Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
7. aug 2010

@zuzkad dobry shopping 😀 ja som tiez oplieskala stovku vcera, ale to som len plienky bola kupovat na biznis. 10 krabic, kukali na mna na pokladni jak puci. ale mala som stanku este vo voziku, brucho pred sebou, tak som si srandu spravila, som povedala, ze no ved do zasoby,nie? 😀

zuzkad
7. aug 2010

@ladywitch26 😀 😀 😀 😀 este si mala poznamenat, ze ved doma este dalsie caka a v brusku su dvojcata 😀 😀 a to je u vas tak super cena na plienky ?? zeby som isla do irska na nakup 😎 😎

ladywitch26
7. aug 2010

@zuzkad akcia na pampersky je 37-48ks, podla velkosti za 6e. no nekup to 😀

ludmilabb
7. aug 2010

@ladywitch26 si viem predstavit s desiatimi balikmi 😅

ladywitch26
7. aug 2010

@ludmilabb a to este bola akcia na krabice s vlhcenymi obruskami, ale uz ich vypredali. keby mali, tak beriem par krabic aj z nich. ale musela som sa veeelmi krotit, muz nedostal tento tyzden vyplatu, ze az buduci, tak som mala limit. a najhorsie, ze v stredu uz musim poslat baliky, tak do dalsej vyplaty nemozem pockat ☹ toto cloveka uplne odrovna, ked vsade same akcie, clovek az slinta, a prazdne bankove konto 😠

iinuska
7. aug 2010

@ladywitch26 uz mas kupene pre Fabiena nejake modre vecicky? chichi, alebo mala Stanka neutralne farby?

ladywitch26
7. aug 2010

@iinuska kupila som zatial len jednu supravku do porodnice a taku chlpatu bundicu na zimu, cosi neutralne mam, ale to bude zatial stacit.cosi este dostanem a pyzamo mu hadam nebude vadit, ked bude mat aj ruzove 😀

iinuska
7. aug 2010

@ladywitch26 nebude 😀

zuzkad
7. aug 2010

ja by som tiez nakupovala ako besna, ale tiez sa musim krotit riadne 😝 😝 ale ta cena na plienky aaach....u nas je to slabota a Nicolas prave pampers znesie..ostatne co som otestovala hned mal zadocek vystipany strasne ☹ ☹ cize pampers jedine pouzivam a u nas balik 132ks v akcii stoji cca 23€ az 25€ inak 72ks za 18,90€ 😖 ja by som aj mliecka potrebovala aj caje lacnejsie...ale aspon sem tam do Rakuska odbehnem a tam sa da lacnejsie zohnat 🙂

iinuska
7. aug 2010

jaaaj, zienky, ked spominate tie nakupy, my ideme v septembri na svadbu a ja si nemam co obliect. Teraz do dovolenky sa uz do obchodov nedostanem, lebo peto teraz vkude robi, no a s Adamkom si to neviem predstavit, no a ked prideme asi 1. sept, tak hned 4 je ta svadba. A to este nemam ani predstavu, ze co by som asi tak chcela 😝

@zuzkad my chodime do rak. pravidelne 🙂

mimi21
7. aug 2010

@ludmilabb malu prelozim v pohode ked mi zaspi, nie je s tym problem

no pytala som sa na to pitie, lebo som kupila avent hrncek a mala ho vcera nechcela, ale dnes uz v pohode z neho pila

mimi21
7. aug 2010

@jamaat juj, hned by som sla, tak si to pekne uzite, dobre ste vybrali

@zuzkad a kde si tak dobre nakupila??? mm ide konecne v pondelok alebo v utorok do BA, tak sa s nim zveziem 😀

ladywitch26
7. aug 2010

@zuzkad tak tu tie baliky stoja tolko bez akcie. to vzdy, ked ideme na dovolenku, tak beriem kamoske. a co som jej doniesla v maji jeden, tak mi pisala,ze ho este ma, lebo si setri. ze malemu dava len na noc z tych, lebo vraj su "o triedu vyssie" v kvalite. caje tu lacnejsie nie su, ale mlieko nutrilon stoji 10e, ale tu je 900g balenie, na sr myslim predavaju len 800g

emode
7. aug 2010

@jamaat kukni si recenzie, vyzera to byt v pohode ... http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g311...
tak nech vam to vyjde 🙂

zuzkad
7. aug 2010

lady ani nepis o tych cenach, lebo ma ide porazit, ze tu je vsetko tak drake ako slak 😠 😠 ja nutrilon nedavam a ani som nedavala malemu, mne doki predpisala Bebu HA kedze som alergik a mala som narok na mliecko pre maleho, bebu bez problemov pil, nemal tazkosti tak som ani neskusala ine mliecka, teraz ked je uz starsi davam mu sunarku vanilkovu tu zboznuje a aj mi pekne po nej spinka ta stoji 900g 9€ tak sa da, ale to mame cca na 1 tt lebo mliecko pije velmi vela. Ale napriklad Beba u nas na SK stoji 900g okolo 20€ a v Rakusku som ju zohnala za 15€ co je dost rozdiel.
mimi bola som v meste na obchodnej obehat obchody 😉 😉 maju vsade 70% zlavy na veci 🙂 🙂

ladywitch26
7. aug 2010

@zuzkad paani, 20e za krabicu mlieka vyvalit, co vydrzi par dni, tak to je fakt dost. ceny mam mrknute len na nutrilon, tu sa to vola aptamil, ale co je cow and gate, tak to bude asi hami a potom je tu SMA mlieko, to je v takych okruhlych krabiciach a myslim, ze aj nejaku bebu som v tom videla na sr. nemam to este pozrete, ale mrknem sa na to. chcem to vozit popri tych plienkach. zatial len na objednavku.kamoska si zivnost zalozila, ma svoje priestory, tak to ma aj kde skladovat.

