Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
13. jún 2010

borocka a nejdu mu zuby? to vacsinou deti dost zabrzdi.

rybca
13. jún 2010

borocka - to hadam ani nemyslis vazne...🙂)) nas len teraz zacal chodit a nerozprava nic zrozumitelne..🙂 nikde nie je napisane, ze dieta musi kazdy mesiac vediet nieco nove..🙂 podla mna je to ako s vahou a rastom, niekedy to ide rychlejsie, niekedy sa to zastavi..🙂)))

zuzkad
13. jún 2010

lady tak budem kvapkat 2x za den 5kvp a akoze to bude pomahat 😉 😉

borocka mne maly brblal slovicka a potom od urcitej doby skoncil len na "BA" prestal hovorit vsetko co vedel, ale nesilim to, ved on sa rozkeca zase 😅 😅

ladywitch26
13. jún 2010

borocka, ma napadlo, a maly je kazdy den v kontakte s detmi? lebo tak kadeco nove pochyti. mne je stanka kazdy den medzi detmi. vcera som sa akurat smiala na nej, so susedovie dcerou, rok a pol ma, sa chytili za rucky a tak si cupotali po chodniku. no zlateeeeee boli.

zuzkad
13. jún 2010

tak som nahrala fotky na FB maly bol spokojny, plavky sa mu ocividne pacia, len ta siltovka moc ee 😀 😀 http://www.facebook.com/album.php?aid=2059598&i...

rybca
13. jún 2010

lady - toto mne tu chyba, ze sa Matko nema s kymhrat, jedinehokamarata co ma, ten je v Rotterdame, to je na denne hranie daleko

ladywitch26
13. jún 2010

rybca, najdi to materske centrum. mne sa prakticky tam mala naucila aj lozit aj chodit. proste odsledovala od deticiek. alebo teraz v lete detske ihriska. tu su vzdy nabite.

rybca
13. jún 2010

a cak hladam patram, ale tu take nie je, len jasle, skolky, ale to je drahe, uz som napisala aj na holanedky "facebook", ale este sa nikto neozval

jamaat
13. jún 2010

Ahojte. My sme boli zase na chate. Emka je ovocný a džúsový typ, džúsu by vypila hádam aj 2 litre. Jej asi chutí kyslejšie, lebo keď som jej robila detský čajík a len som ho osladila, nechcela ho. A raz som jej potrebovala dať narýchlo zapiť sinupret, tak som nabrala trochu z dospeláckeho ovocného čaju aj s citrónom a ten jej chutil. A včera sa mi stále pchala do vína, tak reku dám jej trochu na jazyk, zmraští sa a dá pokoj. Trt! Spokojne sa olizovala! No ale už som jej potom nedala 🙂

borocka, nemôžeš čakať, že Paťo bude stále tak veľmi popredu a predbehne aj Einsteina 🙂 ...ono sa ten vývoj väčšinou potom pribrzdí a ostatné deti takéhoto urýchleného dobehnú. Takže podľa mňa je to OK.

ladywitch26
13. jún 2010

jamaat, no kym este vino, tak ok. moja segra si ako 3rocna omylom chlipla slivovice, mama uz bezala k nej, ze sa hadam aj zadusi od kaslu a ona potvora sa len zalizla, ze ake dobre. teraz ma 17, ale viacej jej chuti sampano, aj ked clovek tiez uz nema prehlad,co na tych diskach pochlasce

inak mna uz asi porazi, to nie je normalne, tri dni na antibiotikach a furt horsie mi je. dnes mi zasa vystupala teplota nad 37, nos uplne nepriedusny a tlak citim az kdesi za okom. nadcha uplne zastavena, aj to nahrievam, lava nosna dierka povolila, ale prava ako keby betonom zaliata 😖 no v utorok asi sotva pojdem do roboty

borocka
13. jún 2010

lady, stretavame sa aj s inymi detmi v jeho veku, ale pravda je ze su to same dievcata ( su povahovo ine, menej aktivne, menej hovoria, nechodia same, pato je medzi nimi dominantny...chvilu im poberie vsetky hracky a potom samotarsky odide prec lebo s nim nedrzia krok). chlapci sa tu v dedine akosi vobec nerodili v to obdobie. takze je sam kol v plote :( neviem mu najst seberovneho partnera :(
a zuby....tie mu idu furt. uz vyse tyzdna pcha cele ruky do pusy, zrejme zadne stolicky ho trapia, ale zatial nic nevidim.

zuzkad
13. jún 2010

ahojte baby,

viem, ze sa to sem nehodi, ale velmi potrebujem nieco napisat a nejak to zo seba dostat lebo uz neviem co so sebou, svokra mi zobrala maleho, lebo nie som silna teraz sa mu venovat ...dovolenka sa nekona co je to najmenej, lebo s maminkou sa velmi pohorsilo, dnes ju previezli na JISku zhorsill sa jej velmi stav, bola som za nou a ked som ju videla dostala som zachvat placu, je na tom velmi zle, ani oci neotvara, len lezi, ked sa jej nieco pytame tak len blbloce z cesty, vnima nas ale nekomunikuje 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 bola som aj za lekarom, ktory mi povedal, ze je to s nou velmi vazne a nasledujuce dni sa ukaze ako to vsetko dopadne. Mam velky strach a nemozem prestat mysliet na nu, ako tam lezala 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ma len 61 rokov ked som odchadzala, prosila som ju s placom aby bojovala, ale ani neodpovedala 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 dufam, ze sa stane zazrak a mamina sa da do poriadku !!!! 😢 😢 😢 😢 😢 😢

