Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
6. júl 2010

mne dnes stanka zaspala doobeda sama. sice najskor vrestala dve minuty, ale potom zrazu ticho a uz som len odfukovanie pocula. sa mi to osvedcilo odist z izby, lebo ked som pri nej, tak sa len mece v postielke, kazdu chvilu sa postavi, ze mi ide dat pusu a zaspava pol hodinu. takto odidem, ona spusti jakot, ale do 5 minut je klud, zalomi. dnes som to stopla na dve minuty a bola tvrda.

inak akurat som citala, ze v cechach nejakeho chlapa zabasli za sex s ovcou. ze to neprezila a ani jej tri jahnata. ale ze to nie je prvy raz, ze uz bol raz v podozreni u psychiatra za sex so sliepkami. no s tou ovcou si to este clovek vie nejako predstavit, ale na sex so sliepkami je uz aj moja predstavivost slaba....

zuzkad
6. júl 2010

@ladywitch26 maly ani neplakal nic, len si tam po tme spieval a brblotal, zastonal a tichooo a on zaspinkal, bola by som rada, keby zaspaval zase sam, lebo je dost velky na to, ale zas milujem ked ho dam do velkej postele, lahnem si k nemu, on sa mojka so mnou a potom pekne zaspinka oprety o mna, ja ho este sledujem aj ked zaspinka a hladkam ho a cmukaaaam, to mame ako nahradu, ze sme nekojili 😅 😅
inak ten sex so zvieratom je hrozny, ja ked som videla raz fotky ako zena sa s konom "hrala" no des, nechutneeee, ale to nie je nic oproti ovcam, sliepkam....to je nechutne a surove 😖 😖 clovek by ani neveril, ze na svete ake havede ziju...ludia sa im ani povedat neda 😝 😝 😝

ladywitch26
6. júl 2010

zuzi, mne pri mne v posteli nezaspi vobec, to by sa chcela hrat. skusala som ju najskor tak, ze ju do postielky a ja som lahla vedla na postel. zaspala,ale az po tej pol hodine, co same somariny robila. takto pojaci, ale to je taky ten skor zlostny, co skusa,ci fakt nepridem. ked zisti, ze si to nerozmyslim, tak si najde plysaka, chvilu sa pomojka, dokonca niekedy aj smiech pocujem a fakt do 5minut spi. pockam chvilku a potom ju uz len idem zakryt, pripadne prelozit, lebo zaspi vzdy na perine a niekedy na uplne opacnom konci postielky, este raz jej aj noha visela pomedzi mriezky 😀

emode
6. júl 2010

😅 baby, vy ale mate temy ... od mojkania k ... 😕 ... ale pekne ste to nazvali, no, my tiez v inej miestnosti alebo ked sa vonku spi 😀 😀

neviem ako vase deturence ale sofia dnes vecer nie a nie zaspat ... ja som vzdy pri nej na velkej posteli a zvykne tak do piatich minut zalomit a teraz? normalne sa vybrala dolu z postele ze sa ide hrat 😅 😕 zaspala az po desiatej ...

mimi chceme ist dako vo februari na nejaku exotiku ... to bude mat sofia necele dva roky, kym sa podari + 9 mesiacov tak uz bude mat minimalne 3 roky co sa nam zda ako dobry vekovy rozdiel ... to su plany 😅 😅 😅 ale dnes som zabudla kupit baloniky 😝 😀

ladywitch26
6. júl 2010

zeny, a co vam dnes je? vsak nie je streda? simi, emode...., 😀 😀

zuzkad
6. júl 2010

@ladywitch26 mna sa mojkanie dnes urco netyka...chlap moj tu chrape pri mne ako slak 😝 😝 cize sa tu akurat mozem mojkat s mojim psikom, ale aj ta uz chrape pri mne 😀 😀 tlaci sa tu na mna, lebo cely den hrmelo ako slak, tak je do teraz v strese z toho, chuda moje boji sa burok a hromov ☹ ☹

