Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
11. aug 2010

lady ani som tvojho muza nespoznala 😀
dievcata dakujem za gratulaaaaaaaaacie 😉

luba142
11. aug 2010

@iinuska hej uz sme v poriadku nastastie to trvalo len jeden den ale nepriala by som to nikomu 😝

sssimi
11. aug 2010

@ladywitch26 nejdú mi tie fotky čo si hodila zväščiť ☹

Ja som si len dnes uvedomila, že som vám ani nedala vedieť, že mm je poručík. Nastúpil minulý pondelok, tak máme doma poliša 😀

luba142
11. aug 2010

@sssimi keby som sa ja nepytala tak si ani nespomenies 😀

ladywitch26
11. aug 2010

@luba142 nepomaha, ani pri stanke nepomohlo. ale vraj pomaha hnacka, ze pohyby criev mozu spustit kontrakcie. tak pockam na piatok, aby bol muz doma, poumyvam okna, potom pobeham po schodoch, dam si vanu, posexujem muza a zapijem to laxativom. ak toto nezaberie, tak maleho uz len za usi budu musiet tahat vonku

ladywitch26
11. aug 2010

@sssimi jaaaj, tak uniforma? 😀 nooo, to sa ti potom vypisuje na fb,ze kedy bude najblizsi sex. 😀

ludmilabb
11. aug 2010

@ladywitch26 na toto sa da len napisat dobru chut 😀

sirinka
11. aug 2010

@ladywitch26 jaaaj verim ti, ze uz to chces mat za sebou...ja som mala iba 37tt tehu a aj to mi stacilo...asi by ma porazilo, ak by som musela prenasat...

rybca
11. aug 2010

@ladywitch26 s tymi oknami pozor, zevraj pri druhom, ked je viac miesta v brusku, pri dvyhani ruk sa moze omotat pupocna snura, mozno je to len taka info ako JPP, ale ja by som si aj tak dala pozor

bambi7
11. aug 2010

cafte babule domke je uz lepsie co som velmi radaaaaa a dala som nove foto tak kuknite ak budete mat cas

bambi7
11. aug 2010

a zuzkam vsetko naj

sssimi
11. aug 2010

@luba142 Ano ďakujem 😀
@ladywitch26 Jaj len keby tú uniformu mal. Ja som sa tak na to tešila a on ako vyšetrovatel nemusí byť uniformovaný ☹ Už som mu aj hovorila, že nech si vybavý na 1 deň aspoň 😀 , ale to by som nestihla aj vyprať a vyžehliť 😝

luba142
11. aug 2010

@bambi7 a co jej bolo, chora je?

@ladywitch26 tie okna radsej vynechaj rybca ma pravdu

bambi7
11. aug 2010

mala hrdielko cervene este berie atb a vys.teplotu ale ta uz nie je

sssimi
11. aug 2010

@sirinka Som zvedavá koľko toto tretie vydrží v brušku 😉

ladywitch26
11. aug 2010

@sssimi jaaaj, no tak potom nic, ja si pamatam, ked bol moj na vojne u hranicnej policie a nosi uniformu 😉
@rybca ok, tak umyvanie okien vypustim... 😀

sirinka
11. aug 2010

@sssimi toto uz zrejme bude planovany cisarsky, takze uvidime, co dr. povie 😝

bambi7
11. aug 2010

jej siri gratulujemmmm 🙂

a lady ako sa citis?

iinuska
11. aug 2010

ja som ani okna neumyvala, a Adamko mal pupocnu snuru omtanu 2x. Inak Petko tiez. ☹ Ale chvalabohu vsetko dobre dopadlo

mystery7
11. aug 2010

@zuzkad @zuzkaprofant prajem vsetko najlepsie

U nas desna noc, od 2 do 4 plac ☹ uz som bola zufala. Dnes sme boli stale vonku, vecer bol uz uplne hotovy, zaspal o 20:15, som zvedavadokedy bude spat. Dnes ani jedlu velmi neublizil a ja vyvaram ako blazon ☹
Koli noci ma dnes cely den boli hlava a nervozna som bola. Maly uvretany ☹ uff uff. Relaxujem pri tv.

sssimi
11. aug 2010

@sirinka to už budeš mať 3tí cisársky?

ladywitch26
11. aug 2010

@bambi7 no ja by som uz taaak strasne chcela rodit. maly mi dnes od rana az do obeda nonstop kopal v bruchu. ale teda fakt strasne...nech uz je vonku

zuzkad
11. aug 2010

pekny vecer 🙂 🙂
ja mam za sebou navstevy a oslavu...este teraz tlacim tvarohovu tortu s jahodami 😝 😝 no dnes mam obzerstvo 😀 😀
lady urcite porodis v termine, ked nie aj skor 😉 😉 ja som jeden den skoro cely presedela na fitlopte len tak som sa pohupovala so strany na stranu...sex som mala zakazany, cize u mna nic take nehrozilo...a bum rano hned pred piatou kontrakcie a uz som aj isla 🙂 🙂

@mystery7, bambi dakujem 😅 😅
...inak s tym varenim mys som aj ja smutna, ked sa snazim, navarim rozne jedla pre maleho a ked mu to nalozim tak to pozuzle vypluje a jedlo konci u psika v miske 😖 😖 odpocin si kym maly spinka a naber energiu 🙂 🙂

zuzkad
11. aug 2010

@ladywitch26 a kde ma tvoj muz vlasy ?? 😕 😕 😅 😅 som si najskor myslela, ze si si noveho nasla 😀 😀 co sa tak rozhodol ? Stanka je bohovska na tej plazi, hned by sme sa pridali s Nicolaskom 🙂 asi si urobime vylet do Irska 😅 😅

luba142
11. aug 2010

@sirinka gratulujem sorry ze az teraz, ale nebola som tu ni nemam pamati 😉 😉

jamaat
11. aug 2010

Jaaaaj, kým som vás dočítala, tak som zase pozabúdala, na čo som chcela reagovať 🙂
Dnes sme boli poobede na kúpalisku, ale len od štvrtej na 2 a pol hodinky. Aj na zmrzku sme šli a Emka dnes prvý krát zjedla kelímok, doteraz to nechcela, holubom sme dávali.

dm1
11. aug 2010

@jamaat kelimok 😀 asi kornutok si myslela

ja som sa dnes bola dat strihat ale maleho neostrihala lebo spinkal

ladywitch26
11. aug 2010

@zuzkad zuzka, ja sa hupem na lopte od rana do vecera uz asi mesiac. mam ju totizto pred pc namiesto stolicky. a nepomaha.
inak vlasy sli dolu kvoli robote, som mu ich skmasala masinkou, ale skoro som plakala pri tom... 😢

mystery7
11. aug 2010

@zuzkad veru mas pravdu. Ja mu navarim take, ze aj mne to chuti a on nie. Najnovsie otvara usta len ked ma nejaku zaujimavu vec v rukach.....tak stale mu nieco davam. Ked je uz vsetko porozhadzovane na zemi, tak koniec, usta pevne zavrete. Stale sa mu vyhrazam, ze ho vyhladujem, raz to urobim 😝

iinuska
11. aug 2010

@jamaat kelimok by ani Adamkovi nechutil 😀
@dm1 aj by sme Ta spoznali?