Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
28. júl 2010

asi tak, ako nika pise, aj ked bude mozno robit to co povies ina uz nebude a spolahnut sa asi uz nebudes moct na nu ... ved dokedy ste sa dohodli?

jamaat ludka plati poobede?

ladywitch26
28. júl 2010

@emode no muz najskor nevedel, dokedy bude mat robotu, tak jej vravel,ze tak do polky augusta, potom ale ze aj do oktobra, lebo roboty maju dost. no ale zostaneme len pri tej polke augusta. ta druha by mohla prist tak okolo 21ho.
inak neviem, ci ma nejaky siesty zmysel, asi tusi, ze ju dolu caka cosi neprijemne, ked sa neponahla. pocut uz sice nejake zvuky zhora, ale na ranajky este nezisla dolu...
co myslite, mam pockat,kym si spapka ranajky, alebo jej pokazit chut s tym love letterom hned? 😀

nikanika28
28. júl 2010

@ladywitch26 😀 no ja by som to nechala po ranajkach 😀

ladywitch26
28. júl 2010

@nikanika28 no len aby z tych ranajok este obed nebol, pol jedenastej a este stale to nevypada na to,ze by chcela zliezt dolu. asi si setri sily, lebo ma byt pri malej od pol druhej do pol osmej, no len stanka bude do nejakej tretej minimalne spat, tak zas tak dlho s nou nebude...

rybca
28. júl 2010

@ladywitch26 to je s nou uzas...🙂 ale nechcela bz som bzt v tvojej kozi, bude dusno, nic prijemne a ty teraz potrebujes pohodicku..🙂

kosska3003
28. júl 2010

lady no aj to je mozne asi ma tusaka 😀 mne Marika akurat zalomila tak idem cosi upratat lebo poobede mame plavanie a pride kamoska ku mne aj s 2rocnou dcerou do piatku tak Marika bude mat kamosku

sirinka
28. júl 2010

@ladywitch26 no som zvedava.... 😝

ladywitch26
28. júl 2010

no tak nakoniec som sla s malou vonku, lebo by som sa nedockala asi. nechala som love letter na stole. asi zisla cosi pred jedenastou dolu, kym som bola vonku s malou. teraz som dosla dnu aj so susedovou dcerou, male sa tu hraju v obyvacke, ale mlada sa akurat spytala ohladne mlieka, ako ho teda ma spravit a ci ten novy rezim uz od buduceho tyzdna zacina, a viac nekomentovala nic. vysla zasa hore do izby.tak uvidime.
inak dnes to pred domov vyzera ozaj ako v skolke. sused ma na navsteve dvoch malych chlapcov, dosli na prazdniny jedna irska rodina, tam su tri decka od 2 do 8 rokov, dalsi susedia maju dve decka vonku no a este stanka s mayou, ale tie sa teraz hraju dnu, lebo fakt nevladzem za stankou stale behat

kosska3003
28. júl 2010

@ladywitch26 no teraz si hore bucha hlavu o stou nastvata ze jej skoncili pekne casi 😀 😀 no hold o tom je zivot ked chce niekto zarobit korunky musi aj obetovat nieco 😀

sssimi
28. júl 2010

@ladywitch26 len jej daj 😀

ladywitch26
28. júl 2010

no, a kukam na FB, tak stihla este aj nan skocit, kym som tu nebola. asi si este pred ranajkami rychlo skocila na net, az potom nasla ten papier. neuveritelna baba...

jamaat
28. júl 2010

Joooj, keď ide, tak ide. Emka sa zaserikala katastrofálne a kompletne!!! A keď poviem kompletne, tak tým myslím, že ešte aj papučky som musela čistiť. Kúsok hovienka ešte vypadol cez tepláky až na zem, asi jej začnem dávať tepláky s gumičkou naspodku, keď má takéto seravé obdobie 🙂 ...No a zásadne sa mi teraz doondie do tej najhrdšej plienky, čo máme novú a modernú. Nie som zvyknutá na takéto serance, doteraz vždy väčšinou kakala ráno do lavóra.
A story malo ešte pokračovanie: Ako som to všetko vo vani pucovala, nastavila som si prúd z hlavice na najtenší a najprudší. A keď som si potrebovala tepláčky prevrátiť, tak som hlavicu pustila, tá sa samozrejme zvrtla a gejzír vystrekol 2 metre do výšky, samozrejme som najväčšiu časť vody schytala priamo do ksichtu. Ešteže som nemala ústa otvorené, lebo to striekalo tak prudko, že by to zo mňa na druhej strane hneď aj vybehlo. No a tak som si jednou cestou už aj vlasy umyla. 🙂
Teraz Emka spí a ja idem variť obed.

jamaat
28. júl 2010

@emode Platí, len neviem, kedy sa mi podarí vytrepať z domu, Emka teraz spáva kadejako - hodina hore-dole. Ozvem sa.

emode
28. júl 2010

ja som hodila kuracinu zeleninu a ryzu do tlakaca a uvidim co to spravi 😀 som dostala ten zazrak od mm na narodky ... ze aby som nehysacila ze nic pri sofii nestiham tak mi aspon cas varenia skrati 😝 ... ale nie, ja som ho aj chcela 😅

jamaat hadam nebude spat zas 3 hodky 😀 my uz sme skoro vyspati tak sa za chvilu napapame a pojdeme do mesta chcem pozriet nejake gumaciky 😀

jamaat
28. júl 2010

@emode Veď práveže zvykne teraz dosť často potiahnuť aj 3 hodiny.