no idem sa ja mojkat s perinkou a vankusom 😅 😅 dobru noc 😉 😉

emode
6. júl 2010

lady 😀

zuzkaprofant
7. júl 2010

ahojte mi noc strasna maly mal teplotu od poobedia a aj popdkaval mal aoby aj bolenie bruska bo hladal miesto v noci v posteli nevedel si ako ma lahnut potom na mne spinkal tak ja osm spala asi 2hodky
Myslite ze horucky mozu byt zo zubkov aj viac dni? Ci mam ist ku doky bo dnes rano mal 38, 4 tka neivem bo u doky budem musiet dlho cakat a maly je uz aktivny celkom a aj pil mi v noci vela cajika a mliecka tak neviem z coho to moze mat teplotku ☹

emode
7. júl 2010

@zuzkaprofant no uvidis cez den ak mu bude lepsie hlavne ak klesne teplota tak asi nemusis ist ... nech mu to skoro prejde 😉

my tiez nic moc noc zle sa jej dycha ale cez den ani nevieme ze ma nejake sopliky ...

teraz vytahuje knizky, sadne si na svoju umelu stolicku a cita 😅

este sme neranajkovali 😒 ... ani pohnut sa mi nechce, som ako prevalcovana ...
😒
ludka, janka nejaky navrh na program ??

mimi21
7. júl 2010

@martinaxyz
@zuzkad
baby co mate chalanov nechcete tenisky Nike za 20 e, su samozrejme kozene, fajky su povysivane, velkost 21, vnutorna dlzka je 12cm

zuzkaprofant
7. júl 2010

dik emodo u nas frci vcielka maja a knizky pekne si sedi na nocnicku a cita aj pol dna ani hracky ho tak nebavia ako knihy to som rada 😀 😀
neviem co to je za den ale volam nasim a ze teta maleho krsna bola na pohotovosti nevedia co jej je chuda moje nasich volala po pol noci nech pridu ku nej , uz asi dlho bol klud ☹

jamaat
7. júl 2010

Čafte.

@emode Ludka má na programe zubárku a Tesco, ja Tesco. Len musím počkať, kým mi aukcia skončí, dala som od 1 eura, tak musím kontrolovať. A poobede neviem ešte.
@mimi21 To je nejaká krpatá 21-ka. 😕

martinaxyz
7. júl 2010

Ahojte..@mimi21- velmi pekné topánočky...nám je ešte 21 velká...kúpili sme adidasky 20 a nenosíme ich lebo sú mu ešte velké...cena je super...

emode
7. júl 2010

my tiez len 19ky teraz ... vcera som jej od protetiky kupila sandalky, su celkom zlate 🙂

sssimi
7. júl 2010

Lady tak sme to porušili 😀 A dobré bolo. Sarah pekne spinkala a my sme si konečne užili trošku.... Sak hodina a pol je u nás pri našej krpatej výkon 😀

Inuska my sme s mm, od kedy je malá na svete, v spálni ešte nesexovali. To by bola hore hneď.

A nespomínajte sladkosti a a nič podobnéééé. Ja by som len jedláááá keď som doma.... Našťastie mám prázdnu chladničku a do piatka máme auto v servise, takže idem venčiť mrazák.

emode
7. júl 2010

@sssimi ze hodina a pol 😅 a zaklad je mat nieco v mrazaku 😀

mne sa chce strasne spat a nic robit, som leniva ako vos dnes, tiez vyberam obed z mraznicky 😝

ladywitch26
7. júl 2010

no tak mne sa tiez nic nechce dnes. a ani v mrazaku nic nemam. vsak co, ja idem aj tak o hodku do roboty, stanka bude mat obed z poharika, tuniakove cestoviny ma strasne rada a aupairka moze byt dnes aj na suchej strave.

inak to vam maju decka este take male nohy? mne stanka uz vyse mesiaca nosi 21ky.

@sssimi tak to my kludne mozme aj v spalni, hoci nam nenormalne vrzga matrac. stanka ked v noci spi, tak spi 😀 ale zasa rano musi muz vstavat potichu, lebo ju aj najmensi suchot zobudi. dnes ked vychadzal z izby, tak otvorila oci, ale ja som sa pretocila chrbtom ku nej, ze hadam este pospi, co niekedy zabera. no ale dnes nezabralo a len o par minut pocujem take zufale "mama, hapa". otocim sa a ona uz vyliezla z postielky, ale sa jej nejako odsunula od mojej postele,tak visela v tej medzere. rukami zachytena na mojej posteli a drzala sa ako kliest, kym ju nezachranim. no taka bola zlata 😀

mimi21
7. júl 2010

@jamaat no co ja mam skusenosti, tak Nike byvaju take mensie...

inac posledny tyzden sa nam dari rano sa vycikat a vykakat do nocnicka 🙂 normalne sa nan tesi a ked pride do kupelky a najde ho tam, tak si nan sama sada 😀
no ale neviem co ma s bruskom, vcera kakala 6x a dnes uz 3 😒

kosska3003
7. júl 2010

ahojte ahojte tak som tu po dlhom case boli sme na tej chate bolo super chodili sme sa kupat do bazena mala sa kupala aj v priehrade nevydrzala na brehu opica moja teraz spinka a cakam kedy vstane nakrmim a pojdeme von ak nezacne prsat

zuzkaprofant
7. júl 2010

cafte no idem s malym ku doky cely den ma teplotu a neklesa tak mal o 15; 30hod termin ta som zvedava co bude lebo dnes mi kakal len raz ale take tmavo zelene ta som sa aj zlakla , co som obvolala zname tak ze je daky virus ze deticky maju vysoke teploty stoho ☹

martinaxyz
7. júl 2010

@zuzkaprofant- držíme palčeky...nech to nie je nič vážne 😉 😉 😉

jamaat
7. júl 2010

Dokelu, u nás je zase nervné obdobie. Nenávidím, keď mi pri kojení naťahuje bradavku na 10 cm, kope ma, nohy si mi na hlavu vykladá, kváče ma za vlasy, pichá do oka a škriabe v nose. A pomedzi to sa ešte pár krát na brucho pretočí. Krista, niekedy to zvládam len so zaťatými zubami, lebo by som ju hneď praskla do postieľky, nech si tam tyčky kope a škriabe a hryzie. A to ešte predtým furt vrešťala, pri prezliekaní sa priečila a nakoniec sa na mňa vygrcala, lebo keď sa pučí a grgne pri tom, tak to ide z nej von. 😠

iinuska
7. júl 2010

ahojte
my sme boli na na nakupch, kokso, len v drogerii som nechala 70 eur 😕 . Ale pokupovala som malemu sklicka na dovolenku, v podstate ma na cely tyzden jedlo, potom plienky, opal. krem, avivaz,atd.

No a Adamko nejako pokaslieva uz treti den. Davam mu Stoptusin, tak dufam, ze pomoze

emode
7. júl 2010

@iinuska minula som cca rovnako ked sme isli my na dovolenku 😖 😖 😖 ... a este som vtedy nechala 50 Eur v lekarni 😝

jamaat uplne ta chapem, my mame teraz taketo noci, mm len kruti hlavou ako sa my dve dokazeme vyhecovat 😠 ... len on si nevie predstavit ako je to potom v takom stave byt s malou sam cely den ...

iinuska
7. júl 2010

@emode no, lekaren ma este len caka

zuzkad
7. júl 2010

@jamaat to aby si kojila v nejakom ochrannom obleku 😕 aj helmu ti treba na hlavu 😝 😝

iinuska
7. júl 2010

baby, konecne som kupila cervenu sosvicu. ako ju pripravujete pre drobcov? Aj ju namacate pred varenim?

rybca
7. júl 2010

@iinuska - jaju nenamacam a vari sa kratsie ako ta v supke, ked ju pridavam k zemiakovej kasi, tak ju varim len par minut

zuzkaprofant
7. júl 2010

no uz sme doma od doky ze daky virus je teraz stoho su tie teploty brala mu kv moc a vsetko je oki tak som aj rada len teplota neklesa

ten recept na tu sosovicu by som chcela aj ja lebo neviem ako to pripravit pre maleho

kosska3003
7. júl 2010

jamaat tak to mas fakt bojove podmienky ja som malu uz odstavila na dobro uz uz 5 dni nemala cicik tak hadam aj zabudla uz davam jej nutrilon 3 rano a vecer a zvyka si pomaly