borocka
13. jún 2010

@zuzkad
zuzi ty sa musis pozvierat. ak mama vidi ze ty si na dne a nemas silu, tak neciti v tebe oporu a nebude vladat ani sama bojovat. musis jej dat chut, energiu, musis ju nabudit co vsetko este musi vidiet...co vsetko ju este caka!!!
viem ze sa to lahko hovori, ale poznam to. idem porovnat neporovnatelne...... moja sestra ma 13 rokov a posledny rok prelezala na onkologii, mala sarkom v kolene a stehennej kosti. po tom ako jej to diagnostikovali sme mali co robit aby sme pred nou neplakali, aby v nas citila podporu.
maminku mas ozaj mladu, je uz vobec na dochodku? ty musis byt silna a musis jej dat zo svojej sily! drzim palce!!

ladywitch26
13. jún 2010

zuzka, a aku ma vlastne mamina diagnozu? inak ako vravis, ze blbloce z cesty, tak to moze byt od liekov. moja starka vzdy bola mimo, ked bola v nemocnici, nastopali do nej lieky, aby ju utlmili, lebo vraj je lepsie, ked oddychuje. no ale fakt neviem,ci to je to najlepsie riesenie. lebo takto je fakt mimo a ani nevie, co sa okolo nej deje.inak drzim palce, nech sa mamina da do poriadku.

nikanika28
13. jún 2010

Boze .... Zuzi ..to mi je velmi luto 😢 😢 😢 ...drzim palce, nech to dobre dopadne 😔 😔 😔 ....vela sily ... co jej vlastne je? 😨

kosska3003
13. jún 2010

zuzkad vela sily ti prajem to ti teraz treba najviac hlavne aj pri malom aj pri mame mas to tazka ☹ ☹

emode diky a mala mala stale tie plavky na sebe ci aj holata alebo v tricku behala

iinuska
13. jún 2010

no dnes bol Adamko od 13 hore, este aj vecer sme sa zdrzali vonku, lebo sme postretavali kadekoho, ledva som ho okupala, pri obliekani pyzamka bol uz pekne nervozny, nakojila, chvilku ponosila na rukach a hned zaspinkal

zuzka, vela sily, drz sa

jamaat
13. jún 2010

zuzkad, je mi ľúto, že sa to takto zvrtlo. Treba veriť, že bude lepšie. A pred mamou radšej neplač. Držím palce.

mystery7
13. jún 2010

@zuzkad dufam, ze sa mamke polepsi. Drzim palce. Ty teraz musis byt silna, naozaj potrebuje oporu.

Uff ale ste toho popisali. Ani neidem dozadu citat. Co je inac nove?

ludmilabb
13. jún 2010

ahojte
zuzkad drz sa teraz potrebujes aj ty nabrat psychicky silu aby si ju mohla potom dat mamine, treba mysliet na to, ze to dobre dopadne!!!

sssimi
13. jún 2010

Zuzkad držte sa! Snaž sa byť silná. Neplač pri mamine. Rozprávaj jej aj keď dookola to isté-hlavne o Nicolasovi. Samozrejme len veselé príhody. Bude sa na neho tešiť a malo by sa jej polepšiť. Brbloce najpravdepodobnejšie z liekov. Ono to po vysadení prejde. Buď pri nej koľko ti dovolia-to tiež moc pomôže. Mamine veľa zdravíčka prajem!!!

Baby tak Sarah dnes sama prešla celú miestnosť a ešte len včera spravila sama prvý krok 🙂

mystery7
14. jún 2010

dobre ranko, prva??? 🙂
U nas noc ok, dalo sa. U nas uz stihlo poprsat.

iinuska
14. jún 2010

dobre ranko
Adamko zaspinkal, sme hore od pol 7
Ma nejaky vysyp na brusku a hrudniku, neviem co to je, ale ako potnicky to nevyzera. Ked sa vyspi, asi s nim vybehnem k doktorke, ked to stihneme

mystery7
14. jún 2010

aj Mirko mal cez vikend na krku, dost si to skrabal, ale sudokrem to ukludnil. Tiez som chcela s tym ist k dokine.

iinuska
14. jún 2010

mys, na krku ma tiez, ale to su potnicky, ale toto vyzera nejako inac. Nevyzera, ze by ho to svrbelo. Este stale spinka, a doktorka je tam do 12

jamaat
14. jún 2010

Aj Emka má na krku aj chrbátiku vyrážky, doktorka povedala, že sú to potničky.
U nás v noci lialo, aj teraz už stihlo riadne zliať, tak utekáme so psom, kým neprší a len po asfaltke pôjdeme

mystery7
14. jún 2010

ja som zrusila cvicenie. Vonku fuci, zatiahnute a silno hrmi, uz len cakam lejak. Mirko spinka, nezobudilo ho ani prebalovanie, tak som ho nechala spat. Dufam, ze sa nezobudi o 10 minut 😅 ja tu sedim oblecena a na chodbe je nachystany kocik.

mystery7
14. jún 2010

Mirko mal na krku taky cerveny flak

mystery7
14. jún 2010

uz aj leje 🙄

mystery7
14. jún 2010

co sa deje? Perabaju stranku za chodu? Kazdu chvilu vyzera inac.