Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
30. júl 2010

@zuzkad suhlasim s martinkou, uz je nacase ukazat za mas aj nejake prava, nie len povinnosti, ked jej robis sluzku zasluzis si aspon trochu ucty a tolerancie, teda, ja by som ti vedela porozpravat co a ako, ja sa nenecham vykoristovat, ale nebudem ta zbytocne stengrovat...🙂 ty si najlepsie rozumies..🙂

ludmilabb
30. júl 2010

jaj mna dnes Sofia stve najprv chce strasne spat a potom po pracnom uspavani sa zacne preberat akoby nic tak nechapem, joj a teraz tu jaci lebo nevie sama co chce

nikanika28
30. júl 2010

Ahojte, Zuzi, vitaj doma 😵 .... No so svokrou to mas teda tazke, ale asi by bolo najlepsie najprv Peta prehovorit...ten skolsky patri svokre? Inac ja to nechapem, preco je vacsina svokier taka, ze potrebuju sa montovat mladym do zivota 🙄 ..ved keby mala trochu chochmesu, tak sa zobere a ide sama ta het, nie? Inak na taketo signaly som aj ja tak trosku poverciva 😅 ...ta burka a tak... 😕
U nas chcie a chcie... 😠

rybca
30. júl 2010

@ludmilabb mz mame od rana to iste, nieco zacne a hned to odmietne a stae len buuuuuuuuu

jamaat
30. júl 2010

Aj Emka zíva od rána. Ale ideme ešte povysávať a čo-to porobiť, až potom ju uložím. Boli sme na balkóne kukať dážď 🙂

rybca
30. júl 2010

@jamaat ja som ho uz ulozila, protestoval kym som ho dala do postielky, ale kym som zisla dolu stichol, tak dufam, ze aspon hodinku pospi,

najviac ma asi unavi pri nom, ked skusam skusam a nic mu nie je dobre

sirinka
30. júl 2010

@jamaat no to nie, sirupy vari nasa starka a ta ma riadnu prax...no ale ked ten sirup za 5 rokov nevypijes...tak sa jednoducho pokazi... 😝 uz ich prestala robit...aj lekvare, u nas iba jahodove a malinove idu, maximalne marhulovy este...inac nic...sladke zavaraniny ak by som obcas nenapiekla kolac, tak mozeme tiez vsetko vyhodit...take ceresne uz aj vyhadzujeme, lebo to nema kto jest u nas...ale uhorky, hriby, cvikla, zelena fazulka...to nam nikdy ani cez zimu nevydrzi, to hned pojeme...

ladywitch26
30. júl 2010

raaanko, az nechapem, dnes sa stanka zobudila o osmej. 😵 asi ma zasa rastovy spurt, ked potrebuje vela spat. ale aj tak sa citim nedospata, ako keby som o siestej vstavala. 😝
@jamaat ked zavaris z tych uhoriek, posli zopar flasiek. u nas by padli v momente. svokra sadila doma uhorky, lebo muz so svagrom nemali problem cez zimu zdlabat aj 150flias. tu take ani nedostat, maximalne velke salatove, inak by som asi tiez pozavarala, lebo jedna flaska stoji 2e a muz by ich hadam aj ku kazdemu obedu, co ide teda dost do penazi.

iinuska
30. júl 2010

dobre ranko, my sme vstavali o 8, ale v noci sa Adamko budil castejsie. Od rana ma pobolieva hlava, asi si supnem Paralen,A leje ako z krhly.
Peto isiel odviezt svorku na stanicu do BA, dnes odchadza do chorvatska 😵

iinuska
30. júl 2010

vcera sme boli u naseho krstniatka, v oktobri bude mat 3 roky, a hadzal vsetky lopticky pod sedacku. Teraz prisiel Adamko s dvoma tenisovymi loptickami a uz su pod sedackou a ze neni 😀

ludmilabb
30. júl 2010

Sofiu uz hodinu nosim v Manduce ide ma vystriet

@iinuska hned ti bude veselsie ked bude svokra prec 😉

mimi21
30. júl 2010

cafte,
ja som uz obisla kaufland, dracik a este jedny hracky - chcela som malej kupit kocik pre babiku
ale nic som nezohnala 😒
teraz peciem masko, dusim kapustu, knedla samozrejme kupena 😀

