Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
14. aug 2010

Glosa dnesneho dna: stojime s Lackom na brehu jazera a kukame ako Matko uteka po piesku do vody. Vravim Lackovi "Dieta ti uteka do vody." Lacko ma len jemne chyti okolo pliec a povie "Aj tak si chces spravit druhe." ....🙂))))))))

borocka
14. aug 2010

@rybca
@ladywitch26 no vdaka bohu vsetko v poriadku, aspon zatial. Patko pekne papal, spinkal, hral sa, vyvadzal ako obycajne len ked ho niekto chcel vyhodit do vysky, tak mu primrzla tvaricka. musi zabudnut🙂 teraz uz spinka, lebo to bolo dnes extra narocne, pre oboch. hej, brasko mal vycitky, aj v nemocke bol s nami, ani nemukol len kukal do steny a cakal:( ale viem ze to bola nehoda, urcite to nemal v umysle takze sa nemozem hnevat. stalo sa to jemu, zajtra sa mozno stane mne. to uz pri detoch tak chodi. hlavne ze je patko v poriadku 🙂
teraz este peciem maso v rure, zajtra bude na obed vepro-knedlo-zelo. a pojdem si pomaly lahnut, uz mu vela nechyba. tak sa majte🙂

emode
14. aug 2010

@rybca 😀 😀
@borocka dufame, ze vsetko bude ok, deti tie pady prezivaju inak, asi plakal viac zo soku, neboj, bude dobry 😉

sssimi
15. aug 2010

Ahojte, dnes prvá?????? Čožéééé???? 😀

Ja som bola dnes do 4tej na diskotéke 😀 konečnééé a bolo fantastickýýýýý.... Po vyše dvoch rokoch som sa vytancovala. Teraz ma bolia nohy, ale stálo to zato 😀 😀 😀

ladywitch26
15. aug 2010

@sssimi no ale ti bolo....ja by som tiez niekde sla, naposledy som bola na vianocnej party z roboty, ale to som sla domov medzi prvymi, lebo stanka bola este mala. no a budem rada, ak sa mi podari na dalsiu party na vianoce ist, aspon na chvilu, lebo aj tak budem musiet zasa kazde 4 hodky odsavat mlieko, takze na dlhsie sa nebude dat

rybca
15. aug 2010

@sssimi
@ladywitch26 no a ja baby uz diskoteky vobec nemusim, mne staci len spomenut si na ten hluk, smrad a tlacenicu..🙂))) a mam dost..🙂)) ja uz radsej len nejake posedenia na zahradke, grilovacka, opekacka, gulasik..🙂)))) uz som asi stara..🙂)) alebo som si to dosyta uzila zamladi..🙂))))))))

ladywitch26
15. aug 2010

@rybca na slovensku by mi to vadilo, vsade nafajcene, ze rano ti este aj ponozky v topankach smrdia po cigaretovom dyme. ale tu sa nesmie fajcit, nikto tu nerobi bordel, lebo na velkej disko je aj 40 vyhadzovacov, ktori ked niekto len trochu zacne robit bordel, tak mu pridu dohovorit, a ked si nenecha, tak ho pekne vynesu vonku policajti a co sa mi najviac paci, tak opiteho cloveka nepustia do baru vobec. a este si aj vyhadzovaci po meste zavolaju vysielackami opis toho cloveka, takze ten uz len tak domov moze ist, v ten vecer sa nezabavi. takze celkom sa to tu da vydrzat 😀

emode
15. aug 2010

@rybca podobne alebo niekde v kaviarni nejaky dobry jazzik alebo latino 😀 pivko a tak ja radsej ... mna by uz odradzali davy teenagerov 😅 😅 14-15 rocnych 😕

my sme doma, mam tu maminu, tak oddychujeme vsetci, lebo mala spi a leje strasne, burka velka 😖

sirinka
15. aug 2010

juuuuuuuuj ja uz si napamatam, kedy som na didzine bola naposledy a ani tak skoro sa nedostanem...no ale veru ani mi to nechyba, asi som si uz tiez svoje odtancovala...radsej ako emode, mensia spolocnost, kvalitna hudba a miesane napoje... 😀 a hlavne aby sa aj pokecat dalo pri tom..tak na to sa uz tesim..

