Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
23. júl 2010

Ahojte!
Ďakujem babulky.
@mystery7 mne sa zdá, že ich mám totálne mlandravé a išli mi o biedne necelé číslo dole. Pred tehotenstvom som mala C, pri kojení E a teraz DD. No nič moc a vyhliadky na zmenšenie už pravdepodobne nemám keďže nekojím už 3 týždne.

jamaat
23. júl 2010

@mimi21 Aj my sa chystáme na kúpalisko tu v BB, tiež chcem využiť posledný teplý deň. Včera poobede sme aj šli, ale sme nedošli, lebo sa zatiahlo a pršať začalo.
@sssimi Tak na to sa pripravte, že nikdy tie prsia už nebudú, ako bývali. A zmenšiť sa ti ešte môžu, ak celkove schudneš. Ale keď schudneš, budú práveže ešte mľandravejšie, lebo ich už nebude tuk aspoň akotak tvarovať. Takže si vyber. 😖 😅

dm1
23. júl 2010

my ideme zase k nasim na vikend a dnes sa tam chceme tiez este ocaptat v bazene kym je pekne. su tam nejake slavnosti tak hadam tam aj nejaky program bude

emode
23. júl 2010

no ja sa mozem ist kupat ked mrcha dosla rano 😠

my prave ranajkujeme, sofia uz tanier o zem hodila ...

jamaat ked budes v meste brnkni, please

emode
23. júl 2010

a vcera sa mojej kamoske (39) narodila Sofinka prve baby 🙂 sa velmi tesime s nou 😀 😀 😀

emode
23. júl 2010

@jamaat cim to asi je ??? 😅

martinaxyz
23. júl 2010

Ahojte...
no tak my sme mali včera veľmi pekný deň 😀 😀 😀 😀 😀 bola som u mamini a celý deň sme mali čo robiť...malý večne chodil nazerať na sliepočky...on sa ich nebál a aj ich hladkal...ja sa k sliepke nepriblížim ani na 5 metrov...boli sme aj chatu vyvetrať...bolo tam prijemne, až som začala rozmýšlať prečo sme tam nešli bývať cez horúčavy...kúpelňu tam síce nemáme, ale bratranec vo vedľajšej má tak by sme sa tam mohli chodiť kúpať...

mne sa prsia po pôrode zmenšili...aj podprsenky som si musela kúpiť nové 😀 😀 😀

iinuska
23. júl 2010

dobre ranko,
Adamko sa v noci castejsie budil, ale asi tymi zubami 😖
Cakam, kym dopere pracka, a ideme von. Navarene mam, tak mam pokoj

@martinaxyz ved horucavy este snad budu 😉

mimi21
23. júl 2010

@iinuska no uz som ta postradala, ze kde dnes rano si 😀 😀 😀

ja si kurim v rure, peciem kuracie stehna so zemiakmi, poobede by sme sa chceli ist este niekam okupat, ale mame auto v servise, takze vsetko zavisi od toho, kedy bude hotove
takze to vidim tak, ze skoncime u svokrovcov na dome 😅

iinuska
23. júl 2010

@mimi21 😀 , no som sa sem dostala az teraz, ked maly zaspinkal. Treba vyuzit pocasie, ma sa ochladit, ale neviem dokedy. Ja mam svokru pri sebe stale 😠 . Ale o tyzden ide na dovolenku, tak som happy. No a potom zase my, tak ju v podstate mesiac neuvidim 😵

kosska3003
23. júl 2010

ahojte marika spinka dneska bola pajedna isli sme vonku zobrala som jej choditko nech tisne no tisla ale potom si spomenula ze ta cesta ktorou tisne vedie k rieke tak sme museli ist k rieke kamene hadzat len potom vyslo slnko a ja som jej zabudla klobuk tak som ju celu cestu musela niest aj ju aj choditko este som aj suknu roztrhla tak super som zvedava co ma caka poobede

a inac je to super ked mi mala stvorkuje nemohla uz pred pol rokom teraz nevresti ze nieco chce ale ide si po to sama tak som taka slobodnejsia aj ja aj ona idem ja sosovicu dovarit a potom ked sa zobudi idme k mame

iinuska
23. júl 2010

jaaaj aj ja som zabudla nahlasit, ze od dovolenky mame uz len jeden obedy spanok. Adamko zvykne potiahnut tak cca 2 hodky 🙂
@kosska3003 tak na dnes by uz aj stacilo

