Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
16. júl 2010

@kosska3003 ved ja sa nebojim, ze neujde, ale mam toho uz fakt dost. tak ma krize bolia, asi sa dam radsej tej doktorke vypisat na pn. len muz nedostal zaplatene uz za 3tyzden a pnku mi nezaplati nikto, tak uvidim. ak muzovi nakoniec vyplatia prasule, tak idem.

kosska3003
16. júl 2010

lady akosi sa im nechce vyplatit mu ved uz si tu pisala ze nedostal peniaze a to co stale nic no hadam mu ich daju a ty mozes vegetit 😉

ladywitch26
16. júl 2010

@kosska3003 dostal za jeden tyzden zatial, ale vraj co v stredu skoncili robotu, tak za to uz dostal ich sef peniaze, tak uvidime. ak ho nevyplati, tak muz v pondelok uz nejde do prace

sssimi
16. júl 2010

@ladywitch26 A ak budeš mať na mňa potom čas môžeme sa pustiť do tej numerológie 😉

ladywitch26
16. júl 2010

@sssimi no vidis, to by som potom uz cas mala, lebo tu mam aupair a 25h do tyzdna sa mi ma starat o malu. aj ked napr.tento tyzden mala len 18h, lebo som myslela,ze ten dalsi bude mat viacej, ale tak to vyzera, ze nakoniec nie. takze asi jej buduci tyzden popridavam extra, nech to dobehne a konecne sa pustim do toho, lebo uz mi aj ostatne baby vypisuju a ja vobec nemam cas na to.

sssimi
16. júl 2010

@ladywitch26 tak ma to nauč a podelíme si ich 😀 😀 😀

ladywitch26
16. júl 2010

@sssimi vidis, tiez nie zly napad 😀

zuzkad
16. júl 2010

tak mame o zazitok viacej zase ☹ ☹ ☹ ja uz som zufala...maly ako behal po byte sa smykol a spadol, bohuzial som bola chrbtom k nemu a tak som dobehla, ale nevidela som ci padol na hlavicku, ci na bok...zacal zase strasne plakal a zase mal afektivny zachvat a odpadol. Prebrala som ho v klude viac menej, kedze som uz mala tu hnusnu skusenost, zacal plakat, ale po nejakej chvilke zacal zrazu zaspavat zatvaral oci a bol uplne malatny, tak som sa zlakla, ci si nejak naozaj nebuchol hlavicku a ma to z toho, volala som zachranku...prisli a vsetko sa opakovala odviezli nas na Kramare do nemocnice, bohuzial som schytala lekara, co asi nemal svoj den, to co som si vypocula ma uplne dostalo...v PC videl spravu z minula a povedal mi, ze je podozrive, ze zase sa to iste stalo, ze uraz hlavy a nasledne kolaps, ze kde som bola, ked som nevidela pad, ze preco sa nestaram o maleho a nedavame nan pozor, spustil na mna akoby som bola nejaky pripad pre socialku 😕 😕 😕 ja co sa strachujem, nespim, ked je chory a trpim za kazdy uder...ked uz ide o to prvy krat ked sme tam isli, to nebolo ani buchnutie hlavicky, to skor si suchol hlavku o stol ale bol strasne mrzuty a vtedy ked som nevedela, co je to afektivny zachvat som spanikarila a volala zachranku, ze nedycha, teraz je pravda, ze spadol, ale ten lekar na mna pozeral, akoby som ho mlatila...upozornil ma, ze ak sa to bude opakovat moze dat na mna podnet na poistovnu, kde budu presetrovat priciny, preco sa to zopakovalo, preco zase padol a mal zachvat...no uplne som bola mimo, mala som pocit, akoby som bola nezodpovedna matka, co necha svoje dieta na pospas osudu cely den...teraz normalne ak by sa nieco stalo budem mat strach ist s nim do nemocnice na pohotovost, aby ma nezacala socialka riesit...ja som sa zmohla len na jedno, povedala, som mu, ze bohuzial deti padaju a neda sa 100% dieta strazit, to by som ho asi na rukach musela stale mat a bohuzial maly je tak citlivy, ze mava tento afektivny zachvat....no som znechutena z toho strasne ma hllava rozbolela a najradsej by som sa zahrabala pod ciernu zem ☹ ☹ ☹ ☹

ladywitch26
16. júl 2010

@zuzkad zuzka a nedas mi cislo na toho mileho pana doktora? par takych teplych slov by som mu povedala, ze by ho v tych horucavach trosku pomrazilo.....

