Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
12. jún 2010

mimi stastnu cestu 😵

emode
12. jún 2010

mimi stastnu cestu a este stastnejsi navrat 😉 😉
zuzkad jasne, ze to zvladnes, prepac, nestihala som citat dozadu, kde letite??

janka, tak potom ok, koniec augusta a september je v pohode. My by sme v septembri este zvrtli dalsiu dovolenku, tak uvidime 😉 ale egypt to nebude 😉

zuzkad
12. jún 2010

dobre ranko,
tak dnes nas Nicolasko nechal spinkat do pol desiatej, sama som bola prekvapena ako dlho spinka 😕 😕 od osmej som aj tak uz nemohla spat, behalo mi vseeetko mozne hlavou, to som cela ja 😅 😅

mimi dakujeeeem 😅 😅 😅 aj tebe krasnu dovolenku prajem, uzite si to poriadne, tiez budeme na vas mysliet 😅 😅

Erika letime do Tuniska nie je to bohvieco...ale mojej mamine sa tam velmi pacilo minuly rok, tak chceli ist aj tento rok hodim link na foto a nejake video 😉 😉
http://www.travel.sk/dovolenka/tunisko/hammamet...
video :

https://www.youtube.com/watch?v=liT06fhBgpQ
iinuska
12. jún 2010

ahojte 😎

zuzka, Nicolasko je pekny spachtosko 🙂 . Ale uz aj nam sa trosku zpepsilo nocne budenie, klop, klop, klop 😅

zuzkad
12. jún 2010

iinuska je po mne 😀 😀 ja som tiez velky spachtos 😉 😉 ale teraz ked je tak teplo tak ma take nekludne noci, to len tuto velmi dobre spal, ale asi preto, ze som nechala pootvarane okna a bolo fajn v izbe a dala som mu len tielkove body, tak sa hned lepsie citil 🙂 🙂

aby nebolo malo, aj dnes som si rano vypocula od svokry, ze cim viac sa krati cas do odletu tym viac ma strach o nas, ze vcera v noci ani nespala, lebo stale myslela na to, ze ake je nebezpecne ist tak daleko a este k tomu k Arabom, ze ma strach, aby nesli po malom, lebo su na blondate deti 😕 😕 😕 a aby sa nam tam nieco hrozne nestalo...no tak ma vystrasila, ze normalne som dostala paniku aby mi niekto nechcel ukradnut maleho, asi ani do obchodov nepojdem z toho strachu teraz...nezabudla poznamenat, ze podla nej som neurobila spravne, ze idem tam s Nicolaskom, ze nebude v klude az do prichodu...pre boha ale ved to nebudem na nejakom zabudnutom mieste v Tunise, ved ten hotel ma tusim okolo 1400 izieb 😕 😕 boze toto mi bolo treba 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

idem sa ja obleict a ideme volit a potom sup do avionu popozerat nejake plavky pre maleho 🙂

rybca
12. jún 2010

zuzka - ja by som jej povedala, ze si sa uz rozhodla, nezmenis to a nech neprivolava nestastie a nelamentuje, na nic to nie je dobre

dm1
12. jún 2010

zuzkad boze co ti ta tvoja svokra neda pokoj! vobec ti nezavidim teda... neboj na dovolenke to urcite zvladnete ved nie si sama bude s tebou ta znama a urcite si to uzijete! len treba prestat mysliet na vsetko zle co sa vam tam moze stat

emode
12. jún 2010

zuzkad sofia je tiez taka plava a blond a katka co bola s nami je uplne blond a v pohode oni maju strasne radi deti stale by ich chytali za ruky na to daj pozor ale urcite sa nemas coho bat ... su to reci cloveka ktory necestuje a realne to nevie posudit ...

mna skor berie to ze je to iba trojka hotel, davaj pozor na hygienu a radsej mu nedavaj papat ich stravu mne dokyna povedala, ze jej tam urcite nemam davat mlieko a syry

ladywitch26
12. jún 2010

zuzka, no ja by som taku svokru asi niekam nakopala. 😠 moja mama by asi tiez chytala hysaky, lebo ona sa tiez vsetkeho boji, ale asi by to len dusila v sebe, tiez by cele noci nespala zo strachu, ale nepovedala by nic, aby ma neznervoznovala.

inak nam dnes stanka tiez dobre potiahla, vstala az o osmej. a mne je este horsie, ako vcera, sa mi uvolnila nadcha, tak uz som cely balik kuchynskych utierok spotrebovala. a vsetko ma boli, ledva sa hybem.no som zvedava, kedy tie antibiotika zacnu zaberat. a uz sme sa aj s muzom stihli povadit, tak sa s nim nerozpravam. aspon mam dnes kludny den.