zuzkaprofant
8. aug 2010

cafte lady ja davam za hipp 500g 10eur a to ma na 2 dni bo u nas mlieko ide potokom takze ja do mesaice taku 100eur dam za mliecka a to nevravim o plienkach kedze moj maly neznasa pocikanu plienku ja ho v noci 3 krat prebalujem 😀 a cez den nevravim 😀 😀

lady to sa ti oplati postov posielat plienky na sk ? Inac kolko vyjde postovne do nemecka nevies?

ladywitch26
8. aug 2010

@zuzkaprofant neposielam postou, to by som sa nedoplatila. ale chalani v dubline maju prepravnu spolocnost a dohodla som sa s nimi na cene. akurat minimalna hmotnost zasielky musi byt 100kg (co pri plienkach je no problem 🙂 ) a poslem aspon raz za dva mesiace zasielku.

zuzkaprofant
8. aug 2010

tak sa ti to oplati potom

ladywitch26
8. aug 2010

@zuzkaprofant co si pamatam, ked chcela kamoska posielat 25kg balik, tak jej ho na poste nezobrali, ze maju limit len 20kg, tak to musela rozdelit do dvoch a dokopy za to platila 90e. cez tuto prepravu mam ani nie tretinu z toho.
a to mlieko davas malemu uz nad 1 rok, co sa dava? lebo na mojom je limit, max. pol litra denne z neho, lebo su v nom pridane vitaminy a keby som jej dala viacej, tak uz hrozi predavkovanie.

zuzkad
8. aug 2010

@ladywitch26 aj u nas je mliecko obmedzene maximalne do pol litra na den 4 davky najviac na kazdej krabici s mliekom je upozornenie, ja davam len 3x denne rano ked sa zobudi, na obed ked ide spat a vecer pred spanim...maximalne ked niekam ideme na rychlo a nechce jest tak dostane 4 davku, ale viac sa ani nema davat. To s postovnym je neskutocne draheeee 😕 😕 inak sa neda od teba posielat spolu s plienkami aj ine veci ?? Napriklad nejake oblecko z next, HM Hollister, american eagle atd ??? Lebo ja by som si objednala aj veci, ale na SK nedovazaju 😢 😢 a kocky, co to objednavaju cez mimibazar si pytaju dost este skoro 60€ k cene a niekedy aj viac 😝 😝 a straaasne som si chcela objednat aj katalog z HM, ale nedalo sa...zase na Sk je ina stranka HM 😠 😠

ladywitch26
8. aug 2010

inak konecne som natahala fotky z fotaka do pc, tak mam najaktualnejsie tu. takuto kuchynu sme stanke kupili. nejde sa od nej odtrhnut

ladywitch26
8. aug 2010

@zuzkad zuzi, ja posielam tej babene aj oblecko, ale mam zlavu tolko len preto, ze to stale na tu istu adresu pojde. tak jedine zeby som to jej poslala a potom ona este tebe z martina klasickou postou. ale neviem, kolko by to vyslo. inak next poznam, ale tie ostatne znacky mi absolutne nic nehovoria

ladywitch26
8. aug 2010

a este jedna suprova 😀

iinuska
8. aug 2010

@ladywitch26 lady, Stanka je perfektnaaaa 😉

ladywitch26
8. aug 2010

@iinuska to ona sa vie vzdy tak super zaksichtit, ked treba pozovat pred fotakom 😀

iinuska
8. aug 2010

ja som rozmyslal, ze malemu kupime taky stolik pre majstrov. Je tam zverak a tak, ale nase krstniatko ho ma a ked sme u nich, Adamko on ani nezakopne 😀 , tak neviem, ci by ho to bavilo.

ladywitch26
8. aug 2010

@iinuska my sme kupili tu kuchynu, lebo ju maju aj susedia a stanka hned k nej vzdy bezala,ked sme boli u nich. a teraz len chodi s tymi hrncami, miesa vareskou a kazdemu dava ochutnavat a pritom take zvuky, ze haaam, mmmm, mnam, ako keby fakt neviem ake dobroty mala 😀

sssimi
8. aug 2010

@ladywitch26 ja už som vybrala tiež male kuchynku, ale teraz nie sú €, tak dostane až na Vianoce. Zatiaľ pomáha mne s origínálom :D

sssimi
8. aug 2010

@ladywitch26 tuším majú presne tuto kuchynku a u nás v Dráčiku. Ja som je vybrala drevennú verziu 😀