no a kedze som hore od 5.15, tak som si urobila kafco a idem googlit kociky, kym mala spi a samozrejme docitat co ste popisali 😉

ladywitch26
30. júl 2010

@iinuska tak to ako keby si aj ty mala dovolenku teraz, ked je svokra prec 😉

mimi21
30. júl 2010

no tak zatial vedie tento kocik
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6933033&tab=1

len ta cena 😝

ludmilabb
30. júl 2010

@ladywitch26 presne tak 😀
@mimi21 ja sa k vareniu v tomto 2izbaku cez den nedostanem, katastrofa

mimi21
30. júl 2010

a takato kuchynka pod stromcek 😉

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6637503&tab=1

mimi21
30. júl 2010

mne ide svokra na dovcu buduci vikend, stahujeme sa tym padom k nim na dom, dufam, ze bude pekne pocko a budeme sa kupkat a grilovat a lenosit a priberat 😀 😀 😀

ludmilabb
30. júl 2010

@mimi21 kriste to je uz iny biznis znackova kuchynka

sirinka
30. júl 2010

@mimi21 ked ti mozem odporucit, kupte obycajny lahky golfacik na zaciatok, to maju v kazdom hrackarstve a az neskor, ked sa bude vediet hrat a da si aj trochu pozor na to, nejaky drahsi...

ludmilabb
30. júl 2010

tak uz mi zaspala a teraz sa bojim pohnut, do ritki 😅

mimi21
30. júl 2010

jaj a ja tu riesim kuchynky a kociky a dnes ma moja segra pojdenavanie na sude kvoli rozvodu ☹

ludmilabb
30. júl 2010

@sirinka Sofii sa tiez pacia kociky detske, ked sme v centre tak musi s nimi vzdy prependlovat celu miestnost
mali nejake za 5 euro v Tescu ale boli vypredane, plastove kvazi buginky

mimi21
30. júl 2010

@ludmilabb tak sed a pis 😉

sirinka
30. júl 2010

@ludmilabb ved hej...aj magda s tym lieta ako vichor...na zaciatok su tieto najlepsie...aj ked ideme do mesta, vzdy si to niekto pozicia... koliesko nam jeden chlapec na tom zlomil...aspon mi to nie je luto...

mimi21
30. júl 2010

jaj a este som sa chcela opytat ako davate detvakom hrozienko papat...lebo mne Ninka vcera vykakala taku hrcu supiek az som sa zlakla 😕

iinuska
30. júl 2010

@ludmilabb
@ladywitch26
veru tak zienky, hned sa mi lahsie dycha. V podstate ju neuvidim cely meiac, lebo potom ideme my na dovolenku 😅

iinuska
30. júl 2010

@mimi21 ja malemu hrozno supem a vyberam jadierka. Velmi mu chuti, nestiham mu ho supat

ladywitch26
30. júl 2010

@mimi21 super kuchyna, moja ma trochu mensiu, ale tiez vydava kadejaky zvuky a je z nej hotova. vzdy jej do hrnceka chrumky nasypem a ona ich najskor obracackou pomiesa a potom tou plastovou vidlickou napichuje a ujeda 😀
@ludmilabb segra kupila mojej stanke tu bugynu, ale stanka si do toho stale chce sadat. ledva si tam uz zadok napcha a len cakam,kedy sa to pod nou zlomi

ludmilabb
30. júl 2010

@mimi21 Sofia je hrozno v celosti aj emodina aj Emka minule ked sme sa vsetky tri stretli tak jedli cele bez problemov
supky som v serbliku nikdy nevidela ale vsak kolkokrat mi vykaka celu fazulku, mrkvu iba to nou prejde, urcite tie supky nestravi ale fakt som si ich nevsimla

ladywitch26
30. júl 2010

@mimi21 ja kupujem bez jadierok hrozno, ale stanka ho papa cele. a bezne v plienke najdem celu kukuricu alebo mrkvu, ale neriesim.