Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
16. júl 2009

las odkial siked prsalo u na predvcerom okolo jednej v noci taka burka aj s krupmi a vcera len vecer prsalo

luba142
16. júl 2009

nikanika- aj nasa mala sa doobeda stale mrvila a sudlila aj kazdu hodinu pitala pit ale teraz uz spi druhy raz od pol jednej do druhej a teraz uz spi zase a to chcem ist o piatej chvilu von na vzduch ze snad bude lepsie tak navecer

nikanika28
16. júl 2009

Luba-ja mam pocit, ze ma uuuplne vysaje 😕 😅 . Keby chcela aspon tie kila odsat 😅 😅 . No a zase sme hore..krici na mna ze grrrrrrr, aaaaaaaa...
Kolko vazia vasi drobci, mala ma uz 5,3kg, za mesiac pribrala kilo 😕 😅

ladywitch26
16. júl 2009

nika, moja vcera vazila 5900 a tiez za mesiac pribrala kilo.presne na gram 😀

nikanika28
16. júl 2009

lady - no tak to je pekny maceno 🙂 😉 , Klarka je tiez taka mala baculka, take sunky ma na nozickach 😀 😀

ladywitch26
16. júl 2009

nika, presne si ju odhadla, ved aj moje prve slova,ked som ju uvidela boli "jeeezis, aky macko" 😀 😀 😀 a teraz ju volame macko mrmlac

nikanika28
16. júl 2009

lady - 😀 😀 😀 Ja hovorim malej pampuuuusik 😀 😀 😀 . Kolko mala Stanka, ked sa narodila? Klara mala 3900g

ladywitch26
16. júl 2009

4170, fakt taky macko

nikanika28
16. júl 2009

😀 😀

nikanika28
16. júl 2009

ozaj, ake ovocie a zeleninu jete? Ja som este stale nemala ani papriku ani rajcinku.. 😒 Bojim sa akosi toho, co to s malou spravi. Zato cokoladu mozem, to uz mam odskusane 😅 😅 😵 NO a samozrejme melon...v zivote som tusim tolko melona nepojedla, co teraz. Dala by som si aj jablcko, ale to tusim tiez nerobi dobrotu..a o jahodach ani nehovorim... 😖 A co marhule, broskyne....mate skusenosti?

dualcore
16. júl 2009

Ahoj majovcatka.Tak vzhladom na to ze stale kojim, som asi dost velky zrut, lebo ja mam uz odskusane aj papriku aj rajcinu, cokoladu na kila a ovocie tiez v ratane lesnych jahod a varenej kukurice 😅 maly tuto moju bezcharakternost znasa velmi dobre chudatko moje milovane 🙂
nika pomaly skusaj co mozes a ako reaguje tvoje babatko 😉

ladywitch26
16. júl 2009

nika, ja jem uplne vsetko, jahody, maliny, cucoriedky, nektarinky, rajciny,papriku,cokoladu.... jedine,co malej asi robi problem, su bublinkove napoje, ked ich vypijem vela a mlieko a aj jogurty, ak ich zjem viac ako jeden denne.

nikanika28
16. júl 2009

dulacore, lady - 😀 😀 tak to teda pekne...ja som asi az moc opatrna...Ale ta cokolada ide tiez na kila 😅 😅 😅 😅
Asi zacnem aj ja pomaly pridavat....mam totizto strasnu chut na marhule a broskyne a nektarinky,...joooj...asi pojdem na to 😀. Hlavne, ze cokolada je v pohode 😅 😅 😅 . Neviem, ci je to hormonmi este, ale ja musim mat staaaale nieco sladke..a potom ze chudni.. 😅

ladywitch26
16. júl 2009

nika,ja mam uz druhy tyzden mrchu, tak do seba dlabem kvanta cokolady a sladkeho 😖

bambi7
16. júl 2009

cafte babule dnes sme boli v poradni mame 53OOg a 56cm za mesiac narastla 6cm 😉 ked sa narodila mala 2800g a 48cm a doky ze je ako by mala 3-4mesiace 😀 ze bude vysoka no po tatovi som povedala 😀
inac sa mame super dnes sme boli zo svokrov na kavicke a mala samozrejme s nami no bola babska jazda 😉
kupila som si tricka urobila som si radost 😉

a ako sa mate?

iinuska
16. júl 2009

Ahojte maminky,
ja jem vsetko ale s mierou, okrem strukovin, bublinkovych napojov.Dnes som varila mojim dvom chlapcom fazulovu na kyselo, tak by som si dalaaaa. Ale ja som si zapiekla brokolicu.Mnamky

iinuska
16. júl 2009

bambi, ahoj, no mainka ti rastie 🙂 , my ideme do poradne az v auguste, tak som zvedava, naposledy mal Adamko 4950 g a 57 cm. Tak uvidime.
Dnes sme boli na kontrole s klbikmi, a uz nemusime balit nasiroko, tak sa tesiiim 🙂 🙂 🙂

iinuska
16. júl 2009

bambi, prepac MALINKA 😀

bambi7
16. júl 2009

pohoda 😉 no rastieeee som stastna a zabudla som vam napisat ze miluje voduuuuu tak sa tam smeje a moj ju tam hojda a mala sa tam odraza 😀 a nechce vonnnn 😀

iinuska
16. júl 2009

Aj nas drobcek by vydrzal vo vanicke aj hodinu. Taky je tam spokojny. Inak kupete kazdy den? Manzel cital, ze to nie je treba, staci tak 4x do tyzdna, ale mne sa to zda malo, ved aj to babenko sa poti a verim, ze sa citi lepsie, ked je okupkany 🙂

bambi7
16. júl 2009

kupeme teraz kazdy den koli teplu je taka spotena chuda ale len v cistej vodicke 😉 inac keby nebolo tak teplo tak nekupem tak casto....ale ked si zoberies aj my ked je teplo vodicka je super ked je clovek osprchovani 😀

dm1
16. júl 2009

my sme predtym kupali kazdy druhy den ale ked su tieto tepla tak kazdy den drobca sprchujeme a moooc sa mu to paci.

iinuska
16. júl 2009

no prave. Ja sa teraz tak potim. No neviem, predtym som sa tak nepotiievala. Podrsenku menim aj 3x za den.

kosska3003
16. júl 2009

ahojte tak to je hic my to tiez tazko znasame mala je cez den nervozna a poti sa ako blazon teraz mi uz spinka hodinku a potiahnene do tej 7 aspon tak spinkava cez tieto horucavy
ja jem tiez vsetko ale jablko a pazitku nemozem lebo z toho je malej zle mala som to v sobotu a v nedelu rano ju to chytilu vrieskala a nie a nie utisit az poobede ju to preslo chudatko moje

emode
16. júl 2009

pekny vecer 😀
kosska my tiez mame problem ked je tak teplo mala nie a nie zaspinkat ale dnes sa zazrakom nejako postastilo 😅 cez den potrebuje tak 4 hodiny spanku potom je vpohode ma dobru naladicku ... dnes sme dokonca zvladli aj hodinku plazoveho volejbalu, kamoska varovala malu a maminka behala po ihrisku 😅 😅 😅

dnes vecer nam pri zaspavani mala pripravila divadlo: na hniezde mame vysiteho takeho bieleho macka a sofia ked otocila hlavku a zbadala macka tak usmev od ucha k uchu a asi 5 minutovy suvisly monolog sa s nim normalne riadne rozpravala nieco mu vysvetlovala a tvarila sa neskutocne 😀 😀 😀
sme s manzelom normalne boli na cucky z nej 😀 😀

my stale kupeme kazdy den, malicka si tak zvyka na rezim a skor ju to upokoji ...

dupinka
16. júl 2009

Dojciacej matke sa odporuca tzv. nizkoalergenna strava.tak ja sa alergenom radsej vyhybam....

Nemusi sa teraz malemu nic ukazat, ziadny exem ci vyrazky a casom resp. ked bude velky, tak moze byt alergicky. Preto sa radsej ja obmedzim aspon do 6mesiaca. A ani mi to velmi nechyba.

Ja paradajku jem, spociatku bez supky, teraz uz celu. Karfioll som mala zatial len raz a bolelo maleho brusko... Papriku vobec, tiez nejem strukoviny a kapustu, ani kysle a korenene jedla. Solim, ale menej.
Ovocie je dobre skusat najprv zavarane, surove bez supiek. A milujem melon !!!
A cokoladu jem len bielu resp. sladkosti bez kakaa. 😉 Mlieko a mliecne vyrobky v pohode. 😉

co sa tyka kupania, aj my kupeme teraz kazdy den, preventivne natieram malemu ritku 2x denne Sudokremom, proti zapareninam na ritke.

dm1
16. júl 2009

dupinka - ale ved paradajka je vraj veeeelky alergen. Prave preto jej vlastne vsetko okrem tej paradajky / a samozrejme aj orechov a tak/. Ale zeleninu a ovocie okrem jahod v pohode. Dokonca aj kukuricku bastim a maly je ok ani ho brusko neboli.

ja sudocremom mazem pri kazdom prebalovani odkedy mal maly raz cervenu ritku a odvtedy je pokoj.

kosska3003
16. júl 2009

ja tiez kupem kazdy den ved aj ja sa sprchujem kazdy den ked je teplo tak preco by som neokupala aj malu no nie a aj dr mi povedala ze mam kupat kazdy den

dannynka
16. júl 2009

ahojte 🙂

ako citam niesom jedina komu spi dieta cez den po polhodinkach 😅 ,veru DOmimu tiez to teplo nerobi bohvieako 😅 😝

lasenka
16. júl 2009

tak ja jem uplne vsetko 😉

kupeme sa tiez kazducky vecer, ci je horuco alebo nie... tak ako Emode, ma svoj rezim.. skor zaspi a hlavne dlhsie pospi 😉 a natieram ritku rybacou mastou kazdee prebalovanie