emode
28. júl 2010

@jamaat dobreee ... sofia minule kakala bez plienky v kupeke, nocnik v nedohladne a take redsie to bolo ze do toho aj stupila a samozrejme sa posmykla, takze som sprchovala sice nie teplaky ale sofiu 😅

jamaat
28. júl 2010

Tak Emku som tiež musela kompletne sprchovovať, o tom potom 😀

juska3
28. júl 2010

😀 jamaat, presne, ked sa dari, tak sa dari, ja mavam tiez take dni, naposledy asi pred 2 tyzdnami, cely hrozny den skoncil narazenym malickom na nohe, zaklopla som o stôl, doteraz ho mam opuchnuty 😅

iinuska
28. júl 2010

hlasim, ze uz mame prerezane obidva ocne zubky 😅

emode
28. júl 2010

@iinuska zavidime 😉

rybca
28. júl 2010

@iinuska super, tak mate to najtazsie (aspon sa hovori) za sebou..🙂)))

iinuska
28. júl 2010

@rybca
@emode
no ale posledne noci sme si vytrpeli. Vratili sa nam stare, zle casy, ked sa Adamko tak casto budieval. 😒 Teraz ma napuchnute dasienka dole, tak uvidime, co bude dalej

rybca
28. júl 2010

ja som uz unavena, od rana sa Matko chce len navlacat, uz nie som zvyknuta, a obedne spanie som sme teraz 3krat zopakovali, vzdy trosku podrieme a po chvilke je hore a krici, vyberiem ho, a po pol hodine uz sucha oci, ze chce spat, tak zase hore na poschodie, uz aby prisiel chlop z prace

jamaat
28. júl 2010

No a ja pokračujem! Chcem urobiť segedínsky guláš, tak som šibla mäso do kuchty, aby bolo rýchlejšie. Ale dala som to do nízkej a asi bolo mäsa priveľa, lebo mi to začalo striekať najskôr z otvoru na pokrievke a potom popri tesnení po celej kuchyni. Parádička!!! Tak som to dala pekne do obyčajného hrnca, nech sa to robí aj 2 hodiny. 😕

iinuska
28. júl 2010

my este dojedame zvysky z hodov. Ale zajtra uz budem musiet nieco navarit

@jamaat ja neviem, ale pred tlakovym hrncom mam respekt 😕

mystery7
28. júl 2010

@jamaat aj ja budem robit poobede segedin. Tlakovy hrniec nemam, co je celkom skoda, ale ani s nim neviem varit
U nas sa spi, ale o chvilu bude budicek. Aj ja uvazujem, ze kupim gumaciky a prsiplast, nech si moze trosku pochodit aj v takomto pocasi. V kociku ho to nebavi a malo sa tam unavi-teda vobec. Kde sa daju kupit take male gumaciky?? Poradte.

zuzkad
28. júl 2010

Ahojteeee 🙂 🙂 🙂 🙂

hlasim sa z dovolenky 😎 😎 na chate bolo super, boli sme hlbokooo v horach a mimo civilizacie, co bolo skvele, dobre to padlo...mali sme aj hrozostrasne burky, boli sme aj bez elektriny, ktora funguje cez turbinu kedze potok stupol a bol velmi silny tok tak sa tam nieco upchalo 😝 😝 ale potom to uz slo, dokonca nam aj potok vzal vinko, pivo, sampanske, co sme chladili, cize jeden nakup nam priroda vzala 😀 😀 tak sme museli ist na dalsi nakup. Ale inak bolo super, maly sa pekne rozpapal zase, priam srotoval vsetko mozne, spinkal mi cez den vonku a aj v noci spal super, cely den behal po vonku, najviac ho fascinoval prave potok, tak sme v gumakoch chodili pon a hadzali kamienky 😅 😅 v bazeniku ho moc nebavilo, ale aspon troska sa poclapkal, dost aj prsalo, ale maly bol spokojny aj v chate pri krbe 🙂 🙂 a v noci bolo super, ked spinkal, dali sme si vinko a po tme sme pozerali horor pri hrozneeej burke no atmosfera supeeer 🙂 🙂 samozrejme aj gulas na ohni sme mali, grilovane masko, ryby, hriby bolo nas tam 7 a dvaja hafkaci, no banda 😉 😉 idem pohadzat fotky 😉 😉 pozdravujem vas vecer si pocitam ako sa mate a co nove 😉 😉

mimi21
28. júl 2010

@mystery7 kamoska vravela ze v H&M a aj v tescu
my uz gumaciky mame, uz sme aj v mlake sedeli 😀
@zuzkad no vitaaaaj, som rada, ze sa vam pacilo a fajne ste si oddychli, no ale fajn, ze si uz naspat, vsak si nam aj chybala 😉

iinuska
28. júl 2010

ahojte
Adamko spinka od osmej, bol riadne unaveny. Cele poobede behal po dvore, raz Beny, potom lopty a tak dookola...
Ej gumaciky by a aj nam zisli, ale dufam, ze sa to pocasie umudri

@zuzkad vitaj 😉

mimi21
28. júl 2010

baby dnes svokra kupila malej teplacky, povedala, ze ako sa tak na nu diva, tak jej asi budu male a ked som ich vytiahla a zistila, ze je to velkost 122, cize cca na 7 rokov tak som skoro odpadla...ona si totiz nevsimla, ze to su 3/4 😅