• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
no ako tak citam, tak Nina je asi najvacsia jazycnica, jej sa usta od rana nezastavia :grinning:
mama, tata, daj, dole, buva, aky (vtacik), mima (miska) a skoro vsetky zvieracie zvuky vie: havo, cica, kozicka, ovecka, zajko, kacka, huska, sova, moriak, had, prasiatko, konik.....
22. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jamaat neboj, Emus to dozenie :wink:
22. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a blaboce si kadeco a teraz sme sa akurat s mm smiali, ze to ma intonaciu ako normalna veta :grinning:
22. júl 2010 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj baby, ja ani nejdem pisat, ako je to u nas z rozpravanim..... :grinning: :grinning: ..az si pamatate stretko...tak este trikrat viac, ako tam...jej sa pusa nezastavi...slovicok pozna tiez vela, take tie pre nu dolezite --- namnam (HAM), daj, toto, dudla (dudula), kde je....a potom baba, papa, mama, tata, luti (Luki), co to bolo, tak-tak (hodiny), ...atd atd ... :grinning: . A ked nepouziva slovicka, tak si rozprava tou svojou hatlaninou, ale v kuseeeeee a tak dolezito a mudro sa na mna pozrie...ja sa tvarim, ze jej rozumiem, odpoviem jej nieco a takto sa my rozpravame :grinning:
22. júl 2010 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iinuska No veď ak bude nakoniec ukecaná po tatovi, pánbožko nás ochraňuj! :sweat_smile:
22. júl 2010 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sssimi sofia sa veľmi podobne prejavuje ... stale si nieco mrmle tou svojou hatlaninkou ale vie zvuky zvierat, a take tie zakladne, tam, toto, a hlavne spojenie tam nie (akoze tam nesmie) :sweat_smile: minule to kricala cez cele nakupne centrum ...

inak aj my uz mame prve samostatne krociky za sebou ... len ona sa strasne jasi a potom straca rovnovaku :sweat_smile: len to ide dost pomaly alebo skor ako sa jej chce ... :grinning: no samozrejme sme radi ze sa uz konecne pusta sama :grinning: :grinning:
22. júl 2010 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby cim mam malej potnicky natret sa mi vyhadzala po chrbte a este mi potnicky nemala tak neviem
22. júl 2010 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kosska3003 nas ked mal take male vyrazky, tak sme ich natierali holtovym kremom, ale co mal pred dvoma dnami vyhadzane brusko, tak sme ani nenatreli a preslo to same
22. júl 2010 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rybca asi ju natrem len niveou deckou a dobre
22. júl 2010 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kosska3003 aj moja Nina ma potnicky, okolo krku, nenatieram nicim, len sa snazim vetrat, pripadne nivea SOS, alebo sudocrem ak mas
22. júl 2010 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimi21 ozaj vidis nivea SOS to mam tak tym jej to

tak ma teraz prehnalo ze som mala porod na WC najhorsie ze mala vrestala chcela ist ku mne a nikoho doma tak som jej dala trhat toaletak tak mam po celej chodbe teraz papier no ale co uz mam sa posrat :grinning: :grinning: dufam ze to uz preslo lebo ma slahne :confounded: :angry:
22. júl 2010 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja potnicky nenatieram nicim
22. júl 2010 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sarah potníčka zatiaľ nemala, ale tiež by som nenatierala ničím.

@kosska3003 ja od kedy som pre 3 týždňami dokojila, tak som len stále chorá. Najskôr len hrdlo, potom vracačky, hnačky a teraz opäť hrdlo, zväčšené uzliny, hlieny.... teraz beriem antibiotiká.....
22. júl 2010 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adamko tu teraz vyjeda suche cestoviny, som zvedava, ci bude jest kasu :sweat_smile:
22. júl 2010 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my uz spime, lebo Ninka bola velmi umrncana, ale v obyvacke mi nechala taky bordel :sweat_smile:
tak musim ist teraz upratovat a potom kuk na telku, ale asi tam aj tak nic nebude ...
22. júl 2010 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sssimi nestras ja zatial len toto
22. júl 2010 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mala uz spinka tak ak ma to bude este nahanat budem mat aspon klud ale uz by ma to nemusela a to som si chcela dat vinko ale asi tazko teraz
22. júl 2010 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a my sme od zajtra bez teplej vody.... na porazenie :angry: :angry: :angry: ale aspon jedno pozitivum je ze niekedy to boli 2 tyzdne a teraz len 5 dni :sweat_smile:
a niekto si robi langose a idu mi do bytu straaaasne vone :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2010 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimi21 langos lubim ten by som si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2010 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kosska3003 @mimi21 mam cesto v mraznicke, dojdite...:slight_smile:
22. júl 2010 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rybca a ja som od macochy? :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2010 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rybca no kamenom dohodim k tebe ze hej :grinning: :grinning: jedine ked posles po mojom mm
22. júl 2010 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kosska3003 to uz nebude ono, to treba cerstve papat..:slight_smile:
22. júl 2010 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi si podem kupit u nas v meste robia najlepsie inde som lepsi zatial nejedla
22. júl 2010 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby mne ešte malá vrieska a to ju už o 18tej lámalo.... Stále si pršteky pchá do zadu na ľavej strane úst, tak už snáď aj nejaká stolička bude vonku. Musela som jej dať čipok a asi aj zabral lebo už sa rehoce na mužovi. Som zvedavá kedy mieni zaspať.

Zajtra odchádzame a prídeme v nedeľu. Dúfam, že nám to výde a prídeme odzorbovaní. Nechcelo by sa mi tam opäť motať....
22. júl 2010 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sssimi Tak budeme čakať na spravodajstvo od teba :slight_smile:
22. júl 2010 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sssimi riadne si to uzite
22. júl 2010 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas zaspavanie opat strasne, hodinu trvalo. Po hodine rev a nic nezaberalo, len drzat na rukach. Nejako sa ukludnil a zaspal, pri davani do postielky opat rev. 3x sa to opakovalo :frowning2: :frowning2:
Dnes sme cely den stravili na vzduchu v zahrade u karolinky. Fotky su na FB. Ptom nas vyhnala hrozivo vyzerajuca burka a blesky, ale nic z toho nebolo.
Kocky ktore ste dokojili, zmensili sa vam potom prsia???
22. júl 2010 o 23:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sssimi uzite si to aj za nas!

my sme dnes boli s drobcom a s kamoskami a ich detickami na kupalisku. spal len doobeda hodinu inokedy cez 2 hodiny a som mala obavu lebo sme isli az po 3. ked sme isli domov hned zalomil a sa rozhodol ze 15 min. spanku mu staci a pred barakom sa zobudil cerstvy ako rybicka a zaspal az pred 10 vecer
22. júl 2010 o 23:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bre ranko, tak my sme hore od 5.45 :rolling_eyes:
ale uz som si nejako zvykla, kedze vstavame skoro v tom istom case, len potom o 10 uz aj mna berie a musim si ist s Ninou lahnut :sweat_smile:

dnes sa chceme ist este okupat niekam, len este netusim kam, kedze od zajtra uz ma byt zle pocasie
23. júl 2010 o 07:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok