Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
8. júl 2010

@iinuska No koľko romantiky po toľkých rokoch spolužitia. Pekne, pekne. 🙂

zuzkad
8. júl 2010

ahojte,

skusam uspavat maleho bez uspavania...zistila som, ze ked ho necham po tme tak lepsie zaspinka...teda uz stichol a vyzera to slubne. Uz dva dni maly vecer zaspinkal sam, tak dufam, ze aj dnes to pojde 😉 😉
Inak mam stres, lebo dnes vecer ako uz bol unaveny, chuda najskor v hale si treskol hlavicku o rok botnika a potom ked som ho utisila, isiel do spalne, potkol sa a letel rovno na roh skrine 😢 😢 strasne plakal, tak som sa bala az sa pozriet, ci netecie aj krv 😕 😕 uz som ho z ruk ani nepustila, lebo som sa bala, ze zase spadne niekde ☹ ☹ az mam vycitky, ze chuda moje dva krat v pribehu minuty padol o roh na hlavicku ☹ ☹ ale potom uz sa jasil v postielke, smial sa, len mna to boli stale ☹ ☹

emode
8. júl 2010

cafte ...
ze romantika, mna mm dnes zavolal na poobednajsiu romantiku ... aj prilbu mi kupil ... na bicykel ze ideme sami sa okupat asi 20km tam ... no a naspat 😝 😝 😝 a este kupil aj baloniky, to sa vsak dnes uz nekona ... 😒 ... 😒 ved ma ustval 😅

ludka mas super ze uz sa ti v noci nebudi ... ci jej jednoducho nedas? my sme skusali a to bol hysak na pol hodinu a este potom aj zle spala, stale sa budila a plakala tak nic z toho tak sa zas trapit nebudeme, ved kojim raz max 2x za noc a potom rano ...

sofia si druhy vypyta ked uz vypije prvy 😀

idem, lebo este musim dat chlebik robit na noc do pekarne 😒

rybca
9. júl 2010

Dobre ranko, tak ja som hore od siestej, krasne som nas vychystala na plavanie, aj kavicku som si dala, nalozila som na bike kocik, ruksak a aj maleho, cesta super, len krasnych 20 minut trvala, prideme tam a nic, ze zwemles su len vo stvrtok a rekreacny bazen otvaraju az o 10.00, a to som planovala tam byt az do obeda, slak aby to trafil a este aby toho nebolo dost, tak jedine ihrisko v okoli, kde sa Matko mohol ako tak vyhrat opravuju, takze zase len doma, este ze tu zahradu mame

newyorkgirl
9. júl 2010

ahojte maminky, prepacte, ze vam sem tak skocim do temy, chcem sa opytat ake velke maju vase deti nozky, aku velkost topanociek ste kupovali teraz na leto? moc dakujem za odpovede 🙂

rybca
9. júl 2010

@newyorkgirl - my teraz nosime 21, je pravda, ze ma vpredu volu cca 1 cm, ale radsej tak ako keby si mal okopavat palceky, no a mame pripravene uz aj 22, lebo leto je este len na zaciatku..🙂))

iinuska
9. júl 2010

@rybca no tak to je radost, ked sa clovek vytrepe niekde, a nic z toho...
@newyorkgirl sandalky sme kupovali 20 a tenisky ma 21

ludmilabb
9. júl 2010

@emode mne sa Sofia v noci budi ale prsnik jej nedam, ked mi zacne mravcat o polnoci tak to je este skoro , kojim ju okolo stvrtej, piatej ked sa zobudi skor poplace popripade pojaci 2 az 5 minut a zaspi, ak by jacala dlhsie asi by som to nezvladla a nakojila ale takto vzdy pockam co sa bude diat 😝

ludmilabb
9. júl 2010

@newyorkgirl my nosime kombiniaciu 19, 20

ludmilabb
9. júl 2010

tak my tri z Nitry vyrážame dnes do Detvy s rodičmi a mm sa vracia domov v pondelok 😉
všetkým vám prajem krásny víkend, predpovede počasia sú priaznivé až možno priveľa slnka bude uvidíme

newyorkgirl
9. júl 2010

dakujem kocky takze 20-21, som v uk a next bude mat letny vypredaj tak nejake kupime do zasoby na rok... 😀

rybca
9. júl 2010

@newyorkgirl mava next vypredaj aj na stranke? ja som z NL a na holandskej stranke som este vypredaj nevidela

newyorkgirl
9. júl 2010

ratam ze buduci vikend bude takze oni az par dni predtym daju vediet, minuly rok bol 18.jula tak dufam ze teraz to bude tiez tak, bude aj na nete hej... 😉

rybca
9. júl 2010

@newyorkgirl ok, dik, bo pacia sa mi tam tenisky ...🙂

mimi21
9. júl 2010

ahojte
dnes som bola na poradni, len dr 2 hodiny meskal, lebo bol na operacke 😅 ale vsetko je podla neho OK, drobec ma 13 cm, vraj som 15tt

potom mi mala behala po namesti len v plienke, lebo u nas su take fontanky, ze voda strieka priamo zo zeme a bola cela mokra, tak som ju radsej vyzliekla 😀 ale vyjasila sa teda poriadne

teraz mame pokus, je sama v postielke ale uz zacina mrnkat, takze zase asi uspavanie klasika so mnou 😅

iinuska
9. júl 2010

dobry vecer 🙂
Adamko uz spinka, zase uspesne zaspava sam. klop, klop, klop
Poobede som bola na preddovolenkovom nakupe v potravinach a lekarni, no pustila som perie 😀
Pozerame Kurva hosi..... 😀

iinuska
9. júl 2010

@mimi21 super, ze je vsetko OK 😉 13 je moje stastne cislo 😵

mimi21
9. júl 2010

ja som si narobila chlieb vo vajci, mam kofcu a prestahovala som si pc do obyvacky a tiez mam pustene kurva hosi... 😉

mimi21
9. júl 2010

baby tak ja konecne vecer netujem a tu nikoho niet 😠

iinuska
9. júl 2010

ja som tuuuuu 😵

rybca
9. júl 2010

aj ja, tak trosku....🙂

emode
9. júl 2010

aj ja som tu ... mm ma dnes fajne vytocil ... tak sa ventilujem a pojdem si lahnut ja kukam gotta

iinuska
9. júl 2010

no nic dievcata, idem si ja lahnut. Dobru noc

rybca
10. júl 2010

Dobre ranko,

dievcata aku mozme predpokladat velkost deti na buduci rok v lete? Teraz ked su zlavy by sa mozno oplatilo kupit nieco, ale neviem aku velkost by som mala.

mimi21
10. júl 2010

pekne rano
no rybca to je podla mna dost tazko predpokladat, zavisi aj od znacky, lebo podla mojich skusenosti napr Next je relativne dost vacsi a od velkosti 12-18 podla mna ovela viac - mala ma 3/4 gate a teraz su jej dlhe, tak snad ich este vynosi aj na buduci rok 🙂
takze ja by som asi 92 alebo 98

iinuska
10. júl 2010

ahojte

Adamko sa dnes v noci zobudil len raz na kojenie o polnoci a spinkal pekne do 7. Ze aka paradicka 😵
U nas sa zacinaju pripravy, mam pekny bordel doma, lebo vsetko vyberam, aby sme nieco nezabudli. Uz sa zacinam aj tesit 🙂 😎 Je teplo, tak snad bude aj more teple

@rybca ved v nexte to maju podla rokov,resp. mesiacov. Malemu uz svagrinka kupila pre maleho nejake kratsky ze na 2-3 roky. Tak by mu mali byt na rok dobre

mimi21
10. júl 2010

@iinuska a kedy idete?

ja som si s malou poslala 2,5 hodiny 😅
o pol 10 bola taka unavena, ze ma normalne chytila za rucicku a odviedla do spalne a vravela BUVA 😵
vstavala rano o 6 😝
my sa poobede chystame niekam kupat

iinuska
10. júl 2010

jaaaj, ten bazen Vam je dobra vec. Adamko spinka a my sme sa okupali 😵

@mimi21 zajtra okolo polnoci vyrazame

rybca
10. júl 2010

Ahojte, my sme dnes boli nakupovat, kupili sme si super kresla do zahrady a take formicky na zmrzlinu, uz sa v nich mrazi jahodovy tvaroh+h - mnam...🙂 no a pravdaze Matkovi zase nieco na oblecenie..🙂))))

tie nase detuchy teraz uz nebudu tak rychlo rast ako doteraz, vsak?

a este sa musim "postazovat" - po mne Matko opakovat nebude, ze tap tap tapusky a podobne, ale od Dharminky sa hned nauci nosit hracky v zuboch, aj ten tazky kovovy hlavolam alebo pit z bazenika vodu, strasne..🙂)

rybca
10. júl 2010

Taka fajn burka prisla..🙂))