dm1
16. júl 2010

@zuzkad tak to je riadny imbecil teda jaj ale som sa rozculila 😠 😠 😠 . Co nevie ake su male deti? maly sa tiez bucha kade tade

zuzkad
16. júl 2010

Lady, dm ja som totalne z toho hotova ako na mna spustil, citila som sa hrozne, akoby som bola jedina mamicka, ktorej dieta spadlo a uz druhy krat som bola na pohotovosti...no uplne ma dostal...pritom ja sa naozaj staram o maleho, milujeme ho nadovsetko a keby sa mu nieco stalo neprezila by som to...nechapem, preco mal zo mna pocit, ze som nezodpovedna, bohuzial nestastna nahoda zariadila, ze sme museli ist do nemocnice 2x v priebehu mesiaca a pol...a pritom hlavny problem bol ten afektivny plac, nie uraz...mimochodom maly je v poriadku, hlavicku ma ok, RTG bolo dobre. Cislo nemam na toho lekara ale vola sa MUDr. René Jáger - chirurg 😠 😠

sssimi
16. júl 2010

@zuzkad toto už nie je možné s tými doktormi. Nie aby sa starali o poriadne vyšetrenie Nicolaska, on ťa tam radšej bude upodozrievať. Kretén jeden.... Jááááj asi by ma drblo.... Sarah mi dnes spadla ak dobre počítam asi 10x a z toho 4x tak, že aj plakala. Našťastie ona sa vie síce aj rýchlo rozplakať, ale aj rýchlo útíšiť. Toto ma vie vždy tak napáliť. Pán doktor ak má aj svoje deti, tak ich určite ani riadne nevychovával keď nevie ako to je s detmi pri chodení 😠 😠 😠

ladywitch26
16. júl 2010

@zuzkad no debil videl, ze si asi v soku, nie si schopna normalne reagovat a branit sa, tak si dovolil. chrapun jeden. keby takto v irsku vyletel doktor na pacienta, tak ma padaka. zuzka, trosku sa nauc branit. clovek sa na slovensku pomaly boji hubu otvorit, aby mu nevynadal doktor, uradnicka na urade alebo predavacka v obchode. 😠

zuzkad
16. júl 2010

Aj moj Peto mi hovori, ze mam kaslat na to, co si debil povedal, mali sme proste smolu, ze sa nam to stalo druhy krat, pritom ten plac nemozeme nijak zastavit...snazime sa, ale bohuzial...ja by som ani nesla k lekarovi, ale ta malatnost ma vystrasila...lady tebe niekedy Stanka zostala ospala po tom zachvate ? No idem si ja pohar vinka dat na ukludnenie, maly spinka, ale chodim ho stale pozerat...dufam, ze sa nam uz nic podobne nestane !

ladywitch26
16. júl 2010

@zuzkad nebyvala malatna, ale ona ma energie za dvoch. maleho mohol unavit ten plac. a ak ho to aj bolelo, tak mohol byt viac unaveny. ale co si pamatam, ked sa tak raz zrypala na nos, tak potom spala 4hodiny v kuse a to som ju chodila uz pozerat,ci je ok.

zuzkad
16. júl 2010

ja som citala, ze dieta po tom afektivnom zachvate moze byt malatne a spave, ale chcela som mat istotu, ze to nie z urazu...som sice kludna, ze maly je ok, aj ked ho chodim stale pozerat, ale nekludna som za toho lekara 😠 😠
Ja mam pocit, ze niekto sa na mna strasne hneva, ked mam taku smolu a stale mam nejake trapenie ☹ ☹ dufam, ze sa to uz da vsetko do poriadku a aj ja sa budem tesit zo stastia...lebo v poslednej dobe mam smolu za smolou ☹ ☹

zuzkad
16. júl 2010

No nic, idem ja spat, lebo som unavena ako kon 😝 😝 zajtra smer chata- Ruzomberok - Patociny, vidime sa o tt, pozdravujeme vas.

papa 🙂 🙂

mimi21
17. júl 2010

@zuzkad boooze chudatko moje, ty sa teda vytrapis 😔 😔 😔
ale prajem ti aby si si na chate poriadne oddychla a uzila krasne chvile s mm a malickym 😉

zuzkaprofant
17. júl 2010

@zuzkad vies co by som na tvojom mieste urobila napisala staznost za to ako ste stebou ten pan k. do rozpraval a hotovo ja to ked je niekto sprsosty y drzy triesim uz takto jak on na man ja na neho a potom sa ti musi ospravedlnit pisomne alebo ustne a hotovo
je mi luto co sa malemu stalo ale ja viem podla seba neda sa tomu ubranit aby si ho mala vkuse na ociach aj ked ho mas aj tak spadne moj maly ja ho drzim a on spadne tak ze hruza a co som zla matka by som mu dala keby ma niekto tak rozculil 😠