borocka
15. aug 2010

zeny zeny, dolu vodou to tu ide. vcera vecer nikde nikto, dnes doobedu nikde nikto... 😠 😖

fum ze disko 😅 😀 to uz ani nepamatam co je. ale tuto zimu mame stretnutie zo strednej po piatich rokoch tak zrejme aj disko bude 😝
inak sa mame dobre, teraz spinkame, tiez tu leje a hrmi. idem pripravit stol na obed. polievka sa uz dovara. bude mnam mnam.

sirinka
15. aug 2010

@borocka tak ja sa tesim na stretko po 15 rokoch... 😝 ktovie ci bude, lebo po 10 rokoch nebolo, kedze tie dve, co to mali zorganizovat si popreberali chlapov a nevedeli sa uz potom na nicom dohodnut. 🤐

sssimi
15. aug 2010

@sirinka ja idem organizovať stretko na budúci rok, tak snáď mi nejaká pomocníčka chlopa nepreberie 😀 😀 😀

No baby mňa to veru ešte baví. Ja som si toho až tak veľa neužila a keďže ja som plná energie tak grilovačka ma neuspokojí 😀 A kávičkové vysedávanie ano, ale jedine pred diskotékou 😀 Vykecáme sa a potom to rozjedem, len škoda že je toho tak strašne málo....

jamaat
15. aug 2010

@sirinka 😀 A to si teraz popreberali, či ešte staré hriechy? 🙂
Ja disky tiež nemusím, ale ani som na ne nikdy dáko extra nechodila.

ladywitch26
15. aug 2010

my sme zo zakladky stretko este nemali. a to sme vonku uz 15 rokov. akosi nema kto zorganizovat. zo strednej sme mali po 5tich rokoch, ale po 10tich tiez akosi nemal kto zorganizovat. uz sme viaceri rozlietani po svete. po 5tich sa este dalo, to vsetci na vyske, ale uz sme moc rozlezeni.

inak k tym 14kam na diske, tu to nastastie je trestne,aby vobec decka sedeli v bare a barmani si to sleduju, lebo garda niekedy chodi kontrolovat a 2000e za to pokuta a este k tomu 3dni musi mat zavrety bar, cize o dalsie zisky pride, tak si kazdy rozmysli, ci tam to decko necha sediet, aj ked len na coca cole.

juska3
15. aug 2010

Caute zeny
Vo stvrtok som sa tesila, ked som zistila, ze Ajkovi rastie 14. a 15. zubok, teda horna trojka-ocak a stolicka, sice bol trocha umrncany, ale dalo sa. Vcera mu uz zacalo tiect z nosa, dnes sa to trocha polepsilo, tecie mu len ked kychne. Ja len dufam, ze to nebude ako minule, bol chory skoro 2 tyzdne a skoncili sme na ATB so zapalenym hrdlom. A to bolo neskutocne, jak mu vtedy tieklo z nosa, jak keby vodovod otvoril a potom zase odsavanie, uf.

Ja som bola diskotekova maniacka 😵 , vedela som pretancovat celu noc, ale mam pocit, ze to uz bolo pred sto rokmi a uz mi to ani nechyba. Tiez radsej to posedenie na kave, len to nie je tak casto, ako by som chcela.

@ladywitch26 my sme tiez zo zakladnej stretko doteraz nemali a mam pocit, ze asi ani nikdy nebude, tiez to nema kto zorganizovat. Zo strednej sme mali uz dvakrat.

borocka
15. aug 2010

Tak po dnesku mam istotu, ze patko je uplne v poriadku! doobedu sme boli v kostole, vlasne pred nim aj s celou kocikovou skolkou a jedna baba priniesla krasnu drevenu hracku.vsetky deti sa o nu trhali, samozrejme aj moj Patrik. Ale zakazala som mu ju zobrat z ruky inemu dietatu, tak sa nastval ze ma najprv uhryzol do kazdej ruky a potom sa tam pred vsetkym s vreskom hodil o zem, lahol si a rukami aj nohami mlatil do zeme a pritom reval. vsetci udivene pozerali ze co to predvadza a ja som sa nemohla smiechu ubranit 😔 😀 😀

ladywitch26
15. aug 2010

dnes tu bolo naaaadherne konecne po dlhej dobe. tak sme sli zasa hrabat do piesku. o chvilu ideme do vane, lebo stanka ma ten piesok hadam aj v usiach