jamaat
12. jún 2010

zuzkad, emode, mňa tiež trošku zarazilo, že je to len 3*** hotel, ale zase keď tam už mamina bola, tak hádam vie, či vás tam môže poslať. A môžem potvrdiť, že arabi majú strašne radi deti. Budú sa stále prihovárať, ale nejakých únosov sa určite nemusíš báť. Už si o takom niečom počula? Lebo ja nie, zato trebárs v USA je to skoro na dennom poriadku.

emode, v ktorom hoteli ste boli? Daj nejaký link.

jamaat
12. jún 2010

@ladywitch26 No tak to je hádam prvý krát, čo píšeš, že ste sa pohádali. Ja už som si myslela, že ste priam rozprávkový pár 😀 ........My sme sa tiež sekli dnes.

kosska3003
12. jún 2010

ahojte tak ja som sa nesekla lebo mm je v robote mala mi spinka tak tu chvilku strasim
mimi stastnu cestu aj ja by som hned sla ale este musim do augusta vydrzat idem si ja kavu dat

ladywitch26
12. jún 2010

jamaat, no teraz co sa nerozpravame, tak to je hadam po 4rokoch. ale ma nastval, ma upratovaciu naladu a ja som doma.akurat, ze som neni v robote kvoli tomu, ze som na pnke, a je mi fakt nenormalne zle. kazdy jeden sval citim a neviem, ci mi tie antibiotika zacali precistovat dutiny, ale z nosa sa mi vali ako z vodovodu. usi ma bolia, zuby, nos mam zvnutra dochramany od tolkeho smrkania. a on sa rano zacne rozculovat, ze kedy si spravim poriadok so susenymi kvetmi, ze ich mam na stole uz tyzden. no len cely ten tyzden som bola v robote, takze asi sotva som na to mala cas. tak som mu povedala svoje a nebavim sa s nim.

ladywitch26
12. jún 2010

akurat citam, ako sa detom prerezavaju zuby, ze ocne idu az okolo 18-24mesiaca. a kedze tri stolicky sa uz ako tak prerezali, zostava este stvrta, ale ta uz hadam tolko paseky nenarobi, tak by sme mali mat par mesiacov so zubami klud.

ludmilabb
12. jún 2010

zboznujem take lamentovania co ak sa to stane alebo hento ja som zase alergicka na svokrine slova: ze prides ku nam Sofinka ak budem este zit a furt to vravi take vydieranie citove, tetina svokra ta tiez len lamentovala aka je chora abla, bla a zila este dalsich 20 rokov , skoro 90tky sa dozila
Sofia mi isla neskor spat az o jednej takze vecer bude asi problem s ukladanim 😒
my sa chystame na oslavu, teda uz mame navarene, upratane, prestrete takze len cakat na gratulantov a bude zase torta od segry a ze nejaka zase ina, nova ju do tretej rano robila tak som sa smiala ci bude trojposchodova 😀

ludmilabb
12. jún 2010

lady po styroch rokov... to je aj tak idylka 😉

ladywitch26
12. jún 2010

ludka, presne ako vravis, nam starka tiez lamentovala, ze "ona uz pojde len ta do zeme", a este 20rokov si pozila.
a svokor takto zvykol kuvikat, co sa vsetko stane zle, mi s tym bohovsky liezol na nervy. radsej sme sli do podnajmu, aby sme ho nemuseli pocuvat.

ladywitch26
12. jún 2010

ludka, no hej, ale pred 5timi rokmi to bolo tak v stadiu skoro rozvodu 😀

jamaat
12. jún 2010

@ludmilabb To asi všeobecne starší ľudia tak, ale špeciálne tam pod Poľanou. Starká na Hrochoti presne tak isto. Ahdaaaaj, ak dožijeme! 😀

ladywitch26
12. jún 2010

severna korea vyhrava nad greckom. hmmm, zeby som si sla stavit na nich? kurz je 1:2000, aj za 1€ by sa mi oplatilo 😀

ludmilabb
12. jún 2010

baby tak aky recept som nasla v Mama a ja, mrkova natierka: mkrvu najemno postruhat, zmiesat s rastlinnym maslom (nechapem preco?), pridat mletu rascu a natriet na chlieb 😒

lady, jamaat vsak ta tetina svokra bola akoze vecne chora, tak teta ju musela obsluhovat, nic okolo velkeho statku nespravila iba rozkazovala, teta poslusne robila kedze bola svokra na zomretie tak hadam ju doopetruje a drb 20 rokov preslo, teta ledva chodi, kopec zdravotnych problemov, pocukane nervy katastrofa hlavne ze svokra mala krasny zivot 🤐

iinuska
12. jún 2010

ludka, tak ta natierka musi aj chutit 😕

ladywitch26
12. jún 2010

ludka, ked si spomenula tu natierku...zasa som zabudla u nasich kucharsku knuhu ☹ mama robi v skolke a maju tam knihu s receptami pred male deti, od natierok az po hlavne jedla.no by sa mi to aj zislo, lebo niekedy fakt rozmyslam uz, co dat malej na obed, aby nemala stale to iste. a ku kazdemu tomu receptu bolo aj od akeho veku je vhodny. no nic, hadam v novembri nezabudnem a potom uz budem pre dvoch drobcov varit podla toho

ladywitch26
12. jún 2010

ak mas pozitivne myslenie
ak chces byt samostatna
ak chces uskutocnit svoje sny
ak chces byt bohata
ak by si chcela mat so mnou deti
napis aby sme sa blizsie spoznali
mohli spolocne dosiahnut vytuzene ciele.

