Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
5. aug 2010

ahojte
ja vigantol nedavam ved teraz maju vitamin D zo slnka a neviem ci budem davat na jesen ale asi miniem co mama
no ja uz balim veci zajtra o 11 vyrazame do blavy na letisko tak uz chytam aj nervaky ale niako to zvladnem

sssimi
5. aug 2010

@ludmilabb
@ladywitch26 my sme mali doma to isté. Ludka tiež už som koľkokrát nemala nervy. No našťastie ja viem všetko rýchlo rozdýchať. Normálne sa hádzala o zem a teraz sa zase hádže do zadu. To vtedy keď ideme z vonku domov a mám ju na rukách. Alebo včera v bazéne na plavárni mi to spravila a švacla si hlavu-potom to už nespravila ani raz.... Musíme vydržať!!!

ladywitch26
5. aug 2010

@kosska3003 tak si to riadne uzite 😉
@ludmilabb teraz ma napadlo, nam stanka napr. strasne mrnci a je nervna, ked ma malo cukru v krvi. jej staci, aby behala hodinu vonku a uz jej vytravi. zacne mrncat pre vsetko, zuri, s nicim nie je spokojna. som si to odsledovala, tak stale nosim nejake maskrty. bud piskoty alebo aj banan je dobry. akonahle jej dam nieco taketo sladke, tak je zas spokojna.

juska3
5. aug 2010

Caute kocky 🙂 ja som zase citala, ze obdobie vzdoru zacina od jedneho roku a u nas je to iste ako vy pisete, tiez nastanu jedy, ked z prechadzky ideme domov, na chodbe uz vsetci vedia, ze ideme my lebo Alex huci jak na hory 🙂 a do minuleho tyzdna si trieskal hlavu o zem a vzdy ked to spravil tak som sa robila, ze to nevidim, lenze naposledy si tak tresol celo, ze to fajne zadunelo a cakala som hrcu ako svet, tak si fajne poreval a vtedy som mu suchla na zadok jednu vychovnu a spustila som tiradu jak si moze ublizit a ze ho to bude boliet a odvtedy, cuduj sa svet, to nespravil ani raz a je to uz viac ako tyzden, tak uvidime ci s tym skoncil alebo len na chvilu zabudol. A ked chytil hysak, tak som sa sla skryt do kupelne, tam je tma, a kym ma hladal, tak aj prestal 🙂

Ja som vigantol dlhsie davala, ale teraz cez leto nedavam.

mimi21
5. aug 2010

no som rada, ze nie som sama co kasle na vigantol 😅

dnes som bola na poradni, mame 250gramov, ale babo sa nechcelo ukazat, nozicky prekrizene, skrcene, ale takto to bolo aj pri Ninke, ja si osobne myslim, ze bude baba 🙂

ladywitch26
5. aug 2010

@mimi21 tak to ozaj bude baba, hanbi sa. chlapci nemaju problem byt vyvaleni s nohami od seba, aby kazdy videl 😀

ludmilabb
5. aug 2010

@mimi21 babo rastie 😉

iinuska
5. aug 2010

ahojte
u nas sa uz spinka, poobede sme oberali a zavarali uhorky, Adamkovi sa pacilo, stihol pootrhat aj par nezrelych rajcin 😅

@mimi21 super, nech je to co chce, hlavne nech je vsetko v poriadku 😉

iinuska
5. aug 2010

baby, neviete, ci sa moze siesta choroba opakovat, alebo byva len raz ?

zuzkaprofant
5. aug 2010

inus ze sa moze opakovat mi bolo povedane ☹

kosska3003
5. aug 2010

ahojte tak u nas cestovna horucka vrcholi moj chlap isiel na pivo a ja sa trapim s kufrom ma 30 kil a max moze byt 31 tak dufam ze ta vaha dobre vazi alebo zajtra pojdem este cestovku kupit

ludmilabb
5. aug 2010

@kosska3003 sa mi paci ze u vas cestovna horucka vrcholi a chlap ti isiel na pivo ako vzdy 😀

jamaat
5. aug 2010

@ludmilabb 😀

kosska3003
5. aug 2010

@ludmilabb no on si to vie pekne vyriesit vzdy mala spi a ja sa tu mozem aj zblaznit ale dala som si sprchu a kaslem na to hlavne je ze je zbalene

iinuska
5. aug 2010

@kosska3003 jasne, nestresuj sa, tes sa, kufor bude OK 😉

kosska3003
5. aug 2010

@iinuska tam si kupim cestovku a mozem nakupovat a moj chlap moze sa aj na hlave krutit hihihi

ludmilabb
5. aug 2010

@kosska3003 o kolkej vyrazate?