sirinka
15. aug 2010

@jamaat no v podstate pred 3-4 rokmi...uz su obidve aj vydate....sikovnice... 😝

jamaat
15. aug 2010

@sirinka Za tých prebratých? 😀

@ladywitch26 Vyzerá to, že na Slovensku a u vás je vždy presne opačné počasie 🙂

ladywitch26
15. aug 2010

@jamaat no mne to tak tiez vychadza. ked je u vas horuco, tak tu dazdivo a dnes pozeram, ze jake zaplavy tam mate a tu sa skvarime na slnku

emode
16. aug 2010

😀 Ahoj,
mame dnes ockovanie, tak drzte palce, inak sa zuby asi skludnili, mame celkom dobre obdobie a o zem sa nehadzeme 😀 sice zacne akoze revat ale po 20 sekundach uz ine riesi 😀

chcela by som dnes upratovat ale pri Sofii su to trochu odvazne plany 😝

jamaat
16. aug 2010

Čaute. My pôjdeme na očkovanie až po dovolenke. O týždeň odchádzame. 🙂

ladywitch26
16. aug 2010

caute, my mame akurat dnes 15 mesiacov.
inak ta moja divka na hlidani sa zasa raz ukazala ako stelestnena zodpovednost. sla s kamaratom na vikend do limericku a mala prijst vcera poobede. ale akosi vecer o deviatej ich stale nikde, tak stano volal, ze co a ako. tak kamarat mu povedal,ze ju rano o siedmej dovezie. mlada sa akosi ani neobtazovala zavolat a oznamit, ze zostava dlhsie. no a sedem hodin uz akosi davno minulo a jej stale nikde. a takto zodpovednej osobe ja mam zverit svoje dieta a este jej za to aj platit? 😠

sssimi
16. aug 2010

Ahote Kočky. My ideme plávať a týmto kurzom a skončíme. Sarah sa tam už nechce hrajkať, ona by už najradšej len skákala do vody hlava nehlava. Ešte mám tuším 3 náhradky a papa.... Herečka už si myslí, že je na to veľká 😀

ladywitch26
16. aug 2010

no akurat volala,ze pride za hodinu, vyrehlena ako leco.

rybca
16. aug 2010

@ladywitch26 no Lady, konecne si nastolila tu pravu otazku...🙂)))) Osobne si myslim, ze v inych rodinach by sa s nou takto neparali ako ty..🙂)) Dufam, ze dnes, ked sa objavi, jej konecne povies co si o nej myslis..🙂

rybca
16. aug 2010

@ladywitch26 a pockaj, este si domov donesie nejaky nezelany "suvenir" a ty budes na vine, ze si u nestrazila..🙂)))

ladywitch26
16. aug 2010

@rybca no vies, dievca z nabozenskej rodiny, mama jej v baliku poslala nabozenske knizky a uryvky z biblie, ale vidi prveho chlapa a uz je hotova z neho. tak snad je to moja vina? mali jej dat doma pas cudnosti namontovat.
inak minuly tyzden som akurat citala horoskop, tak ze pre august je vysoka sanca na pocatie pre strelcov. no a aj kamos aj ona strelci. tak aby ozaj ten suvenir nebol

rybca
16. aug 2010

@ladywitch26 no tak si len potvrdila co som si myslela, ze ju maminka drzala na kratko ale ako v perinkach a teraz sa dievca bez rozmyslu rozletelo....🙂) no len kvoli tebe dufam, ze ten suvenir nebude..🙂))) Lebo taky ludia si malokedy priznaju chybu a radsej hladaju vinnika mimo blizkych..🙂)) Osobna skusenost..🙂)

ladywitch26
16. aug 2010

@rybca rybca, vsak ja som im pri tom neasistovala, ma 20rokov, cize uz pod zakonom nie je a buduci tyzden ju aj tak posielam domov uz, tak mi to moze byt jedno, co bude o par mesiacov. akurat by mi bolo luto kamosa, taku babu si na krk uviazat. varit nevie, zehlit sa jej nechce, to by mal hned dve decka na krku a on taky, ze dve roboty a domov len spavat chodi, cize by este tretiu sichtu mohol doma zahajit