takyto mail mi prisiel akurat. tak som chlapovi napisala, ze pozitivne myslenie mam od narodenia, samostatna som bola skor, ako si to moji rodicia zelali, sny uskutocnujem priebezne, co sa tyka bohatstva, tak mam presne tolko, kolko potrebujem a aj deti uz mam 😀

iinuska
12. jún 2010

inak dnes som na ranajky po vianocke skusila dat plnotucne biele acidko a malemu celkom chutilo.

emode
12. jún 2010

jamaat kuk je to od cestovky cez ktoru sme isli na Slovensku o 5 tis. drahsie (Skk)

http://www.blue-style.cz/egypt/hurghada/sunrise...

ladywitch26
12. jún 2010

mne mala chodila rano vypytovat biely probioticky jogurt, ale nechcela som jej vela davat, kasle stale ako tuberak, davam jej solmucol na odkaslanie a mlieko zahlienuje, tak som jej ho obmedzila na par dni. davam jej len na rano 150ml a dost.

emode
12. jún 2010

LADY nie je potvrdene ze by mlieko skutocne zahlienovalo ... a jogurt denne by si jej podla mna mohla dat 😕

zuzkad
12. jún 2010

cafte tak som doma 😝 😝 plavky som nikde nezohnala...aspon som volila...
inak tie plavky ma stvu, lebo som obehla toolko obchodov a nic a v nexte sice mali, ale budem 3-6 mes. alebo az 2 roky 🙄 🙄 cize nic nemali ine...v HM boli ale tiez len velke, alebo male a potom len ruzove 😝 😝 😝 😝 to by asi Nicovi nepasovalo 😅 😅 😅
nooo svokra moja je svojska povaha, od rana som v depkach, lebo ked mi nastrasila tak si zacinam vycitat, ze som sa rozhodla ist, ze som mala rok pockat a potom si dobriat dovolenku podla seba a isla by som aj s Petom ☹ ☹ ale uz je dost neskoro cuvnut, ked som doplatila 100€ za zmenu mien, 132€ za pas a dalsie dokupene veci, co si beriem na dovcu....to uz nemozem teraz spekulovat 😖 😖 inak ten 3hviezdickovy ma tiez dost stresuje, pocula som, ze ich 3hviezdicky su ako u nas mozno 1hv. keby bolo na mne urcite by som si taky hotel nevybrala prave pre hygienu a bezpecnost maleho....ale kedze je to vyber podla mojej maminy ...stale sa utesujem, ze tam boli cela partia minuly rok a poznaju to tam uz aj ubytovanie, stravu, bazeny..vsetko, prisli nadseni a spokojni s rozhodnutim, ze pojdu aj tento rok, zevraj deti tam je kopec, vela nemcov tam chodi a francuzov...a strava je tam na sposob BIO co im troska vadilo, lebo maju radi kacice a pod....a tam ficalo veeela salatov, zeniny a ryby 😀 😀 co mne pre maleho vyhovuje....pytala som sa aj doki a povedala mi, ze kludne mozem malemu dat ich stravu, ale urcite nie vodu. Na hygienu by som dbala aj keby som bola v 5hviezdickovom hoteli 😝 😝 skoda, ze neexistuje nejaka tbl na prevenciu proti bakteriam 🙂 🙂

emode
12. jún 2010

zuzkad jasne ze aj my sme dbali na hygienu ... co som davala malej: chlieb, maslo mini balene, zemiaky, ryza, cestoviny, zelenina, banany, hrozno to sme ale este umyli vo flaskovej vode ... len my sme to mali jednoduchsie, robili tam vyslovene aj stravu pre deti na vode masko a aj zmixovana zelenina, zemiakova kasa a tak, a denne robili zeleninovu polievku bez soli a tuku ... a ak ti este mozem poradit, nasad co najskor malemu probiotika a aj sebe, velmi to pomaha

no a mala som hotove jedla z domu jeden pohar na den, potom desiatove jogurty od nestle a vyzivy, len tie sofia v poslednom case vobec nechce, tak to len tak pre istotu, brumiky, piskoty, alnatura keksiky, caj