Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
7. júl 2010

@jamaat U nás to isté. Keď neni po nej tak vreskotýýýýý. A po novom sa hádže o zem. Klakne si, lahne a revééééé do zeme.... Dúfam, že je to len zubom ča sa jej práve prerezáva inak budeme mať doma riadneho nerváka.

Dnes som kúpila Sarah sandálky, lebo mi za mesiac z jednych vyrástla. Tak som jej zobrala hneď 21ky.

kosska3003
7. júl 2010

no tak u nas sa uz spi ja mam nohy na stole lebo som k.o som upratovala ako dabel a zajtra zase v sobotu mame svadbu tak vsetko musi byt tip top ale uz nech je po tom lebo ma tu svacne z tolkych ludi a zhonu a neviem z coho este

jamaat
7. júl 2010

No dúfam, že viac ako týždeň to nebude trvať. Teraz večer tiež nezaspala pri kojení, krútila sa a potom sa ďalšiu 3/4 hodinu krútila v postieľke. Celý čas som bola pri nej, už asi 8 krát som si myslela, že konečne spí, ale trt, zase sa začala prevaľovať a vstávať. Som pripravená, že aj noc bude na prd.

martinaxyz
8. júl 2010

Dobré ránko...
my sme dnes hore od 5.45...
@jamaat- tak to ti vôbec nezávidím...máš náročnú princeznú 😉 😉 😉 ...náš malý pre istotu začal pišťať a keď nie je podľa neho alebo nedostane čo chce, tak potom je to katastrofa...piští a piští...

emode
8. júl 2010

my hore asi od pol osmej ale zaspala asi o desiatej 😝 skor som ju ani nesla ukladat ... v noci sa mm zobudil na to ze mu spi na hlave 😅

este 😅 som mm zehlila rano koselu 😝

najnovsie si Sofia povie ze ona uz nechce ten prsnik, ze chce druhy s patricnym komentarom 😖

rybca
8. júl 2010

No to bola zase raz noc - od polnoci kazde dve hodiny, jedine pozitivum je to, ze som nemusela s nim spt na velkej, chvilku mi posedel na kolenach a vratila som ho do postielky, a tato nam vybral bicykel, ze pojdeme rano plavat a prd z toho, sme zaspali, tak sa mozno pojdeme len tak previezt, uvidim este

mimi21
8. júl 2010

ahojte
u nas noc v pohode, mala spala do 6 - klasika
len sa mi mala v noci pokakala a ja ju neprebalujem, kedze spi celu noc, tak sa rano zobudila s vystipanou ritkou ☹

ladywitch26
8. júl 2010

no my sme mali tiez strasne uspavanie. inokedy pojaci dve minuty a je ticho, ale vcera ako na potvoru som sa ponahlala do roboty a ona nie a nie spat. najskor jacala v kuse 10minut, tak som sla za nou a ona prevesena cez postielku, vobec nelezala. tak som si musela lahnut vedla a hladkat ju po chrbte. a vecer ten isty scenar, akurat ze si musel aj muz lahnut, no ale kazdu chvilu sa metala, cestovala po celej postielke a nakoniec to muz psychicky nevydrzal a zacal ju hladkat po chrbte. sice stichla okamzite, ale dobrych 15 minut musel, kym zalomila a ja som este musela chvilu v izbe zostat, lebo obcas oci pootvorila, aby sa uistila,ze som tam. tak dufam,ze to len vcera nemala svoj den. 😖

iinuska
8. júl 2010

ahojte, v noci sme boli hore 2x, tak v pohode.Teraz nieco vyhlasovali v rozhlase, a hudba hra dalej, uz asi 15 min, a Adamko mi zaspal. No tak mi to nedalo a zavolala som na urad, ze ci ho nezabudli vypnut, a ze nie, len robia skusku, ci hraje vsade. Takze super 😠

@emode Adamkovi je uuuuplne jedno ktore, len aby som dala 😅

martinaxyz
8. júl 2010

@iinuska- a púšťali aspoň moderné alebo dychovku 😀 😀 😀 ...

iinuska
8. júl 2010

matka, to urcite, rovno David Guetta 😀 😀 😀

zuzkaprofant
8. júl 2010

cafte mi etse stale tepltotujeme 😖 ked dnes neprejde zajtra zase ku lekarovi ideme po lieky poradne lebo nam nic nedala len sirup na teplotku

ja som maleho naucila spinkat cez den v postielek vypije mliecko aleo cajik vo velkej posteli a ptoom ho dam do postielky sa pohra poskace pokrici a zaspinka do 6min a ja medzitym pratam 😀 tak som rada lebo pred tym take divadlo predvazdal ked bol muz doma ze az 😀 😀

od akej vysokej teplty davate detom obklady a ako ich davate na ake casti tela

ludmilabb
8. júl 2010

ahojte, vesele uspavania mame vsetky ja uz to riesim vsetko satkou aj cez den aj vecer, nakojim a sup do satky zatial max. dlzka nosenia polhodina, inak do pat, desat minut v nej a uz spi. V noci ju prakticky nekojim len nad ranom okolo piatej a dako as mi zda ze o hodne menej mlieka mam vdaka tomu, som myslela ze sa mi naleju prsniku v noci ked nebudem kojit ale figu, v podstate som vypustila 2 nocne kojenia, Sofia si 5 minut poreve a zaspi sama, uz to bolo neunosne ani nie tie 2 kojenia ale brania do postele a ona potom nekludne spi, chce sa po mne zliepat... minule uz po 2 minutach zaspala, ja ju ale nechodim kontrolovat ako zaspi, ci hlavou sregom alebo co, to by som ju zobudila

martinaxyz
8. júl 2010

@zuzkaprofant- želáme skoré uzdravenie...my sme ešte tak dlho teplotu nemali, ale po operácii v nemocnici mal a tam bol vyzlečený, len v plienke aby sa mu telo chladilo a na zápästie mu dali studené obklady...
Darko tiež cez obed spáva v postielke...výnimočne v kočíku...

ludmilabb
8. júl 2010

@emode ja doobeda a vecer prestriedam prsniky to mi ani Sofia nestihne zavelit ale ona to ani nevie, jasne najavo mi dava len to ked nieco nechce a prsnik chce vzdy to sa cela trasie a smeje ked vidi ze co sa ide diat

zuzkaprofant
8. júl 2010

dievcata a uz ste tu pisali recept na tu cervenu sosovicu lebo neviem co mams stoho pripravit malemu aby mal daku zmenu v polievockach

ludmilabb
8. júl 2010

ja som kupila lupanu sosovicu a nebolo uvedene aka to je ale cervena asi nebola
zuzkaprof normalne ju uvar, pridaj zemiaky, zeleninu teraz mozes aj smotanu uz davat

iinuska
8. júl 2010

@ludmilabb to by si si asi vsimla, lebo ta cervena je v skutocnosti oranzovej farby 🙂

zuzkad
8. júl 2010

cafte,

tak som prave dotriedila hracky, co mam doma, lebo ich uz bolo naozaj vela a niektore hrkalky, kusatka a ine hracky uz maly nejak nechce a zabera to kopeeec miesta, tak sme to pobalili a posuvame dalej kocke, co teraz porodila 🙂 🙂 zrazu mame miesta a miesta, mozeme doplnit nove 😀 😀
dnes maly po dlhej dobe zase zacal jest ako sa ma, lebo teraz ked mu isli dvojky tak vobec nechcel jest nic len mlieko....mala som hlavu v smutnu, lebo som povarilo kadeco, ovocie pokupovala a nic nechcel ani mixnute, ani v celku jedine cerveny melon ...stvalo ma to, ze nemoze rocne dieta jest len mlieko a kase, ale dnes zjedol skoro cely tanier kuraciny s ryzou a kukuricou, tak som sa tesila 🙂 🙂 dufam, ze zase zacne papat normalne ako jedol 😝 😝
idem ja uspat maleho, lebo nejak nevie zaspat a stone mi v postielke...tak musim zakrocit, lebo uz je dost hodin a je dost unaveny 😖

dannynka
8. júl 2010

ahojte dlho som tu nebola ale veru není už času 😅

@zuzkad to preriedovanie hraciek caka aj mna ale odkladam to az po stahovaní,lebo teraz sa mi to neoplatí ked za mesiac uz budeme byvat niekde inde 😀 😀 😀 😀

a chcem sa Vas vsetkym spytat ako Vam spia detuchy lebo ten moj konecne po dlhej dobe presiel na jeden spanok,a som sa tesila ze teda ked uz bude len jeden ze potiahne aspon 2-hodky a mlady pan veru ee...1,15 h a hotovo,na take male dieta sa mi to zda malinko ci ee? Vam kolko spinkajú? Som ho skusila aj dnes vystavit teda tato,isli spolu von bol hore o 7-30 o 9-30 uz boli von o 12-tej uz spal a po hodke a stvrt je zase hore.... ☹ ☹ ☹ ☹ to fakt nič nestihnem...ani s dcerkou si íst lahnut.... 😒 ☹

iinuska
8. júl 2010

@dannynka Adamko este stale spava 2x za den, cca hodinku -hodinku a pol, teda spolu niekedy aj 3 hodky za den. Tiez by mi lepsie vyhovovalo, keby spaval raz cez obed, ale nevydrzi tak dlho hore, kedze vstavame okolo 7-7.30

ludmilabb
8. júl 2010

@iinuska ale ty mas doma sipkovu Ruzenku 😀

ludmilabb
8. júl 2010

@dannynka mne spava Sofia uz tri mesiace hadam aj viac jedno spanie maximalne potiahne dve hodiny, zvycajne hodinka a pol ak ti spi Dominik hodinu a stvrt mozno ti skor zaspi vecer o kolkej chodi spavat?

iinuska
8. júl 2010

@ludmilabb ludka, nooo, tak napriklad dnes poobede potiahol 2 a pol hodky. A to uz sme ho asi aj zobudili my, ako sme zacali nahlas rozpravat a ja som v kuchyni umyselne hrmotala. 😅 A teraz uz od pol 9 spi. To som si ani nemyslela, ze zaspi

ludmilabb
8. júl 2010

@iinuska 😀 😀 😀

kosska3003
8. júl 2010

ahojte tak som tu len na skok lebo mame doma chaos z tej svagrovej svadby tak upratujeme upratujeme a chystame chystame zajtra pa caka pedikura manikura ooperky k malej maju dojst tak som zvedava ako to dopadne ale hlavne nech je potom

dany mne mala spi tiez len raz tak hodinku a pol az dve viac ee

iinuska
8. júl 2010

no a vcera sme tu rozoberali mojkanie???hmmm 😵 😵 😵

ludmilabb
8. júl 2010

a dnes je to v praxi asi 😝

iinuska
8. júl 2010

@ludmilabb ludka, v kupelni 😝

ludmilabb
8. júl 2010

@iinuska no ale teeeda