lebo tu zosediviem dufam ze sa nechysta prsat
2. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co skuzsate davat obycajne mlieko tak na vasom mieste by som ho neochucovala, lebo si na to bieta zvykne a nevypije vam ciste, ja som tiez davala od 1,5 roka Kristinke aj UM aj plnotucne a do toho som miesala granko a doteraz mi mlieko ciste bez granka nevypije :unamused:
2. jún 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a musim sa pochvalit uz nacisto Barborka zacala chodit a nevadi jej ani ze ma hracky pod nohami :grinning: a este si pri tom aj robi ťapi,ťapi :grinning:
2. jún 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, supeeer :wink: Adamko sa stavia sam bez pomoci a vzdy caka, ze na neho pozrieme, tak sa smejeme na nom. No a potom kontrolovane padne na rucky :grinning:
2. jún 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som včera Emke urobila grís z plnotučného kravského mlieka a v pohode. Dokonca sa aj vykakala lepšie, nie také tvrdé bobky ako zvyčajne.
2. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, aj si dala cukor?
2. jún 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamat aj malej to chuti, mozno aj lepsie ako tie instantne ale castojej nerobim aby sa neprejedla :slight_smile:

inuska my sa tiez smejeme na nej ako sa stavia sama bez opory to uz na Terchovej skusala :grinning: a do krupice davam cukor ale len troska
2. jún 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som do mlieka cukor nedavala
2. jún 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dala som štipku cukru. A potom som do toho zamiešala trošku černicového lekváru, tak pchala do seba len taký fukot! Nabudúce už nedám cukor, keď budem chcieť lekvár zamiešať.
2. jún 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co je gris? klasicka krupicova kasa?

nas stale pokracuje v tom ze vecer zaspava az po 10.... a pritom rano vstava pred 7 tak sa mi to ani trochu nepaci. u nas dnes bolo konecne lepsie pocasie boli sme aj v materskom centre aj vonku a potom bol s malym este aj mm vonku
2. jún 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm ano, gris je krupicova kasa :wink:
a kolkokrat ti maly spava cez den?
lebo mne Nina len raz a v noci spi od pol8 do nejakej 6, ked sa zadari talk podrieme este do 7 - a v noci sa uz nebudi, klop, klop
2. jún 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi aj mne tak mala spi a cez den spava 2x, ty uz ju nedavas doobeda spat ked vstava o 6?
2. jún 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luba142 my zijeme nemecko a nasa mala pije normalne mlieko prevarene este 3,5% od 7mesiaca.. bez cukru,medu ci lekvaru...

mimi nasa spava 19-07 a cez den 12-13,30 mliecko uz davam len vecer.. keby spala 2x denne tak by isla spinkat az po 21.00
2. jún 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi mne mala spi uz len raz denne, ak vstane o 6 ide spat o 10 a spi nejaku hodinu a pol, ale potom mi uz poobede nezaspi
skusala som jej to posunut na obed, ale ona je uz tak nastavena na tu 10, ze to bolo trapenie pre nas obidve :unamused:
ale ked vstane o pol8 ako dnes :dizzy_face: tak ide spinkat az okolo 12 - dnes spala skoro 2 hodiny a teraz mi zaspala uz pred pol8
2. jún 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koska - nocne stavanie a kojenie musis odstavit natvrdo, poplace ci 3noci a bude dobre alebo caj treba dat.. oni ale vymyslaju kocky..
2. jún 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacka ked ona zacne vrestat a vresti az kym jej nedam cicik uz skusam aj caj no uvidim dneska ze je dam to kravske mlieko no prd uvidim skusim v noći ked sa zobudi bude to tazke uz to vidim
2. jún 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacka aj u nas tak, ak by spala 2krat denne, tak vecer ide neskoro do postele a to ja som teraz rada, ze uz mam vecer pokoj, ziadny proiblem so zaspavanim :slight_smile:
2. jún 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sa aj u nás zaspalo bez hysákov. Ale nechala som ju pred spaním vyblázniť na posteli, tak možno aj to pomohlo.
2. jún 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska - ja viem ze mne sa inak vravi ked mam kojene dieta len 2mes. a teraz je na flaske ale mam kamosku ktora ma 2rocneho chlapca a takto ju vycecava este aj dnes.. treba dat caj, cumel a nechat ju aj natvrdo poplackat zial.. nechcem davat rady, kazda vie najlepsie do kedy chce - nechce kojit .. ale ja si myslim ze oni uz niesu hladne. nasa spava uz vyse 3mes. bez papania v noci aj bez ranneho mlieka vstava..

mimi presne ako vravis aj u nas tak.. ja som rada ze do pol 8smej vacsinou zaspi. ak sa neprihodi to ze idem neskoro z mesta (okolo 17stej) autom vyse 25min. a to zial zaspi, takze potom ide do postielky az o 21vej..
2. jún 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte, aj u nas sa spi... Dnes sme boli konecne vonku, dokonca dvakrat...a aj slniecko svietilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Klarka si vykracuje budovatelskym krokom o stosest :grinning: ..dnes som jej konecne aj papucky kupila, nech jej nozka nelieta.
2. jún 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok