Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
14. jún 2010

No my ako sme vyšli von, tak začalo pršať. Ale reku ideme aj tak, že zoberiem dážnik. Kým som Emku do autosedačky dávala, tak začalo liať. Sedeli sme teda v aute za dedinou, psa sme vypustili a čakali, kým to prejde. Aj prešlo a nakoniec bola celkom fajn prechádzka.

nikanika28
14. jún 2010

Ahojte, Klarka tiez mala vyhadzany chrbat, trosku brusko a aj krk ...tak neviem, ci to mala z horucky a este tie horka do toho...tak asi tiez potnicky... Inak zacala riadne kaslat...co davate od kaslu? ja som jej dala Sinupret... v noci bola kazdu chvilu hore, co kahrnala, tak sme sa ohromne vyspali. Je jedovita, umrncana...no zabava s nou teraz 😝
Lukasko ma ruku v poriadku, na druhy den uz ani nevedel, ze ho nieco bolelo 😵 ...tak som si vydychla
SIMI - STASTNU RUKU A DRZ SA ....DRZIM PALCE 😉

mystery7
14. jún 2010

u nas leje s malymi prestavkami, sedime doma a snazime sa zabavit. Ja periem.
Na obed som mala domacu tresku, ujo robil z ryb nachytanych na domasi. Som sa riadne natlacila. Mirko mal paradajkovu polievku.

borocka
14. jún 2010

Ahoj zeny, tie co ste boli uz na kupaliskach, plavarnach...potrebujem poradit. v sobotu sa chystame po prvykrat do aqua parku.... a neviem, ci mam malemu kupit plienky do vody, alebo staci ked bude mat slipky. ako to riesite? su nejake hygienicke predpisy co sa musia dodrziavat?? nech tam nemam hanbu....
dik za ochotu🙂

nikanika28
14. jún 2010

borocka, ja by som teda bez plienky urcite nesla...si predstav, ako by to tam vyzeralo, keby tie malinke deticky nemali plienky ... urcite s plienko nepremokavou treba ist 😉

luba142
14. jún 2010

@zuzkad drz sa, nesmies pred nou dat nic najavo aby ta videla ze si silna .....dufam ze sa to v dobre obrati, drzim paste 😉

iinuska
14. jún 2010

ahojte, nejake je to tu zase ine 😕
doktorku sme nakoniec stihli, su to len potnicky

rybca
14. jún 2010

borocka - my mame plavocky s gumickami okolo noziciek a bruska, ale mam nakupene aj plavajuce plienky, ono dolezite je, aby sa ti maly nevykakal len tak a aj keby bol predtym vykakany, predstav si, ze kazde dieta by sa len tak vycikalo, ine je to doma na zahrade, ale na volnom priestranstve, aj ked sa to detom toleruje, pre niekoho to nemusi byt pekny pohlad

zuzkaprofant
14. jún 2010

cafte

aj nas sa ma vyrazticky ale tu to predpokladam s horucav potnicky lebo stale papa to iste tak nema zcoho ineho to mat
ja som chora jak pes nos mam ako ratafak cerveny a vyfukany a maly ma tiez sopel tak odsavame a ja fukam kde idem snad to prejde

zuzkad drzime palceky

borocka ja odporucam plienocky do vody ja to mam pre maleho a po terajsej skusenosti co sme mali na kupku ani ine nedostane nestalo sa to nam ale jednemu velkemu chlapcovi mohol mat vyse 3r. sa pokakal do vody ale tak ze brutal a ked ho matka brala tak okakaval cesticku na zachod nieco hnustne a ta matka ani plavcikovi a ni bu ani mu az mi sme si to vsimli tak mi na grc prislo chuda maly tak od vdedy pokial sme na veejnom kupku tak dam plienocku do vody ale doma v bazeniku bez nech sa capka tak sa moze pokakat 😀

nikanika28
14. jún 2010

rybca, hej, detom sa toleruje, ale ja osobne by som teda nedala svoje dieta do bazena, keby som videla, ze si tam deticky cikaju a obcas aj nieco ine sa moze zadarit...ak sa deturence nepytaju na zachod este, tak jednoznacne s plienkou, tak ako pises 😉

iinuska
14. jún 2010

veru, ani ja by som nedala maleho len tak do bazena, ved tie deti si z tej vody obcas aj lognu.....

mimi21
14. jún 2010

ahojteeeeeeeeeeee, halsim sa z Krety 😎 😎 😎 😎
let uplne v pohode, len sme malu intenzivne museli zabavat, mali sme stastie, lebo sme mali vedla nas volne sedadlo, takze to bolo fajn
aj tu je super, teploooooooo, Ninke sa moc nepaci more ani piesok, za to v bazene sme hned rano prvi 🙂
vcera sa mi na plazi vykakala na lehatko 😝

zuzkad dufam, ze to este stihnes precitat, myslim, ze letis az 18, nemas sa coho bat, Nicolasko to urcite v pohode zvladne, tak si hlavne nerob stresy, lebo maly to vyciti a bude nervozny aj on

inak hotel je poloprazdny co je fajn, strava OK ale keby ste videli tie spalene holandske deticky tak by vam bolo do placu...veru aj mne obcas je 😒

iinuska
14. jún 2010

mimi, ahooooj, uzivajte si, tu uz horucavy polavili 😎

rybca
14. jún 2010

mimi - ja sa necudujem, ze NL deticky su spalene, oni tu nedavaju ani ciapky na hlavicku, v zime dlho dlho naboso len v slapkach a vcera sme dokonca videli malinke babatko vo vajicku vonku len v bodynku a to nam bolo v tricku a nohavkach chladno

sssimi
14. jún 2010

Babulky tak to mám za sebou. Bc. Simona Murčová 😀

monkap
autor
14. jún 2010

sssimi: gratulujeeeem 😉 .... super, si sikulka 😵 😵

dm1
14. jún 2010

sssimi gratulujeeeeem. si neviem predstavit ze by som skolu robila popri malom. mas moj obdiv

dm1
14. jún 2010

sssimi gratulujeeeeem. si neviem predstavit ze by som skolu robila popri malom. mas moj obdiv

kosska3003
14. jún 2010

sssimi gratulko si sikulka ja by som na to nemala nervy ci s dietatom alebo bez tak mas moj obdiv riadne to oslav a uzi si Sarah

kosska3003
14. jún 2010

tak dneska bol boj zo zaspavanim po strasne dlhej dobe tak dufam ze len dnes to bolo lebo ma svacne uz som si zvykla na to ze ju len polozim a idem prec a zaspinka sama

mystery7
14. jún 2010

simi gratulkoooo, obdivujem ta. Ja pri mojom Mirkovi nic nestiham.

Mimk uzivajte si dovcu, prajem krasne pocko

kackabrcka
14. jún 2010

@mimi - tak pekny zbyytok dofci

my letime zajtra na slovensko 😵

kackabrcka
14. jún 2010

@borocka ja pouzivam plienky na kupanie z DM podla mna su dobre.. dokonca som pocula uz aj to ze pokial sa do nej dieta nevykaka plienku treba dat len ususit a mozes ju pouzit aj viacej krat...

zuzkaprofant
14. jún 2010

kackabrcka to mi teraz hovoris ja som ich vkuse vyhadzovala aj ked maly to mal len pol hodky 😀

dievcata co davate papt detickam moj nechce baby stavu ale chce to co ja jem chutia mu naj hranolky a dnes kuraci perkel na sampionovej omacke tak papal ze azbanan hodil o zem ze co on take jest bude ale moju veceru zjedol bez protestu 😠

borocka
14. jún 2010

@zuzkaprofant
zuzi,a preco mu nedoprajes?? snad len ty si budes lahodit chutiam??? maly uz mal predsa rok a je najvyssi cas aby sice postupne ale uplne presiel na nasu stravu. samozrejme tuky, sol, mastne, alergeny....v malom mnozstve....nieco sa snazi vylucit celkom, aby bol zdravy...nech nema zle stravovacie naroky. ale dopraj mu!

borocka
14. jún 2010

@kackabrcka a na plienku davate este plavky, alebo slipy ci nohavicky.alebo idu deti len tak v plienke bez vsetkeho?

zuzkaprofant
14. jún 2010

borocka doprajem ale muz varil a fajne to nakorenil ale chutilo mu 😀

kosska3003
14. jún 2010

borocka ja som mala plienky z DM teraz mame Huggies a su dobre obojo a nato sa nic nedava len v tej plienke sa ide do vody

borocka
14. jún 2010

@kosska3003
tak ja kupim jeden balik, ved zas tolkokrat nepojdem na kupko.... alebo treba plienku menit zakazdym, ked vydeme z vody? alebo ak sa nepokaka tak mu staci jedna na cele kupanie???

mystery7
14. jún 2010

jedna plienka staci na cely den a ano, ked nie je pokakana staci vyzmykat a nechat uschnut.

kosska3003
14. jún 2010

jasne ze staci jedna vysusis a dobre