iinuska
5. aug 2010

@zuzkaprofant nikde sa to nemzem docitat. Adamko mal teraz 2 dni horucky, a teraz je nejaky vuhadzany, len neviem ci su to potnicky, alebo co 😕

monkap
autor
5. aug 2010

@iinuska a tie horucky mal stale v kuse ci len napr . raz za den? ked sa vyhadzal uz nema horucky? .... mne uz obe deti mali siestu chorobu ... a teraz boli obe zase vyhadzane ... patko asi alergia a lenka nevedno, ma zapalene hrdlo, robili jej vyter hrdla, vysledky zatial neviem ... ale skaredo bola vyhadzana .. ale horucky mala len tak raz za den a este aj ked bola vyhadzana mala horucku, takze 6 choroba to nebola ....

kosska3003
5. aug 2010

@ludmilabb zajtra o 11 vyrazame

monkap
autor
5. aug 2010

@kosska3003 uzi si to 😉

ladywitch26
5. aug 2010

tak a nas zasa chvatli zuby. uz ma slak trafi z toho. cez den pohoda a na vecer menim plienku a ritula vyhadzana, az stanka plakala, co ju to stipalo. v momente som sudocrem natierala, ale moc to nepomaha. a chvilu nato uz hnacka. takze sa tesim, ktory zub to zasa je. ☹

iinuska
5. aug 2010

@monkap horucky mal vkuse 2 dni. Len uz raz tu 6-tu chorobu mal, tak teraz neviem...

ladywitch26
5. aug 2010

@monkap siesta choroba je virus, cize po prekonani zostava dozivotna imunita. ale mne sa stanka dvakrat kompletne cela vyhadzala, ked jej sli zuby. skus jej skontrolovat, ci sa jej nejaky netlaci vonku. naposledy sme mali najskor 2 dni horucky, potom sa vyhadzala a az na treti den zrazu zacala strasne slintat a zuvat lyzicky na mieste spodnych ocnych, ale az tak zurivo.

kosska3003
5. aug 2010

@ladywitch26 chuda tak nech je rychlo ale rychlo prerezany zubok

@monkap dakujem uz si to uzivam chlapa stale nikde

ladywitch26
5. aug 2010

@kosska3003 dakujeme, aj ked tieto potvory ocne pojdu vonku asi na etapy, este si pockame 😒
uzite si riadne tu dovolenku, ja uz si tiez uzivam....matersku 😀

kosska3003
5. aug 2010

@ladywitch26 no aj nam sa tlacia uz strasne dlho je to nekonecny pribeh no aj ty si uzi matersku kym je maly v brusku potom to budes mat perne pri tvojej auperke ci uz pojde ta het

ladywitch26
5. aug 2010

@kosska3003 este dva tyzdne a pojde ta het..druha mi uz v pondelok ide posielat peniaze na ucet, nech jej cvaknem letenku. a inak by som brala,keby bol maly uz na svete. horsie mi je asi teraz, lebo fakt uz len sedim a fucim. ked bude na svete, tak sa sice nabeham, nevyspim vela, ale minimalne o 10kil budem lahsia a nebudu ma tak klby boliet

iinuska
5. aug 2010

@ladywitch26 ved Ty asi aj porodis ked ja budem na dovolenke 😅

monkap
autor
5. aug 2010

@ladywitch26 zuby jej idu ... stolicky ... som nevedela, ze aj zo zubov sa moze vyhadzat 😕 ... tak to potom mame z nich 😖