kosska3003
23. júl 2010

@iinuska nestacilo ked sa zobudila mi odmietla polievku ona mi chce len maso jest ide ma svacnut tak sa vyzurila vrevala a dostala obed az o pol 4 ked jejj mama urobila maso do porazenia s nou aj na ranajky najlepsie parok alebo sunka a vecer kasu ani nahodou aspon ze mi to mlieko vypije teraz je vonku so starkym tak sa ukludnim trosku a hodinku ju budem prehovarat nech si kasu da

kosska3003
23. júl 2010

halo halo kde ste vsetky este vychutnavate posledny teply den pred ochladenim mi uz spiiiiime hura dnes mi Marika taku sou spravila hadzala zemiaky po kocurovy a potom ich zbierala no zlata bola musim hodit vidio na Fb

rybca
23. júl 2010

Ahojte, pozitivum dnesneho dna - kupili sme Matkovi v Ikei taky valec na tahanie, este aj spat s nim chcel ist..🙂))))
negativum dnesneho dna - kupili sme maminke v Ikei krasnu cervenu orchideu a zabudli sme ju na pokladni, spomenuli sme si na to az daleko...:((((

mimi21
23. júl 2010

@rybca jaaaj orchidea, tie ja milujem, skoda jej ☹

kosska3003
23. júl 2010

@rybca hm to potesi ja som minule isla do pekarne na rozky a vely nakup som tam zabudla a pridem domov to som medzi tym bola dve hodiny u mamy zistim ze nemam co jest hihihihi tak som turovala naspat no ja som to mala blizko

rybca
23. júl 2010

@mimi21
@kosska3003 ale asi viac ma mrzi, ze ti co platili po nas za nami nekricali, museli ju vidiet a este chvilku sme sa tam motali, takze asi ma viac mrzi ta lahostajnost, ako samotni kvet, no ale este ze ma chlop lubi a pojdeme zajtra tu kupit druhu..🙂

iinuska
23. júl 2010

caute
my oddnes hodujeme, Petko uz isiel do dediny na cigansku a my sme si nalali vinko 😵 No a najmensi clen rodiny spinka od 20.
Poobede sme este vyuzili bazen, kedze sa ma ochladit. Adamko pekne sedel na lehatku a ja som sa jasila v bazene a on sa smial. Som myslela, ze nevydrzi sediet, ale pekne pozeral. Az som nechapala. 😅

kosska3003
23. júl 2010

ach potrebujem mrchu dostat uz treti den pijem cervene vino a nechodi a nechodi ak mi dojde na dovolenke ma svacne co si mam este dat aby dosla

iinuska
23. júl 2010

@kosska3003 nic ma nenapada, ked tak este horuci kupel. No ale v tychto horucavach, no neviem...A nemozes byt tehu?

jamaat
23. júl 2010

@mimi21 Rátala som tej mojej orchidei kvety, tak ich má 12 🙂

@rybca Istá Zuza by ti povedala, že tí za vami boli určite Slováci, keď za vami nekričali 😀

@kosska3003 Skús mäsovú kašu 🙂

My sme boli na kúpalisku až do šiestej večer, počasie bolo priam ideálne! Ani som nedúfala, že takto vydrží.

kosska3003
23. júl 2010

@jamaat masovu kasu hmmm to som este nepocula a horuci kupel tak to tiez mozno teraz ked sa ochladi nie tehu by som nemala byt este si davame pozor mne to stale meska nemam to pravidelne furt

iinuska
23. júl 2010

@kosska3003 no tak na to nemysli a pridu... 😉

iinuska
23. júl 2010

@jamaat a masovu kasu na brucho, ci do brucha???? 😅

kosska3003
23. júl 2010

@iinuska ako povies ja na to myslim len vecer ked pijem to vino ale uz sa mi to krati uz ma pomaly chyta cestovna horucka a kramov nikde

rybca
23. júl 2010

@jamaat tiez ma to napadlo, alebo poliaci, tych je tu ako nakakanych..🙂)))

iinuska
23. júl 2010

@kosska3003 a kedy letite?

ladywitch26
23. júl 2010

@rybca poliakov je vsade jak ..... vsak to nepoznas ten vtip, ze keby sa rozhodli vsetci poliaci, co su v zahranici vratit domov, tak by polsko muselo nadstavit druhe poschodie

jamaat
23. júl 2010

@iinuska
@kosska3003 Myslela som mäsovú kašu Marike do brucha, keď mäso chce a na kašu ju musí hodinu prehovárať 🙂