pekne si odychni zasluzis si to

sssimi
17. júl 2010

Ahojte.
No ja mám dnes dosť a to nie je ani 12 hodín. Sarah mala desnú noc, ráno som bola s havkáčom na očkovanie. Mama mi strážila malú, tá jej spadla na schodoch... Peknú modrinu bude mať na hlave! Malá je nevyspatá, upišťaná, je tu teplo, mm išiel pomáhať na stavbu kamošovi a pri tom mal včera večer horúčku, takže čakám, že príde totálne dodrbkaný.... A ja by som si aj schrupla len sa mi akosi nedá....

sirinka
17. júl 2010

@zuzkad ved sa nemas coho bat aj keby socialka prisla skontrolovat, ako sa staras o maleho...
manzelovych znamych tak nahlasili, lebo pri nejakom vysetreni zistili, ze ma babatko starsiu zlomeninu o ktorej nevedeli, babatko malo asi 4 mesiace...no a skontrolovali ich a vsetko je v poriadku...
na druhej strane, je to ich povinnost byt v takychto pripadoch opatrny, lebo kolki rodicia navonok posobia ok a ktovie co sa deje za dverami...tym nechcem napisat, ze je to tvoj pripad....neviem, akym tonom s tebou ten lekar hovoril, to je druha vec, ale urcite by som to nebrala nejako tragicky. dolezite je, ze maly je v poriadku..
mimochodom ja som urcite obdobie s klarkou tiez castejsie asi 3x navstivila pohotovost kvoli padu na hlavu a uz som zacala aj rozmyslat, ci ma nenahlasia, ale nic...tak aj by mohli prist, maximalne by zistili, ze u nas nie je vzdy utrety prach...hmmm

sirinka
17. júl 2010

jo...a nasla som si na teste dve ciarky...tak uvidime, buduci tyzden si dohodnem termin u lekara...dufam, ze vsetko bude v poriadku 😵

mimi21
17. júl 2010

@sirinka supeeeeeeeeer, gratulkoooooooooooo
tak na s snad bude o jednu viac 😉 drzim palceky nech je vsetko OK 😵

sirinka
17. júl 2010

@mimi21 dakujem...aj ja dufam...uz sa tesime

nikanika28
17. júl 2010

caftee, tak my s Klarkou same bacujeme, Lukasko je na prazdninach v Kubine a mm na bicyklovke v cechach.. uz mi zacina byt aj smutno, tak ale zvladneme to 😅 . No a momentalne mi spi od desiatej...stale chodim nakukat na nu 😀
@zuzkad ten doktor to je teda riadny pako!!! Nesmies nechat takto so sebou zametat, ved nie si ziadna pubertacka, aby s tebou takto niekto jednal...nedaj sa! Hlavne, ze je maly v poriadku, kasli nanho 😝 ...a uzite si na chate 😵
@sirinka jaaaaj, no tedaaa ...gratulujem...drzim palce, nech je vsetko v poriadku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sirinka
17. júl 2010

@nikanika28 diky...aj nasa klarka isla s ockom stanovat... 🙂 konecne si trosku oddychnem hehe, zajtra mame narodeninovu party tak zase budu behacky...

sssimi
17. júl 2010

Sirinka gratulujem 😉 Nech je všetko OK

Mne obe detičky spinkajú. Som zvedavá o koľkj potom zalomia. O muža mi až tak nejde, ale Sarah bude dlho strašiť 😅

kosska3003
17. júl 2010

ahojte tak mi uz spinkame a strasne tu hrmi ale neprsi tak dufam ze to nebude len bubububu a skutek utek

siri gratulko a vela zdravicka teraz ho treba

mimi21
17. júl 2010

cafte, my sme u svokrovcov, boli sme sa kupkat u znamych, dali sme smyklavku do bazena, tak to bol kopec radosti, ale ninku aj tak najviac bavi, ked moze sama chodit po bazene a hocikedy sa mi ponori, tak ja ju potom len vylovim za ruku ako mača a ide sa dalej 😀 😀 😀
my si este pojdeme posediet k tym znamym, len cakme kedy svokrovci pridu z krcmy, isli na pivo, mala uz spi, odpadla ako klatik 😀

inak zajtra ma byt vraj len 24 stupnov 😕 😕 😕

kosska3003
17. júl 2010

mimi to poznam to ponaranie to aj moja robi v bazene a ja sa tesim na ochladenie tu stale hrmi a dast stale nikde