Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
28. júl 2010

@mimi21 ved to ty si ma inspirovala s tymi gumacikmi, predsa uz pomaly po lete a aj rano vybehnut na zahradu ked je este rosa jej natiahnem len gumaciky a je to ... s tym pocasim to uz bude podla mna kadejake

inak tlakac je podla mna super, som to rizotko mala hotove za 10 minut, predtym som robila prirodne rezniky, 15 minut, nemusim pri tom stat a podlievat ...

mimi21
28. júl 2010

@emode no aj podla mna su gumaky super, nebudem stale tenisky prat a cistit, tie mozu aj premoknut a nech si dieta pobeha aj po mlakach, ked ma z toho tolko radosti 😉

rybca
28. júl 2010

tak my sme mali riadny cirkus vecer, Matko sa na velkej posteli krutil ako ventilator, no my to pripomenulo horory, ked je niekto posadnuty diablom, strasne to vyzeralo, tak som si spomenula, na dvoch chlapcov, co sa dnes na Matka zahladeli, tak som spravila tu vodu so zapalkami a dala Matkovi do ruky cerveny obal od pribora, prestal plakat uz ked som zapalovala tie zapalky, tak neviem ci to bolo tou vodou, alebo len zmenenou cinnostou ale hlavne ze to prestalo, chvilku si potom este pobehal po obyvacke a isiel spinkat, dufam, ze prespi celu noc

@zuzkad na takej chaticke som uz pekne davno nebola..🙂)))) super ze si si to uzila..🙂))
@mimi21 dobry odhad..🙂)))))))))))

mimi21
28. júl 2010

@rybca fuuuha, ty si ina carodejnica 😕

iinuska
28. júl 2010

@rybca uf, no hlavne, ze sa maly ukludnil

rybca
28. júl 2010

@mimi21 ale kde, to som si len na Lady spomenula, ze take robila..🙂 neviem ani ci som to dobre robila..🙂 po hodine kriku, paralene, gele na zubky uz mi len toto ostalo..🙂

iinuska
28. júl 2010

@rybca druha lady 🙂

mimi21
28. júl 2010

@rybca topiaci sa aj zapalky chyta 😀

rybca
28. júl 2010

@mimi21 si to vystihla..🙂
@iinuska 🙂

ladywitch26
28. júl 2010

@rybca ze to funguje super? 😀 ja som to nasla tu v jednej teme nejako minuly rok. a ma to cosi do seba, tak zeny, pekne kazda pakel zapaliek doma, len tak, pre istotu... 😉

ladywitch26
28. júl 2010

inak som dnes bola poobede az do pol osmej v robote. stano zostal na noc v praci a volal,ze asi aj zajtra budu musiet zostat. no tak sa teda ozaj tesime ☹
mlada dnes po tom liste seka dobrotu. bola so stankou vonku cely den, lebo ked som bola na prestavke doma, tak boli prec a sused mi hlasil, ze sli na prechadzku. som z neho spravila tajneho agenta, spehuje 😀 a potom po prechadzke bola vonku pred domom, tak stanka je vybehana. a dokonca som jej velkodusne povolila ist na skype, kym budem s malou vo vani, ale nevyuzila to....nooo, zajtra som doma cely den, tak vela moznosti mat nebude. 😀

zuzkad
28. júl 2010

Tak uz som tu. Veci mam poprane, vsetko vybalene a maly spinka 😝 😝 troska som sa bala, ci bude spat vo svojej postielke, ked vyse tt spaval v posteli pri nas, ci nahodou sa nenaucil na lepsie, ale zaspal a preniesli sme ho do svojej postielky, uvidime, ked sa zobudi 😖
Prave si davam ovci syr, korbaciky a vinko 🙂 🙂 je to vynikajuuuce ...skoda, ze to nie je u nas dostat kupit v obchodoch..myslim take naozaj dobre a kvalitne korbaciky a ovci syr ☹
kupila som dve flasky vinka na vecer a na zajtra...samozrejme mi jedna spadla rovno na nohu ...bolest ja slak 😝 😝 a rozbila som flasku ...lebo tesco ma super kvalitne tasky 😠 😠 tak mame len jedno vinko, ale nevadiii 😉 😉

jamaat
28. júl 2010

@zuzkad Ja chodím na nákupy väčšinou s tým pevnými veľkými Tesco taškami. Tými ekologickými. Je to oveľa lepšie ako sa s igelitkami naťahovať.

