Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
12. jún 2010

Erika su nejake specialne probiotika v lekarni pre deti ? Ako casto si ich davala malej denne ? Esteze vas mam 😅 😅
V nemocke som sa stretla s tou Nadou, co ide so mnou, povedala som jej ako mam strach, tak ma velmi ukludnila, ze to nie je Lunik IX, ze tam skoro rano upratuju cele okolie a izby vzdy bolo citit po save, ked prisli z plaze, ze restika bola cistucka velmi a strava chutna ale dost zdrava 😅 😅 ze deti krmili bezne rodicia ich stravou, ze tam deti bolo strasne vela od 3 mesiacov do 3 rokov najviac, ze animatori su super a robia krasny program pre deti atd atd...tak som hned kludnejsia, ze nejdem do ziadnej spinavej diery, ze je to tam krasne a bude mi velmi pomahat nemusim sa bat 😅 😅

ja viem, ze tu denne dookola pisem o svojom strese a nic ine len dovolenka a dovolenka, slubujem, ze coskoro bude pokoj odo mna 😉 😉 ale fakt vam dakujem za rady, podporu, ktore teraz veeelmi potrebujem 🙂 🙂

ladywitch26
12. jún 2010

zuzka, ja som malej kupila biogaia, to su probiotika. 10€ stoja, ale podla mna tam v pohode dostanes aj jogurty s probiotikami

zuzkad
12. jún 2010

super Lady dakuje, hned zajtra to pojdem kupit do tesca ...ako si to malej davala, lebo moj krpec odmieta vsetko sirupove, tabletkove...len cipky znesie 😝 😝 mas nejaku fintu, alebo Stanka pozuzle vsetko 🙂 🙂

zuzkad
12. jún 2010

ak som sa spravne docitala 1tbl denne dat ?? Je to vhodne pre tehu zeny aj pre kojacie matky, o detoch tam nebolo nic, ale pochopila som, ked to mozu tehu zeny tak aj deti istotne.

ladywitch26
12. jún 2010

zuzka, tych kvapiek sa dava len 5 denne, to je tak male mnozstvo, ze ho v pohode oklames,aj keby si mu to na kusok jablka mala nakvapkat 😉 inak stanka z lyzicky spapa skoro vsetko, akurat co jej davam sirup na odkaslanie, ten jej davam v striekacke a nasilu a teda dost aktivne sa brani, no ale ma smolu, vypit musi. len na odsavacku si konecne zvykla, sme si pred nou my "vysavali" nosy, chvilu nas sledovala a potom sa uz nebranila. v klude lezala, sice sa ksichtila kadejako, ale vydrzala bez cirkusu. a doslova miluje kvapky a sprej do nosa. to sa normalne az usmieva, ked ich drzim v ruke, sama si ochotne lahne a nostek natrci 😀

zuzkad
12. jún 2010

jaaaj to su kvapky ? Lebo ja som nasla zuvacie tbl 😝 😝 tak preto som nevedela http://www.lekarennawebe.sk/lieky/biogaia-zvyka... toto som nasla, ked len par kvapiek to sa da, to aj ked mu fenistil davam zvlada, ale sirup nurofen ee to je vela nanho a potom sa vzdy chuda povracia ☹ ☹ 😉

ladywitch26
12. jún 2010

hej, biogaia su kvapky. len po otvoreni by sa mali v chlade drzat.

zuzkad
12. jún 2010

ja to kupim hned zajtra, zacnem mu to davat a aj sebe, ked budeme tam pocitam, ze izby budu chladne, lebo je tam klima a podla maminy tam bolo niekedy az zima, tak snad to bude na kvapky stacit 😉 😉

ladywitch26
12. jún 2010

no a mne je dnes este horsie ako vcera, a to uz som na antibiotikach ☹ nos aj cele dutiny mam ako v ohni, este aj herpes sa mi zacina robit, lebo ma nos stipe ako svina.a nic si na to nemozem dat. 😖

kosska3003
12. jún 2010

ahojte tak mi spinkame uz konecne skom k.o z toho tepla aj mala bola unavena ale dneska sa 3 krat kupala v bazeniku a my sme jej s mamou len tichucko zavideli

zuzkad tie probiotika sme aj my mali lebo jej ich vzdy davam ked je chora a berie lieky len ich musim kupit zase lebo dosli a bude treba na dovolenku

emode a ako ste chorili na slnko kedy casovo myslim dik

kosska3003
12. jún 2010

ze chorili myslela som chodili na plaz

iinuska
12. jún 2010

zuzka, v intersporte si tie pavky nepozerala? Mozno aj tam by ich mali, neviem, to ma len tak napadlo

iinuska
12. jún 2010

u nas zacal fucat z minuty na minutu taky vetrisko, no asi bude riadna burka

ladywitch26
12. jún 2010

inus, tisko zavidim, ja milujem burky, ale tu v irsku sice casto prsi, ale burku ak mame raz do roka, tak je vela 😖

iinuska
12. jún 2010

lady, ja burky nemusim, mam pred nimi respekt 😅 . Jaaaj, a chcela som ti uz predtym napiat skore uzdravenie

ladywitch26
12. jún 2010

zeny, ako vysvetlit decku, ze vas nieco boli? stanka hryzie, kade moze. akurat teraz muza tak riadne cvakla do brucha, ten az zvreskol a ona sa na tom este rehoce. mna rano tiez tak, az mi slzy vyhrkli, ale iba sa rehotala na tom. aj psa vytahala za ucho, ze az zaknucal, ale mala z toho akurat tak bohovsku zabavu. sa mi zda, ze cim clovek viac krici, tym sa jej to viac paci. neuvedomuje si, ze nas to boli 😖

ladywitch26
12. jún 2010

inus, diky, dufam,ze sa dam nejako dokopy, lebo frnak mam ako alkoholik.hrdlo ma uz neboli, ale normalne cele dutiny a nos mam ako v ohni. a ani ziadne kvapky do nosa, akurat tak morsku vodu striekam.

iinuska
12. jún 2010

lady, aj u nas je to podobne, dnes ma maly tak pokusal, nestihla som uhnut, a vcera Peta tahal za chlpy. Tiez sme mu t vysvetlovali a bral to ako zabavu. A ked mu povieme, ze bude bac bac po zadocku, zacne sa sam buchat po brusku 😵

kosska3003
12. jún 2010

lady tak toto aj moja sa rehoce ja dobre ze nerevem a ona vysmiata od ucha k uchu

jamaat
12. jún 2010

No veď ich uhryznite aj vy! 🙂

Boli sme trošku na chate, idem sa do vane vyvaliť.

ladywitch26
12. jún 2010

jamaat, ale ona ma asi znizeny prah bolesti, to by som jej musela riadne cvaknut do ruky, aby sa rozrevala kvoli tomu. uz ma to sice napadlo vratit jej to, ale aby to zasa nebrala, ze je to ako normalne takto sa medzi sebou hryzt

zuzkad
12. jún 2010

inuska pozriem aj tam zajtra, lebo v Avione som intersport nevidela.
aj u nas sa prehnala veterna smrst burka a dazd...ale aspon zostalo super chladno, lebo uz sa to nedalo vydrzat, take dusno bolo 😝 😝
lady skore uzdravenie ☹ ti nezavidim, ked si ani nic dat nemozes 😖 😖 ja chora byvam malinko, ale pocas tehu som ochorela riadne 😝 😝 ziadne kvapky, lieky nic a citila som sa pod psa...ale ja som pila caj s citronom...len neviem aky caj uz 😝 😝 a samozrejme homeopatika...
tak ja pol hodinu uspavam mojho Nicolaska, spievam mu, hladkam ho ...a ked zaspal, prelozila som ho do postielky a on do minuty sa zobudil a sadol a mrnka, tak som isla k nemu lahol si a zase zaspal..uuuplne potichu som odchadzala a ked som chytila klucku...sadol si a kontroloval ci som tam...takto to bolo 3x a potom som to vzdala...je to zbojnik...nechala som ho mrnkat v postielke...tak si ho svokra zobrala, takze samostatne zaspavanie nehrozi 😖 😖 😖
idem ja melon s dat a pozerat tie volby ako dopadnu 😝 😝

ladywitch26
12. jún 2010

zuzka, mne dala dokina hned antibiotika po pohlade do mojho hrdla. asi hnisava angina, plus riadny zapal prinosovych dutin. ono by to chcelo asi aj antibioticke kvapky do nosa, ale bohuzial. ani neviem,ci tu take nieco vobec maju. oni tu polovicu liekov ani nepoznaju,

zuzkad
12. jún 2010

tak to musis byt riadne chora ☹ ☹ to ta lutujem....nech sa coskoro uzdravis ☹ ☹ chcelo by to stamprlik 😉 😉
tak prave mi maly zaspal, bola som sa pozriet, mala ho svokra u seba a tak kraaasne spinkal, tak som ho prelozila do postielky, pocitam, ze sa coskoro ale zobudi, lebo velmi malo mliecka si dal 😖 😖

ladywitch26
12. jún 2010

no my sme mali boje zasa, mravcala pre kazdu somarinu. teraz ju ma muz na fitlopte a este pije caj. hadam coskoro zaspi. ja ani nemam silu okolo nej behat, lebo sa mi zle dycha. nosom to nejde vobec. len dufam,ze nedopadnem ako spoluziacka. ta mala v tehu tak zapalene dutiny, ze sa jej az polypy a kadejake zrasty spravili. bola na troch operaciach po tehu, ale stale sa jej to vracalo, az nakoniec bola vo vojenskej nemocnici v ruzomberku a tam ju dali dokopy nejako. ale tiez len primar zalomil rukami, ze tak znicenu sliznicu nevidel. aj sa liecila kortikoidmi a nakoniec aj druhe babo potratila kvoli tomu. tak museli cakat dva roky, kym si to prelieci a az potom skusat znova

zuzkad
12. jún 2010

chuda ta tvoja kamaratka, to je nestastie a smola ☹ ☹ nemala nejaku oslabenu imunitu ?
urcite sa coskoro vyliecis, mala by si to poriadne vylezat, aby si to neprechodila, teraz si na PN ?

kosska3003
12. jún 2010

no to co sa robi vonku koniec sveta ci co iny vietor ale nech poprsi nech sa nadycham cerstveho vzduchu

ladywitch26
12. jún 2010

zuzka, do pondelku ma nechala doma, v utorok uz idem do prace. ale mala som aj dnes, zajtra a v pondelok robit. to by som fakt nezvladla

kosska3003
12. jún 2010

tak tu fuka vietor ze mi pocut ako hybe plechmi na streche a normalne mi aj odposluch pusta ale mala spinka chudatko moje nech len spinka uz aj prsi

ladywitch26
12. jún 2010

kosska, ja by som taaaak brala taku burku. ten cerstvy vzduch, hadam by mi aj nadchu prerazilo 😀 dnes tu bolo tiez horuco, 26stupnov sme mali. ale netrufla som si vyliezt vonku, uz som raz mala alergiu na slnko, ked som brala antibiotika a teraz v tehu by to mohlo byt este horsie, tak neriskujem