zuzkad
28. júl 2010

@jamaat no budem musiet si zaobstarat take pevne, lebo v poslednej dobe sa mi trha kazda jedna co mam z tesca 😠 😠 ...aj by som si brala pevne, ale zabudam stale na to 😝 😝
no na dnes koncim, idem ja spat, lebo unava sa ozvala, cesta ma zmohla 😝 😝 ...juuj ako mi bude smutno, ked sa rano zobudim doma a nie v krasnej prirode v horach na chate ☹ ☹

jamaat
28. júl 2010

@zuzkad Teraz už dávajú také igelitky, čo sú biologicky odbúrateľné, a tie už nie sú také pevné.

mimi21
29. júl 2010

@jamaat ty si nejaky nocny vtak, ked pozeram, kedy si daval posledny prispevok 😅

jamaat
29. júl 2010

@mimi21 Trošku som sa tu zakecala 🙂

martinaxyz
29. júl 2010

Ahojte....

no katastrofa rušia u nás pôrodnicu ☹ ☹ ☹ ☹ najbližšia Zvolen...už fakt v našom meste nič nieje...a to je ešte okres....aj detská pohotovosť je len vo Zvolene...
dnes ráno malý sadal na nočník a vravel kaka....a ja ho rýchlo povyzliekam, posadím na nočník a nič 🙄 🙄 🙄 chvíľku sedel, ale potom ho to prestalo baviť, tak sa postavil...no nič možno zajtra aj niečo do nočníka vykoná 😉 😉 😉

nikanika28
29. júl 2010

Caftee, my smle spali skoro do siedmej 😵
@martinaxyz presne toto iste mi spravila dnes Klarka, ale ona zacala este k tomu aj plakat, ked som doletela, co sa deje, tak stala pri nocniku a chcela si nan sadnut. Coz je u nas megapokrok, pretoze ona nechcela nocnik ani vidiet doteraz. No tak som ju tam posadila a po chvile uz mala toho dost, tak sme vstali, ukazala som jej prazdny nocnik a bolo 😀

rybca
29. júl 2010

@ladywitch26 ja verim, ze to pomohlo, priatel je dooooooost skepticky..🙂)))))

@martinaxyz nas Matko tiez takto cvici s nocnikom..🙂)))) ja to nijak nesilim, este mame cas kym sa ozeni..🙂)))) a potom nech sa s nim trapi manzelka..🙂))))

ludmilabb
29. júl 2010

ahojte my kakame a cikame do serbla bez problemov, teraz je celkom fajn obdobie dokonca sa jej spytam ci ideme cikat a ona pokyva hlavou ze ano vacsinou sa potom aj vycika, niekedy chytime 7x za den ale aj tak mam 4 pocikane plienky denne, cika skoro stale 😝

ludmilabb
29. júl 2010

ja dako soplim to pocasie je cudne a dnes mi Sofia odkvecla uz o deviatej som zvedava co bude poobede robit 😅

rybca
29. júl 2010

@ludmilabb jaj ludka, ale ty si plienkova poctivka uz od narodenia..🙂)))))))) to my, co sme si zivot ulahcili s nocnikom len koketujeme....🙂)))

ludmilabb
29. júl 2010

@rybca vies su rozne obdobia, niekedy sa prehybala ako struna len pri prilozeni a teraz nie je problem dokonca uz pozera ze co vytvorila a tesi sa z toho 😀

rybca
29. júl 2010

@ludmilabb tak ten nas si ledva vsimne, ze si ocikal bodynko a nohy a stalo sa nam ked bol nahaty, ze sa na dvore vykakal a ani sa neobzrel, masiroval dalej...🙂))))))

mimi21
29. júl 2010

@nikanika28
@martinaxyz mne ako rano mala vstane tak zacne kricat Dajda - to je akoze srajda 😀 a ide sa na nocnik, uz z toho mame ranny ritual. obcas sa nieco ujde aj na dlazku ale celkom sa nam dari kakat do nocnika 🙂

emode
29. júl 2010

Ahojte,
my sme vstavali o osmej ... zazrak 😀 ale zaspala asi az o pol desiatej ... aj ja chcem take dobijatelne baterky, stacilo jej 3 minuty zdriemnutia v aute cestou domov ... 😕

ludmilabb
29. júl 2010

@emode a ako dlho ste sa vcera este pomotkali?
mne zaspala vcera pred deviatou tiez spekulacie v satke, na prsniku a tak

ludmilabb
29. júl 2010

@mimi21 takze Dajda hehe 😀

rybca
29. júl 2010

Matko konecne zacal hovorit mama..🙂)) aj ked to este nie je uplne adresne..🙂 skor si to tak skusa..🙂)) Ale konecne..🙂))